עברית  |  English  |  
 

*******
לכבוד הצ'ולקין החדש, החלטנו להעניק במתנה את אפליקציית MayaScope, כך שהידע יהיה נגיש בכל רגע לכל אחד ובתקווה שיעזור למציאות של ניסים לכולנו!
 באפליקציה התחזית מתורגמת גם לאנגלית, לכל דוברי האנגלית שבינכם. וכיף לראות את הסמלים מחייכים בנייד, אז מוזמנים גם לזה, פשוט הקלידו Mayascope באפסטור (כרגע רק לאייפון)

 
 
 
 

ברוכים הבאים לתחזית המאיה

גל האדמה
 
 

ברכות ושמחות לכולנו:

ברוכים הבאים לגל האדמ-ה שבמהותו מחבר בין האדם שאנחנו לאלוהי שבנו. גל האדמה מאפשר להתקרקעות בגוף ובמציאות החיים ומעיד על זמן של התחלות חדשות ושל שינויים פנימיים וחיצוניים שעומדים להתרחש עכשיו.

נזכור שאנחנו נמצאים בחצי השני של הלוח שבו אנו מחוברים פנימה ומבטאים כלפי חוץ את ידע הנשמה שבנו. העוגן בגוף ובמציאות עם האדמה מזרימים אלינו מידע חדש ולאורך הגל מאפשרים להתחדשות בהיבטים שונים. הגוף הפיזי הוא השער בכדי להתחבר לנשמתנו העצומה. עבור כל אחד מאתנו נפתחות עכשיו אפשרויות חדשות ומרגשות וקיים פוטנציאל לקפיצת דרך מרחיקת לכת במציאות היום יומית. כולנו מוזמנים לעבור תהליך עמוק פנימה וליצור תבניות אנרגטיות מדויקות של רצונותינו להמשך צ'ולקין מופלא☺

 

ה- 25/5: טון 1 בגל האדמה: ברוכים הבאים לגל האדמה שבו אנחנו לומדים לחבר בין ה-"אדם" שבנו ל-"ה"- להוויה ולהגשמה. אמנם לכל מי שחי כאן בגוף אנושי יש את התואר 'אדם', אך ניתן לומר בוודאות כי לא בהכרח כולנו ראויים לו... המצב ההישרדותי במציאות היום יומית והריצות הלחוצות אל עבר המטרות, ההישגים והכותרות גורמים לכך שלרוב אנו "לא רואים ממטר" את האחר ואת הסביבה. לכן אתגר הגל הוא המראה (ראה מראה2). בגל האדמה אנחנו לומדים להגדיל את הביטוי בפועל של האנושיות והאיכפתיות הקיימים בנו. אמא אדמה ממלאה אותנו עכשיו באיכויות של חיוניות, מתינות וחמלה כלפי עצמנו וכלפי הסובבים. התהליך נמשך עד לרגע שבו אנו מצליחים להשתרש בתוך הגוף והמציאות מתוך נתינת אמון ביכולות הקיימות בנו ובנשמה שתמיד מדריכה אותנו. האדמה המגנטית מנערת את חיינו, מאפשרת לשחרר מחשבות שליליות מכשילות ומניעה ליישום הרעיונות היצירתיים שלנו. גלופת האדמה מסמלת את המוחות ואת מערכת העצבים ובאופן הדרגתי מזינה אותנו במידע רלוונטי ומתחדש. אחרי הפנמת המידע היא מאפשרת להתמקד במה שנכון לנו כרגע וזאת בהתאם לכישורים ולרצונות שלנו. כל מי שזרע כוונה לשינוי פנימי או חיצוני בחייו בגל הזרע שקדם, מוזמן ליצור אותו הלכה למעשה ולחוות בפועל את תוצריו בגל האדמה הנוכחי. לאורך הגל האדמה מאפשרת לנוע ולפעול בשטח בלי יותר מדי דיבורים והסברים אלא במעשים וזאת כדי להביא את עצמנו למקום חדש ושונה בחיים. אין צורך לאבד אנרגיה ולשכנע את האחרים בצדקת דרכינו אלא פשוט לעשות את שלנו. מעצם העשייה השקטה הזאת, אנחנו אוטומטית משפיעים גם על הסובבים ועל העולם כולו. ככל שאנו משתרשים בגוף ובמציאות, האדמה ממלאה את חיינו ברצף של אירועים "מקריים" מקבילים בעלי משמעות "גורלית". אנו לומדים לשים לב למה שקורה כאן ועכשיו, ברגע. האימון בכך מאפשר למודעות הנשמה בתוכנו ולזרימה אינטואיטיבית תוך כדי ביטוי הצליל האינדיבידואלי והאותנטי שלנו. אנחנו עוברים תהליך פנימי עמוק של התקרקעות שמחבר אותנו לכח האדמה ודרכה לנשמה הגבוהה שבנו. בסוף הגל נדע כיצד להפוך את הרצון שלנו למעשה ונוכל לעזור בדרכנו הייחודית בשינוי הקולקטיבי שמתרחש בכדור הארץ. היום ננשום את האדמה לתאים ונתחבר לידיעה הקיימת בגופנו. אז נכין רשימה של פעולות שניתן לעשות כדי להגדיל את היש בחיינו וכדי לזרוע הלכה למעשה את תבניות הרצון שלנו.

