עברית  |  English  |  
 

אני מתרגשת ומתכבדת לשתף בקטגוריה חדשה
ולהכניס אל תוך ה- MayaZone את .
TalyaZone
ב- 6/9/20:13, במגשר עולמות משחרר בגל הלוחם ובראש השנה היהודית,
השתחרר אצלי משהו ונפתח ערוץ ישיר אל תוך עולם המוזיקה המופלא!
שמחה לשתף בסקיצות של השירים שפירסמתי לבינתיים.
מקווה מאד שתהנו!

 
 
 
ברוכים הבאים לגל הנחש

 
 
ברוכים הבאים:
גל הנחש ממוקם בסמוך למרכזו של לוח הצ'ולקין המקודש ומסמל את האמצע המאוזן שבתוכנו. ידע המאיה מלמד למעשה לחיות בדרך האמצע ולא בקטבים הקיצוניים והדרמטיים. צינור האור של מרכז הלוח מעיד על מעבר ממצב של קבלת מידע ואור המועברים אלינו בחלק הראשון להתמרה מעשית של המידע שהתקבל אל מציאות חיינו בחלק השני. בזמן המיוחד של מרכז הלוח אנחנו מתחברים לקול הפנימי שלנו, לומדים להקשיב דרכו להדרכת נשמתנו האדירה ולהיפתח לעוצמה הגדולה שקיימת בתוך הגוף שלנו.
לאחר ההתבוננות, העיכול וההטמעה של המידע הרב שהועבר אלינו בחלק הראשון של הלוח, בימי צינור האור קיימת האפשרות ללמוד לממש ולבטא את עצמנו דרכו ובעזרתו. גל הנחש מסיים את שלב קבלת האינפורמציה של החלק הראשון ומלמד להתחבר לפעימה האותנטית שלנו. לאורך הגל כולנו מוזמנים לבצע את השינויים הנדרשים כדי שנוכל לבטא את הקול הייחודי שלנו במציאות היום יומית.
כתוצאה ממיקומו המרכזי, גל הנחש כולו מלווה בימי שער שהם פתח לתנועה חדשה במציאות ולצמיחה אנרגטית וממשית. ימי שער הם ימים שהעוצמה בהם מאד מתחזקת ושכל מה שחושבים ומרגישים מתחזק. חלק ניכר מהימים בגל הנחש מייצגים את  סלילי הד.נ.א. שבתוך הגוף שלנו. החיבור לימי האור האנרגטיים הללו מאפשר לזיכרון הקיים בתאי הגוף שלנו להיפתח, לחיבור לקול הפנימי שבנו ולהדרכה ישירה של הנשמה. הסנכרון המסחרר של הימים האנרגטיים הללו והצמידות לצינור האור פותחים עבור כל אחד ואחת מאתנו אפשרויות מגוונות וחדשות במציאות החיים המרתקת:

ה- 30/10: טון 1 בגל הנחש: גל הנחש עם העוצמה של ימי השער המרכיבים אותו מאפשר להתחבר למהות הייחודית שבנו ולשחרור של מה שעוצר את הצבעוניות האינדיבידואלית שלנו. אנחנו לומדים לחיות את העצמי האותנטי שחי מהפנים לחוץ ולא את העצמי המזויף שחי מהחוץ. הנחש מסמל את הרצון האינדיבידואלי הקיים בנו ובמהלך הגל מזמין אותנו לגלות את גווניו ואז גם לבטאו. נדרש אומץ לחיות במציאות את העצמי האותנטי האמיתי לנו ולא להתנהל מתוך מסכה מזויפת שמותאמת להכתבות החיצוניות. לכן החיבור לרצון הנחש שבנו יכול לגרום לנו לעתים להרגיש לא שייכים, לא מובנים או לא קשורים. במהלך הגל אנחנו מבינים שבכל מקרה אנחנו לא שייכים לשום דבר ולאף אחד. אנחנו אנחנו וזה אמור להספיק! אנחנו לומדים כיצד להתחבר לאותנטיות שבנו ולהרגיש בנח בדיוק עם מי שאנחנו. הנחש הוא בעל אישיות כריזמטית ואינדיבידואלית ועל כן מודע מאד לנפרדות הקיימת בעולמנו. כתוצאה מכך לאנשי הנחש קיימת לעתים נטייה לחוות תחושות של דחייה ובידוד. במהלך הגל אנחנו מחזקים את שיתוף הפעולה הפנימי שבתוכנו, משחררים את הדיונים בסוגיית הבדידות ולומדים להיזכר באהבה שבכל מקרה תמיד מקיפה אותנו. במקום לבזבז אנרגיה על ניסיונות להשתלב ולהיות כמו כולם, אנחנו מתחברים לקול הפנימי ומשקיעים את האנרגיה במימוש הרצונות שלנו. הנחש האלכימאי זוחל בתנועה ספיראלית קרוב קרוב לאדמה ומלמד להתחבר לגוף הפיזי על החולשות והחזקים שבו. הוא מושך אלינו את תענוגות החיים ואת היכולת להתחבר ולהנות מקיומם של חמשת החושים - ראייה, שמיעה, טעם, ריח ומגע. לאט ובהדרגה הנחש המגנטי מזמין אותנו להגדיל את החיוניות, החיות, החיבור לאינסטינקטים ולשמחת החיים שבנו. גל הנחש מאפשר לשחרור של כאבים רגשיים שמנתקים אותנו מהגוף והמציאות. ריפוי הכאבים הללו מאפשר להתחבר לקול הפנימי ולחיבור לנשמה שתמיד קיימת בתוכנו. התהליך נמשך עד לרגע שבו אנחנו מצליחים להתענג על חיינו ולהתבטא באופן מקורי וייחודי. היום ננשום את הנחש לתאי הגוף, נגיד לעצמנו- "אני רוצה לחיות", נרגיש את פולס החיים שמתעורר בתוכנו מבפנים ואת החיות והאנרגטיות שמוזרמים לגופנו.
 
