עברית  |  English  |  
 

אני מתכבדת לשתף בהקלטה של הגל! מאז שהתחלתי לשיר הבנתי עוד יותר את חשיבות הצליל והקול והחלטתי לבדוק אופציה של אודיו:
לשמיעת הגל

לכל אלה שכבר מזמן לא קוראים את המילה הכתובה, מוזמנים לשים אוזניות ועל הדרך להקשיב לגל. מקווה שתהנו J

*******

וגם! חברים, יש אפליקציית מאיה שבה יש את תחזית הגל בתוך האיפון וזה הופך את חווית הקריאה לנוחה יותר. באפליקציה התחזית מתורגמת גם לאנגלית, לכל דוברי האנגלית שבנכם. וכיף לראות את הסמלים מחייכים בנייד, אז מוזמנים גם לזה. 
להורדת האפליקציה
 
 
 
 
ברוכים הבאים לתחזית המאיה

גל הנחש

 
 
שלום רב וברכות לכולנו:
גל הנחש ממוקם בסמוך למרכזו של הצ'ולקין המקודש ומסמל את הסנטר שבתוכנו. צינור האור של מרכז הלוח מעיד על מעבר ממצב של קבלת מידע ואור המועברים אלינו בחלק הראשון להתמרה מעשית של המידע שהתקבל אל מציאות חיינו בחלק השני. לאחר ההתבוננות, העיכול וההטמעה של המידע הרב שהועבר בחלק הראשון, בימי צינור האור אנו לומדים לממש ולבטא את עצמנו דרך ובעזרת המידע שנתקבל.  בזמן המיוחד של מרכז הלוח אנו מתחברים לקול הפנימי ודרכו לומדים להקשיב להדרכת נשמתנו האדירה ולהיפתח לעוצמה הגדולה הקיימת בנו בתוך הגוף הפיזי.
גל הנחש מסיים את השלב הראשון של קבלת האינפורמציה ומלמד להתחבר לפעימת החיים האותנטית שלנו. לאורך הגל כולנו מוזמנים להתחבר לחיות שבגופנו ולבצע את השינויים הנדרשים כדי שנוכל לבטא את הקול הייחודי שלנו במציאות היום יומית בחלק השני של הלוח.
כתוצאה ממיקומו המרכזי של גל הנחש הוא כולו מלווה בימי שער שהם פתח לתנועה חדשה במציאות ולצמיחה אנרגטית וממשית. ימי שער הם ימים שהעוצמה בהם מאד מתגברת ושכל מה שחושבים ומרגישים מתחזק. חלק ניכר מהימים בגל הנחש מייצגים את סלילי הד.נ.א. שבתוך גופנו. החיבור לימי האור האנרגטיים הללו מאפשר לזיכרון הקיים בתאים להיפתח, לחיבור לקול הפנימי שבנו ולהדרכה ישירה מנשמתנו העצומה. הסנכרון המסחרר של הימים החזקים והצמידות לצינור האור פותחים עכשיו אפשרויות מגוונות וחדשות במציאות החיים המרתקת.
לא רק שאנחנו מתחילים לוח חדש אלא שבעיצומו של גל הנחש מתחיל מחזור חדש של שלוש עשרה ירחים והפעם אנו נכנסים לשנת הקוסם הפלנטרי הלבן! כשם שביהדות יש לנו ראש שנה אזרחי- לרוב בספטמבר וראש שנה "רוחני"- בפסח שלרוב באפריל, כך גם במאיה, אנו חוגגים מספר ראשי שנה- של הצ'ולקין, של 13 הירחים ושנה גלקטית חדשה משל עצמנו (פעמיים...). ראש השנה ה"רוחני" במאיה הוא בעצם תחילת מחזור של צ'ולקין, כשכל 260 יום אנחנו מתחילים מחזור צ'ולקין מקודש של 20 חודשים בני 13 ימים.
ראש השנה "האזרחי" במאיה הוא של לוח 13 הירחים, נמשך 365 יום ובתוכו 13 מחזורי ירח שכל אחד מהם נמשך 28 יום. למחזוריות הירחית נוסף עוד יום אחד שמתקיים תמיד ב-25.7 והוא נקרא "היום מחוץ לזמן". השנה ה- 26.7 מתרחש ביום העשירי בגל הנחש באנרגיה של קוסם.
הסנכרון החזק בין ימי השער שמקיפים את צינור האור ותחילת השנה האזרחית מעיד מחד על אנרגיה חשמלית שקשה לעיכול אך גם על פוטנציאל אדיר להתחדשות. אנו מתחילים מחזור חדש של עבודה פנימית ולכולנו קיימות עכשיו אפשרויות מרובות לבריאה יצירתית. במהלכו של גל הנחש אנו מוזמנים להגדיר את הרצונות שלנו למחזור 13 הירחים המבורך שהחל ולזרוע מציאות של שלום פנימי וחיצוני להמשך הדרך. אז שיהיה לנו מחזור רגוע, מצמיח ומבורך עם שמחות וניסים לרוב וגל נחש מלא בשמחת חיים. אמן!
 
