עברית  |  English  |  
 

*******
לכבוד המחזור החדש יש יומני מאיה מופלאים! שהוציאו החברה מאדמה שחיים את מחזוריות הגלים.
מוזמנים להכנס לקטגוריה כלים שמחברים לידע ולפנק את עצמכם!!
 
 
 

ברוכים הבאים לתחזית המאיה

גל הסערה
 
 

ברכות לכולנו:
גל הסערה שנכנס עכשיו הוא גל של ריפוי כללי ועמוק שסביר שנחשף בו לרגישויות ולכאבים הקיימים בתוכנו ולכן ברצוני לכתוב הקדמה קצרה לאנשים הרגישים ביותר. אנחנו חיים במציאות קוטבית לינארית. אשליית המטריקס עומדת במוצקותה החצופה ונדמה שהכל עומד קבוע ויציב. למעשה הכל מתפרק ומתהווה בכל רגע נתון ונמצא בתנועה מתמדת. רב בני האדם שבויים באשליית המציאות המדידה ורצים אחר כותרות, הספקים ויעדים. קיים אחוז מסוים באוכלוסייה שפשוט יודע שבכל אחד ואחת קיימת נשמה אדירה בתוך הגוף הפיזי דחוס. לאנשים הללו קיימת רגישות מאד גבוהה לכל שינוי בתדר וקושי גדול יותר במציאות היום יומית ה'רגילה'. הפער בין הידיעה שאני נשמה לבין המציאות הפיזית יכול להיות הרסני כשלא יודעים כיצד לבטא ידיעה זו במחשבות, במילים ובמעשים. לכל אחד מאתנו קיימים כמה נושאי נשמה ללמוד בגוף הזה וחוסר במידע ובכלים יכול להוביל למצבים שהאנשים חסרי המודעות יקראו לו 'שגעון'. התסכול הגדול הוא שכמעט שאין אופציות לאנשים הרגישים הללו. הרפואה התפתחה מאד בתחומים רבים ועמה גם הטכנולוגיה, הרפואה האלטרנטיבית ועוד. אך תחום בריאות ה'נפש' לא התפתח כמעט בכלל.. הבעיה מתחילה בהגדרה עצמה- הנפש, הכל בסדר איתה! אך רב בני האדם בכלל לא מודעים לקיים מעבר לפיזי. אנחנו פה בגוף כדי לחיות בתוכו וברגע שאדם לא מצליח לחבר בין המח לגוף ולמציאות, ממלאים אותו בתרופות פסיכיאטריות. כל אחד מאתנו חווה טראומות לאורך חייו והרגישים ביותר נשארים 'תקועים' בתחושות הכאב וכל פעם מוצפים מחדש. בוודאי שקיימים מצבים שבהם התרופות בהחלט עוזרות וטוב שהן קיימות. אך העניין המהותי הוא לרפא את המקור הכואב ולהבין שהוא חלק משיעורי הנשמה בגוף הזה. כל אלה מכם שקוראים את התחזית, אני מניחה שאתם מודעים לנשמה שבכם, אחרת שפתי לא היתה מדברת אליכם.  מטרתי בכתיבת הטקסטים של גלי המאיה היא לתת עזרה קונקרטית, יום אחר יום, שלאט ובהדרגה נותנת כלים לריפוי הכאב וליכולת לחיות בשמחה כאן בגוף. בגל הסערה שמתחיל אנחנו מאותגרים עם השמש להתחבר לאש הנשמה שבתוכנו. לשם כך הסערה ממגנטת ריפוי לכאב עמוק שמגביל את החיבור המודע לנשמה ואת האפשרויות הקיימות עבורנו במציאות. הסערה מלמדת שאנחנו לא לבד! גם אם נדמה שהכאב קשה מנשוא, נשמתנו האדירה מזרימה אלינו אהבה ללא הרף וכך גם נשמות נפלאות שמלוות אותנו בגלגול הזה. כולי תקווה שנצליח במהלך הגל והחיים לפתח יותר ויותר כלים שמאפשרים לחוות במודע את עוצמת הנשמה בגוף. אז שיהיה גל סערה שבו נתחבר לרוח החיים בגוף האדם המופלא שלנו ובתוכו נוקיר תודה על הזכות לחיות את החיים היקרים הללו! אמן!
 
