עברית  |  English  |  
 

אני מתרגשת ומתכבדת לשתף בקטגוריה חדשה ולהכניס אל תוך ה- MayaZone את .TalyaZone
ב- 6/9/20:13, במגשר עולמות משחרר בגל הלוחם ובראש השנה היהודית, השתחרר אצלי משהו ונפתח ערוץ ישיר אל תוך עולם המוזיקה המופלא!
שמחה לשתף בסקיצות של השירים שפירסמתי לבינתיים.מקווה מאד שתהנו!
 
בדיוק בגל הקוף, מתכבדת לשתף אפליקציה קלילה ומשעשעת מבית היוצרת של הספר "גאלאפולה" ומנהלת אתר מאיהזון - הדס דרך חיות.
"גאלאפולה, לשחק עם הזמן" אפליקציה שנבנתה בהשראת לוח הצ'ולקין.
כרגע האפליקציה היא לבעלי אייפון ואייפד והיא עולה 3.5 ש"ח בלבד - להורדת האפליקציה לחצו כאן 

 
 
 
ברוכים הבאים לגל הקוף

 
 
ברכות לכולנו:
מחזוריות הצ'ולקין ממשיכה לנוע ולהניע אותנו לצמיחה ולהתפתחות והיום הגענו לתחילתו של ג'נסיס הקוף. לוח המאיה המקודש מחולק לשלושה "עידנים" שמסמלים את הדרך הנדרשת עבור התפתחות המודעות האנושית שלנו. אנו מתחילים את הלוח בג'נסיס הדרקון של האלוהות הנשית. עידן הדרקון מסמל את תחילת הדרך ומחבר אותנו לאיכות האימהית המקבלת ולמקור הידע האינסופי שקיים בתוכנו. אנחנו ממשיכים אל עידן הקוף היצירתי והאקטיבי שנמצא בדיוק במרכז הלוח. ג'נסיס הקוף מקשר בין החלק הראשון של הצ'ולקין שבו מתרחשת קבלה של מידע שרלוונטי להתפתחות שלנו אל החלק השני של יישום הידע במציאות חיינו. לקראת סוף הלוח אנחנו מגיעים אל ג'נסיס הירח בעל העומקים הרגשיים וחיישני הקליטה המחודדים. בעידן הירח אנחנו סוגרים את המעגלים השונים שנפתחו לאורך הלוח, יוצרים חוזה מחודש בין הבוגר והילד שבפנים ומתכווננים לקפיצת דרך אישית וקולקטיבית של סיום מחזור מקודש בן 260 הימים. 
הג'נסיס של הקוף שמתחיל עכשיו נמצא במרכז הלוח המקודש, בדיוק במחצית התהליך הכולל של הצ'וקלין. מרכז הלוח מסמל את צינור האור שעובר במרכז הגוף שלנו. הימים המצויים בצינור האור מאד חזקים אנרגטית. במהלכם אנו מתחברים לכמויות אדירות של ידע הנשמה ולהכוונה ספציפית וקונקרטית בנוגע לדרך המדויקת עבורנו עכשיו. צינור האור מסמל זמן שבו ניתן להתחבר למרכז שבליבנו וליצור בתוכנו עוגן פנימי ויציב. בזמן המיוחד של מרכז הלוח אנו נפתחים לקול מבפנים שיודע, חווים חיבור חזק לנשמה שלנו וממציאים לעצמנו את הדרך המדויקת לביטוי הכישורים שבנו במציאות החיים היום יומית. כפי שכבר הבנו וחווינו בגל המראה הקודם, השהות בצינור האור מחברת אותנו לתדר מאד מעודן, שבו קיימות עבורנו אפשרויות מגוונות  להתפתחות המודעות שלנו. גל הקוף פותח במחזוריות של חמישה גלים שבהם אנחנו מוזמנים לתת את ה'פוש' למימוש היצירתיות והחלומות שהתגבשו בתוכנו בחצי הראשון. עכשיו זה הזמן לקרקע ולעגן במציאות הפיזית את הידע הרב שאספנו ואת היכולות הקיימות בנו. 
העידן שמתחיל עם הקוף החדשני מעיד על זמן שבו אנו מפסיקים להזדהות עם תכנים מצומצמים ומוגבלים ונפתחים להזדמנויות חדשות. אנחנו לומדים כיצד להפוך את הרצון שלנו למעשה ואת המידע התיאורטי שקיבלנו בחלק הראשון להפוך ליש ממשי בחלק השני. 
בגל הקוף שמתחיל היום קיים פוטנציאל אדיר לנטרול המידע שמעכב אותנו מחיבור מודע לנשמתנו ולבריאת 'ניסים' קטנים לעצמנו ולסובבים. לאורך הגל קיימת אפשרות לביטוי יצירתי ולהברקות אם רק נשכיל להתחבר לאנרגיה העוצמתית של הקוף ושל מרכז הלוח. אז שיהיה לנו עידן קוף קליל, זורם ויצירתי שבו נוריד לקרקע החיים את החזון האישי שלנו ונחווה ניסים ונפלאות בגוף הפיזי הזה! אמן ואמן!
 