ה- 17/7: טון 1 בגל הנחש: גל הנחש עם העוצמה של ימי השער המרכיבים אותו מאפשר לשחרר את מה שעוצר את הצבעוניות האינדיבידואלית שלנו ולהתחבר למהות הייחודית שבנו. אנו לומדים לחיות את העצמי האותנטי שחי מהפנים אל החוץ ולא את העצמי המזויף של האגו שחי מהחוץ לפנים. הנחש מסמל את הרצון האינדיבידואלי הקיים בנו ובמהלך הגל מזמין אותנו לגלות את גווניו ולבטאו. נדרש אומץ לחיות במציאות הקוטבית את העצמי האמיתי ולא להתנהל מתוך מסכה מזויפת שמותאמת להכתבות החיצוניות. הנחש הוא בעל אישיות כריזמטית ואינדיבידואלית ועל כן מודע מאד לנפרדות הקיימת בעולם. כך שהחיבור לרצון הנחש יכול לגרום לנו להרגיש לא שייכים, לא מובנים, בודדים או לא קשורים. במהלך הגל אנו מבינים שבכל מקרה אנחנו לא שייכים לשום דבר ולאף אחד. אנחנו אנחנו וזה אמור להספיק! הנחש מאפשר להתחבר לאותנטיות שבנו ולהרגיש בנח בדיוק עם מי שאנחנו. במהלך הגל אנו מחזקים את שיתוף הפעולה הפנימי עם עצמנו, משחררים את הדיונים בסוגיית הבדידות ולומדים להיזכר באהבה שבכל מקרה תמיד מקיפה אותנו. במקום לבזבז אנרגיה על ניסיונות להשתלב ולהיות כמו כולם, אנו מתחברים לקול הפנימי ומשקיעים את האנרגיה במימוש רצונותינו הייחודיים. הנחש האלכימאי זוחל בתנועה ספיראלית קרוב קרוב לאדמה ומלמד להתחבר לגוף הפיזי על החולשות והחזקים שבו. הוא מושך אלינו את תענוגות החיים ואת היכולת להתחבר ולהנות מקיומם של חמשת החושים - ראייה, שמיעה, טעם, ריח ומגע. לאט ובהדרגה הנחש המגנטי מאפשר להגדיל את החיוניות, החיות, החיבור לאינסטינקטים ולשמחת החיים שבנו. גל הנחש מאפשר לריפוי של כאבים רגשיים שמנתקים אותנו מהגוף והמציאות. הריפוי מחבר לקול הפנימי ולנשמה שתמיד קיימת בתוכנו. התהליך נמשך עד לרגע שבו אנו מצליחים להתענג על רגעי החיים ולהתבטא באופן מקורי וייחודי. לאורך הגל ננשום את הנחש אל תאי הגוף ונגיד לעצמנו- "אני רוצה לחיות", נרגיש את פולס החיים שמתעורר בתוכנו מבפנים ואת החיות והאנרגטיות שמוזרמים לגופנו.
 
 
 
 
ה- 18/7: יום שער: אתגר הגל עם מגשר העולמות: אתגר המגשר מלמד לנוע בקלילות מסיטואציה לסיטואציה תוך כדי מודעות לכך שהחיים הם במה ענקית ורבגונית ושב'סרט' שלנו אנחנו השחקנים הראשיים. בגל שבו אנו לומדים להתחבר לעוצמה פיזית ואנרגטית בגוף ולשמחת החיים ולנוכחות הנחשיים שבנו, אתגר המגשר מאפשר לתובנה פנימית חשובה ש"סוף הוא תמיד התחלה של משהו אחר". אנחנו מבינים שבכל פעם משתנים המקום, המשתתפים, הנושאים ומשחקי התפקידים ושהמשמעות הנסתרת מתחת לפני האירועים השונים היא למידת נושאי הנשמה שלנו. ברגע שאנו קולטים שאין דבר כזה 'סוף', אלא פשוט תנועה אינסופית מעניין לעניין, קיים הפוטנציאל להעמקה פנימה ולתובנות בסוגיית מושג הזמן. סוף מאפשר להתחדשות ולהתנסות באחר ובשונה. למעשה אין מה לפחד משחרור הישן ומפרידה ממה שלא מתאים יותר לחיינו, נהפוך הוא! לרוב אנחנו רגילים לחלק, להגדיר ולמדוד כל היבט ודבר בחיים בגלל המבנה השכלי שלנו. אם נוריד את הקטלוגים וההגדרות, תשאר הוויה מקבלת, פתוחה וזורמת ממצב למצב. בשער היום המגשר הירחי מכוון אותנו לריפוי הפחדים הרגשיים שמייצרים הרגלים ומנגנוני הגנה מצמצמים. טקטיקות ההישרדות האוטומטיות שפיתחנו עוצרות את ההקשבה לעצמנו ואת זרימת החיות בגופנו. הזיכרונות הפצועים מההיסטוריה האישית שלנו הם שמעכבים את התנועה הספונטאנית והנוכחת ואת החיבור לרצון האותנטי. לאורך הגל ניתן לעשות 'בדק בית' עמוק עם עצמנו ולהבין אילו תבניות חשיבה ופצעים רגשיים אנו מבקשים לשחרר עכשיו מחיינו. נתבונן אילו מערכות יחסים לא תומכות יותר בצמיחה שלנו, אילו פעולות מרוקנות לנו את האנרגיה ואילו אמונות מלוות אותנו כבר שנים ארוכות ומונעות את ההתרחבות שלנו. ככל שנרפא את הטראומות והפצעים הישנים, נוכל ליצור טרנספורמציה פנימית ולהגיע למקום של שלווה, עוצמה והתגלויות. העבודה פנימה עם מגשר העולמות מאפשרת לריפוי המקור הכואב וכתוצאה מכך לשינוי של אורח חיים מסוים שלא מתאים לנו יותר. סופו של תהליך הריפוי מוביל להיוולדות מחודשת להזדמנויות נפלאות שמחכות לנו כאן מתחת לאף. היום ננשום את המגשר, נתמלא באור לבן מכף רגל ועד ראש, נגיד- "אני משחרר, מרפה וסולח" ונאפשר לריפוי ולהתחדשות.
 