ה- 23/11: טון 1 בגל הסערה: ברוכים הבאים לגל הסערה שבו אנרגיות הריפוי מובילות לחיבור לבבי עם חברים, קרובים ועם בני אדם בכלל. אנרגיית הסערה מסמלת משענת שמהווה עוגן יציב של ביטחון. כך שבגל הנוכחי ניתן ליצור סנטר מוצק ומערסל בתוך עצמנו עד למצב שבו אנחנו קופצים לים החיים המרתקים מתוך אמון בעצמנו וביקום כולו. הסערה ממגנטת תחושת ביטחון בעצמנו, בכישורים הקיימים בנו ובדרך הייחודית לנו בחיים. העוגן של הסערה קיים קודם כל בתוכנו וכתוצאה מעבודה פנימית יכול להיווצר גם במערכות יחסים אינטימיות, בחברויות, בקשרים משפחתיים ובמובן הרחב יותר, בסוגים שונים של קהילות וחיבורים רשתיים. אנחנו לומדים על היכולת לאחדות ראשית מבפנים, בחוויית החיבור לנשמתנו ואז גם עם האנשים המקיפים. כולנו מוזמנים להגדיל עכשיו את הקרבה וההקשבה בקשרינו עד שנהפוך בפתרון לכלב הקריסטלי שמסמל אדם עם לב רחב, פתוח ואוהב לעצמו ולסביבתו. אנשי המאיה נהגו לענוד את סמל הסערה כקמע של ריפוי ולאורך הגל קיים פוטנציאל אדיר לריפוי כאב רגשי עמוק, לטיהור מחשבות שליליות ולהתנקות הגוף. היא מזרזת את ההתפתחות הפיזית, הרגשית, המנטלית והרוחנית שלנו. בזמן ריפוי הסערה הויבראציה של הגוף מתעדנת, מערכת העצבים נרגעת והתדר הופך לפחות ופחות דחוס. לאט ובהדרגה אנו מרפאים דימויים שליליים ומידע רגשי כואב מהתת מודע שמגבילים אותנו. הטרנספורמציה שמאפשרת לחיבור ישיר לנשמה שבנו מתרחשת מתוך הפנים אל החוץ. דברים 'מתבשלים' בתוכנו וכתוצאה מכך משתנים במציאותינו. העבודה לעומק עצמנו הכרחית כדי לקבל את מתנות הנשמה הממתינות לנו. השפע הרוחני מהעולם העליון מוזרם אלינו ללא הרף, הנשמה 'זמינה' עבורנו בכל רגע נתון. אנו מרפאים את הכלים הפיזיים מהשליליות והדואליות על מנת שנוכל לקלוט ולקבל את חכמת הנשמה. כתוצאה מהעבודה הפנימית האינטנסיבית ניתן לחוות חוסר איזון וטלטלה. כדאי להימנע מלהדגיש הגדרות שליליות כמו קושי וחוסר נוחות ובמקומם לאפשר לעצמנו לנוח, להתבונן פנימה וללמוד. ניתן להיעזר בצמחים, בתנועה, במדיטציה ובכל דרך שמעלה לנו את רמת האנרגיה. הריפוי נמשך עד שנוכל לראות את היופי והעוצמות הקיימים בנו, להקשיב לקול הפנימי ולהפוך לקוף הקוסמי שיודע ליצור יש מאין ולממש ניסים בחיים הללו ממש. במדיטציה עם הסערה ניתן לרפא אנרגיה שלילית וכאב רגשי מתוך תאי הגוף. אנו מוזמנים להתמלא מכף רגל ועד הראש בסמל הסערה ולדמיין להבה סגולה שמרפאה כל תא ותא בגופינו. נאפשר לאנרגיית הסערה לדייק את כוונותינו, לעדן אותנו ולהתמלא באנרגיה מחודשת, אוהבת ומלאת השראה. לאחר הריפוי האישי נשלח ריפוי לאנשים שחווים כאב וצער ובכלל לפלנטה ולכל האנושות שעליה. שיהיה לנו גל מרפא עם שמחות וניסים לרוב. אמן!
 