 

ה- 31/10: יום שער: אתגר הגל עם מגשר העולמות: אתגר המגשר מלמד לנוע בקלילות מסיטואציה לסיטואציה תוך כדי מודעות לכך שהחיים הם במה ענקית ורבגונית ושב'סרט' שלנו אנחנו השחקנים הראשיים. בגל שבו אנחנו לומדים להתחבר לעוצמה פיזית ואנרגטית בגוף ולשמחת החיים ולנוכחות הנחשיים שבנו, אתגר המגשר מאפשר לתובנה פנימית חשובה ש"סוף הוא תמיד התחלה של משהו אחר". אנחנו מבינים שבכל פעם משתנים המקום, המשתתפים, הנושאים ומשחקי התפקידים ושהמשמעות הנסתרת מתחת לפני האירועים השונים היא למידת נושאי הנשמה שלנו. ברגע שאנחנו קולטים שאין דבר כזה 'סוף', אלא שיש תנועה אינסופית מעניין לעניין, קיים הפוטנציאל להעמקה פנימה ולתובנות בסוגיית מושג הזמן. סוף מאפשר להתחדשות ולהתנסות בחדש ובשונה. למעשה אין מה לפחד משחרור הישן ומפרידה ממה שלא מתאים יותר לחיינו, נהפוך הוא! לרוב אנחנו רגילים לחלק, להגדיר ולמדוד כל היבט ודבר בחיים בגלל מוגבלות המידע במערכות שלנו. אם נוריד את הקטלוגים וההגדרות, תשאר הוויה מקבלת, פתוחה וזורמת ממצב למצב. בשער של היום המגשר הירחי מכוון לריפוי הפחדים הרגשיים שמייצרים הרגלים ומנגנוני הגנה אוטומטים. טקטיקות ההישרדות האוטומטיות שפיתחנו עוצרות את ההקשבה לעצמנו ואת זרימת החיות בגופנו. הזיכרונות הפצועים מההיסטוריה האישית שלנו הם שמעכבים את התנועה הספונטאנית והנוכחת ואת החיבור לרצון האותנטי שלנו. לאורך הגל ניתן לעשות 'בדק בית' עמוק עם עצמנו ולהבין אילו תבניות חשיבה ופצעים רגשיים אנחנו מבקשים לשחרר מחיינו אחת ולתמיד. נתבונן אילו מערכות יחסים לא תומכות יותר בצמיחה שלנו, אילו פעולות מרוקנות לנו את האנרגיה ואילו אמונות מלוות אותנו כבר שנים ארוכות ומונעות את ההתרחבות שלנו. ככל שנרפא את הטראומות והפצעים הישנים, נוכל ליצור טרנספורמציה פנימית ולהגיע למקום של שלווה, עוצמה והתגלויות פנימיות. העבודה פנימה עם מגשר העולמות מאפשרת לריפוי המקור הכואב וכתוצאה מכך לשינוי של אורח חיים מסוים שלא מתאים לנו יותר. בסופו של התהליך הריפוי מוביל להיוולדות מחודשת להזדמנויות נפלאות שמחכות אך ורק לנו. היום ננשום את המגשר, נתמלא באור לבן מכף רגל ועד ראש, נגיד- "אני משחרר, מרפה וסולח" ונאפשר לריפוי ולהתחדשות.
 
