עברית  |  English  |  
 

אני מתרגשת ומתכבדת לשתף בקטגוריה חדשה
ולהכניס אל תוך ה- MayaZone את .
TalyaZone
ב- 6/9/20:13, במגשר עולמות משחרר בגל הלוחם ובראש השנה היהודית,
השתחרר אצלי משהו ונפתח ערוץ ישיר אל תוך עולם המוזיקה המופלא!
שמחה לשתף בסקיצות של השירים שפירסמתי לבינתיים.
מקווה מאד שתהנו!ברוכים הבאים לגל השמש
 
 
 
 
שלום רב וברכות לכולנו: 
האנרגיות המוזרמות אלינו בצ'ולקין הנוכחי שמתחזקות יותר ויותר עם כל גל, מאפשרות לשינוי מהותי בגישה שלנו בנוגע לזמן. במחזור שהחל ב-18/7 ההאצה מגיעה למהירות שיא ולכולנו קיימת האפשרות להתנהלות אחרת עם גלי הזמן.  קיים הפוטנציאל לקלוט שהמודעות האנושית מגבילה את עצמה לתפיסת זמן לינארית של עבר- הווה- עתיד שמבוטאת בלידה ובמוות. לאט ובהדרגה אנחנו לומדים לנוע מתוך זמן פנימי ומתוך ידיעה וודאית שהכל תמיד קורה בול בזמן. 
בעידן שבו אנחנו חיים הכל קורה הרבה יותר מהר- כמויות של אינפורמציה מציפות את גלי האינטרנט, התקשורת עם הסובבים אפשרית מכל מקום, השבועות והימים חולפים במהירות מסחררת ושינויים פנימיים וחיצוניים מרחיקי לכת מתרחשים עכשיו במציאות חיינו. במודעות של בני האדם קיימים שלושה מימדים: אורך, רוחב ועומק. מבחינתנו מימד הזמן הוא מימד נוסף, רביעי והוא חיצוני לנו. הזמן מחולק על ידנו למקטעים לינאריים של שבועות, ימים ודקות שעבור רובנו מתקיימים בכל מקרה והם סוג של אמת מוחלטת. באשליה הלינארית המדידה נדמה לנו שיש גורם חיצוני שכזה הקרוי זמן, שחולף ומתקתק מרגע לרגע ואנחנו מודדים ומתאימים את עצמנו ביחס לדבר המחולק הזה. ידע המאיה מיועד לעזור לנו להבין שאנחנו אלה שנותנים את המשמעות לזמן ועמו גם לתהליכים הביולוגיים ושלמעשה אנחנו טועים לחשוב שהזמן נמצא אי שם בחוץ. היחס שלנו לזמן הוא קריטי בדרך ראיית המציאות שלנו ומשפיע על כל רגע במציאות החיים. העבודה היום יומית עם הקודים הגיאומטריים של הזמן והתנועה במרחב המציאות על גבי הגלים מאפשרות בהדרגה לשינוי היחס שלנו לזמן ולנוכחות יותר ויותר מלאה ברגע העכשווי. אנחנו לומדים לצמצם את התנודה אל העתיד הווירטואלי ואל העבר הלא רלוונטי שיוצרים את אשליית הזמן. ככל שאנחנו ממקדים את המודעות שלנו בהווה הממשי היחידי שקיים, אנו מצליחים לזרום מרגע לרגע בנוכחות נינוחה בגוף. לאט ובהדרגה אנחנו מתחילים לקלוט שהזמן קיים בתוכנו ושאנחנו אלה שאחראיים על בריאת המציאות שלנו.
גל השמש שנכנס עכשיו עוזר להתנהל מתוך החיבור לאש הנשמה שקיימת בכולנו, מאפשר לשינוי פנימי בנוגע למהות הבחירה ולהיפתחות לאפשרויות זרימה חדשות במציאות החיים שלנו. השמש מובילה אותנו צעד אחר צעד עד לאדם קוסמי ששמח בחלקו ושצועד בקלות במעבדת החיים המרתקת. האדם בסוף הגל מסמל אדם שמשוחרר מההגבלות וההתניות הדפוסיות, פתוח להדרכת הלב ומחובר ליושרה הפנימית שלו. אז שיהיה לנו גל שמש מאיר שיאפשר לנו להפוך להיות האדם שאנחנו. אמן!
 
