עברית  |  English  |  
 

*******
לכל קוראי התחזית שלום
בקרוב האתר ירד מהאוויר למטרת בנייה מחודשת. 
במידה ואתם רוצים שהתחזית תגיע אליכם, אנא שילחו מייל 
ל:  talya@mayazone.co.il
 
 
 
 

תחזית המאיה

גל הכלב
 
 

שלום וברכה לכולנו:

גל הכלב מלמד לפתוח את הלב ויחד עם הקוף שבאתגר מאפשר להתחבר להשראת נשמתנו העצומה. לוח המאיה המקודש מורכב מקוד מתמטי הקרוי 20:13 והמעקב השוטף אחר 20 הסמלים ו13 הטונים יוצר בהדרגה "שיפט" פנימי במודעותינו בנוגע לזמן, לבני האדם ולחיים בכלל. כבני אדם שחיים באשליית המציאות הקוטבית עם ראש מודד ומגדיר, אנחנו מודדים כל דבר ומאמינים שהזמן הוא לינארי ומחולק לעבר, הווה ועתיד. אך למעשה רגע אחד הוא מסע החיים! כשם שלירח אין אור משל עצמו והוא השלכה של אור השמש, כך למעשה הרגע היחידי הקיים הוא ההווה. העבר הוא זיכרון שמושלך על ההווה והעתיד הינו השלכה מדומיינת מההווה. כדי להפסיק את החשיבה הקווית אנחנו לומדים לנטרל את התפיסה היחסית בנוגע לבני האדם, למטרות השונות, לזמן שהוא לא באמת דבר חיצוני ולכל תנודה שהיא מאתנו החוצה. מחזוריות גלי המאיה מאפשרת ליצור מציאות מתוך הפנים ולא מתוך התנודה היחסית האוטומטית לאחר, למטרות ולזמן.

גל הכלב שמתחיל עכשיו מלמד לשחרר תנודות אל האנשים המקיפים. הכלב מאפשר להתבוננות רגשית כנה אל תוך העומקים של עצמנו עד שנחווה איזון פנימי ונוכל ליצור יש מאין עם הקוף הגאון. במהלך הגל אנחנו לומדים שלב פתוח, פתוח כל הזמן! בכל רגע ולכל אדם. אין בו קטלוגים ושיפוטים מנטליים של ראש מסווג ומבקר ושומר על ה'שלי'. בימנו יותר ויותר אנשים מתעוררים ל'עבודת' 'מודעות'. המודעות היא לכך שבכל אחד ואחת נשמה עצומה וגם אם אדם מתנהג כלפינו בחוסר הגינות, הסיבה לכך היא פצעים עמוקים שנמצאים בבסיס האישיותי שלו. הלמידה היא להרפות ולסלוח, כפי שאמר ישו- "סלח להם כי הם לא ידעו מה הם עושים". ככל שאנו מרפים מהדרמות והמאבקים, אנחנו מצליחים לחוות את  פלא הרגע המתרחש בכל רגע נתון. גל הכלב פותח חלון לנוכחות ברגע. לאורך הגל אנחנו עוברים מסע ספירלי שמתחיל בפתיחת לב כלבלבית ומסתיים ברוח קוסמית שמחוברת להדרכת הנשמה האדירה.

מאחלת לנו גל לבבי ומלא בהשראת הנשמה☺ אמן!
 

