עברית  |  English  |  
 

אני מתרגשת ומתכבדת לשתף בקטגוריה חדשה
ולהכניס אל תוך ה- MayaZone את .
TalyaZone
ב- 6/9/20:13, במגשר עולמות משחרר בגל הלוחם ובראש השנה היהודית,
השתחרר אצלי משהו ונפתח ערוץ ישיר אל תוך עולם המוזיקה המופלא!
שמחה לשתף בסקיצות של השירים שפירסמתי לבינתיים.
מקווה מאד שתהנו! 
 
 
ברוכים הבאים לגל הלך שמיים

 
 
שלום רב וברכות לכולנו:
שוב ושוב ברצוני להדגיש את העוצמה הטמונה בסמלים ובצורות הגיאומטריות הקיימות בעולמנו. הסמלים השונים הנמצאים בטווח הקליטה שלנו ובהם צורות אפלטוניות, האותיות העבריות, הרונים, ההקסגרמות ועוד ועוד הם קודים שצפונים עמוק בתוך הד.נ.א. האנושי שלנו ובעזרתם נוצרת האפשרות לחיבור ישיר לנשמה שלנו. כחוקרת סמלי המאיה אני שמחה על הזכות להציג את העומקים והאפשרויות הקיימות בחיבור לצורות הללו. עולם המאיה הוא עולם עשיר וצבעוני שמורכב מקודים מתמטיים ומצורות גיאומטריות. בידע הזמן והמרחב שהמאיה השאירו עבורנו אנחנו פשוט נזכרים משום שהוא שכבר קיים ומוכר לתאי הגוף שלנו. כל סמל מכיל בתוכו אינסוף של מידע שהוא הרבה מעבר לגבולות הידע הקיים כרגע במוח המודע שלנו. המשחק עם הצורות הגיאומטריות של המאיה מרחיב את היכולת המוחית ליצור מבנים מחשבתיים שפורצים את גבולות המציאות העכשווית שלנו. אין זה משנה מה יודעים על המאיה ועד כמה משחקים ביום יום עם המידע הזה. מה שחשוב הוא להפגש עם הסמלים הללו מדי פעם בנשימה, בציור, במעקב, באומנות, במדיטציה או בחקירות שונות. עצם ההתבוננות בסמל והמעקב אחר התנועה של הגל מחברים אותנו למקצב טבעי פנימי ועוזרים להשתנות שלנו. המשחק עם הסמלים הוא אינדיבידואלי וכל אחד מוזמן ליצור לעצמו חוקי משחק משל עצמו. מטרתי בכתיבת הגלים היא להזכיר ולעורר את ידע הסמלים הטמון בתוכנו. החכמה שבגל הניתנת במעבר מקוד לקוד היא עצומה ומאפשרת בהדרגה לנוע בחיים בזרימה גלית נעימה ויצירתית. עשרים גלופות המאיה מעבירות אלינו תדרים של אהבה ועוזרים בפתיחת הלב שלנו. הנכם מוזמנים להתמקד בסמל של כל יום או של הגל או של מה שמרגיש לכם מדויק לאותו הרגע, לנשום ולהתחבר לידע, לאהבה ולהשראה האינסופיים הגלומים בתוכו. 
אנו נכנסים עכשיו לגל הלך שמים שבו קיים הפוטנציאל להתפתחות המודעות שלנו, לצמיחה בתהליכי החיים האישיים עד לחיבור ישיר לנשמה האדירה שבתוכנו. הלך שמים הוא הנביא, המשיח בעל האומץ והחמלה שבנחישות ובאמונה מבטא את החכמה הפנימית שלו. לאורך הגל המודעות העצמית שלנו הולכת וגדלה וניתן להתחבר לקול הפנימי שמחובר ישירות לנשמה ועמה למסרים שהם מעבר לאשליית הזמן/מרחב שאנו חיים בה. הגל מוביל צעד אחר צעד עד לנחש הקוסמי בסוף הגל שמסמל אלכימיה של הרעל וההרס הרגשי והמחשבתי שבתוכנו ליצירה אותנטית ולביטוי ייחודי. עם הלך שמים המגנטי קיים פוטנציאל להשתנות פנימית או חיצונית משמעותיים ולהתחדשות אדירה מבחינת אופן ההתנהלות שלנו במציאות החיים. זהו הזמן "להתעורר על חיינו", לשחרר זוויות ראייה מוגבלות וממוחזרות ולנוע באומץ לכיוונים חדשים ומעוררי השראה ואהבה במציאות החיים המרתקת. 
 