ה- 25/11: טון 1 בגל הקוף: גל הקוף והדולפין מלמד להוציא החוצה את היצירתיות, המקוריות והקסם הטמונים בנו. הקוף הוא הגאון שבחבורה וממגנט את היכולת להתחבר לפרספקטיבת הנשמה, להתמלא בהשראה ובמידע מקורי ובעזרתם ליצור יש מאין. הוא מלמד כיצד ניתן לנוע דרך חוט הזמן, החוט שמקשר בין הכוחות השונים ולארוג ולברוא עולמות חדשים ושונים בחיינו. הקוף מאפשר להבנה חשובה ש- לא באמת מוגבל לחיות בגוף הפיזי. מה שמוגבל זה האמונות המצומצמות והממוחזרות שלנו. במהלך שלוש עשרה הימים הקרובים אנחנו יכולים לפרוץ אל מעבר לתכנים המוגבלים שלרוב מנהלים אותנו, להתחבר למקור אדיר של ידע הנשמה וליצור בדרך אומנותית, חיננית ואינטליגנטית את הרעיונות המגוונים שלנו. הקוף המגנטי עוזר לנו להבין שלשם כך עלינו להוציא החוצה את כל מה שאנחנו מרגישים וחושבים. פעמים רבות מה שחוסם את הביטוי היצירתי שלנו קשור ברגשות מודחקים שאנחנו מעדיפים לא לדון בהם. הקול האותנטי היצירתי טמון בחיבור לרגשות ולתחושות שלנו. כשאנחנו שומרים דברים בבטן, המידע וההשראה נעצרים ואנחנו במנגנון הגנה שהופך אותנו למרוחקים, לציניים ולמדוכאים. לאורך הגל הקוף מאפשר לבטא רגשות עמוקים ומחשבות נסתרות אלה עד לריפוי של כאב רגשי עמוק. הריפוי מוביל לזרימה מהנה ומלאה בקסם החיים. במקום להתייחס ברצינות מרובה לדברים שקורים לנו ביום יום, הקוף מאפשר לזווית ראייה משועשעת על עצמנו, על חיינו ועל העולם בכלל. הוא נע בקלילות מסיטואציה אחת לאחרת ולרוב מוצא את עצמו במרכז הבמה מספר סיפורים ומרתק את שומעיו. הקוף דוחף אותנו עכשיו לשחק את משחק החיים כמו ילד תמים וסקרן שמתלהב ומתפאל מהצעצועים הכיפיים הקיימים במגרש המשחקים שלו. הוא ממלא את חיינו במלוא החופן של הומור, השראה וכישרון ומאפשר לזרום בקלילות מעניין לעניין תוך כדי ביטוי יצירתי ומקורי של עצמנו.
 
 


