עברית  |  English  |  

המורים שלנו :
 
אביטל אדר
אזור המרכז

אביטל אדר שחקנית ויוצרת עצמאית, מעבירה מפגשי מפה אישיים בתל אביב.
מפגש שכזה מכיל פירוש של מפת המאיה האישית של כל אדם,
ופענוח איך להשתמש בכלים אלו בחיי היומיום
חוברת עם סמלי המפה ופענוחם מוענקת בסוף המפגש, להמשך חקירה עצמאית.
לפרטים ויצירת קשר: avitaladar@gmail.com
אודל גולומב
אזור השפלה
מעבירה סדנאות מאיה ומדיטציה עם סמלים של המאיה וגיאומטריה מקודשת.
מלמדת את לוח הצ'ולקין ולוח 13 הירחים ומעבירה מדיטציות בימים מיוחדים כמו מולד ירח, ירח מלא ,והיום שמחוץ לזמן...
מתיכה בחום גבוה ומפסלת בזכוכית, יוצרת מנורות אווירה ובקרוב מאוד גם מנורות עם סמלים למדיטציה
ליצירת קשר:  אתר www.odelllighting.com או במייל odelllighting@gmail.com
אבירם יעקב
אזור אילת
מדריך מאיה ומטפל וואטסו מנוסה (שיאצו במים), מזמין אתכם ללמוד על עצמכם דרך חכמת הזמן והמרחב של בני שבט המאיה באופנים הבאים :
עשיית אומנות המבוססת על ידע המאיה (ציור, רישום).
אומנות תנועה מודרכת בסגנון המאיה - מודרות. 
אימון אישי / זוגי (חוויתי) ויעוץ רוחני בהתבסס על ידע המאיה.
הפליאדות -מדיטציה מונחת בליווי שירה מדיטיבית בעלת אופי טקסי.
ליצירת קשר: aviramyakov135@gmail.com, במקרים דחופים 052-5166900

הדס מאוטנר
אזור כנרת וצפון
לומדת הילינג ומטפלת במאיה בגישה הוליסטית וככלי לריפוי וצמיחה אישית וקולקטיבית
מטפלת באמצעות הסמלים, מלמדת את ידע המאיה ועורכת מפות אישיות.
מחוברת לשירה ועולם הצלילים, חוקרת את השימוש במוסיקה ובקול בתהליך הריפוי.
ליצירת קשר:  hadasginger@yahoo.co.nz
הדס דרכלי
איזור חיפה וחוף הכרמל
מנהלת אתר MAYAZONE . יעוץ והכוונה דרך מפות מאיה, מלמדת קורסי מאיה, סטודנטית נצחית ללמידת לוחות השנה ומשמעותם
מחברת הספר "גאלאפולה, קודקס הזמנים הגדול" שהתקבל כמתנה מהמאיות.
ליצירת קשר: Hadas@mayazone.co.il
שני שמש
איזור השרון
מעבירה קורסים והרצאות מאיה למבוגרים דרך עולם האמנות, התנועה והטבע, עושה מפות מאיה
אמנית פעילה, מציגה בארץ ובחו"ל, מורה לפיסול, חיה את דרך האמן, הלוחם והמאיה.
המפגשים מתקיימים באזור השרון, במושב סלעית , ליד כפר סבא
הקורס הבא יתקיים ביום שלישי 20.3 בפרדס חנה, ההרשמה בעיצומה
ליצירת קשר: 050.712.1847 או מייל:shanyshemesh@gmail.com
 

נועה פלד
איזור מרכז
עורכת מפות ייעוד אישיות לפי המאיה במרכז ת"א. מלמדת קורסי מאיה ומנחה ערבי חוויה וחשיפה לנושא
מעבירה את חכמת המאיה לילדים מגיל 5 ומעלה דרך משחקים, יצירה ואקולוגיה נעשית בחוגים ובקייטנות
הפיקה את יומן המאיה העברי הראשון ומלמדת אומנות תנועה שאמנית הנקראת - תאגיה.
רוקמת בעבודת יד חולצות מאיה לפי הזמנה
ליצירת קשר: ecodoc@gmail.com
 