 


ה- 8/9: היום הראשון בגל הלך שמים: הלך שמים מגנטי מעיד על פוטנציאל גדול לפריצת דרך אישית ואף קולקטיבית. הוא מאפשר למיגנוט של ידע מדריך מהנשמה ושל עצות פרקטיות בנוגע לדרך בה אנחנו יכולים לגלם עכשיו את העוצמה הקיימת בנו. למשך שלוש עשרה הימים של הגל הוא ממגנט אלינו את האומץ לעמוד על שלנו, לשמור על המרחב האישי ולהתעמת ישירות עם כל מי ומה ששואבים לנו אנרגיה. אנו מבינים שביטול הרצונות שלנו יוצר מאבק פנימי בתוכנו ומנתק אותנו מעצמנו. אין שום טעם בביטול עצמי שיוצר תחושת מרירות פנימית ותסכול. הלך שמים ממלא אותנו בחוזק פנימי בכדי לשים גבולות, להיות ברורים ונחושים וליצור את התנאים הדרושים לנו לשם רגיעה וחיבור פנימי. השהות ב"ספייס" שלנו מגדילה את ערנותינו לפרטי החיים המסונכרנים תמיד ואת היכולת לקליטה של ידע הנשמה שתמיד מדריכה אותנו. הגל מלמד להרחיב את המידע שאנחנו פועלים ממנו, לשנות תבניות של תלות אנרגטית ולהיפתח לאפשרויות שעד להיום כלל לא העלנו על דעתנו. אנו נמצאים בזמן שבו קצב החיים הולך ומתגבר. אנחנו מרגישים כיצד הכל משתנה כל הזמן במהירות שהולכת וגדלה מרגע לרגע. גל הלך שמים מאפשר להכיל את השינויים המרובים הללו עד ליום הפתרון עם הזרע הקריסטלי שמאפשר לבשלות הפנימית הנדרשת להשתנות המתמדת והאינסופית של החיים. אני ממליצה שניצור לעצמנו מרחב הלך שמים מקודש ובו נלמד להכנס פנימה אל תוך עצמנו ובכך להתחבר לפעימה הלבבית שלנו. ננשום את הסמל לכל תאי הגוף ונאפשר למידע מבפנים להגיע. אז אנחנו מוזמנים ליצור בדמיון תבניות מחשבה שבהם אנו מעוניינים עכשיו במציאות חיינו.  
 
 
 
ה- 9/9: טון 2, אתגר הגל עם אנרגיית הקוסם: אנרגיית היגואר מאתגרת אותנו במהלך הגל להתחבר לעוצמה גדולה שקיימת בנו ולחיות ב"פול ווליום" מרגע לרגע. רובנו בוחרים לחיות במינימום ומאד מפחדים להתחבר לעוצמות הטמונות בנו. הלך שמים מחבר אותנו לידע הנשמה ומזרים מידע פנימי ומדויק אל המוחות שלנו. ככל שאנו קשובים להדרכה זו אנו מתחילים לזרום מהאינטואיציה שלנו. החיבור פנימה מאפשר לפרוץ את מגבלות הזמן והמרחב הלינאריים החיצוניים ולהרחיב את אפשרויות המערכת האנושית שלנו לרמה חדשה של תנועה בחיים. אתגר הקוסם מלמד להכיל את כמויות המידע הבלתי פוסקות שהנשמה מעבירה אלינו. יכולת הכלה היא פונקציה של אמון בעצמנו והשענות על הידיעה הפנימית שכל הזמן מדריכה אותנו. אנו לומדים לשחרר את הצורך באישורים מהחוץ, בפידבקים ובכותרות ובמקומם להקשיב ולסמוך על הקול שבפנים. התלות באישורי הסביבה מונעת מאתנו את החיבור לאנרגיה הספיראלית של אינסוף האפשרויות. במקום הצורך בחיזוקי האגו מהחוץ אנחנו מתבקשים עכשיו לאשר את עצמנו לעצמנו. אנחנו תמיד יודעים הכי טוב מי אנחנו ומה נכון לנו בהתאם למה שהגוף אומר לנו. ככל שאנחנו מפסיקים "לקבץ אישורים" מהסביבה ולומדים להחזיר לעצמנו אנרגיה שאיבדנו, אנו נפתחים לזרימה אינטואיטיבית והופכים לקוסמים בהתנהלות היום יומית שלנו. הקוסם הירחי מבקש שנתבונן לעומק בנושאים של שליטה בעצמנו ובסובבים אותנו. כתוצאה ממנגנוני הגנה שפיתחנו בילדותינו המוקדמת, אימצנו לעצמנו אורח חיים מתוכנן וידוע מראש מתוך תחושה אשלייתית שכך אנחנו שולטים במצבים השונים. אנחנו חיים במבנים מוגנים ומסודרים של מסגרות, סדר וחוקים מהחוץ. במהלך הגל אנחנו לומדים שהעניין הוא להקשיב לקול שלנו ולא לזה של החוץ. ושאם כבר יש דבר כזה "לשלוט" זה אך ורק במחשבות השליליות הבלתי פוסקות שלנו. ככל שנפנה לעצמנו זמן ומרחב לחיבור הפנימי שלנו, המח שלנו יפתח לאפשרויות שטרם נחשפנו אליהן. בסופו של הגל החיבור לקוסם שבנו מאפשר לנתינת אמון בדרכי היקום המיסתוריות ולהרפיה בחיי היום יום. אז אנחנו מתחברים יותר ויותר לעוצמה המלאה ולכריזמה שבנו, לחיות ולפשטות בהתייחסות שלנו לאירועי החיים המגוונים. 
 