ב- 9/11, כוונת הגל היא הכלב: הכ-לב המגנטי דוחף אותנו לחבר בין הכוונה ללב ולפתוח את ליבנו עוד ועוד ועוד. החיים הם בית ספר של למידת האהבה ועם הכלב אנו לומדים להגדיל בתוכנו את האהבה לבני האדם, לטבע, להנאות הקטנות ובכלל לכל מה שיש ויש! כולנו חווינו משברים כואבים עם אנשים קרובים ונפגענו במערכות יחסים אינטימיות. כתוצאה מהפחד לחוות כאב, שמנו על עצמנו מנגנוני הגנה מתוחכמים ואנו נזהרים מלתת אמון וליצור יחסי קירבה. הכלב מלמד שנהפוך הוא! קירבה גורמת להכיר את עצמנו יותר לעומק ופתיחת הלב מביאה לחיינו שמחה, אושר והנאה צרופה. זו מהותה של קרבה- היא חושפת רגשות שונים וגם אם לפעמים חווים כאב בקשר קרוב, אזי זוהי הזדמנות נפלאה ללמידה ולהעמקה לבבית גדולה אף יותר. הכלב מאפשר לשחרר סגירות, חשדנות ושליטה שכביכול מגנים עלינו ובמקומם להסכים לאבד שליטה ללא ידוע ולפתוח את ליבנו למגוון החוויות המרגשות הממתינות לנו. החכמה של הגל מלמדת שהבסיס של מערכות יחסים אינטימיות מושתת על "ואהבת לרעך כמוך". אנחנו לומדים להיות קשובים גם לרצונות ולצרכים שלנו וגם לאחר. כידידו הנאמן של האדם הכלב מלמד להפוך לחברים הטובים של עצמנו ששמים את הפוקוס על הרצונות והרגשות שלנו. במקום לרצות ולבזבז אנרגיה מרובה על החוץ, אנחנו לומדים ש'עין החוצה ועין פנימה'. כשאנו מכבדים את רצונותינו הייחודיים, ליבנו מתמלא באהבה גם לסובבים ולעולם כולו. במשך הגל אנחנו לומדים על אינטימיות עם עצמנו ועם האחר, מאזנים רגשות קיצוניים ומשחררים דרמות סוערות של האגו, שכל הזמן רוצה תשומת לב מהעולם החיצון. הכלב ממגנט אל חיינו אנרגיות של חמימות, אמון, פתיחות וחברות אמיתית. חברות היא המהות המאחדת בעולמנו הקוטבי. דרך קשרים חבריים אנו גדלים ומכירים את העוצמות שבנו ותדרים אלו מהדהדים הרבה מעבר לפיזי. לאורך הגל מערכות היחסים הקרובות יכולות לתמוך בנו ואף לגדול ולהתחזק וכן קיים פוטנציאל להיכרויות אינטימיות חדשות. אנחנו מוזמנים לנשום היום כלב ולהרגיש את ליבנו נפתח. נמשיך לנשום לאזור החזה והלב עד שנתמלא בשמחה, בחמימות ובהרגשת מאוהבות בחיים הנדירים הללו!

 

 
 
 
 
 

ה- 10/11, אתגר הגל הוא הקוף: מעניין שהדרך לפתיחת הלב עם הכלב עוברת דרך הקוף הזורם והיצירתי. כדי שנסכים 'להסתכן' בפתיחת הלב, עלינו להתחבר לזווית ראייה מורחבת, משועשעת ושובבית בנוגע לאירועי החיים. המחסומים שעוצרים אותנו היום קשורים למידע כואב שהוטבע בנו באירועי הילדות, אבל! אנו כבר לא הילדים ההם ולכן יכולים להרשות לעצמנו להתאהב בחיים היקרים הללו. לאורך הגל הקוף מאתגר אותנו לעלות על במת החיים עם הקסם והכישורים הקיימים בנו ולשחק את משחק החיים ובגדול! במקוריות ובשמחה. שובבות מתאפשרת כשאנחנו נוכחים בפלא הרגע ועם הקוף באתגר אנו לומדים לשחרר את הראש העמוס בתכנונים, חישובים ושיפוטים. תהליך פתיחת הלב יכול להציף בפחדים ובמועקות ואתגר הקוף מבקש שנשחרר כבדות, ריחוק וציניות. הקושי הוא לבטא, להוציא החוצה בפשטות את קולנו האותנטי, את מה שמרגישים וחושבים ולשחרר את מנגנוני ההגנה של הראש העמוס שהם שמעכבים את הקסם וההברקות האישיות. אותנטיות היא פונקציה של חיבור לנשמה. ככל שאנחנו משתחררים מהדפוסים האישיותיים המצמצמים, אנו חיים פחות ביחס ל- נורמות ולסביבה והופכים ליותר ויותר אותנטיים. לאורך הגל ננשום את הקוף ונאפשר לילד הסקרן והמשועשע שבנו לשחק בהנאה עם היש הקיים במציאות. ננשום עוד ונזרום עם רעיונותינו המקוריים עד שנחווה את פרץ הגאונות היצירתי שבנו ותחושת סיפוק מהעבודה, מהיצירה האישית ומדרך ההתנהלות היום יומית שלנו. הקוף דוחף לשזור את הכישורים הייחודים לנו במציאות הקוטבית ובקלילות ובנועם ליצור בה את רצונותינו. ננשום עד שנתחבר ליצירה הספיראלית של הקוף שמגיעה מהשראת נשמתנו העצומה ומאפשרת ליצור בהנאה יש מאין. אמן!

