עברית  |  English  |  
 

אני מתרגשת ומתכבדת לשתף בקטגוריה חדשה
ולהכניס אל תוך ה- MayaZone את .
TalyaZone
ב- 6/9/20:13, במגשר עולמות משחרר בגל הלוחם ובראש השנה היהודית,
השתחרר אצלי משהו ונפתח ערוץ ישיר אל תוך עולם המוזיקה המופלא!
שמחה לשתף בסקיצות של השירים שפירסמתי לבינתיים.
מקווה מאד שתהנו!

 
 
 
ברוכים הבאים לגל האדם

 
 
ברוכים הבאים לגל האדם:
איזהו האדם? השמח בחלקו. אם אכן כך הוא הדבר, נדמה כי קיימים מעט מאד בני אדם בעולמנו.. בגל האדם אנחנו לומדים להיות ראויים לכותרת 'בן אדם'- שמתבונן בגובה הלב על אחיו בני האדם, שמגיע ממקום של כוונה לבבית למצבים ולמפגשים, שמכיר בזכות האדירה והכלל לא מובנת מאליה של חיים בגוף אנושי ושמודה על היש בחייו. 
כדי שנוכל להיות שמחים בחלקנו ולהודות על קיומנו בגוף, עלינו ללמוד להתמקד במה שיש לנו ובנו כאן ועכשיו, ברגע זה ממש ולשם כך מיועד גל האדם: 
ה- 17/10: טון 1 בגל האדם: במשך שלוש עשרה הימים הקרובים, האדם מלמד ש"האושר הוא מהות" כפי שאמר ניטשה. האושר הוא הדרך עצמה שאנחנו עושים ולא המטרות, הכותרות או התוצאות שבסופה. רובנו מתנהלים ביום יום מתוך הילוך אוטומטי של רשימת צרכים שמצמצמת את האפשרויות שלנו ולא מתוך הרצון הקיים בנו ברגע. התרגלנו לחפש את האושר מחוצה לנו ונדמה לנו ש"שם"- במטרה, בכותרת, בחופש וכו', קיים האושר. אנחנו עושים דברים ש"צריך" לעשות מתוך תקווה שאולי אם המטרות שהצבנו לעצמנו ימומשו, אז ייתכן שנחווה אושר. בעזרת האדם המגנטי אנחנו מתמקדים ברצונות האמיתיים שלנו לעכשיו. לעתים קרובות אנחנו חווים תחושת תקיעות וחוסר אונים על כך שאין במציאות שלנו את מה שהיינו רוצים שיהיה בה. אנחנו רגילים לרוץ ממשימה אחת לאחרת כשאנחנו מוטרדים, לחוצים ובמתח. מנגנוני הגנה שפיתחנו לאורך השנים מקבעים מצבים בחיינו וחוסמים את החיבור הישיר ל'תורה' כולה, לידע הנשמה שקיים בתוכנו ברגע עצמו. האדם מאפשר לתובנה שהכל תמיד קורה לטובתנו ומאפשר לתת 'משמעות' חיובית של צמיחה לכל מה שקורה לנו על הדרך. בכך הוא עוזר להתגבר באופן פרופורציונאלי והגיוני על "מכשולים" שונים שצצים ולקבל את כל מה שקורה כנכון ומדויק.
כשאנחנו מבינים שהאושר הוא בתוכנו ותלוי אך ורק בזווית הראייה שלנו, משתחררות מאתנו הציפיות והשיפוטים על בני האדם הסובבים. אנחנו מבינים שהכל מתרחש בינינו לבין עצמנו ושאין צורך לקחת אישית שום דבר ואף אחד. כל אחד וה"תוכנה" שממנה הוא פועל והאדם מבין שקיימות אינסוף דרכים כאינסוף האינדיבידואלים. אדם הוא אחד שבאמת איכפת לו מהאחר, שהכוונה שלו בכל מפגש היא לטובת כל הנוגעים בדבר. בגל הסערה יחד עם החגים שחלפו, ריפאנו פצעים וחוסר איזון ועכשיו אנחנו מוכנים למגנט שפע של אפשרויות חדשות לדרך שלנו. לא נתפס בעינינו שכל מה שאנחנו מבקשים אכן יכול להגיע אלינו. ככל שאנו מאוזנים רגשית ומוטענים באנרגיה ובאהבה מבפנים, אנחנו מצליחים לזרום בקלות במציאות ומתוך היש למגנט עוד ועוד יש ושפע בכל התחומים. לאורך הגל אנחנו מבררים מה גורם לנו לאושר, מה מאזן ומטעין אותנו ופועלים למימוש הרצונות הללו. הגל מוביל לאט ובהדרגה עד לזרע הקוסמי ביום האחרון שזורם בהנאה עם שינויי החיים ופתוח לאפשרויות משמחות בדרך מאושרת! לאורך הגל ניתן לשים את סמל האדם מול העיניים ותוך כדי נשימת הסמל אל תוך כל התאים בגוף להיפתח למגוון היפיפה של מתנות החיים. אמן!
 