 
 

ה- 1/11: יום שער: טון 3 באנרגיה של יד: ביום השלישי היד היודעת מחברת אותנו לידיעה פנימית ברורה של מה שנכון לנו עכשיו בחיים ובהכוונת ידיעה זו מניעה אותנו ליצור. ומה זה בעצם אומר לדעת? היד מלמדת שהידיעה היא בגוף, בחיבור לתחושות ולרגשות. לרב אנחנו מנסים לדעת מהראש אך ידיעת הראש מוגבלת בתוכן ובאפשרויות. הידיעה האינטואיטיבית היא בגוף ויכולה גם להיות מנוגדת לקול ההיגיון הבריא ולעובדות בשטח. היד היודעת מחוברת לקול הפנימי האותנטי ומאפשרת לו להוביל ולא להכתבות החיצוניות. ביום של האינטואיציה היד מלמדת לנוע, לזרום ופשוט לעשות את שלנו בלי לחשוב יותר מדי. אין מדובר בעשייה אינטנסיבית מוטרפת אלא בפעולות שקטות, רגועות ונעימות שמשמחות אותנו. נזכור שאנחנו קרובים לאמצע הלוח ומלמדים את עצמנו כיצד לחיות באמצע ולא בקטבים. אנחנו מוזמנים לזרום בנחת אל עבר הגשמת הרצונות שלנו, ללא הלחץ ורמות המתח הגבוהות שלרוב מלוות כל עשייה בחיינו. המתח הוא הפער בין היעדים שאנחנו רוצים להשיג לבין המצב הנוכחי שבו אנו מצויים ברגע זה. הפער הזה נפסק ככל שאנו מצליחים למקד את עצמנו במה שיש לנו כאן ועכשיו. כדי שנוכל להתמלא בחיות נחשית ולרפא טראומות, עלינו ללמוד לזרום ממצב למצב בחיים כמו הים האינסופי. אם נסתכל על הים נוכל לראות שהוא כל הזמן בתנועה, עולה ויורד ולא עוצר אף לא לרגע אחד. בשער של היום השלישי היד החשמלית מאפשרת "לתקתק עניינים" שונים בקלות, בזרימה ובהנאה ולהגיע להישגים פרקטיים בתחומי החיים השוטפים.  היא מלמדת לנוע אל עבר מימוש הקול האותנטי שלנו מבלי לנייד אנרגיה אל עבר המטרות, התוצאות והכותרות החיצוניות. אנחנו לומדים ליהנות מהעשייה שלנו ברגע הזה. היום ננשום את היד לכל תאי הגוף ונאפשר לעצמנו להתחבר לידיעה שבתוכנו.
 
 
 

ה- 2/11: יום שער: טון 4 באנרגיית הכוכב: לכוכב תפקיד חשוב בעלילת הגל משום שהוא מאפשר את קבלת עצמנו, קבלת העולם וקבלת הדרך שלנו כאן במציאות הפיזית. הוא מלמד שאנחנו בסדר גמור כפי שאנחנו ברגע זה ממש ושהגיע הזמן שנכיר בעובדה חשובה זו בעצמנו. לרב אנחנו מדגישים בעצמנו חלק, תכונה, איכות שאנחנו לא אוהבים וכביכול -אם הוא לא היה, אז חיינו היו מעולים! הכוכב מלמד להטעין את עצמנו במידע חיובי, לקבל את כל מה שיש בנו עד שאנו מתמלאים ברוך ובאהבה לעצמנו ולעולם כולו. כשנלמד לחבק את כל ה"פגמים" שלנו, כלומר נפסיק לשפוט ולבקר את עצמנו, גם אם אנחנו חלשים ומותשים, ישתחררו מאתנו המנגנונים והפחדים המעכבים אותנו. בכולנו יש צדדים מופלאים ומדליקים וגם צדדים חלשים. כדי שנוכל לשנות משהו בחיים, בין אם מדובר בהרגל או בצורת החשיבה שלנו, עלינו ראשית לקבל אותו ולהבין שכרגע "זה מה יש". רק מהמקום החיובי של הקבלה של מה שכבר קיים בנו ובחיינו ניתן להשתנות ולממש את רצונותינו הייחודיים. ביום של זריעת הזרעים לפתרון אתגר המגשר, הכוכב ממזג אל תוך חיינו עבודות, נסיעות וקשרים שמפרים אותנו, נעימים לנו ויוצרים תנועה קולחת בחיינו. אנחנו לומדים שהדגשת החסר והביקורת מקטינים מאד את יכולות הראייה והמימוש שלנו. דרך החיבור לאהבה שבתוכנו אנרגיית הכוכב פותחת אותנו ליופי הקיים בנו ובמציאות החיים ולקבלת המושלמות הקיימת בדברים כפי שהם.  ברגע שאנחנו מסירים את הערפל של הכאב הרגשי האוטומטי שגורם לביקורת העצמית הבלתי פוסקת, אנו מסוגלים לראות את השלמות הקיימת באפיזודות החיים השונות. היום ננשום את הכוכב לתאי הגוף, נתמלא באנרגיות האוהבות והאלגנטיות של ונוס, נצית מחדש את האהבה שבתוכנו ונהפוך למגדל אור שמקרין מבפנים את אהבתו לכל עבר.
 