 


ה- 26/8: טון 1, היום הראשון בגל השמש: השמש היא אלת הפרחים ומסמלת את המושלמות וההרמוניה הקיימים בפרח. בכל פעם שאנחנו נכנסים אל תוך שדה של פרחים, אנו נפעמים ממגוון הצורות והצבעים שהם למעשה מרקמים גיאומטריים מושלמים שפותחים אותנו לחוויה לבבית של אחדות. בגל השמש אנחנו לומדים להפוך לפרח שמתבונן בפליאה על המצוי בחייו ורואה את המושלמות הקיימת בבריאה על אינסוף הצורות האינדיבידואליות שבה. המילה מושלם יכולה לבלבל משום שהיא יוצרת אובססיה מחשבתית אחר אידאל שלא בהכרח קיים. השמש מלמדת להפסיק את השאיפה הבלתי אפשרית לשלמות ובמקומה מלמדת להיות שלמים עם עצמנו ועם מה שכבר יש לנו. אחרי גל היד הגדוש בעניינים שבו למדנו לזרום עם הרצונות שלנו, עכשיו הזמן לדייק ולהבהיר לעצמנו אספקטים שונים במציאותינו המשתנה. השמש נותנת דחיפה להתבונן באפיזודות השונות שאנחנו נעים דרכן ועוזרת להחליט במה כדאי לנו להתמקד עכשיו. למשך שלוש עשרה הימים הבאים היא מושכת אלינו אש חמה, יצירתית ולוהטת שחודרת לכל רובד ונדבך בחיינו ועוזרת לפתור את הבלבול הפנימי שלנו. אנחנו לומדים למצוא סיפוק בתוך עצמנו ומפסיקים להציב לעצמנו סף קריטריונים בלתי אפשרי. כתוצאה מכך אנחנו מתחילים לנוע במציאות באופן חופשי וממוקד ובנדיבות שופעת כלפי עצמנו וכלפי הסובבים אותנו. השמש המגנטית ממלאה אותנו בחמימות פנימית ומחברת לאידאלים נעלים של אהבה לבבית. אחרי תהליך החקירה העצמית שלנו היא מובילה לחיבור לקול פנימי שכל הזמן מדריך אותנו ושקרוי אינטואיציה. כשאנחנו באמת קשובים לרצון האמיתי שלנו, אנו מאפשרים למושלמות ולהרמוניה השמשית לחלחל אל תוך מעשינו השונים. אנחנו לומדים להתחבר לאהבה שתמיד זמינה עבורנו ולהקרין אהבה אינסופית זו כלפי עצמנו וכלפי אחינו בני האדם. 
 
 
 