 

 
 
 

ה- 11/11: ביום השלישי מתחיל המיקוד בפתרון האתגר באנרגיית האדם: האדם מלמד שלמעשה מותר! לנו לעשות בדיוק את מה שאנחנו רוצים. אמנם זה נשמע מרחיק לכת, אך באמת ניתן לחיות במציאות שבה אנו חיים ומבטאים את הרצונות הפנימיים האותנטיים שלנו. רוב בני האדם חיים בראש המנטלי שהוא מאד טריקי ולרוב מתמקד בבעיות ובקשיים. כדי להתאזן רגשית ולעלות על בימת החיים ובגדול, האדם מבקש שנשים בצד את השכל הקודח וההומה ללא סוף ועמו נשחרר את שאלות הקיום הטורדניות שכל הזמן מנקרות ברקע. הספקות והשאלות מקבלות שוב ושוב את אותן התשובות בהתאם למידע הדפוסי הקיים במוחנו. האדם מציע לאפשר לליבנו להיות המוביל, הקפטן ולשכלנו להפוך לזרוע הביצועית. הוא מלמד להיות קשובים ללב ולגוף וכך להיפתח למה שאנחנו באמת רוצים ומרגישים. אז נגלה שאפשר לזרום בנועם ובלבביות עם רצונותינו האותנטיים. האדם גם מלמד להסתכל בגובה הלב על הסובבים ולהתייחס לכל מפגש כאל התכנסות של חכמה. בדרך לאיזון הקשרים האינטימיים אנו מבינים שכל אחד והדרך שלו ואין לכך שום קשר אישי אלינו ולרצונותינו. במקום האוביקטיבי שמשחרר שיפוט כלפי בני האדם ניתן לזרום עם לב פתוח ולחזק את שיתופי פעולה עם שותפינו למסע החיים. היום ננשום את האדם ונפתח לתבונה ולהגיון הבריא שבנו שבעזרתם ניתן לפתור כל מכשול שצץ. נאפשר לצלילות שבאדם להמיס את תחושות השיתוק והרפיון של העבודה הפנימית שבגל. נמשיך לנשום ולהתמקד בפתרונות עד שנצליח להפוך לגביע שפתוח לשפע של היקום ולהזדמנויות הרבות שבכל רגע צצות על הדרך.

 
 
 
 
 


היום הרביעי של הגל ב- 12/11, אנרגיית שער בסימן הלך שמים: 'דע את עצמך' נכתב במקדש בדלפי. כל אחד מוזמן ליצור היום מרחב הלך שמים מקודש שבו הוא יכול לחקור וללמוד על עצמו ועל רצונותיו וצרכיו. בחלל הזה הלך השמים העצמאי מעיר אותנו לדעת את עצמנו, את מה שטוב ונעים לנו ואת המקומות שבהם הגיע הזמן להציב גבולות מאד ברורים. הכלב מלמד שאנחנו מאד מאד חשובים ומאפשר את ההקשבה הראויה לעצמנו ולרצונותינו ברגע. זה לא שהאחר אינו חשוב אך תפקידנו הוא לשמור עלינו. חכמת הקודים בגל הכלב מלמדת שלא ניתן להגיע לאיזון רגשי מבלי שנהיה בעדנו ונשים גבולות לכל מי ומה ששואבים את האנרגיה שלנו. רב בני האדם נעים בהילוך הישרדותי אוטומטי ולא באמת יכולים לראות אותנו. העניין הוא שאנחנו נראה אותנו! כדי להקטין את הדרמות בחיים, אנו לומדים לבטא בבהירות את גבולות הרצון שלנו, להתמלא באסרטיביות שלווה ולהגיד "לא" ברור כשהדברים לא באמת מתאימים או נכונים לנו. הלך שמים מלמד שהאהבה לעצמנו ולעולם גדלה כשאנחנו שומרים על החלק הרגיש והפגיע שבנו, מוותרים על תפיסות עולם מקובעות של הראש המקטלג ומרחיבים עוד ועוד את זווית הראייה בנוגע למצבי החיים. כשאנו מקפידים לעשות את מה שאנחנו באמת רוצים, האנרגיה נשמרת בתוכנו ואנו נפתחים לצדדים היצירתיים והלבביים באישיותנו. עם הלך שמים תמיד קיים פוטנציאל אדיר לקפיצה אישית עצומה במודעות ולחיבור מודע לנשמתנו האדירה. היום ננשום את הלך שמים לכל תאי הגוף ונקשיב לצרכים ולרצונות שלנו. נמשיך לנשום ונתחבר לידע אינסופי, נתמלא בחמלה ונתרגם בדרכינו ה"קופיפית" את הדרכת נשמתנו העצומה.