 

 ה- 3/11: טון 5 באנרגיית הירח: יום שער: המוטיבציה לחיות באותנטיות נחשית גדלה ככל שאנחנו מפתחים ערוץ תקשורת פנימי ישיר עם הילד שבתוכנו. יצירת הערוץ הזה מתאפשרת כשאנחנו משנים את ההתייחסות שלנו לאירועי הילדות שחווינו, לומדים לפרגן ולתמוך בילד שהיינו ולהחליף את ההורות שעליה גדלנו. כח הרצון לפתור את אתגר המגשר נשען על ריפוי פצעים רגשיים ודפוסים מחשבתיים שמושרשים בנו מאז תקופת הילדות הרחוקה. הירח הקוואנטי מוביל עמוק עמוק פנימה, למקום של הילד הרגיש שבתוכנו שחווה כאבים רגשיים בצעירותו וכתוצאה מכך אימץ לעצמו מנגנוני הגנה כדי לשרוד בעולם הקוטבי וההישרדותי. כדי שנוכל לרפא את המקור של מנגנוני ההגנה שפיתחנו, עלינו להתבונן לעומק הטראומות הרציניות שחווינו בילדות שלנו ולשנות את צורת ההתייחסות שלנו אליהן. לרוב באוטומט הלא מודע אנחנו מתייחסים לילד שבנו בדיוק כשם שהורינו התייחסו ועושים לעצמנו את מה שלא אהבנו שעושים לנו. ככל שנפנה לילד הפנימי שבנו, נחבק, נאהב אותו וניתן לו ביטחון, יהיה לנו קל יותר להתחבר לנוכחות בגוף ולאפשר לעצמנו דברים חדשים ביום יום שלנו. אנחנו מתחילים להבין שהיום אנחנו במקום אחר לחלוטין מזה שהיינו בו בילדות שלנו ושהגיע הזמן להוריד את תחפושות ההישרדות ואת טקטיקות ההגנה שאימצנו. חלק גדול מהפחדים שלנו כבר ממש לא רלוונטיים ובמקום להמשיך למחזר אותם במילים שליליות ובהימנעות מהחיים הגיע הזמן לזהות מי אנחנו היום ולשחררם. ביום זה הירח מחדד את רגישות הקליטה שלנו למסרים ודרך סימנים שונים שנקרים בדרכינו הוא מאפשר לקבל תשובות ברורות לשאלות כלליות שמעסיקות אותנו. היום ננשום את הירח לכל תאי הגוף ונערסל ונחבק את הילד שבפנים.
 
 

ה- 4/11: טון 6 באנרגיה של כלב: יום שער: בשער שנפתח היום הכלב הקצבי מאפשר לנו לפתוח את הלב ולהפוך לחברים הכי טובים של עצמנו. הוא מלמד כיצד להתייחס במלוא תשומת הלב והכבוד לעצמנו ולרצונות שלנו, כפי שנאמר: "ואהבת לרעך כמוך" ובכך לשמור על אנרגיית החיים שלנו בתוכנו. אנחנו מתחילים להבין שאם אין את ה"כמוך" שום אהבה לא שווה. לכן הגיע הזמן למחוות של נדיבות גם כלפי עצמנו. ביום השישי שבו מתחילה זרימה ממקום חיובי בגל, אנחנו מבינים שכל התהליכים מתרחשים בינינו לבין עצמנו, בין המח לבין הלב לבין התאים בגוף שלנו. במקום לנוע מהחוץ אל הפנים ולתרגם, להשליך ולהתערבב בדרמות רגשיות עם הסובבים, אנחנו לומדים לנוע מתוך הפנים שלנו אל החוץ ומקפידים להקשיב למה שנכון לנו בכל רגע נתון. כשאנחנו נותנים את מלוא החשיבות ושמים את הפוקוס על הרצונות והצרכים שלנו, אנחנו מגלים שלא רק שיש בנו המון אנרגיה אלא שאפילו נשארת לנו אנרגיה בשפע גם עבור הסובבים אותנו. כלומר תהליך האיזון הרגשי מתנהל בתוך עצמנו ותלוי ביכולת שלנו לשים לב לרצונות ולרגשות שלנו בכל רגע ורגע. כדי שנוכל לרפא דפוסים עתיקים ולהתחבר לפולס החיים הפועם בנו, עלינו ללמוד לאזן את הרגשות הסוערים שמציפים אותנו, להרגיע מערכות יחסים דרמטיות ולאזן כל סוג של קיצוניות שקיימת בחיינו. האיזון הרגשי הוא שמאפשר להישאר באמצע ולא בקטבים. היום ננשום את הכלב אל הלב ונרגיש כיצד ליבנו נפתח יותר ויותר ואנו מתמלאים ברוגע פנימי.