 
 
 
 

ה- 26/5: אתגר הגל הוא המראה: מראה, מראה...? האדמה מאפשרת ליצירת עוגן פנימי יציב בגוף ולמימוש בפועל של היכולות והאנושיות שבנו במציאות. לשם כך המראה עושה סדר בסיטואציות השונות בחיינו ומלמדת לאזן מערכות יחסים דרמטיות. רובנו מאד מושפעים מהסביבה שלנו - ממה שאומרים עלינו ולנו, ממה שמצפים מאתנו, ממה שחושבים עלינו ועוד ועוד. אתגר של מראה מלמד להתבונן מבעד למראות הסובבות, להבין שכל מה שמשתקף הוא בעצם אנחנו וכתוצאה מכך להפסיק לבזבז אנרגיה על תרגום והשלכה של החוץ. אנו בכל מקרה יכולים לראות אך ורק את עצמנו בהתאם למידע הסובייקטיבי שגדלנו עליו. במקום לתרגם את הסובבים, להשליך עליהם את מצבי הרוח שלנו ולקחת אישית סיטואציות שונות, המראה הירחית מלמדת להטעין את עצמנו באנרגיה ובאהבה מבפנים ולהתרומם לזווית ראייה אובייקטיבית שהיא מעבר לטוב או לרע. אז ניתן לבטא את האנושיות שבנו ובאמת לראות את האחר. אנו לומדים לראות כיצד כל מה שמשתקף הוא למעשה יצירה שלנו שטומנת בתוכה שיעור נשמה משמעותי. לאורך הגל המראה מאפשרת לשנות בעצמנו איכויות שמטרידות אותנו ולשחרר השתקפויות שלאורך זמן מעכבות את צמיחתנו. הביקורת הפנימית והחיצונית מונעים מאתנו לראות את ההיוולדות המחודשת לכל רגע קסום בחיים. בגל האדמה אנו לומדים להתעגן בגוף על חמשת חושיו ולהגביר את הפוקוס ברגע.

 
 
 

 

ה- 27/5: טון 3 באנרגיה של סערה: תחילת ה"עבודה" האינטואיטיבית לפתרון אתגר המראה מכוונת לניקוי יסודי ולריפוי עמוק. כדי שנוכל להתעגן ולפתח ראייה אובייקטיבית על עצמנו, על הסובבים ועל החיים, הסערה עוזרת לרפא מטענים שליליים פיזיים, רגשיים ומחשבתיים. חכמת הקדמונים מלמדת שבדרך לנוכחות יציבה ומושרשת בתוך הגוף והמציאות, ראשית עלינו לרפא את הדחיסות שמצטברת מרגע לרגע בגוף, בלב ובחשיבה שלנו. דרך המקומות הכואבים בגופנו ניתן ללמוד על הכאבים הרגשיים  ועל התבניות המחשבתיות שהגיע הזמן לרפאם. ביום הזרימה ניתן לשים את סמל הסערה מול העינים ולתת הוראה למוח לרפא ולאזן את המערכת שלנו. הסערה מאפשרת להגדיל את הביטחון העצמי בנוגע לאיכויות הקיימות בנו וליכולות העשייה שלנו במציאות. ככל שנסמוך על עצמנו ונכיר בכישורים המייחדים אותנו, יגדל האמון שלנו גם בסובבים ובכך שקיימת נשמה שתמיד מדריכה אותנו. האמון בתחושות וברגשות מחבר לאינטואיציה שבגוף ומאפשר לזרום מבעד למראות השונות במציאות החיים המגוונת. היום ננשום את הסערה ובעזרתה נשחרר דפוסים שלא רלוונטיים יותר לחיינו. נמשיך לנשום ולהגיד: "אני מרפא/ה את עצמי" עד שנרפא כמות גדולה של שליליות פנימית. הנכונות שלנו לעבור את התהליך של גל האדמה, גם אם נאלץ להתמודד עם טראומה ישנה נושנה מאפשר לנוכחות כאן ועכשיו ולהתחדשות מבורכת בחיינו.