 


ה- 18/10: יום שער: טון 2 באנרגיה של הלך שמים: בגל האדם הלך שמים מאתגר להתחבר לעוצמות הקיימות בנו, לנחישות ולהתמלא בחמלה כלפי עצמנו וכלפי אחינו בני האדם. הוא מבקש שנלמד להציב גבול ברור לכל מה שמפריע לנו בדרך וגוזל מאתנו את אנרגיית החיים. אנחנו לומדים לשים את הפוקוס על עצמנו ועל הרצונות שלנו ומבינים שבאמת מותר לנו לעשות את רב מה שאנחנו רוצים. זה לא שהאחר פחות חשוב, אלא שאנחנו פשוט מאד חשובים! אנחנו יכולים ואף מחויבים לתת את תשומת לבנו לרצונות ולצרכים שלנו ולומדים להגביל את כל מי ומה שלא מאפשרים זאת. כדאי לעשות רשימה של מה שחשוב לנו עכשיו בחיים ולהתנהל בהתאם לאורך הגל. הלך השמים הירחי גורם לסיטואציות שבהן נלמד להגדיר בבירור את גבולות הרצון והנוחות שלנו. עלינו להבין שעשייה של דבר בניגוד לרצוננו יוצרת מאבק פנימי מתיש ולכן אין מקום להרגשה של "לא נעים" או לכל תנודה אחרת שהיא ביחס לאחר ולעולם. אנחנו לומדים להגיד 'לא' החלטי ונחוש למה שלא מדויק עבורנו ולנטרל כל סוג של פריצת גבולות. הנשמה של המקיפים אותנו הרבה יותר חכמה מהאישיות המוגבלת שלנו וזה לא עלינו הגורל של האחרים. כשאנחנו מכבדים את גבולות המרחב האישי שלנו, האנרגיה נשמרת בתוכנו ונוצר בתוכנו המקום להתחבר לקול הפנימי, להתפתח ולהתחדש בתחומים שונים בחיינו. הצמיחה עם אתגר השער של הלך שמים יכולה להוביל לקפיצת מדרגה רוחנית. במידה ונעקוב אחר הקודים שבגל האדם נוכל להתחבר ישירות לנשמה האדירה שבנו, שבכל רגע ורגע מעבירה לנו את האינפורמציה שרלוונטית עבורנו. הימים בגל האדם נמצאים בסמוך למרכז לוח הצ'ולקין ומלמדים לקחת את הזמן לבד עם עצמנו, לחדד את הערנות שלנו בנוגע לסוגיות השונות המלוות אותנו עכשיו במציאות החיים ואז לנוע באומץ לקראת מימוש הרצונות הללו. ביום זה ניתן לשאוף את הלך שמים אל התאים בגוף ולדמיין היכל שמקיף אותנו. בתוך היכל הלך השמים שנוצר ניתן לראות אילו דברים אנחנו רוצים למשוך עכשיו אל תוך חיינו ולאילו דברים אנחנו רוצים להציב גבול ברור. ככל שנשהה בהיכל המקודש הזה נוכל להרחיב את החיבור לנשמתנו, לפתוח את ליבנו ולהגדיל את העוצמה בתוך הגוף שלנו.
 