   

וקצת עלי
שנים שאני לומדת צורות גיאומטריות ומחוברת לידע הזמן של אבות המאיה הקדמונים ולתרבות האינדיאנית הטקסית. יחד עם זאת נולדתי בגוף הזה כטליה במרחב הגיאוגרפי של ישראל. בניגוד לתרבויות המפותחות של המאיה, המצרים, הסינים העתיקים, האבוריג'ינים האוסטרלים ועוד, שבהם רובה של התרבות נכחד, התרבות היהודית שרדה הכי הרבה זמן מבלי להיעלם מכדור הארץ. העתיקות של העם שלנו מעידה על יכולת גבוהה לצבירה ולהכלה של מידע שטמונה בד.נ.א. היהודי. אני מאמינה שזוהי הסיבה לכך שתרגמתי את המידע לשפת האם שלי והמשכתי ללמוד את נושא הזמן גם מהמקורות היהודיים המקיפים אותי.
 
לאחר שסיימתי תואר ראשון בפילוסופיה באוניברסיטה העברית בירושלים שבמהלכו נפתחתי לאידיאולוגיות גבוהות, התמלאתי ברצון לעבוד עם ילדים ולעזור בעיצוב תפיסת עולמם. במשך זמן מה עבדתי כמורה לפילוסופיה בבתי ספר רגילים עד לרגע שהבנתי שבתוך המסגרת החינוכית לי באופן אישי יהיה קשה מאד להשפיע. לאחר מכן החלטתי לנסות לעזור לאוכלוסיית הילדים האוטיסטים. במשך מספר שנים עבדתי עם הילדים הללו ועם משפחותיהם והתמחתי ב- ABA שיטת טיפול התנהגותית.  לאורך שנים אלה למדתי רפלקסולוגיה, ביואורגונומי- שיטת טיפול בגופים האנרגטיים ובמוקסיטה- שיטת טיפול של לחיצות על נקודות מפתח בגוף שעזרה מאד לילדים האוטיסטים שעבדתי איתם.
בשנת 1998 נפגשתי לראשונה בסמלים של המאיה. זה היה בשיעור של ידע כללי עם דליה ברונשטיין שאצלה למדתי במשך מספר שנים. באחד המפגשים היא הראתה לנו את הצורות הגיאומטריות של המאיה ואני כולי נדלקתי. מאותו הרגע התחלתי לנשום, לצייר ולנוע עם הסמלים עד לרגע שחבר מקנדה הרחיב עבורי את המידע בכך ששלח אותי לרשימה ארוכה של ספרות וידע.
   
לאחר מספר שנים של חקירה ולמידת הצורות התחלתי ללמד את האסטרולוגיה והלוחות של המאיה במפגשים אישיים וקבוצתיים והפכתי למורה למאיה. לאחר 8 שנים של תרגול יום יומי והעברתו של המידע נסעתי ללמוד עוד במקסיקו ובגואטמאלה. שם פגשתי את השאמאן דון פדרו קרוז שהוא נצר לשושלת הקיצ'ה, שושלת שאמאנים גואטמלית עתיקה. פדרו העביר אותי חניכה שנמשכה כחודשיים ובה למדתי עוד יותר לעומק את חשיבותו של ידע הזמן והמרחב על הרבדים שבו. כשחזרתי לישראל המשכתי להעביר את המידע בקורסים, בכתיבת הטקסטים ובהפצתם. במשך 9 שנים חקרתי, התעמקתי ולמדתי את הקודים המוצפנים בלוחות המאיה. חוויתי כיצד המח שלי נפתח לידע החדש ולתפיסת הזמן המחזורית. אך עדיין לא הצלחתי להבין את ידע הזמן של המאיה עד  תומו.
 