 
 
 
ה- 19/7: יום שער: טון 3 באנרגיה של יד: ביום השלישי היד היודעת מחברת אותנו לידיעה פנימית ברורה של מה שנכון לנו לעכשיו בחיים ובהכוונת ידיעה זו מניעה אותנו ליצור. אז מה זה בעצם אומר לדעת? היד מלמדת שהידיעה היא בגוף, בחיבור לתחושות ולרגשות. לרב אנו מנסים לדעת מהראש אך ידיעת הראש מוגבלת בתוכן ובאפשרויות שבה. הידיעה האינטואיטיבית היא בגוף ויכולה להיות גם מנוגדת לקול ההיגיון הבריא ולעובדות בשטח. היד היודעת מחוברת לקול הפנימי האותנטי ומאפשרת לו להוביל את פעולותינו וזאת במקום להכתבות החיצוניות. ביום של האינטואיציה היד מלמדת לנוע, לזרום ופשוט לעשות את שלנו בלי לחשוב יותר מדי. אין מדובר בעשייה אינטנסיבית ועמוסה אלא בפעולות שקטות, רגועות ונעימות שמשמחות אותנו. נזכור שאנו קרובים לאמצע הלוח ומלמדים את עצמנו לחיות באמצע ולא בקטבים. אנו מוזמנים לזרום בנחת אל עבר הגשמת הרצונות שלנו, ללא הלחץ ורמות המתח הגבוהות שלרוב מלוות את העשייה היום יומית בחיינו. המתח הוא הפער בין היעדים שאנו רוצים להשיג לבין המצב הנוכחי שבו אנו מצויים ברגע זה. הפער הזה נפסק ככל שאנו מצליחים למקד את עצמנו במה שיש לנו כאן ועכשיו. כדי שנוכל להתמלא בחיות נחשית ולרפא טראומות, עלינו ללמוד לזרום ממצב למצב כמו הים האינסופי. אם נסתכל על הים נוכל לראות שהוא כל הזמן בתנועה, עולה ויורד ולא עוצר אף לא לרגע אחד. בשער של היום השלישי היד החשמלית מאפשרת "לתקתק עניינים" שונים בקלות, בזרימה ובהנאה ולהגיע להישגים פרקטיים בתחומי החיים השוטפים.  היא מלמדת לנוע אל עבר מימוש הקול האותנטי שלנו מבלי לנייד אנרגיה אל עבר המטרות, התוצאות והכותרות החיצוניות. אנחנו לומדים ליהנות מהעשייה שלנו ברגע הזה. היום ננשום את היד לכל תאי הגוף ונאפשר לעצמנו להתחבר לידיעה שבתוכנו.
 
 
 