לפי החכמה הסינית האנרגיה שמלווה אותנו בימים אלה קרויה: "שגשוג" ("שלום") (הקסגרמה 11), לפיה מתקיימים כרגע התנאים האידיאלים להתעוררות חדשה, לשיתוף פעולה ולמימוש המטרות שלנו (קוסם 2). זהו זמן לטפח ולארגן את קרקע המציאות הפיזית ולהציב את הגבולות הנדרשים כדי שנוכל לעצב את העתיד שלנו (הלך שמים 1). בעזרת הבהירות הנוכחית כמו של תחילת האביב, דברים רבים מתאפשרים עכשיו וניתן להקים מערכות חדשות שיתקיימו לאורך זמן (נשר 3). בזמן כזה של התאמה הרמונית, אם נלמד לקחת אחריות ולתרגם את הידע שמתקבל על ידנו נוכל לנוע בין המימדים, לחקור ולגדול (קוסם 2). 
 
 
 

ה- 10/9: טון 3 באנרגיית הנשר: הנשר ביום הזרימה האינטואיטיבית מלמד שקודם כל עלינו לקחת כמה צעדים לאחור ולהכניס פרופורציות ריאליות בנוגע להיבטים השונים במציאות שלנו. לרובנו קיימת נטייה לחוות את החיים ממקום דרמטי ולאפשר לדפוסים השליליים שלנו לצבוע במרה שחורה את המציאות היום יומית. המאיה מלמדים שהצעד הראשון בדרך לחיבור לעוצמה הקיימת בנו הוא לראות כיצד אנחנו אלה שבוחרים ויוצרים את כל מה שקורה לנו ואין מקום לקורבנות ולהאשמות. כל עוד אנחנו פועלים על האוטומט של הדפוסים הרגשיים, ה"בחירה" שלנו היא במידע שאנחנו ממחזרים שוב ושוב החל מהילדות הרחוקה. העיט המגביה מעוף מאפשר לראות את החיים מזווית ראייה אובייקטיבית יותר וכך להיפתח למידע אחר ורחב יותר מהמידע הממוחזר המוכר לנו. בחשיבה האובייקטיבית אנחנו מסוגלים להפסיק את הדינמיקות האנרגטיות המתישות והאוטומטיות ובמקומן קיימת בידינו זכות הבחירה והחופש לעוף בשמחה אל מימוש חלומותינו. הרחבת הפרספקטיבה ממלאה את מוחנו בהגיון בריא ומאפשרת לא לקחת שום דבר באופן אישי. עם הנשר החשמלי אנחנו מתמלאים היום ביכולת נדירה לעשיית הפעולות הנדרשות לשם מימוש העוצמות הקיימות בנו. במקום לבזבז אנרגיה על כל מה ש"צריך" לעשות, אנחנו פשוט מתחילים לפעול באופן מודע להגשמת רצונותינו. ביום של הזרימה הנשר מאפשר לראות ולזהות את כל מה שכבר מצוי בחיינו ובנו ולהכיר בכך שהחיים הם דבר נפלא ושלם. אנחנו לומדים להטעין ולרומם את עצמנו מבפנים, עד שנוצרת בתוכנו האנרגיה ליצור מציאות קסומה שהיא מעבר לכל דמיון. . 
 