 
 
 
ה- 5/11: טון 7 באנרגיה של קוף: יום שער: בשיא גל הנחש אנחנו מוזמנים לאפשר לאיכויות היצירתיות, המקוריות והמשחקיות של הקוף לבוא לידי ביטוי בתסריט חיינו. ככל שגל הנחש מתקדם אנחנו מבינים שכל מה שמתרחש בתוכנו ובמציאות החיים שלנו הוא מעין משחק מופלא ורבגוני. הקוף האינטליגנט מרחיב את ההבנה שהמציאות היא אשליה שנוצרת ע"י המח המוגבל שלנו ושברגע שאנחנו מרפאים את הכאבים הרגשיים, אין גבולות למה שניתן ליצור במציאות הזאת. מה שמגביל אותנו זה לא הגוף הפיזי אלא הפרשנות המוטעית שנתנו לאירועים כואבים שחווינו. בשיא ההשראה של הגל, הקוף המהדהד מעודד אותנו פשוט לבטא בספונטניות את הרגשות, המחשבות והמקוריות הקיימים בנו. הוא מלמד לשחק, לשחק ולשחק! לא לקחת את עצמנו ובכלל שום דבר בחיים ברצינות רבה מדי. כהמשך ללמידה עם אתגר המגשר, הקוף מעלה את רמת המודעות שלנו לכך שהכל משתנה כל הזמן, שבמת המציאות היא כל פעם אחרת, השחקנים מתחלפים, הנושאים משתכללים ובתוך כל אלה אנחנו מתנהלים. כשתובנה זו משתרשת בנו היא מאפשרת לנוע בקלילות ובחכמה ממשחק אחד למשנהו ומסיטואציה אחת לאחרת עד להפנמה  ממשית לכך שכל סוף הוא תמיד התחלה של משהו אחר. בשיא גל הנחש ננשום את אנרגיית הקוף לכל תאי הגוף ונתמלא בהשראה של ביטוי, הומור וקסם החיים.
 
 
 
ה - 6/11: טון 8 באנרגיה של אדם: יום שער: האדם מסמל הליכה נבונה ולבבית במציאות החיים ומאפשר היום לחשבון נפש בנוגע לדרך שעשינו עד הלום. אחרי שעברנו את מחצית גל הנחש ביום השמיני של היושרה, האדם מלמד שככל שנשים את הראש הקודח בצד ונזרום עם ליבנו, ניתן להפוך לגביע שפתוח לשפע האינסופי של היקום. הוא מזמין אותנו לשאול את עצמנו היום: "עד כמה אני שמח/ה בחלקי"?, "עד כמה אני מתמקד/ת בפתרונות ולא בבעיות"? עד כמה אני חי/ה באמצע ולא בקטבים"?, "עד כמה אני הולכ/ת בדרך הלב שלי"?, " עד כמה אני מאפשר/ת לאשליית הראש לנהל אותי בחיים"?, האם הרצונות שאני מגדיר/ר לעצמי מגיעים אלי בקלות"?, "עד כמה אני מיישמ/ת בחכמה את הרצונות הללו"?, "עד כמה אני מסתכל/ת בגובה הלב על הסובבים אותי, ללא שפיטה וביקורת"?. בשער שנפתח עבורנו היום ניתן לראות כיצד השכל המניפולטיבי שלנו כל הזמן מטיל ספק, מבקר ושרוי בחסר ובכך עוצר את המימוש העצמי שלנו. השכל מיועד לכך שנבצע בדרך המקורית ביותר את הרצונות שלנו, אבל מי שאמור להנחות אותנו בקבלת ההחלטות הוא הלב שהוא ה'קפטן'. ביום זה האדם הגלקטי מאפשר לראות את ה"לופים" המחשבתיים שלנו וכיצד הם אלה שמונעים זרימה של שפע מכל סוג שהוא אל תוך חיינו. ההתבוננות הכנה עם אנרגיית האדם מלמדת לבחור בדרך הקלה ביותר עבורנו, לקבל באהבה את הסובבים שיכולים להיות גם שונים מאתנו ולממש בחכמה ובשמחה את רצונות ליבנו.
 