 
 
 

ה- 28/5: טון 4 באנרגיית השמש: השמש מסמלת את אש התשוקה והיצירה ובעזרת האש הפועמת שהיא מחדירה היום לגופינו, אנו חווים תחושת חמימות פנימית שמחלחלת ומגדילה את רמת האנרגיה שלנו. ככל שאנו רכים וחמימים כלפי עצמנו, אנו מסוגלים להרגיע את הראש העמוס, לנטרל ספקות קיומיים ומחשבות עצמיות מכשילות. עם השמש אנחנו מתאמנים בהגדלת החיבור לאש הפנימית עד למצב שבו אנו חווים את רוח החיים בגופנו ועמה את הרצון להתחדשות. אש השמש העצמאית הגועשת והגוברת בתוכנו מאפשרת לתנועה נלהבת במציאות, לביטוי החיוניות שבנו ולתחושה של הגנה וביטחון מבפנים. החיות הפנימית עוצרת מחד "שאיבות" אנרגטית ומאידך מגבירה את הנדיבות שלנו לעצמנו ולאחרים. אנרגיית השמש החמימה מאירה אותנו היום במידע חדש שמבהיר לנו סיטואציות מורכבות ואת הסיבה להתנגדות הקבועה שלנו לאנשים במציאות שלנו. המידע שהשמש מזרימה למוחנו יוצר בהדרגה צלילות מחשבתית. הבהירות מאפשרת לזיהוי מדויק של המקומות שלא נעים לנו יותר להיות בהם וכן להבנת שיעור הנשמה עם ההשתקפויות השונות. מודעות זו מקטינה את בזבוז האנרגיה על המראות הסובבות, מגבירה את הריכוז האנרגטי בעצמנו ומאפשרת לחיזוק העוגן הפנימי. ביום הזריעה המנטלית לפתרון אתגר המראה ננשום את השמש ונתבונן בעזרת ההיגיון הבריא שלנו על הסיטואציות השונות בחיינו. נמשיך לנשום ותוך כדי תנועה נבטא את אש היצירה שבנו. החיבור לאש החיות הפנימית מאפשר לקבלת מסרי הנשמה הרלוונטיים לרגע ולכך שאנחנו יותר ויותר משחקים בהנאה את משחק החיים המרתק.

 
 

ה- 29/5:  טון 5 באנרגיית הדרקון: ככל שאנו באמת מסכימים להתבונן לעומק נבכי מחשבותינו ורגשותינו, צצות מראות כואבות ומטרידות שאנחנו פחות אוהבים לראות. המראות משקפות לנו נושאים שקיימים בתוכנו ושקשה לנו להתמודד עימם. הדרקון הקוואנטית מלמדת שכדי שנוכל להפנים את נושאי הנשמה החזקים עלינו ללמוד שיעור בקבלה. כשאנחנו מתחילים לקלוט שבכל אחד יש צדדים מופלאים יותר ופחות ושזה מאד אנושי, השיפוט העצמי מתחיל לרדת. רק כשאנחנו מקבלים פרופורציות ריאליות לגבי עצמנו, אנו מסוגלים גם באמת לראות את האחר. ביום של הסנטר הפנימי הדרקון מלמדת שאנחנו המבקרים הכי גדולים של עצמנו. הבסיס לאיזון פנימי ולהזנה הדדית הוא שחרור השיפוטיות וההרס העצמיים הללו. הביקורת היא מנגנון הגנה שפותח בילדות ושמנסה להתאים את העצמי לתכתיבים חיצוניים. קשה לנו להכיל את הרגשות הכואבים שבנו, אז במקום אנו שופטים מהראש את הקושי. אנחנו לומדים בהדרגה להחליף את השיפוטיות בקבלה של מי שאנחנו על כל החלקים שלנו ושל מציאותינו. רק דרך הקבלה של מה שיש ניתן להשתנות ולשנות את היחס שלנו למציאות הקוטבית ולמראות החיים. הדרך לרפא כאבים בתוך עצמנו ועם המראות הקרובות היא דרך ההדגשה של מה שכן יש בנו ובאחר, כן קורה לנו וכן יפה במציאות שלנו. כח הרצון להתעגן בגוף ובמציאות החיים על כל מה שיש בה נשען על איכויות נשיות של רכות, חום  והזנה איכותית של ההיבטים השונים בחיינו. היום ננשום את הדרקון ונזין את הגוף והמח במידע חיובי ואת רגשותינו ברוך. ההזנה העצמית מובילה לחיבור לקול הפנימי, לקשרים מפרים ומשמחים וליכולת ליצור את רצונותינו במציאות החיים.