 
 
 

ב- 13/11 תהליך פתיחת הלב ממשיך ליום החמישי, באנרגיית הקוסם:  הקוסם מאפשר לשחרר את התנגדויות האגו שנמצא בתנודה תמידית כלפי החוץ ומאוים מאנשים, מכותרות ומזמנים. הוא מלמד ששום דבר לא קורה בחוץ! אלא שהכל קורה ביננו לבין עצמנו. פתיחה כלבבית דורשת את נטרול האגו הקשיח והמגן. כל עוד אנחנו ביחס לעולם, לאנשים ולנורמה, אנו חיים מתוך ראש עם מנגנוני הגנה. ביום של גיבוש כח הרצון הפנימי להפסיק את חוסר האיזון הרגשי הדרמטי הנובע מהאגו, הקוסם מלמד לסמוך על האינטואיציות ולשחרר את הצורך באישורים ובפידבקים מהחוץ. הגיע הזמן שנבין שאנחנו יודעים הכי טוב מי אנחנו ומה נכון לנו בחיים. אף אחד מחוצה לנו לא מכיר אותנו כמו שאנחנו את עצמנו ועכשיו הזמן לסמוך על הידיעה האישית הזאת. כדי שליבנו יפתח ונשחק בכיף עם היצירתיות שבנו, הקוסם מחבר למקור עצום של אנרגיה שקיים בתוכנו, לעוצמה הנשית נטולת האגו ולעומקים של בריאה שהם מבעד לזמן ולמרחב. ככל שהאנרגיה נשמרת בתוכנו, אנו מסוגלים להכיל כמה שאנחנו רוצים, מתי שאנחנו רוצים ואם בכלל... שמחת הקוסם נובעת משחרור הביטחון החיצוני החומרי ומחיבור לעולם פנימי, לקול פנימי עמוק וממשי שלא תלוי או מושפע מהסביבה. כשאנו מתרחקים מהתוספות הגשמיות, מתפנה המקום והזמן להתחבר לידיעת הלב ולהתמקד במה שבאמת חשוב לנו בחיים. ביום של העוגן הפנימי ננשום את הקוסם ונרחיב את היכולת להכיל את ההצפות הרגשיות ה'כלבלביות'. נמשיך לנשום עד שנחווה את החיבור הישיר לנשמה. אז נתמלא בעוצמות פנימיות, נתחבר לאינטואיציה ובפשטות ובצניעות נאפשר לנשמתנו להדריך אותנו.

 
 
 