 

ה- 11/9: טון 4 בו אנו מגדירים פתרונות לאתגר, באנרגיה של לוחם: הלוחם העצמאי היום בודק עם עצמו עד כמה הוא נאמן לאמת הפנימית שלו ברבדים השונים של חייו. אנחנו נמצאים בגל שבו אינפורמציה חדשה ומרובה מדריכה אותנו מבפנים והלוחם החוקר והאינטליגנט בודק לעומק את רצונותיו האותנטיים. רובנו מתנהלים בחיים מתוך כח האינהרציה ונותנים לברירות המחדל הטבועות במערכת המידע הדפוסית שלנו להוביל אותנו. לא כך הלוחם העוצמתי שמוכן להלחם בעוז בדרך החשיבה השלילית ובאוטומטים שבתוכו. ביום הרביעי של הזריעה הלוחם שואל את עצמו שאלות מרובות בכדי להגיע לאמת הפנימית שלו. שינוי המידע והאפשרויות עם אתגר הקוסם כרוך במאבק פנימי בין הצורך- הצר לבין הרצון- הרץ. עלינו להיות אמיצים מספיק בכדי לשחרר את הפעולות מתוך ההישרדות, הפחד, המאבק והכאב. בעזרת הלוחם אנחנו מוזמנים היום להגדיר באופן מנטלי את כל מה שניתן לעשות כדי לשחרר את התנועה בחיים מתוך הצורך ובמקומה לזרום עם הרצון האמיתי שלנו. הלוחם מחדד את יכולות הקליטה למסרים של הידיעה הפנימית שלנו ומאפשר לתובנות בהירות ומרחיקות לכת בנוגע לדרכינו בחיים.  לאט ובהדרגה אנחנו מתחילים להקשיב לרצונות האותנטיים הפנימיים שלנו ולדרך שבה ניתן לבטא אותם במציאות היום יומית.  
 
 


ה- 12/9: טון 5 באנרגיה של אדמה: גיבוש כח הרצון הפנימי בדרך לחיבור לעוצמת הקוסם שבנו נשען על האנרגיה של האדמה: האדמה מבקשת שנתעגן, נתחבר לגוף הפיזי, למציאות ולאדמה. אנו מוזמנים להתחבר לחומר, לממשי, לחמשת החושים ובעזרתם לנווט את דרכינו במציאות החיים. בעזרת האדמה הקוואנטית אנחנו פועלים לשם הגשמת הרצונות שלנו, בלי יותר מדי דיבורים אלא במעשים. המוטיבציה להתמודד עם אירועי החיים המרובים גדלה ככל שאנחנו יוצרים עוגן מאסיבי ויציב בתוך עצמנו ומעמיקים את הקרקוע שלנו אל תוך המציאות הפיזית. האדמה מאפשרת לזהות שהביטחון היחידי שיכול להיות לנו הוא בעצמנו, בידע וביכולות שלנו ושיציבות היא היכולת לתנועה מאוזנת ללא עליות וירידות אנרגטיות קיצוניות. אנחנו מבינים שככל שנשתרש עמוק יותר אל תוך האדמה, כך הענפים שלנו יוכלו להגיע עד לאינסוף האפשרויות שבשמים. לכולנו קיימת גישה ישירה לידע האינסופי שקיים בנשמה שלנו. אנחנו מעין מערכות תקשורת שמקבלות ואוספות מידע תוך כדי חיינו הארציים. ככל שהזמן הלינארי "מתקדם", "כמויות" נוספות של ידע הנשמה מועברות אל תוך המערכות שלנו. המידע המחודש מיועד להרחבת מגבלות המח שלנו כפי שהוא היום עד שאנחנו מצליחים לחיות יותר ויותר מתוך פרספקטיבת הנשמה בגוף הפיזי. האדמה היום מגבירה את ערנותנו לידע הנשמה שבכל רגע מוזרם אלינו ומאפשרת לשים לב לכך שהרבה אירועים, מפגשים ורצונות שלנו מתקיימים במקביל. ביום החמישי אנחנו מרחיבים את תחושת היציבות בחיינו ואת תחומי העשייה הייחודיים לנו ובעזרתם גם תורמים את חלקנו בשינוי התדרים המתרחש עכשיו על פני האדמה. 
 