 
 
 
 
ה- 24/11: אתגר הגל הוא השמש: בגל שבו הסערה מרפאה מדחיסות פיזית, רגשית ומחשבתית, השמש מלמדת להתחבר לאש הנשמה שבנו ולהתנהל מתוך עוצמה, נדיבות ופוקוס. הלמידה היא להתמקד בעובדות ובהגיון הבריא הקיימים בסיטואציות השונות- בעבודה, בקשרי המשפחה ובמערכות היחסים שאנחנו שותפים בהן. הבהירות מרגיעה את הסערה הרגשית ומאפשרת לאש החיים לצאת אל העולם ובגדול! השמש מסמלת את אלמנט האש ומאתגרת להסיר מדרכנו את כל מה שגוזל את אש החיים הפועמת בנו. הטרנספורמציה בגל הסערה היא ע"י החניכה של האש שבמהלכה אנו מרפאים את השקרים, המניפולציות וחוסר ההגינות שנובעים מההזדהות עם האישיות המצומצמת. רק המהות האמיתית שבנו, נטולת האגו יכולה לשרוד את טיהורי השמש הירחית. במקום הבזבוז הקבוע של אנרגיית האש, אנחנו לומדים כיצד להתמלא בפולס החיים שבגופנו ובתחושה לבבית חמימה ומלטפת. אנרגיית השמש מסמלת נדיבות שופעת שנובעת מהחיבור הלבבי לאדם שאנחנו ולאורך הגל מאתגרת להיות נדיבים כלפי עצמנו וכלפי הסובבים. שפע של אפשרויות תמיד קיים עבור כולנו והצלחה של אחד איננה באה על חשבון האחר. לאט ובהדרגה השמש מלמדת לשחרר את החשיבה היחסית המוגבלת ולקראת הפתרון אנחנו מבינים ששום דבר בחיים הוא לא ביחס למשהו אחר או באמת על חשבונו של מישהו. התהליך נמשך עד לרגע שבו אנחנו מצליחים ליצור מפגשים אוהבים ופתחי לבב עם המקיפים. היום ננשום שמש לכל תאי הגוף ונכין רשימה של נושאים שבהם אנחנו זקוקים עכשיו לבהירות. זוהר הבהירות מעיר בתוכנו את אש החיים ואת הרצון פשוט לחיות כאן, במציאות, על כל מה שיש בה ולהנות ממה שניתן
 
 
 

 

 ה- 25/11: טון 3 באנרגיית הדרקון: אנרגיית הדרקון החשמלית מלמדת שהדרך לריפוי העמוק מחייבת את המעבר למקום אוהב ומקבל בתוך עצמנו שמגיע כשאנחנו מכירים במה שכבר יש לנו בחיים הללו. המאיה מלמדים שכדי שנוכל להירפא עם הסערה ולהתמלא בחמימות השמשית, עלינו להתחבר לאיכויות הנשיות של קבלה עצמית, הכלה והזנה. ביום השלישי האינטואיציה מכוונת אותנו להתייחס לעצמנו ברכות ובאימהיות ולהזין את כל ההיבטים שדורשים עכשיו חיזוק בחיינו- ביננו לבין עצמנו ובינינו לבין העולם. הרכות הדרקונית מאפשרת לקבלה עצמית בדיוק כפי שאנחנו ברגע זה ממש, בלי הנטייה לשנות, להזיז או להתכחש לרגשותינו. אנחנו לומדים לשחרר את הביקורת העצמית הבלתי פוסקת, את כל ה-"לא מצליח/ה", "לא יכול/ה", "לא מסוגל/ת" וכו'. אנרגיית הדרקון ממקדת אותנו במה שיש וההתמקדות בפלוס הריאלי מחזירה לנו אנרגיה ומאפשרת ליהנות מההווה הממשי היחידי שקיים. ככל שנקבל את מה שיש נתמלא באש היצירתיות העוצמתית שבנו, ניצור עוד ועוד יש ואף נוכל לזהות אפשרויות נוספות שברגע זה קיימות כיש ממשי עבורנו. היום ננשום את ההזנה הדרקונית ונוקיר תודה על הדברים המופלאים שקיימים כבר עכשיו בנו ובחיים שלנו. 
 
 
 