היום השישי של הגל ב- 14/11, באנרגיית הנשר: הנשר מסמל יכולת לראייה מתוך פרספקטיבת הנשמה וחיבור לחזון. עכשיו הזמן להתבונן פנימה ולהתחבר לחזון הגבוה שלנו לגבי עצמנו ולגבי האנושות כאן על פני האדמה. המסר בגל הכלב הוא להרחיב את רצונותיו אל מעבר לנושאים הפרטיים שלנו. פתיחה לבבית מיועדת לחבר יחד בין אנשים שונים, המסוגלים לוותר כל אחד על חווייתו הפרטית כדי ליצור שלם שגדול על סכום החלקים. הנשר הקצבי מאפשר לראות מעבר לעצמי הפרטי את החזון המקודם לאנושות כולה. הוא מכוון להגביה מעוף אל מעבר לשגרה השוטפת ביום יום ולהתבונן בתמונה השלמה של חיינו על כל הפרטים שבה. הרחבת נקודת המבט פותחת לזוויות ראייה חדשות שלא חשבנו עליהן קודם לכן. במקום להסתבך בפרשנות צרה של פרט ספציפי, אנחנו מתרוממים לנקודת מבט אוביקטיבית יותר של המציאות. פרספקטיבה מאוזנת ופרופורציונאלית בנוגע למהות ההתרחשויות מאפשרת להגיע לשקט פנימי ולהרפיה מהמאבק ההישרדותי. כשאנו מפסיקים להדגיש קשיים ובעיות שהם למעשה מיחזור אוטומטי של מידע כואב, אנחנו יכולים להתמסר לאפשרויות הקיימות כאן מתחת לאף. הפאזל של החיים מורכב מהמון צדדים ואנו לומדים לשלב בהרמוניה בין כולם. כדי להגיע להברקות 'קופיפיות' הנשר מלמד גם להרפות ולנוח. מצב של מנוחה מתאפשר כשאנחנו עוצרים את הפעילות השוטפת, המשימות היעילות וגם את החזון הגבוה ופשוט 'עושים כלום'. היום ננשום נשר ונראה כיצד כל חלק שמרכיב את מציאותינו הוא בחירת נשמה. ננשום עד שליבנו יתמלא בתקווה ומוחנו במידע ההגיוני הנדרש למימוש יצירתיותנו. נרחיב את ראייתנו ונשלח גם מחשבות של אהבה, בריאות, שפע ותקווה לכל יושבי כדור הארץ. אמן!

 
 
 
 

שיא הגל ב- 15/11, יום שער באנרגיית הלוחם: הלוחם בשער היום ממשיך במגמה לפתיחה הלבבית בכך שמאפשר לשחרר חוסר ביטחון בעצמנו ובאמת שלנו ולנטרל תלות באחרים ובדברים החיצוניים. בפסגת התהליך של פתיחת הלב שוב אנו מכוונים לנטרל את האגו והתלות בתארים החיצוניים, ב'כותרות' ובעשיית הרושם על הסביבה. נטרול התלות בעולם מאפשר להקטנת האגו ול'לינק' ישיר לקול הפנימי. הלוחם האינטליגנט ממשיך לשאול שאלות ולהטיל ספקות בנוגע לסוגיית המימוש היצירתי ולהיבטים באינטימיות עם עצמנו ועם הקרובים. בסוף החקירה האישית הוא מחבר לידיעה שבנו ועמה לדרך שהכי פותחת עכשיו את ליבנו. הלוחם הוא עצמאי בשטח, יכול להסתדר בכוחות עצמו בכל מקום ועם כל אחד ובשיא הגל מחבר לקול פנימי ברור, חד ובהיר. הוא מזמין לבטא אמת פנימית זו מבלי לפחד מתוצאות עתידיות ומכוון בחכמה למימוש מקורי בקצב שנכון לנו. הלוחם המהדהד מאפשר להציב את הגבולות מזריעת הלך שמים של היום הרביעי, להתאים את הגוף לאנרגיות המעודנות שהקוסם מחדיר ביום החמישי ולתעל את האנרגיות למימוש חזון הנשר של היום השישי. אנו מוזמנים היום לנשום לוחם אל תאי הגוף, להרגיש את הנקודה בעין השלישית נפתחת ולהקשיב לעצמנו, לליבנו ולמה שבאמת נכון לנו. אז נצעד בדרך החיים המופלאה באומץ, בתבונה, ברגישות ובנחישות.

 
 
 