ה- 20/7: יום שער: טון 4 באנרגיית הכוכב: לכוכב תפקיד חשוב בעלילת הגל משום שהוא מאפשר את קבלת עצמנו, קבלת העולם וקבלת הדרך שלנו כאן במציאות הפיזית. הוא מלמד שאנחנו בסדר גמור כפי שאנחנו ברגע זה ממש ושהגיע הזמן שנכיר בעובדה חשובה זו בעצמנו. לרב אנחנו מדגישים בעצמנו חלק, תכונה, איכות שאנחנו לא אוהבים וכביכול -אם הוא לא היה, אז חיינו היו מעולים! הכוכב מלמד להטעין את עצמנו במידע חיובי ולקבל את כל מה שיש בנו עד שאנו מתמלאים ברוך ובאהבה לעצמנו ולעולם כולו. כשנלמד לחבק את ה"פגמים" שלנו, כלומר נפסיק לשפוט את עצמנו, גם אם אנחנו כבדים, מותשים וכו', ישתחררו מאתנו המנגנונים והפחדים המעכבים אותנו. בכולנו יש צדדים מופלאים ומדליקים וגם צדדים 'חלשים' יותר. כדי שנוכל לשנות משהו בחיים, בין אם מדובר בהרגל או בצורת החשיבה שלנו, עלינו ראשית לקבל אותו ולהבין שכרגע "זה מה יש". הביקורת מייצרת התנגדות פנימית שהיא מעין 'גול עצמי' שמעכב את המימוש. רק מהמקום החיובי של הקבלה של מה שכבר קיים בנו ובחיינו ניתן להשתנות ולממש את רצונותינו הייחודיים. ביום של זריעת הזרעים לפתרון אתגר המגשר, הכוכב ממזג אל תוך חיינו עבודות, נסיעות וקשרים מפרים, נעימים ושיוצרים תנועה קולחת בחיינו. אנו לומדים שהדגשת החסר והביקורת מקטינים מאד את יכולות הראייה וההגשמה. דרך החיבור לאהבה שבתוכנו הכוכב פותח אותנו ליופי הקיים בנו ובמציאות החיים ולקבלת המושלמות הקיימת בדברים כפי שהם.  ברגע שאנו מסירים את הערפל של הכאב הרגשי האוטומטי שגורם לביקורת העצמית הבלתי פוסקת, אנו מסוגלים לראות את השלמות הקיימת באפיזודות השונות. היום ננשום את הכוכב לתאי הגוף, נתמלא באנרגיות האוהבות והאלגנטיות של ונוס, נצית מחדש את האהבה שבנו ונהפוך למגדל אור שמקרין מבפנים את אהבתו לכל עבר. 
 
 
 

ה- 21/7: טון 5 באנרגיית הירח: יום שער: המוטיבציה לחיות באותנטיות נחשית גדלה ככל שאנו מפתחים ערוץ תקשורת פנימי ישיר עם הילד שבתוכנו. יצירת הערוץ הזה מתאפשרת כשאנו משנים את ההתייחסות שלנו אל אירועי הילדות שחווינו, לומדים לפרגן ולתמוך בילד הפנימי ולהחליף את ההורות שעליה גדלנו. כח הרצון לפתור את אתגר המגשר נשען על ריפוי פצעים רגשיים ודפוסים מחשבתיים שמושרשים בנו מאז תקופת הילדות הרחוקה. הירח הקוואנטי מוביל אותנו עמוק עמוק פנימה, למקום של הילד הרגיש שחווה כאבים רגשיים בצעירותו וכתוצאה מכך אימץ מנגנוני הגנה כדי לשרוד בעולם ההישרדותי והקוטבי. כדי שנוכל לרפא את המקור של מנגנוני ההגנה שפיתחנו, עלינו להתבונן לעומק הטראומות הרציניות שחווינו בילדות ולשנות את דרכי החשיבה לגביהן. לרוב באוטומט הלא מודע אנו מתייחסים לילד שבנו בדיוק כשם שהורינו התייחסו ועושים לעצמנו את מה שלא אהבנו שעושים לנו. ככל שנשים לב לילד הפנימי הזה, נחבק, נאהב אותו וניתן לו ביטחון, יהיה לנו קל יותר להתחבר לנוכחות בגוף ולאפשר לעצמנו דברים חדשים ביום יום. היום אנחנו במקום אחר לחלוטין מזה שהיינו בו בילדות והגיע הזמן להוריד את תחפושות ההישרדות ואת טקטיקות ההגנה שאימצנו. רב הפחדים שלנו כבר ממש לא רלוונטיים ובמקום להמשיך למחזר אותם במילים שליליות ובהימנעות מהחיים הגיע הזמן לזהות מי אנחנו היום ולשחררם. ביום זה הירח מחדד את רגישות הקליטה שלנו למסרים ודרך סימנים שונים שנקרים בדרכינו הוא מאפשר לקבלת תשובות ברורות לשאלות כלליות שמעסיקות אותנו. היום ננשום את הירח לכל תאי הגוף ונערסל ונחבק את הילד שבפנים.
 