ה- 26/11: טון 4 באנרגיה של הרוח: ביום של הזריעה המנטלית לפתרון אתגר השמש, אנחנו לומדים לזרום כמו רוח חמימה ומלטפת ולבטא בקלילות ובבירור את האמת שלנו. הרוח מסמלת יכולת לתקשורת קולחת וביום העצמאי מאפשרת לדבר ב"כל השפות". אנו לומדים לבטא את עצמנו בהגיון, בדיוק ובישירות וכתוצאה מכך הבהירות מחלחלת למחשבות ולפעולות שלנו ופותחת בפנינו אפשרויות מרובות למימוש יצירתי. הרוח מאפשרת להקטין את חשיבות השכל ההומה במחשבות, בעומס ובכבדות ובמקומם לחבור לאיכויות של קלילות ותנועה הקיימות בגוף הפיזי שלנו. אנחנו לומדים לנוע  כמו יונקי דבש ססגוניים שעוברים בנועם ובעליזות ממצב אחד לאחר תוך כדי פיזור הצוף הקיים בנו לכל עבר. אנרגיית הרוח מסמלת את אזור בית החזה ואת מערכת הנשימה ומלמדת שכדי להתחבר לאש הפנימית עלינו לזכור לנשום. לרוב תוך כדי הטרדות היום יומיות אנחנו שוכחים לנשום ובכך עוצרים את האש ה'נשמתית' המבקשת לפרוץ מאתנו החוצה. הנשימה מאפשרת למידע חדש להיכנס אל תוך מוחנו ולחיבור מחודש אל עצמנו ואל רוחב נשמתנו. היום ננשום כמה וכמה נשימות עמוקות של אנרגיית הרוח ונתמלא בהגיון בריא, ביכולת לביטוי מדויק וברור ובשמחת חיים.
 

 

 
 

ה- 27/11: טון 5 באנרגיית הלילה: אנו נמצאים בגל של ריפוי אינטנסיבי וביום של החיבור לסנטר אנרגיית הלילה מאפשרת 'לחפור' אל עומק המחשבות והרגשות הקשים ולהגיע למקור הכאב. אתגר השמש מוציא החוצה את המקומות שבהם אנחנו מרגישים תקועים, בלתי יצירתיים והרסניים כלפי עצמנו. מקומות אלה תמיד 'יושבים' על הנושאים שנשמתנו מבקשת ללמוד כאן בגוף הזה. אנרגיית הלילה מלמדת שהכאב שאנו חווים נובע מדפוסים עמוקים ש'משתלטים' עלינו אוטומטית וע"י עבודה פנימית ניתן להשתחרר מהם. כח הרצון להירפא עם הסערה נשען על הסכמה נחושה שלנו "לעשות עבודה" ולהגיע אל עומק הרגשות הכואבים שבנו. ההתבוננות במקור מאפשרת לשנות מהיסוד את זווית הראייה שלנו בנוגע לפחדים פנימיים שקיימים בנו. במקום להדגיש ולהעצים את החסר והקושי, הלילה הקוואנטי מאפשר לבחור בזוויות מחשבה חיוביות ורחבות שמובילות לתובנות חדשות בנוגע לשיעורי החיים שנשמתנו בחרה לחוות בגוף הזה. עם הלילה אנחנו מרחיבים את המידע בנוגע לאוטומטים הדפוסיים עד להפסקת המיחזור והחיבור לאינטואיציה. הלילה מסמל "בית" שלא תלוי בשום דבר חיצוני ושנמצא בתוכנו, בתוך הלב. כדי שנוכל להתמלא בביטחון עם הסערה ובעוצמת השמש עלינו ללמוד להרגיש בנח בתוך עצמנו ובחיינו. אנרגיית הלילה מאפשרת להרגיש בבית בגוף הפיזי שנושא אותנו בנאמנות לאורך השנים, בבית הפיזי שבו אנחנו מתגוררים עכשיו שמספק לנו פינה שקטה ונעימה להתרווח ולהירגע בה, בישראל שלמרות כל העניינים אנחנו עדיין כאן ובכלל בעולם, ביקום המופלא הזה על שלל הגוונים, הצורות והצבעים הקיימים בו. תחושת הבית שלאיטה מחלחלת לתוכנו מאפשרת לנינוחות פנימית ולראייה רחבה על החיים. היום ננשום את הלילה ו"נחפור" עמוק אל תוך עצמנו. נמשיך לנשום עד שנתחבר לקול האינטואיציה שמחובר לנשמתנו האדירה ומאפשר תנועה רגועה ומסופקת במציאות החיים. 

 
 