ה- 16/11: היום השמיני שבו מתחיל תהליך הירידה בקצב הגל עם אנרגיית האדמה: האדמה מלמדת שככל שאנחנו מקורקעים בגוף, כך אנו חווים את הנשמה שבנו. האלוהות לא נמצאת היכן שהוא 'שם', אלא כאן ועכשיו בתוך הגוף הזה! הגוף הוא השער לתדרים המעודנים של הנשמה. בדרך לחיבור ללב ודרכו ליצירתיות הנשמה, הגיע הרגע לבדוק בכנות עד כמה אנחנו מעוגנים בגוף ומחוברים למציאות הממשית. האדמה הגלקטית מבקשת שנשאל את עצמנו: "האם אני נוכח/ת במציאות הפיזית עם שתי רגליים על הקרקע"?, "האם אני מבטא/ת בפועל את הרעיונות היצירתיים הקיימים בראשי?", "האם עיסוקיי היום יומיים משקפים את מה שהנשמה שלי מבקשת לעשות פה בכדור הארץ"?, "עד כמה אני פשוט עושה את שלי מבלי לנסות לשכנע את הסובבים אותי בצדקת דרכי"?, "האם אני לומד/ת ופתוח/ה לעוד מידע חדש"?, "האם הפכתי לתלוי/ה בחומר ושכחתי את הרוח"? האדמה מעירה אותנו לממש את רעיונותינו המקוריים במציאות הריאלית. היא מדרבנת לעשייה ודוחפת לכך שנוציא את רצונותינו מהכח אל הפועל באופן פרקטי. היום ננשום את האדמה ונשתרש עמוק בתוך גופנו עד שליבנו נרגע ונפתח להשראת הנשמה. נמשיך לנשום ונמקד את עצמנו בגוף ובחיים בתוכו. הנוכחות המודעת בגוף מאפשרת לחוות חיים יצירתיים שנוצרים בלב פתוח ואוהב.

 
 
 

 

ב- 17/11 ביום התשיעי מגיעה המראה: בגל שהנושא שלו הוא קשרים אינטימיים אנרגיית המראה מזמינה לחשבון נפש ביננו לבין עצמנו וביננו לבין חברינו. ביום הפענוח היא מלמדת שתהליך פתיחת הלב חייב לבוא לידי ביטוי ביחסים חמים עם הסובבים. אנחנו לא חיים באי בודד ולב פתוח מעיד על נתינה ללא תנאים, חשבונאות ופנקסנות. כדי להתחבר לגאונות הנשמה שבנו עלינו ללמוד להתבונן באופן 'נקי' על הסובבים ללא הסיווגים המצומצמים של התרגומים הדפוסיים שלנו. דרך המראות השונות אנחנו לומדים על המקומות הפצועים שבתוכנו ועל היבטים יצירתיים שחסומים אצלנו. במהלך הגל השהות עם חברים, מכרים ומשפחה מיועדת לנטרול ההגדרות השיפוטיות והביקורת על הדרכים האחרות משלנו ובמקומם לפתיחה לתקשורת ישירה וכלבבית עם העולם. מומלץ לשים לב לתחושות שעולות בנו במהלך המפגשים השונים. נתבונן במיוחד במצבים שבהם אנו מתנתקים מהלב כדי לזכות באישור ובהכרה מהחוץ. היכן אנחנו מושפעים מהדעות של הסביבה במקום לעשות את מה שנכון לנו. נזהה את המקומות שהאנרגיה שלנו מופנית החוצה, שחשוב לנו להרשים ולהוכיח וזאת במקום פשוט להיות אנחנו עצמנו. הזיהוי מאפשר לשחרור התלות בסביבה, להסרת חוקים ונורמות חברתיות מזויפות ולחיים עם לב פתוח. המראה מלמדת להתבונן באופן אובייקטיבי על הסובבים ולקבל את האדם באשר הוא אדם. כל אחד ודרכו הייחודית והמראה מכבדת את אינסוף הדרכים של הבריאה. היום ננשום מראה ותוך כדי נתבונן במערכות יחסים מאתגרות עד שנצליח לשחרר את התנגדויות האגו. אנחנו לומדים ששינוי הגישה למראות יאפשר לאחדות בתוכנו ואז גם עם סביבתנו ועם היקום כולו!

 
 
 