 
 

ה- 19/10: טון 3 באנרגיה של קוסם: הפוקוס לפתרון אתגר הלך שמים מתחיל עם הקוסם שמלמד שאנחנו אלה שיודעים הכי טוב מה נכון לנו ברגע ושהגיע הזמן שנסמוך על תחושות הבטן שלנו. הקוסם מלמד גם לשחרר את הצורך לשלוט מהראש באירועי החיים. תחושת השליטה המדומה מגבילה את ההתפתחות שלנו ומקפיאה מצבים ואפשרויות בחיינו. אנחנו בכל מקרה לא שולטים בשום דבר ובאף אחד והקוסם מלמד להפסיק לתכנן, לארגן ולחשב ופשוט להרפות. הנסיון לשלוט הוא למעשה מנגנון הגנה של ראש חזק שפיתחנו לאורך השנים שמגן עלינו מהעתיד ה'מסוכן' ומאסונות שעלולים להגיע. החיים מהראש מצמצמים ומקבעים אותנו לאותם הרגלים, תבניות וחוקים ולא מאפשרים באמת לחיות את מה שיש ברגע. ככל שאנחנו מרפים מהמחשבות הבלתי פוסקות של ה"מה יהיה" וממקדים את עצמנו ברגע עצמו, אנחנו מצליחים להתחבר פנימה, למרכז שבלב. רק החיבור לאינטואיציה הפנימית וההתנהלות מתוך תחושות הגוף ורגשות הלב מאפשרים להגיע למקום של האדם השמח בחלקו. ביום של הזרימה אנחנו מתחברים למקום של פשטות, לבביות וכנות עם עצמנו ועם הסובבים. בעזרת הקוסם החשמלי אנחנו לומדים לזהות ולשחרר את הצורך לקבל את אישורי החברה, הנורמה או של האנשים המקיפים אותנו. גל האדם ממגנט אלינו סיטואציות מגוונות בהתאם לרצונות שהגדרנו והזדמנויות חדשות מופיעות עכשיו במציאות שלנו. הקוסם היום מגדיל את האמון בעצמנו ובאינטואיציות שלנו ובכך מאפשר לשחרר, להכיל ולזרום עם המצבים החדשים המתרחשים עכשיו. אנחנו לומדים לסמוך על עצמנו שלא משנה במה נתקל בחיים, אנחנו יכולים להכיל אותו. יותר טוב או פחות, אנחנו יכולים. ביום זה ננשום את הקוסם, ניתן הוראה למח להתמקד בכאן ועכשיו, נתחבר לחכמת הלב ונפנים שמגיע לנו לקבל את הטוב ביותר בחיים הללו.

 
 
 
 

 
ה- 20/10: טון 4 באנרגיית הנשר: כדי להגיע למצב שאנחנו שמחים בחלקנו עם האדם, הנשר מלמד לקחת כמה וכמה צעדים לאחור ולהתבונן באופן נטול שיפוט על העובדות של תמונת החיים הרחבה. כשאנחנו מרחיבים את הפרספקטיבה שלנו, אנחנו מסוגלים להתייחס באובייקטיביות לאנשים ולסיטואציות השונות ומפסיקים להתנהל מתוך הדינמיקות הממוחזרות של הקורבן והאשם. עלינו להבין שבני האדם עסוקים ב'סרטים' הישרדותיים בהתאם לדפוסים שמוטבעים בהם. אין טעם לכעוס, להאשים, לבקר או להתאכזב אלא לקבל את מה שיש ומהיש לייצר עוד ועוד יש. ביום הזריעה המנטלית הנשר מלמד שהשפע שאותו אנחנו מבקשים ויכולים למגנט אל תוך חיינו קשור בראייה כוללת של התהליכים האנושיים ובתפקיד הייחודי שיש לנו ביצירת המציאות שלנו. החזון והתקווה שבאנרגיית הנשר העצמאי מאפשרים לבחור ממקום חופשי את האפיזודות השונות במציאות שלנו וזאת במקום להיגרר בתחושה קורבנית אחר אירועים או אנשים. הנשר הוא זה שרואה בראייה רחבה את כל הפרטים כולם ויכול לגבש תוכנית פעולה מאורגנת שבעזרתה ניתן לרקוד בשמחה את החלומות מרחיקי הלכת שלנו. תוכנית זו מלמדת גם לאזן בין עשייה אינטנסיבית לבין מנוחה. זמן הפנאי והמנוחה מטעינים אותנו באנרגיה שמביאה להשראה ודוחפת אותנו ליצור את חלומותינו הנרחבים. אנחנו מגלים איך שבסופו ובתחילתו של דבר, הכל תמיד קורה בקצב הנכון ושאכן קיימת דרך לממש את רצונותינו ולזרום בחיים על מי מנוחות. היום ננשום את הנשר אל כל תאי הגוף ולאט ובהדרגה נתרומם לזווית ראייה יותר רחבה ואובייקטיבית. אז נתבונן בפרטים השונים של מציאותינו, נתמקד ברצונות שלנו ונקבל את הדרך הקלה והמהנה ביותר למימושם. 
 