 

ה- 13/9: שער: טון 6 באנרגיה של מראה: המראה הקצבית ביום השישי מאפשרת לסוג של חשבון נפש בעזרת ודרך האנשים המקיפים אותנו. דרך המראות הסובבות אנחנו לומדים על עצמנו, על סוגי המחשבות והרגשות המאפיינים אותנו ועל כיווני ההתפתחות הרלוונטיים עבורנו עכשיו. החכמה היא ללמוד לשנות את עצמנו וזאת במקום להשליך, לתרגם, לצפות, לדרוש ולבקר את האחר. ברגע שאנחנו קולטים שזווית הראייה הסובייקטיבית שלנו היא זו שיוצרת את מציאות חיינו, ניתנת לנו ההזדמנות המשמחת לגדול בעזרת השותפים שלנו למסע החיים. המראות שמופיעות לאורך הגל משקפות לנו בדיוק את המקום שבו אנחנו נמצאים ברגע זה במציאות שלנו. לקראת שיא התהליך אנחנו מוזמנים להתבונן באנשים המקיפים ולעשות לעצמנו סדר בראש ובמציאות. ניתן לערוך רשימה של כל אותם הדברים שאנחנו אוהבים באנשים הללו, להודות להם על כך ולראות כיצד האיכויות החיוביות משתקפות גם בנו. במקביל לכתוב רשימה נוספת של האיכויות שאנחנו פחות אוהבים במראות המקיפות ואז להתבונן בעומק הדפוסים שמלווים מערכות יחסים ששואבות אותנו אנרגטית. באנרגיית השער של היום השישי של האיזון המראה מלמדת לזרום בקלילות מסיטואציה אחת לאחרת, לראות מבעד למראות המשתקפות וליהנות מהנוכחות שלנו ברגע העכשווי. אנחנו מוזמנים היום לנשום את סמל המראה המשקפת לתאי הגוף שלנו ואז לדמיין פירמידה של זהב שמקיפה אותנו. בתוך הפרימידה נדמיין אנשים שיש לנו קושי איתם ואז "ננוע מעבר למראה" ונלמד את המסר המועבר לנו. 
 
לפי החכמה הסינית האנרגיה בימים אלה קרויה: "תיקון" ("ריקבון") (הקסגרמה 18), לפיה זהו הזמן לתקן את כל התחומים שהזנחנו ושהתעלמנו מהם ושיוצרים קשיים בחיינו (לוחם 4). באמצעות עבודה פנימית על עצמנו ניתנת לנו עכשיו הזדמנות לשחרר אדישות שיוצרת מצבים לא נעימים עבורנו (מראה 6). זה הזמן לוותר על גישות ששייכות לעבר ועל זוויות ראייה שגרמו לנזקים לקרות בחיינו (לוחם 4). הרחבת המודעות תלויה אך ורק בעבודה שלנו על עצמנו (נשר 3). הסינים מוסיפים שזהו זמן לפעול במרץ ולהניח את היסודות לצמיחה מתמדת כך שאנרגיות של השראה יוכלו להיכנס אל תוך חיינו (אדמה 5).
 
 
 

ה- 14/9: טון 7, שיא הגל באנרגיה של סערה: בשיא תהליך החיבור לעוצמת הקוסם שבנו הסערה מזמינה אותנו לטפל בעצמנו. היא מלמדת כיצד לרפא את הגוף מחולשות פיזיות, את הרגשות מדרמות וחוסר איזון ואת המחשבות מהשליליות והתבניות הממוחזרות. עם כל החסר והקוטביות הקיימים בעולמנו ועם תחושות הכאב הקשות שלעתים מציפות אותנו, אין לנו ברירה אלא לטפל באופן שוטף בכאבים השונים הקיימים בנו. כל אחד והדרכים שלו לרפא ולהתרפא אך בשיא החיבור לעוצמת הקוסם אנחנו מקבלים הנחייה מפורשת לנקות, לרפא ולעזור לעצמנו במודע ובמכוון. הסערה המהדהדת גם מחזקת את הביטחון העצמי ואת האמון שלנו ביכולות ובכישורים הטמונים בנו. כדי להתחבר ליכולות שהן מבעד לזמן ולמרחב עם הקוסם, עלינו לראות את היופי והכישורים הקיימים בנו. הדגש בשיא גל הלך שמים הוא על הגדלת הביטחון והאמון שלנו בעצמנו, ביכולות שיש לנו וכמו כן ביקום כולו. כשאנחנו נשענים על הריפוי, ההטענה והביטחון שבאנרגיית הסערה, אנו מסוגלים לקפוץ בשמחה אל מימיי החיים כשאנחנו סמוכים ובטוחים בהימצאותם של הפתעות משמחות ואוצר מרהיב שמחכים לנו בהמשך הדרך. אנחנו מוזמנים היום לנשום את הסערה לתאי הגוף, להקיף את עצמנו בלהבה סגולה של ריפוי, לתת הוראה למח לאזן ולרפא את המערכת ולאפשר לרטט הגבוה של הסערה לרפא אותנו. 
 