 
ה- 7/11: טון 9 באנרגיה של הלך שמים: יום שער: ביום של פענוח עלילת הגל מגיעה האנרגיה של הנביא, של המשיח, של המורה בעל הידע. הלך שמים מאפשר את החיבור לידע הגבוה ביותר שהוא ידע הנשמה. כדי להכיל את הכאב הרגשי שאנחנו מרפאים לאורך הגל עם המגשר, הלך שמים מחבר אותנו היום לפרספקטיבת הנשמה. כל מה שקורה לנו הם שיעורי חיים וככל שנקבל ונלמד מהם, כך נממש את מה שבאנו לעשות כאן בגוף הפיזי. השער של הלך שמים הסולארי בגל הנחש מאפשר להתפתחות אדירה ברמת המודעות שלנו ולהיפתחות לאפשרויות שכרגע אנחנו בכלל לא מסוגלים להעלות על דעתנו. הלך שמים מזמין אותנו היום להגדיר לעצמנו מה אנחנו מוכנים להכניס אל תוך חיינו ולאילו דברים אנו מציבים גבול ברור, גם אם מדובר בהרגלים של שנים או בהתמכרויות האישיות שלנו. הוא מלמד להתעמת ישירות עם כל מי ומה שמרוקן אותנו אנרגטית ומפריע לנו לזרום בנחת עם רצונות ליבנו. אנחנו מבינים שבכדי להגדיל את החיות הנחשית בחיינו, עלינו לדעת להגביל בהחלטיות את "שואבי האנרגיה" למינהם. הביטול העצמי שלנו לא מאפשר את החיבור לקול האותנטי שלנו. בשער של "נפילת האסימון" של הגל, הלך שמים מלמד שככל שנרחיב את הנחישות, האסרטיביות והישירות שבנו ונלמד להגיד "לא" בהיר ותקיף לכל מה שלא מתאים לנו, נוכל להתחבר לכוח פנימי עצום שקיים בכל אחד ואחת מאיתנו. הוא מלמד ליצור לעצמנו מרחב נעים שבו אנחנו יכולים לחקור את עצמנו, ללמוד את חכמת הנשמה המועברת אלינו, להתרחב ולגדול. ההתכנסות אל תוך עצמנו מרגיעה, מעוררת את החיבור לרצונותינו האותנטיים ומאפשרת ליישם באומץ ובחמלה את הידע שלנו. ביום של ה'תובנות' הלך שמים מאפשר לשמור על האנרגיה שלנו בתוכנו, מגדיל את הערנות והריכוז שלנו ברגע העכשווי ומרחיב את המודעות הקוסמית שלנו בנוגע לתהליכי החיים בכלל ולדרכנו בפרט.
 
 
 

ה- 8/11: טון 10 באנרגיה של קוסם: יום שער: הקוסם היום מחבר אותנו באופן חד משמעי אל הרצונות והידיעה הפנימיים שלנו. ככל שנלמד לבטוח בעצמנו ובאינטואיציות שלנו, יפחת הצורך באישורים ובכותרות מהסביבה ונוכל לבטא את קולנו הנחשי האותנטי. אנחנו נמצאים בגל נחש שמלמד לבטא את הייחודיות הקיימת בנו, גם אם היא לא עומדת בקריטריונים החברתיים והנורמטיביים. הקוסם בפשטות ובצניעות מאפשר להכיר ביש הריאלי בחיינו ובכך מגדיל את הערך והביטחון העצמיים שלנו. אנחנו יודעים הכי טוב מה נכון לנו בחיים ובכלל מי אנחנו והקוסם מחבר אותנו לקול הפנימי שבתוכנו שיודע! שחרור התלות בחוץ והחיבור לקול הפנימי הכרחיים לנטרול המיחזור של הטראומות והדפוסים השונים עם המגשר המאתגר. הקוסם הפלנטרי מגדיל את האמון שלנו בעצמנו ובמי שאנחנו ובכך מאפשר לאינדיבידואליות שבנו לצאת החוצה.  הגיע הזמן לחזק את עצמנו ולקלוט שלא משנה מה קורה במציאותנו, אנחנו יכולים להתמודד איתו. יותר טוב או פחות, אבל אנחנו יכולים! אתגר המגשר מוביל אותנו לקפיצה ענקית בצורת החשיבה וההתנהלות בחיינו. מצבים שונים שהתרגלנו אליהם במשך שנים משתחררים עכשיו ובמקביל הזדמנויות חדשות נוצרות בדרכנו. ביום השער של ה'פינישים' אנרגיית הכוהנת הגדולה מלמדת כיצד להכיל את שחרור הישן, המעבר לחדש ואת השינויים המתרחשים עכשיו במציאות שלנו. היא מחברת אותנו לידע הנשמה ומלמדת שכל הידע כולו קיים בתוכנו ועיקר ה"עבודה" שלנו היא בינינו לביו עצמנו. ביום ההתגלמות הקוסם מוביל אותנו לאני חדש שמוטען באנרגיה מבפנים, מחובר לעוצמה גדולה בתוך הגוף הפיזי ומתחיל לזרום מתוך החיבור לפרספקטיבת הנשמה.
 