 
 

ה- 21/10: יום שער: טון 5 באנרגיית הלוחם: הלוחם הקוואנטי היום ממקד אותנו ברבגוניות הצבעונית הקיימת בנו ובחיינו, בידע הרב והמעורר השראה שאספנו ולמדנו וברגישות התבונה שהצלחנו לפתח לאורך הדרך שעשינו עד הלום. הוא מסמל חיבור לעוצמה, לנחישות ולהחלטיות שמאפשרים ללכת עם האמת שלנו עד הסוף, ללא פשרות וללא הצורך באישורים מהחוץ. הלוחם מסכים לצאת מעבר לגבולות הנוחות שלו ולהתנסות בכל מיני דברים חדשים. יש לו את האומץ להכיל את מה שנדרש כדי לקפוץ למימיי החיים עם האותנטיות שבו. הלוחם הוא עצמאי בשטח ומלמד כיצד לשחרר את התלות שפיתחנו באנשים, במצבים, בחומר, בתוצאות, בכותרות ובכלל במיתוסים, בנורמות ובכל דבר אחר שאנחנו נאחזים בו. שחרור התלות בחוץ מאפשר לחיבור לפנים, לביטחון עצמי ולכוחות לבטא את האמת הייחודית לנו. כח הרצון למגנוט של שפע אינסופי עם האדם ולקפיצה הרוחנית עם הלך שמים נשענים על התבונה והתעוזה של לוחם האור שבתוכנו. כדי להלך בין שמים לאדמה ולהפוך לצינור ישיר לידע הנשמה, עלינו ללמוד להתחבר לקול הפנימי האינטואיטיבי, שהוא הקול שלנו שלא תלוי בשום דבר ובאף אחד. ביום של גיבוש המוטיבציה לפתרון אתגר הלך שמים, אנחנו שוב מוזמנים לשאול את עצמנו מהם החלומות האמיתיים שלנו ומה אנחנו מבקשים למגנט עכשיו אל תוך חיינו. הלוחם האינטליגנט עוזר להגדיר את רצונותינו בצורה מדויקת וברורה ואז מבטא אותם בחכמה ובאלגנטיות במציאות החיים. ביום החמישי ננשום את הלוחם, נרגיש סליל שיוצא מהעין השלישית אל מרכז האדמה ומחבר אותנו לקול הפנימי שלנו.
 
 
 

ה- 22/10: טון 6 באנרגיה של אדמה: האדמה מסמלת קרקוע ועוגן מושרש היטב בתוך הגוף ומחברת אותנו בדרך פרקטית אל הגוף הפיזי ואל מציאות חיים. היא מלמדת שאין טעם לבזבז אנרגיה על מחשבות עתידיות או על שכנוע הסובבים אותנו בנכונות דרכנו, אלא פשוט לעשות את שלנו באופן מעשי, כמיטב יכולתנו ברגע. ביום שבו אנחנו מארגנים את מה שניתן לקראת שיא התהליך של הגל, אנחנו מבינים שגם אם אנחנו רק בכיוון, מה שחשוב הוא שנצעד בכיוון הזה ולו רק צעד אחד קטן. אנחנו נמצאים בגל אדם שמלמד לנוע מתוך רצון הלב בדרכינו בחיים וביום של האיזון האדמה מעירה אותנו מתרדמת ארוכת שנים ומחברת לצליל ולעשייה שמתאימים לנו לעכשיו. היא ממלאה את המוחות שלנו ברעיונות שתומכים בתהליך הצמיחה האישי שלנו ושגם עוזרים לתהליך השינוי הקולקטיבי שמתרחש בכדור הארץ. האדמה הקצבית מחברת אותנו לקצב הזרימה הטבעי שלנו ומאפשרת לנוע בסינכרוניזציה הרמונית מסיטואציה אחת לאחרת. כדאי לשים לב ל"צירופי המקרים" השונים המתרחשים לאורך הגל ולהבחין בעובדה שהכל קורה בדיוק בזמן הנכון עבורנו. כיצד מפגש אחד מוביל לאחר, כיצד אדם מסוים מכוון לאדם הספציפי שביקשנו לפגוש, כיצד עשייה מסוג מסוים מתפתחת לכיוונים חדשים וכיצד בסיכומו של דבר הכל קורה לטובתנו. היום אנחנו מוזמנים לנשום את סמל האדמה אל תאי הגוף שלנו ולחוות תחושה של עוגן ויציבות מבפנים. לדמיין שורשים מכפות הרגלים אל מרכז האדמה ולהתקרקע.
 