ה- 26/11: אתגר הגל הוא האדם: באתגר האדם אנחנו מתמודדים עם הספק הפנימי המנקר תמידית בנוגע ליכולת שלנו לעשות באמת את מה שטוב לנו במציאות היום יומית ואף להיות מאושרים מכך. עקב כאבים רגשיים שחווינו, לרובנו קיימת תאוריית מציאות על פיה קיים קושי רב בחיים הדואלים ולא ניתן להגיע למצב שבו אנחנו באמת שמחים בחלקנו. עם האדם הירחי ניתן לשאול את עצמנו היום: "מה גורם לי להרגיש מאושר/ת בחיי?", "מה הכי הייתי רוצה לעשות עכשיו בדרכי?", "מה טוב לי ופותח את ליבי?", "עד כמה אני מאמין/ה שדברים יכולים לקרות לי בקלות במציאות הממשית"?, "עד כמה אני באמת מאמין/ה בכך שיכולה/ה למגנט לעצמי שפע של כל טוב"? באנרגיית האדם יש את היכולת למצוא פתרונות נבונים לקשיים שמתעוררים על הדרך והוא מתמקד בפתרונות ולא בבעיות. הוא מלמד לצעוד בדרך הלב, להתגבר בחכמה על ה"מכשולים" השונים וליישם את הרצונות הייחודיים לנו. עם האדם הירחי אנו לומדים לאזן בין הצרכים המגוונים שלנו ולפעול בחכמה ליצירת שפע של חברים, כסף ואפשרויות חדשות. לאורך הגל אנחנו מאותגרים להתחדש- לאתר וליזום הזדמנויות חדשות לעבודה, לחיבורים לבביים ולזמן פנאי איכותי. האדם גם מלמד על "אהבת האדם באשר הוא אדם". בכולנו קיים ניצוץ אלוהי מעודן וניתן ללמוד ולהתרחב בכל אינטראקציה, אפילו אם היא השטחית ביותר. במהלך הגל אנחנו מאותגרים להסתכל בגובה הלב על כל מי שמקיף אותנו, מבלי לנסות לשנות את האחר ובלי הביקורת והשפיטה שמאפיינים אותנו במצבים שפחות מוכרים לנו. לרוב אנחנו פועלים מתוך מנגנוני ההגנה שלנו ולא באמת פתוחים לסובבים ולמה שקיים במפגשים האנושיים השונים. קיימות אינסוף דרכים ללכת בהן ואתגר האדם מלמד לקבל בהבנה את המגוון האנושי, ליצור שיתופי פעולה פוריים ולהגביר את ההשפעה החיובית שלנו על הסביבה והעולם. 
 
 
 

ה- 27/11: טון 3 באנרגיה של הלך שמים: הפוקוס לפתרון אתגר האדם מתחיל עם הנחישות, האומץ והחמלה שבהלך שמים. ביום של הזרימה האינטואיטיבית אנחנו מבינים שפשוט מותר לנו לעשות את מה שאנחנו באמת רוצים. וכמו כן חשוב שנציב גבולות ברורים לכל סוג של ביקורת פנימית או חיצונית ולתובענות של הסובבים והנורמה. אנחנו לומדים שכדי להפוך לשמחים בחלקנו עלינו לשמור על החלק הפגיע שבנו ולהגן על עצמנו עם גבולות ברורים לעולם. זה לא שהאחר פחות חשוב, אלא שפשוט אנחנו מאד חשובים. כדי שנוכל להתחבר לחכמת הלב ולהתבונן באופן שוויוני על בני האדם, הלך השמים החשמלי מלמד לעמוד בנחישות על מה שעקרוני לנו ולהגביל את שואבי האנרגיה בחיינו. מותר לנו ואף רצוי שנשים את הפוקוס על עצמנו ועל מה שאנחנו צריכים ומרגישים. לעתים קרובות קורה שאנחנו מתישים את עצמנו בדינמיקות עם אנרגיות שמרוקנות אותנו עד למצב שאין בנו את הכח לעשות את מה שאנחנו באמת רוצים. הלך שמים ממלא אותנו היום באסרטיביות באהבה ובעוצמה פנימית שהכרחיות לשם הליכה בדרך הלב עם האדם. הגבולות הברורים מאפשרים ליצירת מרחב משל עצמנו שבו אנחנו לומדים וחוקרים, מתחברים לרצונות שלנו ונרגעים. כולנו מוזמנים לשבת היום בהיכל הביתי שלנו, להקיף את עצמנו בספרה עגולה של הלך שמים ולראות בבהירות מה היא הדרך המדויקת ביותר עבורנו עכשיו. הלך שמים מרחיב את נקודת מבטינו בנוגע להיבטים השונים בחיים ומגדיל את הערנות שלנו לפרטים ספציפיים במציאות. לאחר החקירה הפרטית שאנחנו עושים הוא מזמין אותנו לנוע בהחלטיות ועם לב מלא בחמלה אל עבר מימוש אלגנטי ומבריק של רצונות האדם שבליבנו.

 
 
 