ה- 27/8: טון 2, באנרגיה של דרקון בהדרכת הלך שמים: הדרקון היא האנרגיה הנשית בשיא התגלמותה ומסמלת את יכולת הקבלה שלנו את עצמנו ואת חיינו. כמו  שד אימהי שמזין בחום ובאהבה את התינוק שלו היא מלמדת להזין את גופנו במה שמחייה אותו, את נפשנו באהבה ואת מחשבותינו בהשראה אלוהית. היכולת לחוות תחושת חופש מתממשת ברגע שאנחנו לומדים לקבל את מי שאנחנו ואת מה שיצרנו עד היום בחיים. נראה שהגיע הזמן שנקלוט מי אנחנו ולאיזה מקום מדויק הבאנו את עצמנו בחיים הללו. עם הדחיפה של השמש לכוונה לבבית ולדיוק במחשבות ובמעשים, אנרגיית הדרקון מראה לנו היכן אנחנו עדיין מלאים בביקורת עצמית ובנוקשות פנימית. הלמידה היא לשחרר את ההרס העצמי שבא לידי ביטוי במחשבות שליליות על עצמנו בפרט ועל החיים בכלל. אנרגיית הדרקון הירחית מלמדת כיצד להשתחרר מהכלא המחשבתי השלילי האוטומטי הזה. הפחדים השונים שלנו מוקרנים לעולם כתמונה הולוגרפית, נתקלים במסה בחלל וחוזרים אלינו כמציאות. לאורך הגל אנו מוזמנים לשים לב למחשבות, למילים ולמעשים שלנו. המחשבות שלנו המבוטאות במילים הן שיוצרות את מציאותנו, כפי שנאמר "חיים ומוות ביד הלשון". כמו משק כנפי הפרפר שעובר מבעד למרחבים, כך גם המחשבות שלנו יוצרות מציאות מידית. ככל שנקפיד להשתמש במילים חיוביות ונלמד את העוצמה הטמונה בהקרנות הפנימיות שאנחנו משדרים ליקום, נוכל לברוא את רצונותינו באפס זמן (אמן!). חכמת הגל מלמדת להתבונן באותם הדברים שמזינים אותנו וגורמים לנו לחייך, בכישורים שקיימים בנו וכיצד אנו יכולים לבטא אותם בדרך שנעימה לנו. ברגע שנקבל את עצמנו ואת חיינו באהבה, כדאי שנשים לב כיצד הבקשות שלנו נוצרות במציאותנו בסינכרוניות המופלאה של פעימת החיים. 
הלך שמים המדריך היום מלמד שיכולות הבריאה שבנו ילכו ויתחזקו ככל שנשמור על גבולות ברורים ונקפיד להקשיב לצרכים ולרצונות האמיתיים שלנו. באוטומטים הרגשיים לכולנו קיימת נטייה להרס עצמי ובמקרים רבים אנחנו מעמידים את עצמנו במצבי התעללות של ממש. הדרכת הלך שמים מאפשרת ליצירה של עוגן נחוש והחלטי בתוכנו שמסוגל להגיד "לא" אסרטיבי לכל מי ומה שלא מתאים לו. באתגר השער הוא מבקש ש"נקפיד" לעשות בדיוק את מה שטוב ונעים לנו מבלי להרגיש אשמים, מוזרים או להדביק כותרת אחרת על מה שאנחנו רוצים. כדי להפסיק חלק גדול מהרעש במוחנו עלינו ללמוד להתייחס במלוא ה"רצינות" לעצמנו ולרצונות שלנו. ברגע שאנחנו מציבים את הגבולות, נוצר עבורנו חלל נרחב ללמידה, להתפתחות ולחיבור לחכמת הנשמה.  
 
 
 