 
 
ה- 30/5: טון 6 באנרגיה של רוח: הרוח מסמלת את הנשימה של הנשמה וביום האיזון אנחנו מוזמנים לנשום עמוק והרבה ולהתחבר לפרספקטיבת הנשמה ש'זמינה' עבורנו בכל רגע. אין זה משנה מי אנחנו ומה הכותרות שלנו, עלינו לזכור תמיד שכולנו בני אדם והבסיס שבבסיס שמחבר ביננו הוא הנשימה. הרוח מלמדת שככל שנקפיד לנשום במהלך המציאות היומית, נוכל יותר ויותר לחוות במודע את הנשמה העצומה שבנו. כך שלאורך הגל ננשום את הרוח ונרגיש כיצד אנו מתחברים לנשמה ונוכחים ומשתרשים יותר בגוף ובמציאות. לקראת שיא גל האדמה מגיעה הרוח על האיכויות הזכריות שבה ומארגנת בנועם את הנדרש להמשך תהליך ההשתרשות בגל. האנרגיה היאנגית של הרוח מזרימה אלינו חיוניות, אומץ וכוחות שמאפשרים להגדיר באופן מדויק וממוקד את הדרך שהכי מדויקת עבורנו עכשיו ולזרום בהנאה מעניין אחד למשנהו. ההומור והשראת הנשמה שהרוח מפיחה בנו מאזנים את תחושת הכבדות של החיבור לגוף ולמציאות הממשית ואת הבלבול שנוצר בתוכנו אל מול מראות מסוימות. במסגרת הקרקוע עם האדמה, הרוח הקצבית מגדילה את יכולות התקשורת ההגיונית שלנו ומאפשרת לבטא את עצמנו בבהירות ובנועם בכל סיטואציה. החדות, הישירות והתקשורתיות שבאנרגיית הרוח מאפשרים לנו לומר את האמת האותנטית שלנו ולא משנה מי היא המראה העומדת מולנו. היום ננשום את הקלילות, האנרגטיות והתקשורתיות של הרוח תוך כדי זרימה קלילה ותקשורת מפרה ומלמדת עם כל אדם באשר הוא אדם.

.

 
 
 