ה- 28/11: טון 4 באנרגיית הקוסם: ביום הרביעי הקוסם העצמאי מלמד להצית בכל פעם מחדש את האהבה שתמיד קיימת בתוכנו. וכמו כן הוא מרחיב את היכולת שלנו להכיל את אירועי המציאות המרובים ואת ההזדמנויות החדשות שצצות עכשיו במציאות שלנו. הקוף של תחילת הגל מזרים שפע של רעיונות ואפשרויות חדשות למימוש עצמי והקוסם היום מכוון לכך שרק אנחנו אלה שיודעים מה מהן מדויק עבורנו עכשיו. בחברה המערבית שבה אנו חיים, האגו השתלט על האני שלנו ולכן אנו נמצאים בתנודה מתמדת אל עבר העולם, הנורמות, הכותרות הנוצצות והאנשים הסובבים אותנו. בפועל אנחנו אלה שמכירים את עצמנו הכי טוב ויודעים טוב יותר מכולם מה הכי נכון לנו בכל רגע נתון. הזריעה המנטלית עם הקוסם מלמדת לשחרר את הצורך באישורים, בפידבקים ובתשומת הלב מהחוץ ובמקומם להקשיב לידיעה הפנימית שלנו. במקום לבזבז כמויות אדירות של אנרגיה על נסיון לעמוד בנורמות החברתיות, בקריטריונים החיצוניים ובכלל בדעות של האנשים הסובבים, הגיע הזמן לתת לקול הפנימי לנהל את חיינו. הפחתת התנודה ביחס לעולם ולמה שחושבים עלינו מאפשרת בהדרגה ליצירת הסנטר בתוך עצמנו ולחיבור לעוצמה האותנטית שלנו. כדי שנוכל לממש את היצירתיות ה'קופיפית' הקיימת בכולנו, עלינו גם ללמוד לשחרר את המצבים ה"קפואים" ואת האוטומטים המוגבלים. עקב הרגלים מוכרים של שנים לרוב אנחנו חוזרים שוב ושוב על אותם סוגי מפגשים, מטרות ובכלל על אורח החיים שלנו. כל שבוע דומה לשבוע שלאחריו וכל יום מזכיר את זה שלפניו. הקוסם מחבר לעוצמת היגואר הפועמת בליבנו וממלא אותנו באומץ לפרוץ את שגרת חיינו הרגילה ולבטא את הקול האותנטי שלנו. אז ניתן להתחבר לגאוניות הנשמתית הקיימת בנו וליצור יש חדש וממשי במציאות החיים המרתקת.
 
 

ה- 29/11: טון 5 באנרגיית הנשר: ביום של גיבוש כח הרצון להתמודד עם הנדרש כדי להתחבר לדרך הלב עם האדם, הנשר מלמד שבמחשבותינו אנחנו אלה שיוצרים את הרגעים השונים בחיים הללו. אנחנו מתחילים להבין שמציאותינו תלויה בנו והסיבה לעכבה ברצונותינו היא תוצאה של "גולים" עצמיים שלנו. הפערים בין המציאות שלנו לבין מה שהיינו רוצים שיהיה בה נוצרים בגלל כאבים רגשיים ומנגנוני הגנה שמכסים עליהם והם הסיבה לקושי להשתנות. הנשר הקוואנטי דוחף אותנו להגביה מעוף למרומים ולראות באופן פרופורציונאלי כיצד הפרטים השונים המרכיבים את היום יום שלנו משתלבים לכדי פאזל עצום ורב מימדי. הפרופורציות וההיגיון הבריא של הנשר מקלים על הלחץ שהדברים 'כבר יקרו', שהתוצאות כבר יתממשו ועוזרים לרפא את הכאב רגשי העמוק. אנחנו מבינים שזו האישיות המצומצמת שלנו שמזדהה עם הכאב והנשר מאפשר לבחור במודע להתבונן על חיינו מהמקום הרחב שבנו, המקום של הנשמה. ככל שאנחנו מתחברים לפרספקטיבת הנשמה, משתחררת מאתנו תחושת הקורבן והיא מתחלפת בתחושת חופש ואפשרויות בחירה. הרחבת נקודת מבטנו ליותר אובייקטיבית מזרימה מידע חדש לדפוסים האוטומטים שמנהלים אותנו ומאפשרת לשחרור הספקות העצמיים והמחשבות המגבילות שחוזרות שוב ושוב. אנחנו נמצאים בגל קוף שממגנט הברקות ומחשבות מהפכניות בנוגע לעצמנו ולחיים בכלל. כדי שנוכל לממש את רצונות האדם החדשים המתהווים בליבנו, הנשר מאפשר להרחיק לכת עוד יותר ולדמיין באופן מפורט את כל מה שאנו רוצים. היום נתבונן על חיינו דרך עיני הנשר החדות שלנו, נתמלא באופטימיות ובחזון נרחב ונרקוד ונשיר בשמחה את החלומות שלנו. 
 