 
 

ה- 15/9: טון 8, באנרגיית השמש: השמש מסמלת את היכולת לממש בשיא האלגנטיות וההרמוניה את רצונות הקול האותנטי שלנו. היא מופיעה בגל הלך שמים כדי לחדד את הבהירות שלנו בנוגע למה שמעכב אותנו מלהפוך לקוסמים שמניפים אל על את שרביטם ויוצרים בלהט את רצונם הפנימי. שמש ביום של היושרה מבקשת שנבדוק עד כמה אנחנו מדויקים בחיבור לעוצמה הפנימית שלנו ויודעים לתעל את אש החיים הפועמת בנו לכיוונים פרודוקטיביים. אנו מוזמנים לשאול את עצמנו היום: "האם האספקטים השונים המרכיבים את חיי בהירים לי או שמא אני חי/ה בבלבול ובפיזור?", "האם אני מביא/ה לידי ביטוי את אש היצירה הפועמת בתוכי?", "האם אני רואה את היופי השלם הקיים בחיי וביקום ברגע זה ממש?", "האם אני חי/ה בעולם זוהר של אידאלים ולא מצליח/ה להוריד אותו אל הקרקע?"', "האם נסחפתי למקום פרפקציוניסטי ואני 'לא רואה ממטר''"?, "האם אני נדיב/ה לעצמי ולסביבתי"? בעזרת האור שהשמש הגלקטית מקרינה אנחנו מוזמנים לפתור אספקטים ורבדים שפחות זורמים במציאות שלנו. ביום של בדק הבית הפנימי אנחנו מתבוננים בחיינו כפי שהם עכשיו ומאירים את הדברים שכבר קיימים בתוכנו ושכן מתרחשים בפועל מציאות שלנו. ככל שנתחבר לחום המטעין של השמש נגלה שהחיים יכולים להיות נפלאים ושקיימות עבורנו אפשרויות מרובות ליצירה ולתנועה במציאות החיים. כולנו מוזמנים היום להתמלא מכף רגל ועד ראש בחמימות המוזהבת של השמש ולקבל הדרכה בנוגע לדרך ההגיונית והיצירתית ביותר לממש בה עכשיו את העוצמות הקיימות בנו. 
 
 

ה- 16/9: טון 9, באנרגיה של דרקון: ביום של "נפילת האסימון" הדרקון מאפשרת להבנה של דבר מאד חשוב ופשוט: כדאי ואף משתלם לנו להתמקד במה שיש בנו ובמציאות שלנו ולא במה שאין. כדי שנוכל להתחבר לעוצמת הקוסם עלינו ליצור עוגן פנימי של "יש" בתוכנו ומתוך הההדגשה של מה שממשי בחיים ניתן למגנט עוד ועוד יש. ביום פענוח הקוד הפנימי של הגל מופיעה האנרגיה הנשית בשיא התגלמותה שמלמדת לשחרר את השיפוט והביקורת העצמיים ובמקומם לקבל באהבה את עצמנו ואת חיינו כפי שהם ברגע זה ממש. הדרך להתחבר ישירות לקבלה של ידע הנשמה חייבת לעבור דרך שינוי האוטומט שמתמקד בחסר ושתלוי בחוץ- למלאות אנרגטית ולהטענה מבפנים. אנרגיית הדרקון הסולארית מלמדת לשים את הפוקוס על הפלוס ולא על המינוס ולקבל  ברכות את מי שאנחנו ואת מה שהשגנו עד הלום. כשאנחנו רכים ואוהבים לעצמנו, נפתחת בפנינו האפשרות לצורת התנהלות אחרת בחיי היום יום שלנו ועמה היכולת לברוא את המציאות הרצויה עבורנו. חכמת הגל מלמדת להתבונן בדברים שמזינים אותנו וגורמים לנו לחיוך ושמעצימים את הכישורים הקיימים בנו. אנחנו לומדים את מה שמרגש אותנו ופותח את ליבנו וכיצד אנחנו יכולים לזרום עם כל אלה בסינכרוניות המופלאה של פעימת החיים. היום ננשום את סמל הדרקון, נרגיש את ההזנה האימהית המקבלת מחלחלת לתוך תאי גופנו, נחווה רוגע שמתפשט במערכת שלנו עד שנגיע לתחושה של סיפוק מעצמנו ומהחיים שלנו. 
 