 
ה- 9/11: טון 11 באנרגיה של נשר: יום שער: הנשר בשער של היום מלמד שמה שעדיין מעכב את מימוש החלומות שלנו קשור ביכולת לשמור על פרספקטיבה רחבה על המציאות הסובבת אותנו ולחיות בפרופורציות ריאליות. אנחנו לומדים להרחיב את זווית הראייה שלנו ליותר ויותר אובייקטיבית- כלומר לראייה כוללת שהיא מעבר לטוב ולרע, לשווה וללא שווה, לעליון ולנחות ולסיווגים האישיים האוטומטיים. במקום הניטראלי והפרופורציונאלי אנחנו מסוגלים להפחית את ההמצאות בקטבים הקיצוניים ואז מגלים שלמעשה הכל אפשרי עבורנו בחיים המגוונים הללו. הנשר מזכיר לנו היום את חוסר הגבולות ואת חופש הפעולה הנצחי שקיימים עבורנו במשחק החיים המרתק. ביום השחרור הסופי לקראת הלידה המחודשת שלנו, הנשר מאפשר לראות מלמעלה את התמונה הרחבה של מציאות חיינו, להתבונן בפרטים השונים שמרכיבים אותה, לבחור בזווית ראייה חיובית בכל רגע ולחבר את כל הפרטים לכדי שלמות מופלאה. הוא מלמד כיצד לבחור ממקום מודע וחופשי ולא אוטומטי וממוחזר באירועי החיים השונים ועוזר לטפל בעניינים של "סחיטות אנרגטיות". עלינו לזכור תמיד לעשות בדיוק את מה שהלב אומר לנו מבלי להגיע למצבים של לחץ, חובה וצורך או להתנהל מתוך תחושה של אשמה או קורבנות. פעמים רבות אנחנו מרגישים שמכריחים אותנו לעשות דברים, שדוחקים אותנו לפינה ושלא משאירים לנו ברירה. למעשה לרוב אנחנו אלה שמתנהלים בנוקשות כלפי עצמנו ומשליכים על הסביבה את חוסר הסיפוק שלנו. הנשר גם מלמד כיצד לאזן את הפעילויות האקטיביות שלנו עם מנוחה וחוסר עשייה מטעינים. אנחנו מבינים שככל שנאזן את העשייה, הפרוייקטים וזמן העבודה שלנו עם זמן פנאי של הרפיה ובילויים מהנים, נוכל לשמור על רמת אנרגיה גבוהה בתוכנו ולהתחבר לעוצמה הנחשית שבגופנו. היום ננשום את הנשר, נקבל פרופורציות ריאליות בנוגע למציאות חיינו ונתחבר לחלומות הנחשיים האותנטיים שלנו. 
 
 
 