 

 
ה- 30/11: טון 6, באנרגיה של לוחם: עלינו לעבור שינוי פנימי בתוכנו כדי שנוכל להתחבר לדרך הלב. הלוחם היום מוכן להילחם בעוז בפחדים ובכאבים הקיימים בתוכו וזאת כדי לפתוח את הלב ולהתחבר לפרספקטיבת הנשמה. מצב של "הארה" פנימית אפשרי בחיי כל אחד מאתנו. הנשמה העצומה "זמינה" עבורנו בכל רגע. הלוחם הקצבי נחוש לעבודה פנימית יסודית על מנת להיות מסוגל לקלוט ולקבל שפע אינסופי זה של הנשמה. ביום השישי שבו מתארגנים לקראת שיא הגל, הלוחם החוקר, האמיץ והאינטליגנט שבנו שואל שאלות מרובות ומטיל ספקות עד לרגע שבו הוא מגיע לאמת הפנימית הוודאית שלו. הוא מזמין אותנו לשאול את עצמנו היום: "מה נכון לי עכשיו בדרך שלי?", "מה היא האמת הפנימית שלי, בלי שום קשר לחברה שמקיפה אותי"?, "איזה תלות קיימת בחיי שמונעת ממני להקשיב לקול שלי"?, "האם אני מגביל/ה בהחלטיות את כל מה שלא מדויק עבורי"?, "היכן אני מקשיב/ה לחוקים, לנורמות ולהכתבות חיצוניות"? החקירה פנימה עם הלוחם המעז והסקרן עוזרת לנקות "לופים" מחשבתיים שמטרידים ומאירה את הכאבים הרגשיים שעוצרים אותנו. זוהי בדיוק העבודה ההכרחית כדי לתקשר ישירות עם הקול הפנימי ודרכו להתחבר לנשמה. דרך החיבור לצינור האור שעובר בתוכנו שמסתנכרן עכשיו עם מרכז הצ'ולקין, הלוחם מאפשר לקבלה של הכוונה אישית. בעזרת העין השלישית הפתוחה של לוחם האור שבנו אנו מוזמנים להתאזן, להרגע, להתחבר להחלטיות נחושה בנוגע למה שנכון לנו לרגע הזה ואז ליישם זאת בחכמה. לקראת שיא התהליך של גל הקוף, הלוחם מחבר אותנו לרגישות התבונה שבנו ומכין קרקע פורייה ליישום הרעיונות והיצירתיות שלנו בחיי היום יום.  
 
 

ה- 1/12: טון 7, שיא הגל באנרגיה של אדמה: נס הוא תוצאה של חיבור לידע הנשמה. ככל שאנחנו מגדילים את המידע במערכות שלנו, אנו מסוגלים לעשות דברים הנחשבים בגדר "נס". האדמה מסמלת את אמא אדמה ומזרימה אלינו כמויות אדירות של ידע הנשמה שהיא זו שיוצרת את הקסמים בחיים. בשיא גל הקוף שממגנט גאונות והברקות ברגע, האדמה מנערת אותנו להיפתח למידע חדש ולתרום את חלקנו לשינוי התדרים המתרחש בכדור הארץ. כדי שנוכל לבטא את היצירתיות הגאונית הקיימת בנו עם הקוף, האדמה מורידה אותנו לקרקע, מנערת את הספקות ואת חוסר המעש מחיינו ודוחפת אותנו לנוע, להתפתח ולפעול. הגיע הזמן לבטא את הכישורים והייחודיות שבנו באופן מעשי. במקום לשבת שעות על גבי שעות ולחשוב על הרעיונות המבריקים שלנו, עכשיו זה הזמן לנקוט בפעולות ת'אכלס בשטח. האדמה המהדהדת מכוונת להתבונן ב"צירופי המקרים" השונים שעל הדרך ולראות כיצד הכל מתוזמן היטב ושום דבר לא קורה "במקרה". מקרה, בהיפוך אותיות- קרמה, לכל דבר בחיים יש סיבה מדויקת והוא קורה תמיד בול בזמן הנכון. בשיא הגל אנחנו לומדים לזהות את הסינכרונים האינסופיים שמתרחשים בכל רגע במציאות החיים ולנתב אותם אל עבר המימוש העצמי שלנו. אין צורך לשכנע את האחרים בצדקת דרכינו או לדבר יותר מדי. מעצם העשייה ההחלטית והממשית שלנו אל עבר הגשמת רצונותינו, אנחנו כבר משפיעים על הסביבה והעולם כולו ומהווים דוגמא לאחרים. 
מסר נוסף של האדמה בשיא גל הקוף הוא הכוונה לאחדות, לשיתוף פעולה ולרצון הדדי. אנו לומדים לשנות את הגישה מיחידים שכל עניינם הוא לקבל לעצמם לאדם לבבי שדואג לזולתו. בכך ניתן ליצור מציאות שבה השפע האינסופי של הבריאה מגיע לנבראים. האדמה מאפשרת לשיתופים שיוצרים "שלם שגדול על סכום חלקיו". לכל אחד יש את התפקיד הייחודי שלו במערך הכולל של הקוסמוס ובעזרת האדמה אנחנו לומדים לסלק את מחשבות החסר ואת ההרגלים שעוצרים את החיבור שלנו לחזון גבוה לאנושות ולאדמה.
 