ה- 28/8: טון 3, באנרגיה של רוח בהדרכת מגשר העולמות: אנרגיית הרוח מסמלת את יונק הדבש הססגוני שמקפץ לו בשמחה מעניין לעניין. בגל השמש אנחנו זקוקים לאנרגיה היאנגית האקטיבית הזאת כדי שנוכל לזרום עם אש היצירה השמשית שבליבנו. הרוח מסמלת את עקרון התקשורת ולאורך הגל מלמדת כיצד לבטא את האמת שלנו באופן הגיוני ובהיר. ביום שבו אנחנו מתחילים לזרום לכיוון פתרון האתגר, הרוח מאפשרת לנוע בקלילות מסיטואציה אחת לאחרת תוך כדי ביטוי ברור ומדויק של הרצונות שלנו. כדי שנוכל להפסיק את הביקורת וההרס העצמיים עלינו ללמוד להגיב באופן הגיוני ופרקטי להתרחשויות השונות בחיים ועל כן הרוח החשמלית ממלאה אותנו ביכולת לתקשורת קולחת וישירה. ביום השלישי של הזרימה האינטואיטיבית הרוח מפיחה אויר בריאותינו, ממלאה את מוחינו במידע מתחדש ואז מלמדת לבטא את רצונותינו בנועם, בחדות ובהומור. המגשר המדריך מאפשר לרפא את הכאב הרגשי שגורם לביקורת ואז לשחרר סיטואציות ותבניות חשיבה שכבר לא מתאימות לנו יותר בחיים. הוא מלמד שהכל תלוי באופן החשיבה שלנו וכדי שנוכל לחשוב באופן חיובי, ניתן ורצוי לשחרר זכרונות רגשיים תאיים טראומתיים. לאורך הגל אנחנו מוזמנים לנהוג כלפי עצמנו כמו רוח חמה, נעימה ומלטפת ובעזרתה לרפא את הדפוסים הרגשיים שמנעו מאתנו עד היום אהבה עצמית וקבלה של מידע ישיר מנשמתנו האדירה. 
 
לפי החכמה הסינית האנרגיה בימים אלה קרויה: "רוח", "השפעה חודרת", "העדין" (הקסגרמה 57), לפיה עלינו ללכת בדרכה של הרוח העדינה והבלתי פוסקת (רוח 3), להגדיר לעצמנו מטרות ברורות ולקיים אותן לאורך זמן (הלךשמים בהדרכה). ההצלחה מגיעה בהדרגה ומביאה עימה בהירות הולכת וגוברת של התכלית שלנו (שמש 1). הזמן דורש סבלנות, מחויבות ארוכת טווח וחזון של מה שברצוננו להשיג בסופו של דבר (דרקון 2). 
 
 

ה- 29/8: שער: טון 4, באנרגיה של לילה בהדרכת סערה: ביום הרביעי של הזריעה המנטלית אנרגיית הלילה מאפשרת להיכנס עמוק עמוק פנימה אל תוך ההיכל המקודש שבליבנו ושם להתחבר לאור של אהבה ולמידע מחודש. ההרס והביקורת העצמיים הם תוצאה של כאב רגשי מאד גדול והלילה מלמד לצלול אל תוך מורכבות הדפוסים הרגשיים ולהרחיב את זווית הראייה לגביהם. בעולמנו קיימת חשכה רבה שבאה לידי ביטוי בקשיים, במלחמות, במשברים כלכליים, במחלות, בתחושות יאוש, בידוד והרס. החשכה הקולקטיבית והאישית נובעות מחוסר בידע ומניתוק מהאור והאהבה שבפנים. כדי להגיע למצב שבו אנחנו רואים עם השמש את המצוי בחיינו כשלם, עלינו להכנס אל תוך עצמנו ולזהות את הרגשות הכואבים שמונעים זאת מאתנו. בעזרת אנרגיית הלילה העצמאי אנחנו לומדים לרפא את המקור הכואב, לפתח נקודת מבט רחבה יותר בנוגע למנגנונים האוטומטיים שלנו עד שאנו חווים נחמה ובית בתוך עצמנו. הסערה המדריכה היום מחזקת עוד יותר את התהליך בכך שהיא מרפאה מאתנו כאב רגשי ודחיסות מנטלית או פיזית. היא עוזרת להתחבר למקום נקי ופשוט בליבנו שנותן אמון בעצמו ובעולם וקופץ בהנאה למימיי החיים המרתקים. לאורך הגל אנחנו מוזמנים ליצור לעצמנו מרחב שבו נרגיש נינוחים ובבית ובו להמשיך לרפא את עצמנו ולהרחיב את זווית הראייה שלנו. בהיכל הלילה שלנו אנחנו יכולים להתנקות ולהטהר, להתחבר לאינטואיציה שבנו, לראות את היופי והחכמה האלוהית שקיימים כבר עכשיו במציאות שלנו ולקבל את שלל המתנות הצבעוניות שממתינות לנו בתוך תוכנו. 
 