 
 
 

ה- 17/9: טון 10 שבו מגלמים הלכה למעשה את הקפיצה המתרחשת בגל באנרגיה של רוח: החיבור לעוצמת הקוסם הולך וגדל ככל שאנחנו מאמצים גישה הגיונית אל עצמנו ואל העולם הסובב. הרוח היום מאפשרת להתנהל באופן פרקטי וזורם מבלי להתרגש ולאבד פרופורציות ריאליות בנוגע לחיים. היא מסמלת תקשורת זורמת ובהירה של האמת שלנו ומאפשרת לביטוי ישיר, הגיוני ומעורר השראה של עצמנו. אנחנו מבינים שההקשבה לקול הפנימי שבתוכנו נשענת על היכולת להתייחס באופן ריאלי אל העובדות הממשיות במציאות החיים. לרוב הדפוסים הרגשיים משתלטים על ההיגיון הבריא שלנו ואנחנו לא רואים ולא שומעים את העובדות עצמן, את האחרים ואת עצמנו. במקום התגובות הרגשיות האוטומטיות לאירועים השוטפים, הרוח מאפשרת לתגובות מעשיות בעלות רצף הגיוני הטמון בהן. כדי לדייק עוד יותר את תהליך ההתחברות למידע האינסופי של הנשמה שלנו, הרוח מחברת אותנו היום לזווית ראייה הגיונית ובכך מאזנת ומייצבת את רמת האנרגיה שלנו. ביום של השלמת התהליך שבגל הלך שמים, הרוח הפלנטרית מלמדת לנוע בקלילות ממצב אחד לאחר ולבטא בעליזות ססגונית ובאופן ברור את הידיעה והאמת הפנימיים שלנו. היום ננשום את הרוח לתאים ונבקש שתאפשר לתקשורת קולחת ומדויקת עם סביבתנו, תוך כדי התהלכות נעימה, שלווה ובטוחה מסיטואציה אחת לאחרת. 
 
לפי החכמה הסינית האנרגיה בימים אלה קרויה: "התנהגות" ("התנהלות") (הקסגרמה 10), לפיה בזמנים אלה הכל תלוי באופן שבו אנחנו מתנהגים (קוסם 2). האפשרות להתקדמות במציאות החיים נובעת מחוש הכבוד העצמי שלנו ומשמירה על יישוב הדעת (רוח 10). זה הוא זמן לאיזון ולהבחנה המבוססים על ערכם הפנימי של הנוגעים בדבר (סערה 7). מזל מבורך נובע מהתנהגות מתחשבת ואדיבה (שמש 8) ללא מהלכים רגשיים סוערים (קוסם 2), שמובילים לתחושה של ערך ה"עצמי" (דרקון 9).  
 
 
 

ה- 18/9: טון 11 של השחרור, באנרגיה של לילה: בשלב האחרון לקראת החיבור לעוצמה ולקוסם הפנימי שבנו, מגיע הלילה ומציף את הפחדים העמוקים והישנים שעדיין עוצרים אותנו מלהתחבר לעוצמתנו. הלילה המשחרר מבקש שנפרוץ את מערכת המידע האוטומטית והממוחזרת שלנו ונגדיל את זווית הראייה שלנו בנוגע לפחדים משתקים אלה ולדפוסים רגשיים עתיקים. אנרגיית הלילה מסמלת את החשכה ואת היכולת להאיר שדים פנימיים בעזרת המודעות שלנו. ביום שבו אנחנו משחררים את מה שמונע מאתנו מלהתחבר לקול הפנימי ולפעול על פיו בחיינו, הלילה עוזר לנו לחקור לעומק את עצמנו ואת השליליות שעדיין קיימת בחשיבה שלנו. היום אנחנו מוזמנים להעז לגעת בפצע רגשי כואב, לרפא אותו ולשנות את ההתייחסות שלנו לגביו. עם אנרגיית הלילה אנחנו מוזמנים להמיס את מה שגורם לנו לסערות רגשיות, לטלטלות, לתנודות פנימיות ולתחושות של אבודים בחשכה. ההתבוננות אל עומק הדפוסים שבתוכנו משתלמת משום שבסופה היא מאפשרת להתמלא בשלווה מלטפת של בית ולתחושת נינוחות בגופנו ובמציאות החיים עצמה. תחושת ה"בית" מחברת אותנו לידיעה הפנימית ולאינטואיציה שלנו ומאפשרת להתנהל ממודעות של יש ושל שפע במציאות החיים הרבגונית. 
 