 

ה- 2/12: טון 8 באנרגיה של מראה: בקבלה מדברים על כך שברגע שנחליט להפוך את "הרצון לקבל לעצמנו" הטבוע בנו לרצון "לקבל על מנת לתת", ניצור שינויים מרחיקי לכת במציאות הריאלית שלנו. המראה מלמדת שלמעשה אנחנו יכולים לראות אך ורק את עצמנו. הסובבים אותנו ובהם המשפחה הקרובה, החברים, המכרים והעמיתים לעבודה משקפים לנו את המקום שבו אנחנו נמצאים כרגע בחיים. ככל שנפסיק לשפוט ולהשליך על האחר, נוכל לראות את הכאב שלנו. ככל שנפסיק לצפות שהאחר יקבל אותנו, נוכל לקבל את עצמנו. ככל שנפסיק לדרוש אנרגיה מהאחר, נוכל להתמלא מתוך עצמנו ובכך גם להאיר את סביבתנו. המראה מאפשרת להתבונן בסובבים בגובה הלב מבלי לבקר ולקטלג את האחר. ביום השמיני של היושרה היא מאחדת אותנו עם הסובבים ומרכזת את האנרגיה שלנו בכאן ועכשיו. היום נתבונן במראות המקיפות ודרך השיקוף שנוצר נשאל את עצמנו: "מה אני אוהב/ת במראות שמקיפות אותי וכיצד אני רואה את האיכות הללו בתוכי?, "מה קשה לי במראות מסוימות ומה אני לומד/ת מכך על עצמי?", "האם אני נהנה/ת וצומח/ת בחברתם של הסובבים אותי?", "אילו השתקפויות בחיי יוצרות ומהוות השראה מפרה עבורי?", "האם אני ממקד/ת את עצמי ברגע או שמא מתפזר/ת לעתיד או לעבר?", "האם אני מגיע/ה ממקום של אינטרס למפגשים?", "האם אני במקום שופע ונדיב לאחר?" אנחנו אלה שיוצרים בכל פעם את המראות ובעזרתן לומדים לראות את המקומות בתוכנו שבהם אנו חווים אי נוחות. כדי שנוכל לבטא את השראת הקוף המוזרמת אלינו לאורך הגל, המראה מראה לנו היום היכן אנחנו מבזבזים אנרגיה יצירתית על השלכות, תרגומים וציפיות. ביום הגלקטי היא מאפשרת לריכוז, למיקוד ולנוכחות בהווה, מבלי להפנות את האנרגיה שלנו למחשבות עתידיות מיותרות ומבלי לבזבז אותה על המראות שמסביב. ככל שנלמד להתמקד בהווה הממשי הריאלי היחידי שקיים, נוכל להיות שמחים ביש בחיינו וממנו ליצור עוד ועוד יש.
 
 

ה- 3/12: טון 9 באנרגיה של סערה: ביום של "נפילת האסימון" חכמת הגל מלמדת שכדי להתחבר לפרספקטיבת הנשמה ולבטא את המקוריות ה'קופיפית' שבנו, עלינו להגדיל את הביטחון בעצמנו ובכישורים שלנו. בדרך לשפע היצירתי הסערה מחזקת את האמון ביכולות שלנו ובכך שקיימת תוכנית רחבה ליקום. ככל שאנחנו לומדים לבטוח בתחושות וברגשות שלנו, אנחנו מצליחים לקפוץ בביטחון למימי החיים הסוערים ולהגשים את רעיונותינו היצירתיים. התובנה ביום של הפענוח היא שמימוש עצמי הוא פונקציה של אמונה בעצמנו. הסערה מזמינה אותנו היום להתחבר לתחושות הגוף ולהטעין את עצמנו באנרגיות של ריפוי וחיוביות. דרך המיקוד באיכויות הקיימות בנו ובקבלה רכה של כל מה שיש בחיינו היא עוזרת להדליק מחדש את אור האהבה שתמיד קיים בתוכנו. ביטחון עצמי וידיעה שאנחנו יכולים לסמוך על עצמנו הכרחיים כדי להגשים את עצמנו במציאות החיים המורכבת. ההגשמה והיכולת למשיכה של שפע עם האדם קשורים בכמות המחשבות השליליות והחסימות הרגשיות. ככל שנרפא את עצמנו בכל הרמות- הפיזית, הרגשית והמחשבתית, העוצמה האישית שלנו תגדל ועימה גם הביטוי ה'נשמתי' שלנו. הסערה הסולארית היום מאפשרת לריפוי הכולל הזה ולכן מומלץ לנשום את הסערה לכל התאים בגוף ולהגיד: "אני מטהר/ת ומרפא/ה את עצמי ומוכן/ה לקפוץ למימיי החיים". 
 