ה- 28/11: טון 6, באנרגיה של זרע: תהליך הריפוי חודר בהדרגה אל תוך רבדים מרובים בחיי היום יום שלנו. כדי להגיע לאיזון פנימי ולחוות את עוצמת נשמתנו, עכשיו הזמן לשחרר את האחיזה במוכר ובידוע ולהיפתח לאינסוף הלא ידוע ולאפשרויות מתחדשות של תנועה ויצירה בחיים. הזרע הקצבי מלמד את אומנות השינוי וזורע בנו היום את הידיעה שכל שינוי מביא עימו צמיחה, אהבה והתפתחות. לאחר שהתחזקנו עם היש והאהבה של הדרקון, התקשורת של הרוח והידע של הלילה, זה הזמן לארגן את פרטי החיים כך שנוכל להתחבר למסר העמוק יותר בגל. הזרע מזמין אותנו להכיר בעובדה ש"השינוי הוא הדבר היחידי שקבוע ביקום" ולקראת השיא לזרוע את השינויים הנדרשים עכשיו להתפתחות שלנו. אנחנו לומדים לשנות את צורת החשיבה הדפוסית השלילית והיחסית שלנו ולשם כך מנקים מהסביבה הפיזית שבה אנו חיים את כל מה שמונע מאתנו את האפשרות לשנות ולהשתנות. ביום של האיזון ננשום את הזרע, נפתח לאפשרויות חדשות של צמיחה ונזרע מטרות של התחדשות בחיים. לקראת שיא התהליך בגל הסערה אנו מתחילים לקלוט שכאן מתחת לאף יש עוד המון אפשרויות מופלאות עבורנו! וזה נפלא ומרגש לגלות:-))
 
 
 
ה- 29/11: טון 7 באנרגיה של נחש: אנרגיית שער: ריפוי הסערה מיועד לכך שנלמד לחיות כאן, בתוך הגוף במלוא החושים והאינסטינקטים הקיימים בנו ונשאף אל חיקנו בחיוך את מתנות החיים המופלאות. הנחש המהדהד מאפשר ליצירת תקשורת ישירה בין המוח לתאי הגוף ובשער היום מלמד לחבר בין טוהר מחשבתי לבין חיות פיזית. בפסגת התהליך הנחש מחבר אותנו לידע הנשמה הטמון בסלילי הד.נ.א שבגופנו ומשחרר את התלות שפיתחנו בחומר, בארצי ובגוף. אנחנו מבינים שהתלות ברובד הגשמי מגבילה את יכולתנו להתחבר לרבדים עמוקים יותר. הנחש מלמד לשחרר את התשוקות המוגזמות וההתמכרויות לחומר וכך מתפנה המקום והזמן להתחבר לידיעת הלב ולהתמקד במה שבאמת חשוב לנו. הנחש גם מלמד שכדי שנוכל לבטא את אש החיים שבנו, עלינו לקבל את האותנטיות שלנו ולצעוד בדרכינו הייחודית, גם אם היא שונה מהלך רוחה של החברה הנורמטיבית. ה"כובד" של תהליך הריפוי העמוק יכול להוביל לתחושות של בדידות וניכור ולהרגשה שאף אחד לא באמת מבין אותנו. הנחש מלמד שקודם כל יש לנו את חברת עצמנו המשובחת ושכל אחד מאתנו הוא עולם ומלואו. במהלך הגל הוא מזמין לראות שאנחנו אהובים ונתמכים בדרכינו הייחודית ושלמעשה אנחנו אף פעם לא לבד. כשאנו מפסיקים את הדיון הפנימי בנוגע לשונות או למיוחדות שלנו, אנו מתמלאים באש היצירה ומסוגלים לזרום במציאות מתוך הפנימיות העשירה שבנו, ללא צורך באישורים או בעמידה בנורמות החברתיות. אז אנחנו מתחברים לעוצמה הטמונה בנו ומסוגלים להתענג ולהנות מהכאן והעכשיו המגוונים של מציאות חיינו. בשער של שיא הגל ננשום את הנחש ונכוון את מעשינו להעצמת כח החיים ולתחושה של שמחה בגוף. החיות הנחשית משחררת כעסים פנימיים של חוסר סיפוק ומימוש וממלאה בעוצמה ובכוחות. נמשיך לנשום עד שנחווה את חכמת הנשמה שבגופנו ונהנה מההימצאות בתוך גוף פיזי בחיים רבגוניים ומלאים באפשרויות.
 
 
 
 