 

 
ה- 23/10: טון 7 באנרגיית המראה: כדי להפוך לבן אדם, אנחנו מתבקשים להתבונן באופן שווה על כל בני האדם כולם, ללא המסכות הסובייקטיביות האישיות המעוותות של הטוב והרע, העליון והנחות, השווה והלא שווה. המראה המהדהדת היום מאפשרת להתרומם לזווית ראייה אוביקטיבית בנוגע לבני האדם הסובבים ולראות מבעד להשלכות ולתרגומים הרגשיים האוטומטיים שמעוורים את עינינו. כדי שנוכל להתבונן בגובה הלב, אנחנו לומדים לנטרל את השיפוטים האוטומטים הללו ולקבל את ה'אדם באשר הוא אדם'. בשיא התהליך המראה מאפשרת להבנה שבכל מקרה אנחנו יכולים לראות אך ורק את עצמנו. האנשים המקיפים אותנו פשוט משקפים לנו את המחשבות והרגשות הפרטיים שלנו. דרך מערכות היחסים שלנו עם העולם אנחנו לומדים על התחומים בהם נדרשת מאיתנו עוד "עבודה" על העצמי שלנו. המראה מלמדת כיצד לשחרר מחיינו דינמיקות מתישות, בזבוזי אנרגיה על הסובבים, כוונות רעות ובכלל את איבוד האנרגיה מול העולם. היא מאפשרת להפסיק לבזבז אנרגיה על העתיד הוירטואלי והסביבה המקיפה ובמקומם לראות כיצד כבר עכשיו אנחנו נמצאים במסלול של העצמה והתפתחות. בעיצומו של תהליך החיבור לרצון הלב אנחנו מבינים שככל שאנחנו נוכחים כאן ועכשיו, ברגע הזה, אין גבולות לשפע שקיים עבורנו. בשיא הגל ננשום את המראה, נדמיין פירמידת זהב שמקיפה אותנו ובתוכה נאפשר לעצמנו לראות מבעד למראות ולאשליית המציאות. 
 
 

ה- 24/10: טון 8 באנרגיה של סערה: הסערה מעירה אותנו היום לשים לב היכן אנחנו עדיין לא סומכים על עצמנו ועל נשמתנו ובכך לא מאפשרים את איכות החיים שיכולה להיות לנו. ביום של בדק הבית הפנימי והכנות עם עצמנו, הסערה הגלקטית מזמינה אותנו לשאול: "איזה אזורים בגוף שלי מבקשים את תשומת ליבי?", "אילו חלקים בחיי אינם מאוזנים?", "אילו מחשבות שליליות עולות בי ללא שליטה?", "באיזה תחומים עדיין קיים בי חוסר ביטחון?", "באיזה היבטים אני זקוק/ה לעזרה חיצונית?" אנחנו נמצאים בתהליך שבו אנו לומדים להתחבר לעוצמה ולנחישות פנימיים והסערה מאפשרת לרפא את החסימות הפיזיות, הרגשיות או המחשבתיות שעדיין מעכבות אותנו מלחוות אושר במציאות שלנו. דרך תהליך של התבוננות עצמית היא מגדילה את הביטחון העצמי שלנו ואת האמון בכך שאנחנו יכולים לקפוץ עם הרצונות הלבביים שלנו אל מימיי החיים המרתקים. ההטענה והריפוי שבאנרגיית הסערה יכולים לעזור ביצירת תבניות מחשבתיות מדויקות של יש וכתוצאה מכך את היכולת למגנט את המציאות הרצויה עבורנו. ביום זה ניתן לנשום את האור הסגול המרפא של הסערה, נרגיש כיצד הוא חודר לכל תא ותא בגוף, מנקה את כל השליליות והספקות וממלא אותנו בחום פנימי של ריפוי ואהבה. 
 