ה- 22/7: טון 6 באנרגיה של כלב: יום שער: בשער שנפתח היום הכלב הקצבי מאפשר לפתוח את הלב ולהפוך לחברים הכי טובים של עצמנו. הוא מלמד כיצד להתייחס במלוא תשומת הלב והכבוד לצרכים ולרצונות שלנו, כפי שנאמר: "ואהבת לרעך כמוך" ובכך לשמור על אנרגיית החיים שלנו בתוכנו. אנו מתחילים להבין שאם אין את ה"כמוך" שום אהבה לא שווה. לכן הגיע הזמן למחוות של נדיבות גם כלפי עצמנו. ביום שבו מתחילה זרימה ממקום חיובי בגל, אנו מבינים שכל התהליכים מתרחשים בינינו לבין עצמנו, בין המח לבין הלב לבין התאים בגוף שלנו. במקום לנוע מהחוץ אל הפנים ולתרגם, להשליך ולהתערבב בדרמות רגשיות עם הסובבים, אנו לומדים לנוע מתוך הפנים אל החוץ ומקפידים להקשיב למה שנכון לנו בכל רגע. כשאנו שמים את הפוקוס על הרצונות והצרכים שלנו, אנחנו מגלים שלא רק שיש בנו המון אנרגיה אלא שאפילו נשארת לנו אנרגיה בשפע גם עבור הסובבים. תהליך האיזון הרגשי מתנהל בתוך עצמנו ותלוי ביכולת שלנו לתת את מלוא החשיבות לרצונות ולרגשות שלנו בכל רגע ורגע. כדי שנוכל לרפא דפוסים עתיקים ולהתחבר לפולס החיים הפועם בנו, עלינו ללמוד לאזן את הרגשות הסוערים שמציפים אותנו, להרגיע מערכות יחסים דרמטיות ולאזן כל סוג של קיצוניות קוטבית שקיימת בחיינו. האיזון הרגשי הוא שמאפשר להישאר באמצע ולא בקטבים. היום ננשום את הכלב אל הלב ונרגיש כיצד ליבנו נפתח יותר ויותר ואנו מתמלאים ברוגע פנימי.
 
 
ה- 23/7: טון 7 באנרגיה של קוף: יום שער: בשיא גל הנחש אנחנו מוזמנים לאפשר לאיכויות היצירתיות, המקוריות והמשחקיות של הקוף לבוא לידי ביטוי בתסריט חיינו. ככל שגל הנחש מתקדם אנו מבינים שכל מה שמתרחש בתוכנו ובמציאות החיים הוא מעין משחק מופלא ורבגוני. הקוף האינטליגנט מרחיב את ההבנה שהמציאות היא אשליה שנוצרת ע"י המח המוגבל שלנו ושברגע שאנו מרפאים את הכאבים הרגשיים, אין גבול למה שניתן ליצור במציאות הזאת. מה שמגביל אותנו זה לא הגוף הפיזי אלא הפרשנות המוטעית שנתנו לאירועים כואבים שחווינו. בשיא ההשראה של הגל, הקוף המהדהד מעודד אותנו פשוט לבטא בספונטניות את הרגשות, המחשבות והמקוריות הקיימים בנו. הוא מלמד לשחק, לשחק ולשחק! לא לקחת את עצמנו ובכלל שום דבר בחיים ברצינות רבה מדי. כהמשך ללמידה עם אתגר המגשר, הקוף מעלה את רמת המודעות שלנו לכך שהכל משתנה כל הזמן, שבמת המציאות היא כל פעם אחרת, השחקנים מתחלפים, הנושאים משתכללים ובתוך כל אלה אנו מתנהלים. כשתובנה זו משתרשת בנו היא מאפשרת לנוע בקלילות ובחכמה ממשחק אחד למשנהו ומסיטואציה אחת לאחרת עד להפנמה  ממשית לכך שכל סוף הוא תמיד התחלה של משהו אחר. בשיא גל הנחש ננשום את אנרגיית הקוף לכל תאי הגוף ונתמלא בהשראה של ביטוי, הומור וקסם החיים. 
 
 
ה - 24/7: טון 8 באנרגיה של אדם: יום שער: האדם מסמל הליכה נבונה ולבבית במציאות החיים ומאפשר היום לחשבון נפש בנוגע לדרך שעשינו עד הלום. ביום השמיני של היושרה האדם מלמד שככל שנשים את הראש הקודח בצד ונזרום עם ליבנו, נוכל להפוך לגביע שפתוח לשפע האינסופי של היקום. הוא מזמין אותנו לשאול את עצמנו היום: "עד כמה אני שמח/ה בחלקי"?, "עד כמה אני מתמקד/ת בפתרונות ולא בבעיות"? עד כמה אני חי/ה באמצע ולא בקטבים"?, "עד כמה אני הולכ/ת בדרך הלב שלי"?, " עד כמה אני מאפשר/ת לאשליית הראש לנהל אותי בחיים"?, האם הרצונות שאני מגדיר/ר לעצמי מגיעים אלי בקלות"?, "עד כמה אני מיישמ/ת בחכמה את הרצונות הללו"?, "עד כמה אני מסתכל/ת בגובה הלב על הסובבים אותי, ללא שפיטה וביקורת"? בשער שנפתח עבורנו היום ניתן לראות כיצד השכל המניפולטיבי כל הזמן מטיל ספק, מבקר ושרוי בחסר ובכך עוצר את המימוש העצמי. השכל מיועד לביצוע מקורי של הרצונות שלנו, אבל מי שאמור להנחות בקבלת ההחלטות הוא הלב שהוא ה'קפטן'. האדם הגלקטי היום מאפשר לראות את ה"לופים" המחשבתיים שלנו וכיצד הם מונעים זרימה של שפע מכל סוג אל תוך מציאותינו. היום ננשום את האדם ובעזרתו נתבונן על העובדות בחיינו, על מה שיש באופן ריאלי ונפתח רצפים הגיוניים. ההתבוננות הכנה עם אנרגיית האדם מלמדת לבחור בדרך הקלה ביותר עבורנו, לקבל באהבה את הסובבים שיכולים להיות גם שונים מאתנו ולממש בחכמה ובשמחה את רצונות ליבנו. 
 