ה- 30/11: טון 8 באנרגיה של מגשר עולמות: ביום היושרה המגשר עוזר לבדוק עד כמה נגענו במקור ואנחנו מטפלים בעיקר ולא בסימפטום. זה הזמן לרפא את התבניות שכבר עלו בזמן האחרון כמטרד אך עדיין לא נעלמו לחלוטין מחיינו. אנחנו מוזמנים לשאול את עצמנו היום: "האם אני בסה"כ רגוע/ה ושלוו/ה ביום יום שלי"?, "האם אני זורם/ת בקלות ממצב למצב בחיי"?, "האם כבר הבנתי שהעולם הוא במה ושאני השחקן/נית הראשית בסרט שלי"?, "עד כמה טראומות ודפוסים שליליים עדיין מפעילים אותי אוטומטית בעשייה היומית שלי"?, "עד כמה נגעתי במקור של הבעיות הרגשיות שלי ולא רק בתופעות שעל פני השטח"?, "עד כמה אני מקבל/ת את הסובבים כפי שהם"? המגשר מאפשר לרפא חלק נוסף מהמעצורים והתבניות המחשבתיות שמעכבים את החיבור לאש החיים שבנו. הוא מלמד שסוף הוא תמיד התחלה של משהו אחר ואין צורך להיאחז בחוזקה במוכר הרגיל ובידוע מראש. כמו כן אנרגיית המגשר מלמדת להתבונן באופן אובייקטיבי נטול שיפוט על הסובבים ולקבל את האדם באשר הוא אדם. כל אחד והדרך הייחודית לו והמגשר מכבד את אינסוף הדרכים של הבריאה. כדי שנוכל להתחבר לעוצמת השמש עלינו לשחרר את הביקורת בנוגע לדרכים השונות משלנו ולמערכות המידע האחרות מאתנו. קיימות אינסוף השתקפויות בעולם והן מלמדות אותנו על עצמנו. לאורך הגל השהות עם חברים, מכרים ומשפחה מיועדת לנטרול ההגדרות השיפוטיות וליצירת תקשורת ישירה ולבבית עם העולם. היום ננשום את המגשר ונרגיש את השחרור של התלות בתבניות הקבועות. נמשיך לנשום ונגלה שכבר צצו בחיינו מספר הזדמנויות חדשות ועכשיו זה הזמן להיענות להן בשמחה ובהתרגשות.
 

 
 

ה- 1/12: טון 9 באנרגיה של יד: התובנה שהיד מלמדת היא שהגיע הזמן לסמוך על עצמנו שלא משנה במה ניתקל בחיים, נוכל להתמודד עמו. יותר טוב או פחות, אנחנו יכולים! נקודת המפנה ב"עלילת" הגל מתחילה עם ידיעה פנימית אמיתית של הצרכים והרצונות שלנו. עם היד אנחנו מגדילים את האמון בעצמנו ובכך שאנחנו יודעים מה נכון לנו. אנרגיית העשייה הקיימת ביד מאפשרת להפסיק לחשוב על ה"מה יהיה" בעתיד הווירטואלי הרצוי ובמקום זאת פשוט לעשות את שלנו במצוי הקיים. היד הסולארית מלמדת "לתקתק" את ענייני החיים בהנאה ובזרימה ומקטינה את הלחץ, המתח והדאגה של הראש העמוס בפרטים, בחישובים ובתכנונים. תהליך הפענוח של הגל מוביל למסקנה שזה אכן אפשרי לזרום מתוך אש הנשמה שבנו במציאות החיים ה'רגילה'. ככל שאנו מרפאים את עצמנו עם הסערה ומקבלים פוקוס עם הבהירות של השמש, נוצר בתוכנו כוח פנימי של (יד)יעה. ככל שאנחנו קשובים לידיעה הפנימית הזאת וזורמים תוך כדי התנסות ועשייה, רמת המתח בחיינו הולכת וקטנה, הבהירות גדלה ועמה גם כוחות המימוש והיצירה שלנו. היום ננשום את הידע הפרקטי של אנרגיית היד ונלמד להעריך את עצמנו ולהכיר בנקודות החוזק שלנו. נמשיך לנשום עד שנתמלא באומץ לפעול בהתאם להדרכת הידיעה הפנימית שלנו ועמה נקפוץ בביטחון והתרגשות אל ים החיים הגדול.

 
 
 