ה- 31/5: טון 7 באנרגיה של לילה: אנרגיית הלילה עוזרת להיכנס עמוק עמוק פנימה, להתחבר לקול הפנימי שהוא האינטואיציה ובעזרתו לכוון את עצמנו לשפע בכל התחומים. לילה בשיא הגל מעיד על תהליך עמוק ומעצים מאד שאנו עוברים בגל האדמה. המראה מאתגרת לראות את כל הצדדים הקיימים בנו, גם את אלה שלרוב אנחנו מעדיפים להדחיק. חכמת הגל מלמדת שכדי שנוכל לראות מבעד למראות החיים, עלינו להסכים לראות בבהירות את השדים הקיימים בתוך המראה, כלומר בתוך עצמנו. כמעט כל מה שקורה הוא יצירה שלנו- המראות המקיפות הן למעשה שיקוף שלנו וכך גם רובן של הסיטואציות בחיים הם בריאה מחשבתית ורגשית שלנו. כדי שמשהו ישתנה במציאות או במערכות היחסים, עלינו לרפא את הכאב הפנימי שבנו. הריפוי מאפשר לשינוי זוויות הראייה בנוגע לחיים בכלל ולאנשים הסובבים בפרט. בדיוק לשם כך מגיע היום הלילה שמסמל את המשכן המקודש הפנימי שבו אנו מתבוננים אל עומק נבכי רגשותינו ומאירים את הפחדים ה'חשוכים' היושבים שם. אנרגיית הלילה המהדהד מבהירה עוד יותר את הסיבות לחוסר הנוחות שאנו חווים עם אנשים מסוימים ובסיטואציות שונות. אנחנו לומדים לשנות בתוך עצמנו את האיכויות שאנו שופטים ומבקרים במראות שקשה לנו עימן. התהליך בגל האדמה יוצר התבוננות פנימית באופני החשיבה שלנו על המציאות הקוטבית ובמשמעות שאנחנו נותנים להשתקפויות הסובבות. המשמעות היא מה שאנחנו נותנים לדבר! אין לאירועים ולחוויות משמעות בפני עצמם. זוהי תובנה מאד חשובה - שהחוקר משפיע על תוצאות המחקר! אנו מוזמנים לשבת היום בהיכל הלילה שלנו ובו לשנות את הדפוסים המחשבתיים האוטומטים, לראות מבעד למראות המקיפות וליצור עוגן יציב ושקט בתוכנו. ניקח לנו את הזמן וניתן משמעויות חיוביות לאנשים ולאירועים בחיינו. אנו לומדים להרגיש נינוחים בגופינו, בביתינו ובכלל במצבנו הנוכחי בחיים. הגדלת זווית הראייה גורמת להרגיש "בבית" בכל מקום ובכל רגע עד למצב של תנועה אינטואיטיבית וערנית מסיטואציה אחת לאחרת. החיבור לאינטואיציה שבגוף מתאפשר רק אחרי שאנו מרפאים את החשיבה המצמצמת בנוגע לחיים. אז תחושות הבטן מכוונות לשפע של אפשרויות למימוש יצירתי, לקשרים אוהבים, ליכולת לזרום ולהנות מחיינו ועוד עוד! אמן!

 

 

 
 
 

ה- 1/6: טון 8 באנרגיה של זרע: הזרע הגלקטי מכוון אותנו להיפתח לאפשרויות חדשות ומגוונות הקיימות כאן מתחת לאף שלנו. מנגנוני ההגנה של הראש החזק והקודח שבנו מונעים מאתנו להתייצב מבפנים ולהתעגן במציאות ובגוף. הזרע עוזר להבין עוד יותר את המראות המשתקפות ואת השינוי שאנו מבקשים ליצור עכשיו. ביום של היושרה הוא מזמין אותנו לשנות תבניות חשיבה של ביקורת שגורמות לנו להיאחז בחוזקה בהרגלים האוטומטיים. אחרי הלילה של שיא הגל, הזרע מזמין אותנו לשאול: "עד כמה אני באמת מסכים/ה לשנות את עצמי"?, "עד כמה אני מתרגם/ת את המראות הסובבות אותי במקום לבטא ישירות את הרצונות שלי"?, "עד כמה אני משליך/ה על הסובבים את הפחדים הקיימים בי במקום לראות אותם בתוכי"?, "עד כמה אני אוחז/ת בהרגלים מקובעים של שנים במקום לשחרר ולזרום אל תוך מציאות חדשה ומצמיחה"?, עד כמה אני מתחדש/ת ביום יום שלי ולא חוזר/ת שוב ושוב על אותה שגרה"? הכל משתנה כל הזמן והדברים המענגים ביותר מגיעים אלינו 'במקרה' על הדרך. אנחנו לומדים לשחרר את המוכר והידוע לצורת החשיבה שלנו ומחזקים את האמונה שכל שינוי מביא עמו התפתחות וגדילה והוא מדויק לנו. היום ניתן לעשות מדיטציה עם הזרע: ננשום את הסמל אל תאי הגוף,  נזרע כוונות ברורות לשינוי פנימי וחיצוני במציאות חיינו וניתן אמון בנביטתם המהירה של הזרעים החדשים הללו בקלות ובמהרה. אמן!