 


ה- 30/8: טון 5, באנרגיה של זרע בהדרכת אדם: אנחנו נמצאים בגל שמאפשר להתחבר לאור האינסופי והלבבי של השמש שבליבנו ולשם כך הזרע הקוואנטי דוחף אותנו היום להסכים לשינוי מהותי בחיים ואז גם להשתנות. ככל שנזהה את הצמיחה החיובית המתרחשת בתוכנו במהלכם של שינויים ואת הרצף ההתפתחותי שעברנו בחודשים ובשנים שחלפו, נוכל להתחבר לעוצמה הנשית המקבלת הקיימת בכולנו. לרוב אנחנו מפחדים לשנות את המסגרות, ההרגלים וה'חוקים' שאנחנו רגילים אליהם. רובנו נעים בהילוך אוטומטי ומתפשרים על דברים רבים כי הם בטווח הידוע. עם הזרע היום אנחנו מלמדים את עצמנו שכל שינוי הוא לטובה ושזרימה עם שינויים מאפשרת להפתעות משמחות בחיינו ולהתפתחות האישיות שלנו. השינויים מעידים על גדילה ועל היכולת לברוא את עצמנו מחדש בכל רגע נתון. ביום החמישי הזרע מאפשר לקלוט את הרווח הטמון בשינויים בחיים ואז גם מניע אותנו ליצור אותם. במקום להחזיק באותן תבניות נוקשות המלוות אותנו במשך שנים ארוכות אנחנו לומדים לזרום, להשתחרר ולצמוח. האחיזה ה"אובססיבית" שלנו במצבים קבועים מונעת מאיתנו חיבור לעוצמה מאד גדולה הטמונה בכל אחד ואחת מאיתנו. האדם מדריך אותנו היום ללכת בחכמה בדרכינו, כשאנחנו פוקחים את עינינו לשפע ההזדמנויות המוצעות לנו ברגעים רבים בדרכנו בחיים. הדרכת האדם מאפשרת לקבל את הדרך שבחרנו לעצמנו וכן את אינסוף הדרכים של הסובבים אותנו. ככל שאנו לומדים לנטרל את השיפוטים הסוביקטיביים שלנו ולקבל את "האדם באשר הוא אדם" אנחנו מגדילים את שיתופי הפעולה ואת ההשפעה שלנו בעולם. לאט ובהדרגה אנחנו מתחילים לנוע עם לב פתוח ומאפשרים לשינויים מרחיקי לכת להתרחש עכשיו במציאות חיינו.
 
 

ה- 31/8: טון 6, באנרגיה של נחש בהדרכת נחש: ביום שבו אנחנו מתחילים לזרום עם עצמנו ועם הגל, מופיע הנחש הצבעוני והנוכח ומחבר אותנו אל חכמת הגוף שלנו. לאורך הגל השמש מזרימה אלינו מידע, אור וחום וכדי שנוכל להכיל את האש הלוהטת הזאת הנחש מלמד כיצד לחבר בין המח לתאי הגוף ולהתענג על מציאות החיים הפיזית. אנחנו נמצאים כאן בכדור הארץ, במציאות דואלית בתוך גוף אנושי והנחש מאפשר לשמוח על הנוכחות הממשית שלנו ועל תהליכי החיים המגוונים. כדי לארגן את מגוון העניינים שמתרחשים עכשיו במציאות שלנו, הנחש מפיח בתוכנו את שמחת החיים ומאפשר לנו פשוט להנות מכל מה שקורה. אתגר הדרקון שמלמד לקבל את עצמנו כפי שאנחנו ברגע זה ממש הולך ומתאזן כשאנחנו מצליחים לחיות במודעות בתוך הגוף וכמו כן כשאנו מכירים בייחודיות שלנו ומברכים עליה. במקום להדגיש את השונות ואת חוסר השייכות, הנחש הקצבי מלמד להתמקד באותנטיות ובעוצמות הקיימות בנו. כמו שאנחנו בדיוק הכרחי ליקום כולו! במקום להתמקד בנורמות ובחוקים החברתיים, הנחש מחבר אותנו לאינדיבידואליות ולרצונות האמיתיים שלנו. לקראת שיא הגל אנחנו לומדים לשמוח על החיים שלנו ועל התפקיד הייחודי והמיוחד ששמור אך ורק לנו במכלול הכולל של תהליכי היקום. 
 