זמן קצר לאחר חזרתי מגואטמאלה, בשנת 2006, פגשתי בדרכי את שיטת הניאו -הומנולוגיה (לשעבר ניאו פסיכולוגיה). הניאו הומנולוגיה היא תאוריית גג שמאחדת בתוכה את כל הכוחות הפועלים על האדם. לאט ובהדרגה דרך הטיפולים והלימודים שיניתי את תפיסת העולם שלי, הבנתי את דרכי הפעולה של המח ואת הדרך שבה אנחנו יוצרים מציאות. אנשי המאיה השאירו בידינו את ידע הזמן והמרחב בדרך של צורות גיאומטריות ובעזרת הניאו הומנולוגיה הצלחתי לפענח עוד יותר לעומק את המשמעויות הנסתרות מאחורי הלוחות, הסמלים והאסטרולוגיה של המאיה. בעקבות הלמידה עם הניאו הומנולוגיה עברתי תהליך פנימי עמוק, למדתי כיצד לשמור אנרגיה במח שלי, לחיות את ההווה הממשי היחידי שקיים; ולהעלות את רמת המגנטיות של המערכת שלי. לאורך השנים נוצרו במוחי הקישורים הנדרשים בכדי להבין עוד יותר לעומק ולפרש את ידע המאיה שמלמד אותנו את חכמת הזמן 
 
במשך 5 שנים למדתי וטופלתי בשיטה עד לרגע שהוכשרתי לטפל ולהעביר את המידע. כשהתחלתי לטפל באנשים הבנתי עד כמה חשוב המפגש אחד על אחד על מנת שבאמת אפשר יהיה לעזור למח לשנות את צורת החשיבה שלו. הבנתי שאני הופכת למטפלת במשרה מלאה ועל כן במשך שלושת השנים האחרונות הכשרתי מורי מאיה מקצועיים ומסורים שממשיכים להעביר את המידע המרתק הזה. 
ב21/12/2012, תאריך שלו חיכיתי במשך 15 שנה, בעקבות תהליכי עומק שעברתי באותה תקופה ויחד עם מותו של סבי האהוב, מאיר טוקר ז"ל שנפתר באותו יום ממש, פתאם חוויתי תובנה חשובה- הכיוון הוא לכאן! לגוף הזה ולא לשם! להעלם מהגוף אל עבר ה"בית" של הנשמה. הנשמה מתקיימת בגוף הזה והמגמה היא לחיות בתוך הגוף. בעקבות כך חזרתי לטיפולים וללימודים אצל מורה יקרה ואדם מדהים, דליה חברס. בשנה וחצי האחרונות למדתי עם דליה איך לחבר את כל ידע הנשמה שקיבלתי לאורך השנים אל תוך הגוף הזה ואיך לעזור לאנשים לחיות יותר את פרספקטיבת הנשמה בגוף. היום אני ממשיכה לעבוד אחד על אחד, כשהגישה שלי התרחבה מריפוי הדפוסים במח לריפוי המקור של החשיבה השלילית שהוא כאבים רגשיים שטמונים עמוק בגוף. ריפוי הכאב הרגשי הוא תמיד נושא נשמה ומאפשר לאדם לחיות בצורה אותנטית בגוף הזה.
באמצעותו של אתר זה ברצוני לאפשר לכם לחוות באופן ויזואלי, לבבי ומנטלי את ידע הזמן והמרחב. הנכם  מוזמנים לצלול אל תוך צבעוניותם מעוררת ההשראה של הסמלים והגלים ובעזרתם להעמיק בחקירת פשר הזמן ולפתוח את הלב.
 
המוטיבציה האישית שלי מאחורי כתיבת הטקסטים היא לאפשר למידע המרתק הזה להגיע לכמות גדולה של אנשים, לפתוח את ליבם ובכך לעזור בשינוי הקולקטיבי שמתרחש עכשיו על פני האדמה. מאחלת לכולנו זמן של צמיחה, אושר והנאה מהרגע.
באהבה ובברכה, טליה טוקר.
מוזמנים ליצור קשר: talya@mayazone.co.il