ה- 18/11, היום העשירי של הגל באנרגיית הסערה: בגל הכלב אנחנו עוברים תהליך עמוק של איזון רגשי וכדי להשלים את התהליך אנחנו עוברים היום מסע פנימה עם הריפוי של הסערה. ההכנה והריפוי הפנימיים הכרחיים משום שקשרי אהבה תומכים ומערסלים מתאפשרים רק אם קודם לכן האדם מצליח להתחבר בתוכו לתדר האהבה. הטרנספורמציה תמיד מתרחשת מתוך הפנים שלנו אל החוץ. דברים מתבשלים בתוכנו וכתוצאה מכך משתנים במציאותינו. ביום של ה"פינישים" הסערה מזרזת את ההתפתחות הפיזית, הרגשית, המנטלית והאתרית שלנו ומכינה את מערכת העצבים להכלה של חיים מתוך לב פתוח והשראת הנשמה. באופן הדרגתי אנו מנקים דימויים שליליים ומידע של התת מודע שמגבילים את התדר שלנו. בזמן הריפוי של הסערה הויבראציה של הגוף מתעדנת והתדר הופך לפחות דחוס. ביום העשירי שבו הלב והיצירה מתחילים להיפתח, הסערה המרפאה מלמדת להיטען מבפנים ולהפוך לעוגן בטוח של עצמנו. היא ממלאה בתחושות של אמון והגנה, מגדילה את ידיעת הכישורים המייחדים אותנו וכך מאפשרת לפתוח את ליבנו יותר ויותר במהלך החיים ה"סוערים" השוטפים. היום ננשום סערה לכל תאי הגוף וניתן הוראה למח לרפא ולאזן את הגוף. נמשיך לנשום ונתמלא באמון בעצמנו ובעולם עד שנחווה הסכמה פנימית לקפוץ לים החיים הגדול ולזרום בחופשיות עם ליבנו.

 
 
 
 

ב- 19/11 אנחנו מגיעים ליום ה-11, שבו הזמן לשחרר את מה שעדיין מעכב את פתיחת ליבנו באנרגיית השמש: השמש ממלאה אותנו בחמימות, באור ובמידע לגבי דרכינו בחיים. אור השמש מבהיר לנו את התחומים שבהם אנחנו עדיין לא פועלים מהלב ולכן חווים מחסומים באש היצירה. השמש מבקשת שנפשפש עוד יותר בעומק מוחנו ונוציא משם כמה מעצורים שמנעו מאתנו עד היום מלפתוח את ליבנו ולבטא את גאוניות הנשמה. בעזרת אנרגיית השמש ניתן לשאול את עצמנו: "מה עדיין לא בהיר וברור לי באופן שבו אני רוצה לבטא את עצמי"?, "מה עוצר אותי מלפעול מתוך להט היצירה הקיים בתוכי"?, "באילו מקומות אני עדיין מרגיש/ה קור, ניכור, וכבדות בחיי היום יום שלי"?, "באילו מצבים אני מוצף/ת רגשית במקום להתייחס לעובדות עצמן"? היום ננשום את השמש ונתחבר להגיון הבריא ולאש היצירה שבנו עד שנצליח לזרום בנדיבות לעצמנו ולסביבתנו. הנדיבות החומרית והרגשית היא תוצאה של זרימה מתוך המקום הרחב שבנו שמבין ש'כמו בעליונים כך בתחתונים'. וכמו כן מתוך ההבנה שמה ששלנו באמת אף אחד לא יוכל לקחת מאתנו. ננשום עוד ונדמיין שמש ענקית במרכז הלב שלנו. אז נתבונן בכל הדברים שמרגשים ופותחים אותנו אל שמחת החיים שבנו ונאפשר לעצמנו להנות מקיומם.

 
 
 
 
 

ב- 20/11 ביום ה-12 הגענו לפתרון הגל עם אנרגיית הדרקון: דרקונית קריסטלית מסמלת אדם מלא בביטחון, בעוצמה ובראייה אופטימית על עצמו ועל חייו. האנרגיה הנשית והאימהית בפתרון מעידה על כך שסוף סוף הפכנו לאם המחבקת, המערסלת והרואה את הרגישויות והצרכים שלנו. תהליך פתיחת הלב מוביל למקום של קבלה ולתחושה של אהבה לעצמנו בדיוק כפי שאנחנו עכשיו. הקבלה מעידה על כך שאנחנו מתמקדים במה שיש בנו ולנו. והפוקוס על היש מייצר עוד ועוד יש ממשי בחיינו. ביום הפתרון אנו מחוברים לעוצמה הנשית הקיימת בנו שמקבלת, מפרגנת ומתנהלת באהבה לעצמה ולסובבים. אנחנו מבינים שהחסימות הרגשיות והיצירתיות נבעו מביקורתיות אוטומטית ומהרגלים של הרס עצמי. גל הכלב אפשר לרפא חלק מהשפיטה העצמית שמנעה את הביטוי האותנטי שלנו ולהחליפה ברכות ובהזנה. ביום זה הלך שמים נמצא בהדרכה ומעיד על כך שלמדנו להיות בעדנו וכתוצאה מכך אנו מכבדים בהחלטיות נחושה את צרכינו ורצונותינו. זה תפקיד הורי לשמור על הרגישויות והצרכים של הילד שבנו. כשאנחנו שמים גבולות ברורים, אנו מסוגלים לקבל ולהזין את עצמנו באהבה ובחיוביות. קבלה זו של עצמנו הופכת לבסיס מוצק לביטוי היצירתיות הנשית השופעת הקיימת בנו. היום ננשום את הדרקון לתאי הגוף וניתן הוראה למח לחיות ביש. נחווה תחושת חום וחיבוק מבפנים. נמשיך לנשום ולהטעין את עצמנו ביש הקיים ונברא עולמות חדשים ומרגשים במציאות חיינו. אמן!