ה- 2/12: טון 10 באנרגיה של כוכב: אנרגיית שער: כדי שנוכל להיענות להזדמנויות המתחדשות הקיימות כאן מתחת לאף, הכוכב מלמד להצית בכל פעם מחדש את האהבה שתמיד קיימת בליבנו ולהתמלא בחמימות ובחיוביות. במקום להתמקד במה שאין, במה שאנחנו לא אוהבים ובמה שלא בסדר, הכוכב הפלנטרי מאפשר להתמקד במה שיש, במה שאנחנו אוהבים בעצמנו ובחיינו ובמה שאנו כן מרוצים ממנו.  הכוכב מסמל את היופי והאהבה ללא תנאי של ונוס ובאנרגיית השער היום מאפשר לראות את היופי ולחוות את האהבה שכבר קיימים בנו בפרט ובחיים על שלל הגוונים שבהם בכלל. ככל שאנחנו 'מקפידים' לחזור ליש ולעובדות ונוקטים במחוות אהבה לעצמנו, אנו מתמלאים בחיות ומסוגלים לביטוי אש הנשמה העוצמתית שבנו. כדי לדייק עוד יותר את התהליך ניתן לעשות רשימה של 'צעצועים מטעינים'- דברים שמחברים אותנו לאהבה שבנו וכשרמת האנרגיה שלנו יורדת להקפיד לעשות משהו מרשימה זו. היום ננשום את הכוכב ונגדיל את האמון שלנו בקיומן של אפשרויות יצירתיות ופתרונות אלגנטיים לכל הבעיות שלנו בחיים. יש אינסוף דרכים להתבטא בהן והכוכב מזרים אלינו שפע של רעיונות אומנותיים כדי שנוציא לעולם ובגדול! את אש היצירה הפועמת בתוכנו.

 
 

ה- 3/12: טון 11 באנרגיית הירח: הירח מסמל סוג של תחנת תקשורת ומאפשר לחיבור ישיר למידע רחב מהנשמה האדירה שלנו. אמנם אנחנו חיים על קרקע ממשית אך ע"י הקשבה לקול שבפנים, קיימת לכולנו האפשרות לצמוח עד לאינסוף האפשרויות שבנשמתנו. למעשה לא באמת קיים גבול שמפריד בינינו לבין נשמתנו העצומה. היא בתוכנו ומתקיימת בקול האינטואיציה של הילד הפנימי. אחרי כברת הדרך שעברנו בגל, הירח המשחרר מעיד על כך שהחיבור לאש היצירה העוצמתית ולתחושת חמימות נעצר במחוזות ילדותינו. בדרך הריפוי של הסערה שמנקה מאתנו חוסר איזון בכל הרבדים והעומקים, נותר לרפא כאב שקשור במחיצה שקיימת בין הבוגר לבין הילד הרגיש שבנו. ילד זה שם על עצמו מסכות ואימץ מנגנוני הגנה כדי שיוכל לתפקד בעולם ההישרדותי המקיף אותו. הגנות אלה הן טקטיקות הישרדות שיצרנו בבית שבו גדלנו והן באות על חשבון האש והחום הפנימיים. עכשיו כשאנחנו בוגרים, מבינים וחזקים, אנחנו יכולים להגן על הילד הרגיש והפגיע הזה, להיות קשובים אליו ולעזור לו ולעצמנו במצבי המצוקה שמציפים מדי פעם. הבנה זו מאפשרת לתחושה של ביטחון בעצמנו ומובילה לכך שאנו יכולים לסמוך על עצמנו. הירח מסמל את אלמנט המים ואת מאגרי המידע והזכרונות הקולקטיביים. אנו מוזמנים לרפא היום כאב רגשי שנובע מתוך טראומה שחבויה עמוק בפנים ושקשורה בקארמה המשפחתית שלנו. ברגע שאנחנו מטפלים בדפוסי הילדות, מידע שלילי רב משתחרר ואנו חווים רוגע, עוגן ויציבות פנימיים. היום ננשום את הירח לכל התאים ונקשיב לקול הילד שהוא האינטואיציה שמבטאה את נשמתנו האדירה ופותחת בפנינו אפשרויות חדשות לתנועה קלילה בחיים. נמשיך לנשום ולחדד את חיישני הקליטה לסימנים ולמסרים שנשלחים אלינו בכל רגע על הדרך עד שנצליח לזרום בחכמה, באיזון ובהנאה בחיי היום יום.

 
 
 
 