 
ה- 25/7: טון 9 באנרגיה של הלך שמים: יום שער: יום מחוץ לזמן: ביום של פענוח עלילת הגל מגיעה האנרגיה של הנביא, של המשיח, של המורה בעל הידע. הלך שמים מאפשר את החיבור לידע הגבוה ביותר שהוא ידע הנשמה. כדי להכיל את הכאב הרגשי שאנו מרפאים עם המגשר, הלך שמים מחבר אותנו לפרספקטיבת הנשמה. כל מה שקורה לנו הם שיעורי חיים וככל שנקבל ונלמד מהם, כך נממש את מה שבאנו לעשות כאן בגוף הפיזי. השער של הלך שמים הסולארי מאפשר להתפתחות אדירה ברמת המודעות שלנו ולהיפתחות לאפשרויות שכרגע אנחנו בכלל לא מסוגלים להעלות על דעתנו. הלך שמים מזמין אותנו להגדיר מה אנחנו מוכנים להכניס אל תוך חיינו ולאילו דברים אנו מציבים גבול ברור, גם אם מדובר בהרגלים של שנים או בהתמכרויות האישיות שלנו. הוא מלמד להתעמת ישירות עם כל מי ומה שמרוקנים אותנו אנרגטית ומפריעים לנו לזרום בנחת עם רצונות ליבנו. אנו מבינים שבכדי להגדיל את החיות הנחשית, עלינו לדעת להגביל בהחלטיות את "שואבי האנרגיה" למינהם. הביטול העצמי שלנו לא מאפשר את החיבור לקול האותנטי שבפנים. בשער של "נפילת האסימון" של הגל, הלך שמים מלמד שככל שנרחיב את הנחישות, האסרטיביות והישירות שבנו ונלמד להגיד "לא" בהיר ותקיף לכל מה שלא מתאים לנו, נוכל להתחבר לכוח פנימי עצום שקיים בכל אחד מאתנו. הוא מלמד ליצור מרחב נעים שבו אנו יכולים לחקור את עצמנו, ללמוד את חכמת הנשמה המועברת אלינו, להתרחב ולגדול. ההתכנסות פנימה מרגיעה, מעוררת את החיבור לרצונותינו האותנטיים ומאפשרת ליישם באומץ ובחמלה את הידע שלנו. ביום של ה'תובנות' ננשום את הלך שמים אל תאי הגוף ובעזרתו נשמור על האנרגיה שלנו בתוכנו, נגדיל את הערנות והריכוז שלנו לרגע העכשווי ונרחיב את המודעות הקוסמית בנוגע לתהליכי החיים בכלל ולדרכנו בפרט.
 
ה25 ליולי קרוי גם יום מחוץ לזמן ובמקומות רבים ברחבי העולם נוהגים לקדש את היום הזה בטקסים ובמדיטציות של התכווננות למחזור החדש שמתחיל. כולנו מוזמנים להקיף את עצמנו היום בספרה מקודשת של הלך שמים ובתוכה להתחבר לפרספקטיבת הנשמה. בתוך ההיכל המקודש שיצרנו ניקח לנו היום את הזמן כדי ללמוד את נושאי הנשמה שלנו בגוף. נתמלא בראייה רחבה וכוללת ונטמיע את העובדה שהיקום תמיד לטובתנו והכל קורה לנו מדויק! נרחיב את תפיסתנו לגבי האחדות עם שאר האנושות ונשלח תבניות של שלום וריפוי לכל כדו"א ויושביו.
 
 
 