 
 

ה- 2/6: טון 9 באנרגיה של נחש: נקודת המפנה ב'עלילת' הגל מגיעה עם הנחש הצבעוני והאותנטי. הנחש היום מלמד ליהנות מהחיים הללו ולשמוח על הנוכחות בתוך גוף שחי במציאות הפיזית. הגוף והחיים הם זכות אדירה! וביום פענוח הקושי הנחש מלמד להתחבר לפולס החיים שתמיד פועם בתוכנו ולפעול דרך החושים והאינסטינקטים הטבועים בנו. אנחנו מתחילים להבין שכדי להתקרקע במציאות, עלינו לבטא את הייחודיות והשוני הקיימים בנו, גם אם הם מנוגדים להלך רוחה של החברה הנורמטיבית. באיזשהו שלב בחיים, רבים מאתנו מוותרים על מימוש החלומות מרחקי הלכת שבנו משום שנדמה לנו שרצונותינו ה'שונים' לעולם לא יתקבלו ע"י החברה. בוויתור הזה אנו מאבדים את שמחת החיים ואת המוטיבציה ליצור לעצמנו חיים "מציאותיים" מלאים בעניין ובתחושת מימוש. במקום להקשיב לעצמנו אנחנו נכנעים להכתבות החיצוניות וחווים תחושות של פשרה ופספוס. הנחש הסולארי מלמד שהדרך להתעגן במציאות היא דרך אינדיבידואלית שלא בהכרח חייבת לעמוד בסטנדרטים החברתיים המקובלים. ביום 'נפילת האסימון' קיים הפוטנציאל לקבלה של מה ששונה בנו ולהפסקת הדיון בנוגע לשייכות שלנו לחברה. נטרול הקולות החיצוניים והחיבור לקול הפנימי מאפשרים לביטוי ייחודי וממשי של עצמנו. היום ננשום את הנחש ונתחבר למקצב הטבעי שלנו, נגדיל את החיוניות ועמה את היכולת לפעול בהנאה במציאות. כשאנחנו מלאים בחיות ומתמקדים במה שמעניין אותנו, אנו מתמלאים באנרגיה לעשייה מרובה, יכולים לזרום בנעימים יחד עם המראות ובלעדיהן וליצור בכיף את יצירותינו האותנטיות.

 
 
 

ה- 3/6: טון 10 באנרגיה של מגשר העולמות: לאורך גל האדמה עולים הכאבים שמקשים עלינו לזרום במציאות עם המראות הסובבות והמגשר היום מאפשר להרפות ובאמת לסלוח לעצמנו ולאחר. המגשר מלמד לא לקחת באופן אישי את הסובבים ואת האירועים הדרמטיים שמתרחשים מדי פעם. אותן מראות שמטרידות אותנו זוהי צורת ההתנהלות הכללית שלהם ואין לכך שום קשר אלינו. תובנה זו מאפשרת לקבל את הסובבים בדיוק כפי שהם וכתוצאה מכך לתנועה קלילה, רגועה ומאוזנת מסיטואציה אחת לאחרת. כולנו חיים בסרט אחד גדול וממוחזר בהתאם לדפוסים הקיימים בנו. ביום הפלנטרי הגיע הזמן לשנות את התסריטים שלא נעימים לנו. עם המגשר אנחנו מבינים שמה שהיה היה ולא רלוונטי יותר למציאות העכשווית. כמו כן יש לנו את החופש לבחור וניתן להיפרד מאנשים ומסיטואציות שלא מתאימים יותר לחיינו ולהיוולד מחדש למציאות שבה נח לנו עם האנשים המקיפים. המגשר הפלנטרי מסמל את ריפוי הכלא המחשבתי והרגשי הפנימי ואת היציאה לחופשי למציאות שבה אנו בוראים את רצונותינו. ביום של ה"פינישים" אנו מבינים שכדי שנוכל להשתרש היטב במציאות ובגוף, עלינו לרפא לעומק את דפוסים עתיקים כואבים. הפחדים שבתוכנו הופכים לדחפים ומניעים אותנו באופן אוטומטי ולא מודע. במבנה המוחי שלנו כולנו מהווים מעין 'תוכנות' סגורות שממחזרות מידע ולרוב אנחנו לא באמת רואים אחד את השני. ככל שאנו באמת משחררים את מנגנוני ההגנה של הראש ומתגמשים עם עצמנו ועם המראות המקיפות, אנחנו מצליחים להיות נוכחים במפגשים השונים ובזמן האיכות עם עצמנו. היום ננשום את סמל המגשר אל תוך התאים בגוף, נחווה את הריפוי שנעשה, את הרכות המתפשטת בתוכנו ונאמר: "אני מרפה, משחרר/ת וסולח/ת לעצמי, להוריי, לחבריי ובכלל".