ה- 4/12: טון 12 באנרגיה של הכלב: פתרון גל הסערה מגיע עם הכלב ומעיד על כך שלמדנו לחבר בין ה-"כ" ל"לב", כלומר לשלב בין הכוונות והבקשות שלנו לרצון הנשמה הלבבי. אותגרנו להתמלא בחמימות השמשית ובפתרון הפכנו לחברים הכי טובים של עצמנו. דווקא כשאנחנו נאמנים לרצונותינו, אנחנו מתמלאים באנרגיה ושופעים בחום, בנדיבות ובאכפתיות גם לסביבה ולעולם. תהליך הריפוי בגל הסערה גורם לחיבור פנימי מחודש, להישענות על עצמנו ולהפסקה משמעותית בבזבוזי האנרגיה על החוץ. למדנו שכל התהליכים הם בנו, בינינו לבין עצמנו ושכדי לחוות בהירות, עלינו לרפא את מסך הסערה הרגשית שמעוור את עינינו- את הכעסים, מצבי הרוח והכאבים האישיים שלנו (שנובעים מפצעי הילדות). הנטייה לדרמות ולהשלכת חוסר השקט שלנו על האחר, מגבילים אותנו מלחוות את המגוון המרתק המוצע לנו ברגע זה ממש. שחרור התלות באנרגיית הסביבה מאפשר קודם כל לחוות אינטימיות עם עצמנו ואז גם להיפתח רגשית לאחר. לא ממקום שתלוי באחר ושואב את האנרגיה שלו, אלא ממקום מאוזן ושקט שמוטען באש מבפנים ועם לב פתוח ואוהב יודע ליצור חיבורים לבביים. הגל החל בצלילת העומק עם הסערה והמשיך לגילוי הצרכים והרצונות הפועמים בנו עם השמש. לאורך הגל למדנו להישאר קשובים לעצמנו ביום יום העמוס בפרטים עד שהפכנו לכלב הקריסטלי בעל היכולת להיות נאמן לעצמו. בפתרון הפכנו לאנשים הוגנים, מאוזנים ועם לב פתוח ואוהב לחוות חמימות ותחושת מימוש וסיפוק במציאות היום יומית. היום ננשום את הכלב אל תאי הגוף, נחווה את ליבנו מתרחב ונזרע כוונות לבביות לתקופה הקרובה.

 
 
 

ה- 5/12: טון 13 באנרגיה של קוף: בסוף גל הסערה אנחנו מתחברים ישירות לידע הנשמה וחווים תחושת חופש פנימית. הקוף מחבר לגאוניות הקיימת בכל אחד מאתנו ומתוך החיבור להשראת הנשמה מאפשר ליצור יש מאין. ככל שתהליך הריפוי של הסערה הלך והתעצם, התנקתה מתאי הגוף שלנו כמות אדירה של מידע רגשי כואב ונפתחה עבורנו האפשרות לנוכחות ברגע ולתקשורת ישירה עם נשמתנו העצומה. אתגר השמש לימד לחשוב בהגיון ולבטא בדרך ריאלית את האש הלוהטת שבתוכנו. ככל שאירועי החיים בהירים לנו ואנחנו מתנהלים במציאות ללא מטענים רגשיים ומחשבתיים, מתפנה בנו המקום ליצור עוד ועוד. בסוף הגל אנחנו מבטאים את המקוריות הייחודית שבנו שהיא אש השמש הפנימית שביקשה לפרוץ החוצה. עבודת הריפוי האינטנסיבית עושה את שלה ובסוף הגל הקוף מאפשר לקחת בקלות את אירועי החיים. במקום כבדות, רמת מתח גבוהה והתנהלות מתישה ממשימה לאחרת, הקוף מציע לנו היום רוח יצירה שטותית ומהנה ומקוריות מלהיבה. הגל התחיל עם סערה פנימית והחיבור לאש החיים גורם לסיום בתרועה חגיגית 'דולפינית'. האמון והעוגן הפנימיים שבנינו בתוך עצמנו גורמים לכך שנקפוץ בהנאה אל תוך המציאות ונשחק ובגדול את משחק החיים! תהליך הריפוי, ההתבהרות והמיקוד בגל הסערה מובילים למקום קסום שיודע להתנהל אחרת על גבי הזמן. האינטליגנציה הרגשית והביטחון העצמי שהקוף הקוסמי מסמל מאפשרים לארוג בחכמה את מציאות חיינו, לחבר בין הכוחות השונים הפועלים עלינו ולבצע כל פעולה באופן אופטימאלי. בסוף הגל אנחנו נעים בשובבות ובמשחקיות בין הבמות השונות של חיינו ומבטאים את הרצונות שלנו ביצירתיות קסומה וייחודית. היום ננשום את הקוף לכל תאי הגוף, נתחבר לשמחה וליצירתיות הנשמה שבנו ונממש במקוריות ובקלילות את רצונותינו.
 
גל הסערה מסתיים לו ואנחנו מתכוננים ומברכים על הגל הבא, גל האדם!
 

מאחלת לכולנו גל סערה מרפא ויצירתי,
שבו נתחבר לאש העוצמתית הקיימת בנו!
בברכה ובאהבה,
טליה.


 

 
 


 


להנאתכם, ספר וירטואלי בחינם
ובו מידע נרחב על כל גלופה 
נא ללחוץ כאן
באהבה,
טליה.