 
 

ה- 4/12: טון 10 באנרגיה של שמש: ביום העשירי הלמידה של הגל מתחילה להתגלם במציאות החיים עם אנרגיית השמש. השמש מסמלת חום, נדיבות ופתיחות ומלמדת להיות נדיבים כלפי עצמנו וכלפי הסובבים והעולם כולו. השמירה הקפדנית על מרחב, על הרגלים, על כסף היא תוצאה של פחד שהשתרש בנו שגורם לנוקשות ולסגירות. והשמש מלמדת להפתח למקום הרחב, השלם והאוהב שבתוכנו. את מה שבאמת שלנו אף אחד לא יכול לקחת מאתנו. בגל שאנו לומדים ללכת בדרך הלב, הנדיבות השמשית מחזקת את החיבורים הלבביים שלנו ומובילה לתחושת אחדות עם הסובבים. ביום של השלמת התהליך השמש הפלנטרית מחברת אותנו לאלמנט האש היצירתית שבתוכנו ובעזרתה מאפשרת להפיק ולדייק את הפרטים הנדרשים לפתרון אתגר האדם. מהמקום האנרגטי המלא בחיים, באור, במידע ובחום השמש מאפשרת לתנועה ולמימוש הרעיונות היצירתיים שלנו. החמימות השמשית מתפשטת היום אל אזור הלב שלנו ומחדירה בנו מוטיבציה גבוהה לזרום בדרכינו האותנטית ולהתגבר בחכמה על כל מכשול ובעיה שקיימים בה. האור שהשמש מפיחה בנו מבהיר היבטים בחיינו שעד לרגע זה חווינו תחושות של בלבול וערפול לגביהם. בגל שבו לומדים לממש את גאוניות הנשמה שבנו, השמש עוזרת ליצור תוכנית פעולה מגובשת ומבהירה את האספקטים הלא ברורים בחיינו. התהליך ממשיך עד למצב שבו אנו פותחים את הלב ויוצרים בלהט ובהרמוניה את רעיונותינו הייחודיים במציאות היום יומית. 
 

ה- 5/12: טון 11 באנרגיה של דרקון: אם הגענו ליום זה ואנחנו עדיין מרגישים תקועים, לא מוצלחים ונטולי השראה, הדרקון מלמדת שאנחנו מאד נוקשים וביקורתיים כלפי עצמנו. החסימה בביטוי היצירתי נובעת מהרעלה עצמית, מביקורתיות יתר ומהרס עצמי. הביקורת נוצרת מצורך להשתייך ולהיות אהובים. לכל אחד סף קריטריונים שהוא שופט את עצמו על פיו, כשבפועל השיפוט רק מסרס ועוצר אותנו מלהיות מי שאנחנו יכולים להיות. חיינו תלויים אך ורק בנו ובזווית הראייה שלנו. החשיבה שלילית שלנו על עצמנו ועל העולם לא מאפשרת לקבלת מתנות מהיקום ולפתיחת השערים האנרגטיים עבורנו. ביום השחרור של מה שעדיין מעכב את החיבור ללב ואת ההברקות ה'קופיפיות' מלהגיע אלינו, האנרגיה הנשית הדרקונית מלמדת לקבל באהבה וברכות את עצמנו ואת חיינו ומבקשת שנזין את עצמנו- את הגוף, המחשבות והרגש. ככל שנהיה רכים לעצמנו ונקבל את עצמנו במצבים השונים שלנו (כולל בחולשות ובכאבים), נוכל למגנט לעצמנו שפע רב של אפשרויות והגשמה. הדרקונית מחברת למקור החיים הפועם בנו ומטעינה אותנו באהבה אימהית ממלאה. במקום של הקבלה של מה שיש ניתן לברוא ולייצר אינסוף של עולמות חדשים ויצירתיים עבור עצמנו ועבור העולם כולו.
 