ה- 10/11: טון 12 באנרגיה של לוחם: פתרון אתגר מגשר העולמות מגיע עם הלוחם: הפתרון עם הלוחם מעיד על כך שהצלחנו להמעיט מחשיבותו של הראש התנודתי ולהגביר את החיבור לגוף ולידיעה הקיימת בו. ללוחם הקריסטלי קיים כוח פנימי עצום להילחם בכאבים הרגשיים ובמוחות הספקניים שבתוכו ושמסביבו. ביום הפתרון הוא מאפשר להגיע לנוכחות שלווה ומאוזנת בגוף וברגש. הנוכחות בגוף אוטומטית משחררת מאתנו את התלות בחפצים, באנשים, במצבים מקובעים ובהתמכרויות. תהליך הגל מוביל למקום שבו אנחנו נעים בקלילות, בשחרור ובחן במציאות היום יומית, עצמאיים בשטח ומשוחררים מהרבה הרגלים. אומץ הלב והתעוזה של הלוחם בפתרון מאפשרים לריפוי סופי של כאב ישן ושל שליליות אוטומטית שלא רלוונטיים יותר למציאות שלנו. במהלך גל הנחש מתבהרים לנו הצרכים והרצונות האינדיבידואלים שלנו והאיכויות החדשות שאנחנו רוצים להכניס עכשיו אל תוך חיינו. לאחר שהבנו מה נכון לנו בדרכנו הלוחם מניע אותנו ללכת עם האמת הזאת עד הסוף. לרב אנחנו בוחרים להצתמצם לאזורי הנוחות שלנו ומפחדים להעז ולהתנסות בדברים חדשים. בפתרון הלוחם קופץ לחוויות חדשות מתוך נקודת מוצא בוגרת שהוא יכול לשאת באחריות על הטעויות שלו, אם יהיו כאלה.  אחרי החקירה והבדיקה שנעשתה לאורך הגל, אנחנו סוף סוף מבינים שהקול הפנימי שבנו יודע בדיוק את הדרך הנכונה לנו לכל רגע. תהליך הגל הגדיל את הערך העצמי שלנו וכתוצאה מכך אנחנו מסוגלים היום לחיות, לבטא ולעשות את מה שאנחנו באמת רוצים. ביום הפתרון אנחנו מחוברים לחכמת הנשמה שקיימת בתוכנו ובאומץ ובאלגנטיות לומדים ליישם אותה. אנחנו רואים את האפשרויות וההזדמנויות הנקרות בדרכנו ברגעים מרובים, מחוברים לפרספקטיבת הנשמה ומכוונים את עצמנו בנחישות ובתבונה אל מימוש חלומותינו האותנטיים.
.
 
 
ה- 11/11: טון 13 באנרגיה של אדמה: גל הנחש מסתיים בחגיגיות עם האדמה הקוסמית! לאורך הגל אנחנו מתפתחים מנחש שמזדחל בחושניות על פני האדמה וממגנט את החיבור אל הגוף ואל תענוגות החיים אל עבר אדמה יציבה ומקורקעת שמאפשרת ליישם את הידע והחכמה בעיתויים 'מושלמים' במציאות החיים. מנחש שמחובר לידע של הנשמה הרחבה ועד לאדמה שמרחיבה עוד יותר את הנוכחות של ידע גבוה זה בגוף ומניעה אותנו להגשימו בחיים הממשיים. אחרי שמשכנו עם הנחש המגנטי את החיות, התשוקה לחיים ואת הרצון האינדיבידואלי שלנו, אנחנו מוזמנים לגלם ייחודיות זו במציאות עצמה בעזרת האדמה. האדמה הקוסמית מאפשרת להגשים, לממש ולהשמיע את הצליל הייחודי לנו ובכך לבטא את האותנטיות הקיימת בנו. לאחר שריפאנו כאבים ואמונות שגויות בעזרת המגשר, האדמה מזכירה לנו את התוכנית האלוהית הרחבה, את מסלול ההתפתחות של הפלנטה כולה, את הרצף שבתוכו אנו מצויים עכשיו וכיצד כל עניין, מפגש ועשייה הם חלק חשוב ובלתי נפרד מהפאזל הגדול. עם כל הכאב והקושי שאנחנו עוברים כאן במציאות הפיזית כבני אדם, האדמה מלמדת ששום דבר אינו מקרי ושהכל הוא חלק מתוכנית אלוהית רחבה. במקום הרגשות הכואבים של ייאוש וחוסר אונים, הגיע הזמן שנבטח בנשמה החכמה שלנו ושנתייחס לכל חוויה כאל שיעור מלמד ומצמיח. ככל שנלמד לשים לב לסינכרוניות המתרחשת במציאות החיים, יהיה לנו קל יותר להתחבר לקול הייחודי שלנו תוך כדי שיתוף פעולה פורה עם הסובבים אותנו. ההתמדה בעשייה האישית שלנו מייצרת שיתופים פרקטיים וכך אנחנו חווים כיצד "השלם גדול על סכום חלקיו". האדמה של סוף הגל מאפשרת חיבור מלא בין ההשראה והרעיונות שלנו לבין המימוש שלהם במציאות היום יומית. היום ננשום ונתמלא מכף רגל ועד ראש באנרגיית האדמה הקוסמית ונפתח לידע הנשמה ולדרך הממשית לבריאה של אפשרויות משמחות במציאות חיינו. אמן ואמן!

גל הנחש מסתיים ואנו מברכים ומתכוננים לגל המראה.
 
 
 
שנהנה מגל נחש מיוחד במינו..
ושנתחבר לידע הנשמה בגוף הפיזי!
באהבה,
טליה.

 
 
 

 
להנאתכם, ספר וירטואלי בחינם
ובו מידע נרחב על כל גלופה 
נא ללחוץ כאן
באהבה,
טליה.