 
 

ה- 4/6: טון 11 באנרגיה של יד: ביום השחרור של מה שעדיין חסום בתוכנו, היד מלמדת שבזבוז האנרגיה על המטרות החיצוניות ועל המראות המקיפות בא על חשבון האותנטיות, ההגשמה והביטוי האינדיבידואלי שלנו. כשאנחנו רוצים משהו וכל הזמן מדגישים בחשיבתנו את כך שהוא איננו, אנו רק יוצרים כח התנגדות ומרחיקים מאתנו את המטרה המיוחלת. היד מאפשרת להרפות ולמקד את מחשבותינו במה שאנחנו כן יכולים להגשים, לעשות ולקדם. השינוי ממציאות חיצונית הישרדותית ומתישה למציאות נעימה וזורמת מתאפשר כשאנו מחוברים לקול מבפנים. היד היום מביאה אותנו למקום פנימי שבו קיימת בנו ידיעה ודאית של רצונותינו. העשייה של היד היא ממקום שמחבר בין ה"ע"- העוצמה, הראייה הפנימית ל"יד"- לעשייה. היד יודעת מה נכון לה ובמקום להתבלבל ממגוון המראות והסיטואציות המתרחשות בכל רגע, היא מבקשת שנתחבר לידיעה הפנימית ונאפשר לה להוביל אותנו אל אינסוף אפשרויות של הגשמה יצירתית ביום יום. ידינו הנאמנות מבקשות שנשחרר היום את מה שמונע מאתנו להתחבר בהנאה לגופנו ולמציאותנו כאן ועכשיו. במקום לדאוג, להיות במתח ובלחץ מכל הדברים שיש לנו לעשות ושאנו רוצים שיהיו לנו, היד מחברת אותנו לתחושות הגוף ולזרימה נעימה דרכו.  היא מפקסת אותנו במה שחשוב לנו עכשיו ובהתאם לנסיבות הקיימות במציאות היא מכוונת את עשייתנו אל הדברים שבהם אנו רוצים. תהליך החיבור לאדמה המגנטית מלמד להפוך את הרצון שלנו למעשה, ללא מחשבות הביניים המיותרות שנעות כלפי החוץ וכלפי העתיד הווירטואלי. היד מגדילה את הכוח הפנימי שבתוכנו ועימו גם את היכולת לפעול בכיף ובקלילות להגשמת החלומות הפרועים ביותר שלנו. אנחנו מוזמנים היום לנשום את היד לכל תאי הגוף, להתחבר לידיעה הפנימית, שהיא האינטואיציה ולאפשר לה להוביל אותנו לדרך מלאה בשמחות ובמימוש עצמי.

 
 
 
 

ה- 5/6: טון 12 באנרגיה של כוכב: שער: כוכב ביום הפתרון של הגל מסמל אדם חיובי, שמח בחלקו שרואה את האור והיופי הטמונים בו וכתוצאה מכך גם את היופי הרבגוני הקיים בהשתקפויות המקיפות וברגעים מרובים בחיים. תהליך הגל מלמד שכתוצאה ממיקוד האנרגיה פנימה, במקום האוטומט המופנה החוצה, נוצרה בנו בהירות לגבי ההיבטים והאנשים השונים במציאות שלנו. אנרגיית הכוכב הקריסטלי המעודנת של הפתרון עוזרת לשים את הפוקוס על עצמנו ועל מה שכבר קיים בנו ובחיים. כך אנו מתמלאים באנרגיה שמכוונת לכאן ולעכשיו ומאפשרת לנוע וליצור עוד ועוד. דרך ההטענה העצמית אנחנו מצליחים לשמור אנרגיה בתוכנו ללא התלות האוטומטית בחוץ ומבלי לאפשר למראות הסובבות להשפיע על המיקוד והזרימה שלנו. השמירה ה'קפדנית' על האנרגיה שלנו בזמן ההווה ועל חיוביות והדגשת ה'יש', פותחת את ליבנו. בהדרגה אנו הופכים לאדם לבבי, איכפתי ואנושי שמבטא הלכה למעשה אהבה זו ברגעים מרובים בחייו. בשער של פתרון גל האדמה אנחנו מחוברים לאהבת הנשמה שאינה תלויה בדבר ושתמיד נמצאת בליבנו. אהבה זו ממיסה את הבדלי הנבדלות שנראים בתוך המראה ומאחדת אותנו עם היקום כולו.