 

 
ה- 25/10: טון 9 באנרגיה של שמש: נקודת המפנה בעלילת הגל מתרחשת עם הבהירות, החום והאש שבאנרגיית השמש הסולארית. זה הכל עניין של זווית ראייה והשמש היום ממלאה אותנו באור ובמידע חדש שמאיר את חוסר הדיוקים שעדיין קיימים בחשיבה שלנו. ביום של "נפילת האסימון" הבהירות השמשית מאפשרת להתבונן מקרוב באספקטים מורכבים ו"בעייתיים" במציאות שלנו שדורשים עכשיו הגיון בריא ופתרונות. אנחנו לומדים לחדד ולהגדיר לעצמנו במדויק את רצונותינו ולהתמקד בפתרונות ולא בבעיות. ההגדרה הברורה וחיפוש הפתרונות מזרזים את היכולת למימוש. השמש מטעינה אותנו היום בחמימות ובנדיבות שופעים, מתוך נקודת הנחה שמה שבאמת שלנו אף אחד לא יוכל לקחת מאתנו. בכך היא מאפשרת לחוות תחושות רכות כלפי עצמנו וגם כלפי הסובבים ולנוע נינוחים ונטולי שיפוט בדרך שלנו. אנחנו מבינים שככל שנתחבר לאש היצירה הפועמת בתוכנו, כך נוכל ללמוד, לחקור ולהתמלא באנרגיה מתוך עצמנו ולא מתוך התלות בחוץ. כשאנחנו מצליחים להתבונן דרך ההיגיון הבריא שלנו על עובדות החיים, המצוי הופך להיות בעל משמעות חיובית. השמש מאפשרת לחוות את המצוי בחיינו כשדה פרחים צבעוני ומושלם. ביום של הפענוח היא מלמדת על השלמות שלמעשה נמצאת בכל רגע בחיים ומאפשרת נגיעה בחוויית האושר הקיימת ברגע הזה ממש. ככל שאנחנו מתמקדים ביופי הרבגוני שקיים בנו ובסביבה שלנו, אנחנו מסוגלים לזרום בחיים מתוך האש היוקדת, הממגנטת והיצירתית הקיימת בכל אחד ואחת מאתנו.
 
 
 

ה- 26/10: טון 10 באנרגיית דרקון: ביום של עיצוב דקויות הגל, הדרקון הפלנטרית מלמדת שכדי לחוות אושר, עלינו ללמוד להצית כל פעם מחדש את האהבה שתמיד קיימת בנו ולקבל את עצמנו ואת חיינו בדיוק כפי שהם. אנחנו לומדים לשחרר את הספקות והקולות הפנימיים השליליים ובמקומם להטעין את עצמנו בקולות תומכים ומפרגנים. במקום לכעוס על ה"טעויות" שאנחנו עושים או על מצבים שנקלענו אליהם ולחשוב מחשבות שליליות, אנחנו לומדים לקבל את עצמנו ללא תנאים, למרות ובגלל כל מה שיש בנו. יש בכולנו צדדים מופלאים ומדהימים וגם 'פאקים' וצדדים חלשים. אנחנו לומדים לקבל את עצמנו בדיוק כמו שאנחנו אוהבים חבר טוב עם כל הצדדים שיש בו. האנרגיה הנשית והאימהית מזמינה אותנו היום להתמלא באהבה דרך כל הדברים הנפלאים שכבר קיימים בנו ובחיים שלנו. במקום לנוע מתוך החסר והביקורתיות העצמיים האוטומטיים שהם למעשה מיחזור של מידע רגשי כואב, זה הזמן להבין ש"זה מה יש" כרגע ומה שיש הוא נפלא. אנרגיית הדרקון מבקשת שננהג באימהיות, בסלחנות וברכות כלפי עצמנו ממש כשם שאנחנו מתייחסים לתינוק רך ועדין. היא מאפשרת להזין את הגוף, הרגש, המוח והרוח שלנו ולהתמלא באנרגיה שמאפשרת לבריאה של כל דבר שנחפוץ בו. היום אנחנו מוזמנים לנשום את הדרקון אל כל תאי הגוף ולהזין את עצמנו באהבה וברכות עד שנגיע לתחושה של קבלה עצמית.
 