לפי החכמה הסינית האנרגיה בימים אלה קרויה: "אנרגיה פוטנציאלית" (הקסגרמה 26), על פיה עכשיו קיימת בידנו אנרגיה עוצמתית שמאפשרת לנו להגשים משימות מרחיקות לכת (זרע 5). לפי הסינים היכולת לשלוט בכוחותינו, לכוונם ולרסנם מביאה להצלחה מרובה (נחש 6). עלינו להעריך מחדש את המטרות שהצבנו לעצמנו, לבדוק האם הן ראויות ולטובתם הנעלה של כל הנוגעים בדבר והתבוננות זו מובילה אותנו אל עבר מימוש עצמי (דרקון 2). זהו זמן לפריצת דרך משמעותית שיכולה לשנות לגמרי את חיינו (לילה 4). 
 
 

 
ה- 1/9: טון 7, באנרגיה של מגשר עולמות בהדרכת מראה: המגשר המהדהד בשיא הגל מאפשר לנו לקלוט שהחיים הם במה ושאנחנו השחקנים הראשיים. אנחנו בוחרים גם באיזה סרטים להשתתף וגם מפתחים ויוצרים את התסריטים השונים. כולנו חיים בסרט גדול וממוחזר בהתאם לדפוסים הרגשיים שנוצרו בנו בילדותנו והגיע הזמן לשנות את התסריטים שלא נעימים לנו. זה הכל עניין של בחירה מאיפה לחיות והפצעים המדממים מהילדות לרוב משאירים אותנו באותן בחירות מצומצמות ואוטומטיות. בשיא תהליך החיבור לשמש הקורנות שבתוכנו מגשר העולמות עוזר לרפא רגשות כואבים. היכולת להתחבר לאנרגיה הספיראלית האינסופית של הבריאה קיימת בידינו בכל רגע נתון ולשם כך עלינו לשחרר זכרונות כואבים מתוך תאי הגוף שלנו ובכך לפנות מקום למידע חדש ואחר. המראות הסובבות לאורך הגל מדריכות ומשקפות לנו איזה דפוסים מעיקים עכשיו על המערכת שלנו. עם המראה המדריכה אנחנו לומדים שהמון אנרגיה מתבזבזת לנו על השלכות ותרגומים של הסובבים אותנו. כל אחד והסרט שלו. כל אחד והתפקיד שהוא בוחר לשחק. שום דבר לא באמת אישי או מכוון נגדנו. דרך אינטראקציות עם העולם אנחנו משחררים שיפוטים שכליים על בני האדם וכך מתחברים לעוצמה הטמונה בתוכנו. שיא הגל מלמד שרוב בני האדם סגורים בתוך מערכת המידע הרגשית שעליה גדלו וכל אחד מסתובב בתוך בועה משל עצמו. ככל שנלמד לנוע אל מעבר לדינמיקות רגשיות השלכתיות מרוקנות, נוכל פשוט להיות מי שאנחנו, שלווים, נוכחים ושמחים על הרגע. 
 