 
 
 
 

 

סוף הגל ב- 21/11, היום ה- 13 באנרגיית הרוח: בסוף הגל מגיעה הרוח שמחוברת לנשימה ולנשמה. למעשה בכל שאיפה אנחנו שואפים נשמה וביום הקוסמי אנחנו מודעים לנוכחות החיה של נשמתנו העצומה בתוך הגוף הפיזי. עם הרוח הקוסמית אנחנו מוזמנים לנשום עוד ועוד את השראת הנשמה ולקבל אפשרויות יצירתיות לביטוי עצמי. גל הכלב מלמד שאמנם אנו חיים על קרקע ממשית, אך כשליבנו נפתח קיימת האפשרות לצמוח לאינסוף האפשרויות שבנשמתנו העצומה. עברנו תהליך ארוך שהחל בכלב הרגיש, הנאמן והאוהב והגיע לרוח מלאה בהשראה, בשמחה ובנועם. מכלב שמגנט את נתינת האמון בעצמנו ובשותפים למסע החיים עד להפיכתנו לרוח זורמת ורכה בחוץ ויציבה מבפנים. הרוח של סוף הגל מעידה על כך שיצרנו סוג חדש של תקשורת עם הסובבים, החל בקרובים ביותר ועד לאנשים שאנו פוגשים על הדרך. תהליך האיזון הרגשי שעברנו בגל לימד אותנו לבטא את עצמנו בהגיון ובנועם ובפשטות להוציא החוצה את שבליבנו, ללא הצורך בדרמות ובקיצוניות. הגל מלמד שמערכות יחסים אוהבות ומתפתחות נשענות על תקשורת הגיונית ועל היכולת לבטא את רצונותינו באופן ברור ובהיר. היכולת לתקשר את קולנו ה'קופיפי' האותנטי היא תוצאה של תנועה מתוך הדרכת הנשמה. הרוח הקוסמית מסמלת את ביטוי השראת הנשמה, את האיכויות הזכריות של ביטוי האמת ברוגע ובהומור. העובדה שהיא מסיימת את הגל מעידה על כברת הדרך שיש לעבור כדי להצליח להתנהל בצורה הישירה הזאת ולהפוך לאדם עליז, תקשורתי, בהיר וכנה. הקוף דחף לבטא, להוציא החוצה את היצירתיות שבנו והרוח ביום האחרון מעידה על כך שלמדנו לזרום בנועם ובקלילות מעניין לעניין כמו יונק דבש עליז וססגוני. התהליך בגל הכלב הופך אותנו לבני אדם ששמחים בחלקנו, שזורמים בעקבות האמת שבליבנו ושמבטאים באהבה את השפע האינסופי שמוזרם אלינו בכל רגע ורגע. אמן ואמן!

 

גל הכלב מסתיים לו ואנו מברכים על הגל הבא, גל הלילה....

 

מאחלת לכולנו שאנרגיות הכלב

יפתחו את ליבנו, עוד ועוד ועוד!...

בברכה ובאהבה,

טליה.

 

 
 
לכל קוראי התחזית שלום
בקרוב האתר ירד מהאוויר למטרת בנייה מחודשת.
במידה ואתם רוצים שהתחזית תגיע אליכם, אנא עדכנו אותי במייל 
ל:  talya@mayazone.co.il
 

 

 

 

 
 


 


להנאתכם, ספר וירטואלי בחינם
ובו מידע נרחב על כל גלופה 
נא ללחוץ כאן
באהבה,
טליה.