הרצון העז בהתקרקעות במציאות ובגוף עם האדמה וההתבוננות הכנה במראות המקיפות מובילים בפתרון לכוכב מאיר וזורח. ככל שאנחנו באמת מסכימים להתבונן בצדדים השונים שלנו עם אתגר המראה, גם הפחות מופלאים, אנו מצליחים לראות את היופי הטמון באינסוף הדרכים של הבריאה. הדברים מושלמים בדיוק כפי שהם. אז אנו חווים הקלה אדירה על הכאב שריפאנו שפינה את מקומו לעשייה יצירתית, אלגנטית ומקורית. היום ננשום את אנרגיית הכוכב, נתחבר למרכז שבליבנו ונקרין אור ואהבה לכל עבר

 
 
 

ה- 6/6: טון 13 באנרגיה של ירח: בסוף הגל אנו מחוברים לקול הפנימי שיודע ושמחובר ישירות לפרספקטיבת הנשמה. הירח מסמל את הילד הרגיש שבתוכנו וביום השלוש עשרה מעיד על יצירת חוזה מחודש עם עצמנו. סוף גל האדמה מעיד על כברת הדרך שעלינו לעשות כדי לזכות בשיתוף פעולה עם הילד הזה, שעבר כל כך הרבה מרגע בואו לעולם הפיזי. למעשה מתחילת התבגרותנו אנחנו ממחזרים תבניות מחשבתיות וכאבים רגשיים שוב ושוב וירח ביום האחרון מסמל ריפוי והתנקות אדירה מכבלים עזים שאחזו בנו. היום אנחנו מחוברים לקול הפנימי של הילד שבנו שמלא בסקרנות, בחיות ובהברקות. בסוף תהליך ההשתרשות הגענו למצב שבו יש שיתוף פעולה בין הבוגר שאנחנו לילד הזה וה"בונדינג" בינהם יוצר נוכחות יציבה ויכולת לזרום בכיף מעניין לעניין. ההסכמה שלנו כבוגרים ליצור עוגן פנימי יציב בתוכנו, ללכת בנתיב הייחודי לנו ולראות את עצמנו מבעד למראות הסובבות מובילה לחיבור ישיר לאינטואיציה שלנו ולזרימה משוחררת במציאות החיים. תחושת הקרקוע מאפשרת לתקשורת פנימית חדשה עם החלקים הרגישים שבנו והיא התחלה של עידן חדש ואחר בחיינו. האפשרות לחיות בתוך הגוף הפיזי תוך כדי חיבור לנשמה הוא סוג של עילוי ממש! ככל שאנחנו לומדים לשתף פעולה בתוך עצמנו, בין הבוגר ההגיוני והיודע לילד הסקרן והשובב, כך אנו מצליחים לחוות זאת. לאורך הגל אנחנו עוברים תהליך הדרגתי ושלם שמתחיל באדמה פורייה, מקרקעת ומעירה ומגיע אל ירח מאיר, עוצמתי וזורם. בסוף התהליך שעברנו חיישני הקליטה שלנו מחודדים, אנחנו זורמים בקלות עם הרצונות שלנו ומחוברים לעוצמת הרגשות הפועמת בליבנו. החיבור לאמא אדמה על איכויות הסובלנות והחמלה האינסופית שהיא מזינה אותנו בהן מאפשרים בסוף הגל להתחבר למקור אדיר של חכמה שטמון בליבנו, לירח הקוסמי המאיר. סוף גל האדמה ממלא את חיינו במלוא החופן של מתנות ואפשרויות למימוש עצמי בגוף הזה וכל שנדרש מאתנו הוא לפקוח את עינינו אל אינסוף הסימנים שאנחנו מקבלים על הדרך וליהנות מעצמנו ברגעים רבים בחיים המופלאים הללו!

 
 

שיהיה לכולנו גל אדמה פורייה,

ושכל חלומותינו יהפכו בקלות ובמהירות למציאות!      

בברכה ובאהבה,

טליה..


 
 
 


 


להנאתכם, ספר וירטואלי בחינם
ובו מידע נרחב על כל גלופה 
נא ללחוץ כאן
באהבה,
טליה.