 
 

ה- 6/12: טון 12 באנרגיה של רוח: הרוח הקריסטלית ביום הפתרון מעידה על כך שלמדנו לזרום בקלות ובנועם ממפגש אחד למשנהו תוך כדי ביטוי קולח, מעורר השראה ומדוייק של הרצונות שלנו. אתגר האדם ששאל "מה היא הדרך הנכונה ביותר עבורי עכשיו" הוביל למקום שעוצר, נושם ומתמלא בידע הנשמה המדויק והרלוונטי בנוגע לדרך הנכונה ללכת בה. הרוח מסמלת את יונק הדבש והיום מאפשרת לנוע בססגוניות מאירוע אחד למשנהו, במקוריות, בהקשבה ומתוך חיות פנימית. כתוצאה ממגנוט השעשוע והיצירתיות עם הקוף ותהליך החיבור לרצון הלב עם האדם, אנחנו זורמים היום בקלילות, בחיוניות ובשמחה. הרוח מסמלת את הנשימה. הנשימה מסמלת את האיזון בין נתינה לקבלה ואת היכולת להזכר בכך שאנו שואפים נשמה בכל שאיפה. ביום הפתרון של הגל, סוף סוף למדנו לנשום והנשימה והרגיעה והאיזון הפנימיים שהיא מביאה ממגנטות שפע של אפשרויות חדשות אל תוך מציאות חיינו. אנרגיית הרוח מסמלת את היאנג שבנו, את האיכויות הזכריות שפעילות כלפי חוץ ובפתרון מאפשרת לזרום בדרך שלנו עם אקטיביות, כריזמה, ויוזמה. בתהליך הכולל שעברנו בגל הקוף שחררנו עצב ותחושות מועקה כואבות שחסמו את היכולת שלנו לפתוח את הלב. הקוף שמגנט רעיונות ויכולת לדרכי ביטוי יצירתיים מוביל לרוח קריסטלית בעלת יכולת לביטוי בהיר, מעורר השראה ומהפנט באינטראקציות תקשורתיות שונות. 
 
 
 

ה- 7/12: טון 13 באנרגיה של לילה: אנרגיית הלילה ביום של ההדהוד הקוסמי מלמדת על כך שהמאבק הפנימי שהתחולל בתוכנו בנוגע לדרך הנכונה לנו הסתיים וכתוצאה אנחנו מלאים היום בתקווה ובהתרגשות לקראת חיינו המחודשים. בסוף הגל אנחנו מתחברים ישירות לידע הנשמה שמאפשרת לזרימה אינטואיטיבית במציאות החיים. הלילה שסוגר את התהליך שעברנו בגל הקוף מעיד על כברת הדרך הארוכה שעברנו במהלך שלוש עשרה הימים האחרונים. התהליך התחיל בקוף שמשך יצירתיות, שעשוע, קסם ויכולת ביטוי והגיע ללילה קוסמי שמחובר לעומקים הפנימיים האינסופיים שבתוכנו. הקודים של גל הקוף הובילו לאט ובהדרגה למצב שבו ריפאנו חשכה פנימית ששיתקה אותנו עד להיום ומנעה מאתנו מלממש את עצמנו באותנטיות ולמגנט מזל מבורך אל תוך חיינו. למדנו להתחבר לרצון האדם האותנטי והפכנו ללילה שמחובר לפרספקטיבת הנשמה ומאפשר ליישום יצירתי ומענג של רצון זה במציאות עצמה. החיבור לגאוניות הנשמה ותחושת המימוש שהולכים וגדלים לאורך הגל מובילים לתחושה נינוחה ונעימה בתוך הגוף הפיזי במציאות הממשית הקיימת. הלילה מסמל תחושה של "בית" ומעיד על כך שביום האחרון של הגל אנחנו מרגישים בבית במציאות הקוטבית האשלייתית שמקיפה אותנו ומצליחים להגשים את החלומות והרעיונות המופלאים שלנו בדרך החיים הפתלתלה והמרתקת.
גל הקוף מסתיים ואנחנו מברכים על הגל הבא, גל הזרע...
 
 
 
מאחלת לכולנו שנהנה מגל קוף 
יצירתי, זורם ומעורר השראה!
בברכה ואהבה, 
טליה.
 
להנאתכם, ספר וירטואלי בחינם
ובו מידע נרחב על כל גלופה 
נא ללחוץ כאן
באהבה,
טליה.