ה- 26/7: טון 10 באנרגיה של קוסם: יום שער: תחילת שנת הקוסם הפלנטרי (הרחבה באייקון על 13 הירחים): הקוסם היום מחבר אותנו באופן חד משמעי אל הרצונות והידיעה הפנימיים שלנו. ככל שנלמד לבטוח בעצמנו ובאינטואיציות שלנו, יפחת הצורך באישורים ובכותרות מהסביבה ונוכל לבטא את קולנו הנחשי. אנו נמצאים בגל נחש שמלמד לבטא את הייחודיות שבנו, גם אם היא לא עומדת בקריטריונים החברתיים והנורמטיביים. הקוסם היום בפשטות ובצניעות מאפשר להכיר ביש הריאלי בחיינו ובכך מגדיל את הערך והביטחון העצמיים שלנו. אנחנו יודעים הכי טוב מה נכון לנו בחיים והקוסם מחבר אותנו לקול הפנימי שפשוט יודע! שחרור התלות בחוץ והחיבור לקול הפנימי הכרחיים לריפוי הטראומות והדפוסים עם המגשר המאתגר. הקוסם הפלנטרי מגדיל את האמון בעצמנו ובכך מאפשר לאינדיבידואליות שבנו לצאת החוצה.  הגיע הזמן לקלוט שלא משנה מה קורה במציאות, אנו יכולים להתמודד עמו. יותר טוב או פחות, אבל אנחנו יכולים! אתגר המגשר מוביל לקפיצה ענקית בצורת החשיבה וההתנהלות בחיינו. מצבים שונים שהתרגלנו אליהם במשך שנים משתחררים עכשיו ובמקביל הזדמנויות חדשות נוצרות. בשער של ה'פינישים' אנרגיית הכוהנת הגדולה מלמדת להכיל את שחרור הישן, המעבר לחדש ואת השינויים המתרחשים עכשיו במציאותינו. היא מחברת אותנו לידע הנשמה ומלמדת שכל הידע כולו קיים בתוכנו ועיקר ה"עבודה" היא בינינו לביו עצמנו. ביום ההתגלמות ננשום את הקוסם ונבקש שיוביל אותנו לאני חדש שמוטען באנרגיה מבפנים ומחובר לעוצמה ולפרספקטיבת הנשמה  בתוך הגוף הפיזי. 
 
 
ה- 27/7: טון 11 באנרגיה של נשר: יום שער: הנשר בשער של היום מלמד שמה שעדיין מעכב את מימוש חלומותינו קשור ביכולת לשמור על פרספקטיבה רחבה על המציאות הסובבת ולחיות בפרופורציות ריאליות. אנו לומדים להרחיב את זווית הראייה שלנו ליותר ויותר אובייקטיבית- כלומר לראייה כוללת שהיא מעבר לטוב ולרע, לשווה וללא שווה, לעליון ולנחות ולסיווגים האישיים האוטומטיים. במקום הניטראלי והפרופורציונאלי אנחנו מסוגלים להפחית את ההימצאות בקטבים הקיצוניים ואז מגלים שלמעשה הכל אפשרי עבורנו בחיים המגוונים הללו. הנשר היום מזכיר לנו את חוסר הגבולות ואת חופש הפעולה הנצחי שקיימים עבורנו במשחק החיים המרתק. ביום השחרור הסופי לקראת לידתנו המחודשת, הנשר מאפשר לראות מלמעלה את התמונה הרחבה של מציאות חיינו, להתבונן בפרטים השונים המרכיבים אותה, לבחור בזווית ראייה חיובית בכל רגע ולחבר את כל הפרטים לכדי שלמות מופלאה. הוא מלמד לבחור ממקום מודע באירועי החיים וזאת במקום האוטומט הממוחזר. עלינו לזכור תמיד לעשות בדיוק את מה שהלב אומר לנו מבלי להגיע למצבים של לחץ, חובה וצורך או להתנהל מתוך תחושה של אשמה או קורבנות. פעמים רבות אנו מרגישים שמכריחים אותנו לעשות דברים, שדוחקים אותנו לפינה ושלא משאירים לנו ברירה. למעשה לרוב אנחנו אלה שמתנהלים בנוקשות כלפי עצמנו ומשליכים על הסביבה את חוסר הסיפוק שלנו. הנשר מלמד גם לאזן את הפעילויות האקטיביות עם מנוחה וחוסר עשייה מטעינים. אנו מבינים שככל שנאזן את העשייה, הפרויקטים וזמן העבודה עם זמן פנאי של הרפיה ובילויים מהנים, נוכל לשמור על רמת אנרגיה גבוהה בתוכנו ולהתחבר לעוצמה הנחשית שבגופנו. היום ננשום את הנשר, נקבל פרופורציות ריאליות בנוגע להיבטים השונים במציאות ונתחבר לחלומות הנחשיים האותנטיים מרחיקי הלכת שלנו.
 
 
 