ה- 27/10: טון 11 באנרגיית רוח: הרוח מסמלת את עקרון התקשורת והופעתה ביום של השחרור מעידה על כך שבהתנהלות שלנו בעולם החיצוני עלינו לבטא את רצונותינו באופן פרופורציונאלי, קולח ומדויק. אנחנו לומדים לתקשר עם סביבתנו באופן הגיוני ובוגר ולא רגשי ילדי ואז מסוגלים להפוך לגביע הפתוח של האדם ולצינור המחובר של הלך שמים. החדות, הישירות והקצב הקיימים באנרגיית הרוח מאפשרים לבטא את עצמנו בבהירות, ברוגע ובנועם. יכולת הביטוי הגבוהה של הרוח שבתוכנו מגבירה את זרימת השפע, ההזדמנויות לאושר והזרימה העליזה במציאות חיינו. ההומור והחדות של הרוח היום מאפשרים לשחרר כעסים מול חברים וקרובים ולנטרל מכשולים ממשיים מהדרך שלנו. כמו כן הרוח מלמדת היום שעלינו ללמוד לנשום יותר ביום יום שלנו. הנשימה היא סמל לאיזון פנימי ומאפשרת לאיזון בין נתינה לקבלה. ברגע שאנחנו נושמים את העליזות וההשראה החיובית הקיימות באנרגיית הרוח, אנו משדרים את היש השופע הזה אל העולם והוא חוזר אלינו כמציאות. היום ננשום את הרוח, נמלא את בית החזה שלנו באוויר ובכל שאיפה נתמלא ברעיונות מחודשים, בתחושת קלילות ובגישה הומוריסטית. 
 
 

ה- 28/10: טון 12 באנרגיה של לילה: הלילה מסמל את האינטואיציה ואת היכולת לזרום במציאות החיים בהתאם לקול הפנימי שלנו. בפתרון הגל הוא מעיד על כך שהצלחנו לרפא חלק מהמפלצות והשדונים הרגשיים שניהלו עד כה את חיינו באופן אוטומטי ולא מודע. לאחר תקופה של חשכה, מאבק, מוטרדות וחוסר יעילות, הלילה הקריסטלי מייצב אותנו, משחרר את הערפל הרגשי הדרמטי וממלא את ליבנו באמונה ובכוחות ליצור לעצמנו חיים מאושרים. הנכונות שלנו לעבור את התהליך בגל האדם, בעיקר אם התמודדנו עם טראומה רצינית ישנה ונושנה אפשר לריפוי של כאב עמוק ומילא את חיינו בחיבור לקול הפנימי ובשינויים מבורכים. החיבור לאינטואיציה מתאפשר רק כשאנחנו מתמודדים עם קולות כואבים שהם אלה שמונעים את החיבור לעצמנו ואת ההמצאות במקום החיובי של הפלוס. החיוביות יוצרת רמת אנרגיה גבוהה במח שלנו, פותחת את ליבנו ויחד עם ההקשבה לקול הפנימי ניתן להתחבר לידע הנשמה. לילה קריסטלי מאפשר להרגיש בנח עם עצמנו ועם המקום שבו אנחנו מצויים עכשיו בחיינו. למדנו להרגיש בנח בתוך הגוף שהוא הבית של הנשמה. אם אנחנו לא בגוף, אלא בראש קודח והומה, אין לנשמה מקום להיות בו.  לקראת סוף גל האדם ניתן לחוות תחושה חמימה של בית מפנק ורחם מערסלת. כשאנחנו במקום הפנימי הנינוח הזה, אנו מחוברים לאדם הנבון שמשוטט לו עליז ושמח על דרכו בחיים. הלך שמים העיר אותנו להיות ברורים, נחושים ואסרטיביים והיום אנחנו יודעים מה הרצונות שלנו, מה אנחנו מוכנים להכניס אל תוך חיינו ואילו דברים אנחנו משחררים. ביום הפתרון אנחנו זורמים עם הידיעה הפנימית העמוקה שלנו שמובילה להגשמת חלומותינו ולמגנוט של שפע רב. היום ננשום את הלילה לכל תאי הגוף ונרגיש בבית. נאפשר לאנרגיה החמימה הזאת להתפשט לכל תא ותא ונחווה רוגע ושלווה פנימיים וחיבור חזק לאינטואיציה שלנו..
 