 
 

ה- 19/9: שער: טון 12 של הפתרון באנרגיית הזרע: החיבור לעוצמת הקוסם מתרחש כשאנחנו נוכחים ברגע ונמצאים בתנועה מתמדת ללא מעצורים מחשבתיים ורגשיים. שינוי ההתנהלות האוטומטית והאחיזה בישן והמוכר מתרחשים בהדרגה, כשבכל פעם אנחנו משתנים עוד קצת וצומחים לקראת מציאות חדשה. הזרע מלמד ש"הדבר היחידי שקבוע ביקום הוא השינוי" וביום הפתרון מעיד על שינוי חיצוני או פנימי שקרה לנו במהלך הגל. היכולת להתחבר לעוצמה הפנימית שבנו מתאפשרת כשאנחנו נטולי הרגלים, תבניות ומצבים "קפואים" וממוחזרים בחיינו. לכולנו קיימים זיכרונות תאיים של פחד משינוי ולעתים קרובות אנחנו מוכנים לוותר על הרצונות שלנו ומעדיפים להשאר עם המוכר והידוע למערכת המידע שלנו. בפועל הכל משתנה כל הזמן- כדור הארץ נע בכל רגע ביחס לשמש, בטבע בכל יום מתרחשת צמיחה ובכלל כל מה שנראה לנו כחומר מוצק- מתהווה ומתפרק בכל רגע מחדש. גל הלך שמים מאפשר להבנה עמוקה של מהות השינוי ולשחרור הפחד הקולקטיבי והאישי מפני שינויים בחיים. כתוצאה מכך אנחנו הופכים לזרע קריסטלי שפתוח להתנסויות חדשות בכל רגע ולבריאה של אפשרויות שלא יכולנו לחשוב עליהן לפני התהליך שעברנו לאורך הגל. באנרגיית השער של היום ננשום את הזרע, נרגיש כיצד אנחנו הופכים לאדמה דשנה ופורייה ונזרע את זרעי האפשרויות שבהם אנחנו מעוניינים עכשיו במציאות חיינו. 
 
 
 

ה- 20/9: טון 13 באנרגיה של נחש: בסופו של הגל אנחנו מבינים שעם כל הכבוד למציאויות המקבילות, אנחנו חיים כאן במציאות הפיזית והכי חשוב ללמוד להתענג על כל רגע נתון. כל התורות הגדולות מיועדות לכך שניישם אותן בצורה פרקטית במציאות היום יומית שלנו עד שנגיע לתחושה של "שמחים בחלקנו" על היש בחיינו. החיבור הרוחני הגבוה לנשמה עם הלך השמים המגנטי מוביל אל תנועה ספיראלית מלאה בשמחת חיים על פני האדמה עם הנחש. הקפיצה הרוחנית שעברנו בגל מאפשרת לגעת בחיים וליהנות מהם. חכמת הגל מלמדת שהחיבור לקול הפנימי שבנו הופך אותנו לנחש קוסמי אותנטי שמחובר עד מאד לטעם ולשמחת החיים. התהליך שעברנו בגל לימד כיצד להתמיר את הרעל הרגשי לתחושות של רוגע וכיצד להפוך תקיעות ושליליות לזרימה ולחיוביות. הגל מוביל בהדרגה מההתעוררות והחקירה עם הלך שמים, התנועה בין המימדים, החלל והמרחב לנוכחות מלאה בחיות, חינניות וצבעוניות נחשית. הנחש מסמל את סלילי הד.נ.א. הקיימים בגופנו ובסוף הגל מגלם בנוכחותו את החיבור לחכמת האבות. הסליל העולה מלמטה למעלה מסמל את ההתמרה של התשוקות הפיזיות לעוצמה רוחנית והסליל היורד מלמעלה למטה מסמל את החיבור לידע גבוה ואת תרגום המידע לתנועה זורמת במציאות החיים. החיבור לעוצמה שבנו עם הלך שמים וההתעוררות לקוסם שבתוכנו ממלאים את תאי הגוף שלנו בחיות ובחכמה נחשיים. וכך עם נוכחות נחשית קוסמית ניתן לנתב את האנרגיה שלנו לכל מקום שנחפוץ ולחיות חיים של עונג, עוצמה, אותנטיות ומימוש עצמי.
 
 
 
שנהנה מגל הלך שמים מרומם,
ושנפתח לעוד ועוד אפשרויות 
לזרימה קלה ומשמחת במציאות החיים!
בברכה ואהבה,      
טליה.

 
להנאתכם, ספר וירטואלי בחינם
ובו מידע נרחב על כל גלופה 
נא ללחוץ כאן
באהבה,
טליה.