ה- 28/7: טון 12 באנרגיה של לוחם: פתרון אתגר מגשר העולמות מגיע עם הלוחם ומעיד על כך שהצלחנו להמעיט מחשיבותו של הראש התנודתי ולהגביר את החיבור לגוף ולידיעה הקיימת בו. ללוחם הקריסטלי קיים כוח פנימי עצום להילחם בכאבים הרגשיים ובמוחות הספקניים שבתוכו ושמסביבו. ביום הפתרון הוא מאפשר להגיע לנוכחות שלווה ומאוזנת. הנוכחות בגוף משחררת מאתנו אוטומטית את התלות בחפצים, באנשים, במצבים מקובעים ובהתמכרויות. תהליך הגל מוביל למקום שבו אנו נעים בקלילות, בשחרור ובחן במציאות, עצמאיים בשטח ומשוחררים מהרבה הרגלים ישנים ומעכבים. אומץ הלב והתעוזה של הלוחם מאפשרים לריפוי סופי של כאב ישן ושל שליליות אוטומטית שלא רלוונטיים יותר למציאות שלנו. במהלך גל הנחש מתבהרים לנו הצרכים והרצונות האינדיבידואלים שלנו והאיכויות החדשות שאנו רוצים להכניס עכשיו אל תוך חיינו. לאחר שהבנו מה נכון לנו בדרכנו הלוחם מניע אותנו ללכת עם האמת הזאת עד הסוף. לרב אנו מצמצמים את עצמנו לאזורי הנוחות שלנו ומפחדים להעז ולהתנסות בדברים חדשים. הלוחם בפתרון קופץ לחוויות חדשות מתוך נקודת מוצא בוגרת שהוא יכול לשאת באחריות על הטעויות שלו, אם יהיו כאלה.  אחרי החקירה שנעשתה לאורך הגל, אנחנו סוף סוף מבינים שהקול הפנימי שבנו יודע בדיוק את הדרך הנכונה לנו לכל רגע. תהליך הגל הגדיל את הערך העצמי שלנו וכתוצאה מכך אנו מסוגלים היום לחיות, לבטא ולעשות את מה שאנחנו באמת רוצים. ביום הקריסטלי אנו מחוברים לחכמת הנשמה שתמיד קיימת בתוכנו ובאומץ ובאלגנטיות לומדים ליישם אותה ביום יום. היום ננשום את הלוחם הקריסטלי נראה את האפשרויות וההזדמנויות הנקרות בדרכנו ברגעים מרובים, נתחבר לפרספקטיבת הנשמה בתוך הגוף הפיזי ונכוון את עצמנו בנחישות ובתבונה אל מימוש חלומותינו האינדיבידואלים. 
 
 
 
ה- 29/7: טון 13 באנרגיה של אדמה: גל הנחש מסתיים בחגיגיות עם האדמה הקוסמית! לאורך הגל אנו מתפתחים מנחש שמזדחל בחושניות על פני האדמה וממגנט את החיבור לגוף ולתענוגות החיים ומגיעים אל אדמה יציבה ומקורקעת שמאפשרת ליישם את הידע והחכמה בעיתויים 'מושלמים' במציאות החיים. מנחש שמחובר לידע הנשמה הרחבה ועד לאדמה שמרחיבה עוד יותר את הנוכחות של ידע גבוה זה בגוף ומניעה אותנו להגשימו בחיים הממשיים. אחרי שמשכנו עם הנחש המגנטי את החיות, התשוקה לחיים ואת הרצון האינדיבידואלי שלנו, אנו מוזמנים לגלם ייחודיות זו במציאות עצמה בעזרת האדמה. האדמה הקוסמית מאפשרת להגשים, לממש ולהשמיע את הצליל הייחודי לנו ובכך לבטא את האותנטיות הקיימת בנו. לאחר שריפאנו כאבים ואמונות שגויות בעזרת המגשר, האדמה מזכירה לנו את מסלול ההתפתחות של הפלנטה כולה, את הרצף שבתוכו אנו מצויים עכשיו וכיצד כל עניין, מפגש ועשייה הם חלק חשוב ובלתי נפרד מהפאזל הגדול. עם כל הכאב והקושי שאנו עוברים כאן במציאות הפיזית כבני אדם, האדמה מלמדת ששום דבר אינו מקרי ושהכל הוא חלק מתוכנית אלוהית רחבה. במקום הרגשות הכואבים של ייאוש וחוסר אונים, הגיע הזמן שנבטח בנשמה החכמה שלנו ושנתייחס לכל חוויה כאל שיעור מלמד ומצמיח. ככל שנלמד לשים לב לסינכרוניות המתרחשת במציאות החיים, יהיה לנו קל יותר להתחבר לקול הייחודי שלנו תוך כדי שיתוף פעולה פורה עם הסובבים. ההתמדה בעשייה האישית שלנו מייצרת שיתופים פרקטיים וכך ניתן לחוות כיצד "השלם גדול על סכום חלקיו". האדמה של סוף הגל מאפשרת חיבור מלא בין ההשראה והרעיונות שלנו לבין המימוש שלהם במציאות היום יומית. היום ננשום ונתמלא מכף רגל ועד ראש באנרגיית האדמה הקוסמית ונפתח לידע הנשמה ולדרך הממשית לבריאה של אפשרויות משמחות במציאות חיינו. אמן ואמן!
 
גל הנחש מסתיים ואנו מברכים ומתכוננים לגל המראה.
 
 
 
באהבה,
טליה.
 
 להנאתכם, ספר וירטואלי בחינם
ובו מידע נרחב על כל גלופה 
נא ללחוץ כאן
באהבה,
טליה.