 

ה- 29/10: טון 13 באנרגיה של זרע: חכמת הגל מלמדת שברגע שאנחנו מתמקדים בדרך האישית שלנו ללא התנודות המגבילות אל עבר העולם, המטרות והחוץ, אנחנו מתחברים אל חכמת הלב ונפתחים לידע האינסופי של הנשמה. זרע קוסמי מעיד על כך שלאורך הגל שברנו הרבה חוקים וקיבעונות אוטומטיים ונפתחנו להזדמנויות חדשות שעד עכשיו לא העלנו על דעתנו, אפילו לא כאופציה. לרוב אנחנו ממחזרים במציאות החיים את אותו מידע סובייקטיבי ומצומצם שמופעל כתוצאה מרגשות כואבים ונותן לנו תחושה מדומה של הגנה. הקודים בגל האדם מאפשרים לשחרור מנגנון הגנה ישן, לשינוי מהותי פנימי בנו ובמציאות ולפתיחה לחדש ולשונה. במהלך הגל אנחנו מתפתחים מאדם מגנטי שממלא אותנו באומץ, בנחישות ובערנות ומגיעים עד לזרע קוסמי שפתוח לאינסוף של אפשרויות מרחיקות לכת. מאדם שדוחף ליצור במציאות את הרצונות שלנו ועד לזרע מלבלב שפורח עם הרצונות הללו ומצמיח אותנו עם עוד ועוד אפשרויות. הזרע ביום השלוש עשרה מאפשר להכיר בשינויים שחלו בנו, למנות בפני עצמנו את כל ההישגים שהשגנו בחיים עד לרגע זה ואת כל האיכויות הנפלאות שכבר קיימות בנו. במהלך הגל למדנו שככל שאנחנו מתמקדים ב"יש" ולא ב"אין" ובחסר, אנחנו מקרינים במחשבות שלנו את השפע הזה ליקום ובכך מייצרים עוד ועוד "יש" במציאות היום יומית. ביום זה אנחנו מוזמנים לחוות ולהנות מתחושה של גדילה פנימית אמיתית ולכוון את עצמנו בביטחון אל עבר הגשמת חלומות נוספים שיש לנו. קיימות אינסוף אפשרויות שבהן היקום מזמן אלינו את הבקשות שלנו. עלינו ללמוד לשחרר כל תסריט בנוגע לדרך שבה הדברים עשויים להיווצר במציאות עצמה. כל שנדרש מאתנו הוא להפסיק לחכות לביטויים ספציפיים של רצונות אלה ובמקום לצפות, פשוט להיות. כל מה שאנחנו רוצים יכול לקרות לנו! ליקום יש המון הפתעות צבעוניות שמחכות אך ורק לנו. בסוף הגל הזרע מזמין אותנו לזרום בהנאה מרגע לרגע ולגדול בשמחה אל תוך ההזדמנויות המופלאות והמצמיחות הממתינות לנו.
 
גל האדם מסתיים לו ואנחנו מתרגשים ומברכים על הגל הבא, גל הנחש!
 
 
 
שיהיה לכולנו גל אדם שמח בחלקו,
ושכל מה שאנחנו מבקשים יגיע אלינו בקלות!..
באהבה, טליה.
 
 

 
להנאתכם, ספר וירטואלי בחינם
ובו מידע נרחב על כל גלופה 
נא ללחוץ כאן
באהבה,
טליה.