 

ה- 2/9: טון 8, באנרגיה של יד בהדרכת קוף: היד הגלקטית ביום של היושרה עורכת בדק בית "רציני" ומחפשת תשובות כנות ומדוייקות לשאלות שמטרידות אותה. אנרגיית היד מלמדת לזרום כמו גל בחיים ולנוע בהנאה מעניין לעניין תוך כדי ביטוי מבריק של הכישורים הטבועים בנו. בכולנו קיימת היכולת לנוע בקלילות ובכיף בחיינו ולהשתדרג לתדר של הרצון. היד הגלקטית מזמינה אותנו היום לחקור את המעצורים בתוכנו שמונעים זאת מאתנו. אנחנו מוזמנים לשאול את עצמנו: "האם אני נאמן/ה לידיעה הפנימית שלי"?, "האם אני מדאיג/ה ומלחיצ/ה את עצמי או שעושה בדיוק את מה שמתאים לי ברוב הרגעים בחיי"?, "האם אני נותנ/ת מקום לפגיעות, לרגישות ולאנושיות שבי וזורמ/ת בחיים בקצב שלי"?, "האם אני מבטא/ת את היצירתיות והמקוריות הקיימים בי בחיי היום יום שלי"?, "האם אני קשוב/ה לידע הגוף או שהראש הוא זה שמנהל אותי"?, "האם אני לוקח/ת כל דבר ברצינות או שמא משתעשע/ת ממשחק החיים המרתק"? התשובות הכנות לשאלות הללו מייצרות בתוכנו כוח פנימי שיודע לנוע מנקודה לנקודה מתוך חיבור לרצון האמיתי וקבלת האינדיבידואליות שבו. ביום השמיני היד היודעת מחברת אותנו לידיעה פנימית עמוקה בנוגע להיבטים שונים של העשיה שלנו בחיים. הקוף בהדרכה מאפשר להשתעשע מכל מה שקורה לנו ולנוע למקומות שבהם כיף, קליל ונעים לנו. ככל שאנו עושים זאת הגאוניות של הקוף מעמיקה את החיבור הישיר שלנו לנשמתנו האדירה וממלאה אותנו בהשראה אינסופית ובהברקות של הרגע. 
 
 

ה- 3/9: טון 9, באנרגיה של כוכב בהדרכת זרע: אנרגיית הכוכב מסמלת את ונוס, את פסגת ההרמוניה, האהבה והיופי בעולמנו ומאפשרת היום להתחבר למרכז שבליבנו. תדר האהבה תמיד זמין עבורנו. עלינו ללמוד כיצד להצית בכל פעם מחדש את האהבה שקיימת בנו. לא מדובר בלאהוב את עצמנו. אלא בחיבור לאהבה שבנו שמאפשרת לרכות ולחמימות פנימיים. כוונת גל השמש היא למלא את חיינו ברטט מעודן שמאיר עבורנו רבדים חדשים ועמוקים שעד היום לא היתה לנו האפשרות להחשף אליהם. גלי המאיה מלמדים שקרני האור הסולאריים בעולם הפיזי הן רק חלק מזערי מיכולות הראייה שלנו. ככל שאנו מחוברים לאהבה, אנו נפתחים לראיית הנשמה שהיא המקום הרחב, היפה, הנדיב והעוצמתי שקיים בכולנו. כדי לראות עלינו לשחרר היבטים חשוכים מחיינו ומרגשותינו וביום של "נפילת האסימון" הכוכב מטעין אותנו במידע חיובי ובאופטימיות. אנחנו לומדים שככל שאנו מדגישים את החיובי שבנו, במקום את השלילי שלרוב אנו מתמקדים בו, אנחנו מצליחים לאהוב את עצמנו בדיוק כפי שאנחנו. ככל שאנו מתמקדים ביש שבחיים, חיינו מתמלאים בעוד ועוד יש. הזרע המדריך ממלא אותנו באומץ להשתנות ובצורה מודעת ומכוונת לפעול להגשמת חלומותינו. ברגע שנזרום עם ההזדמנויות היום יומיות הנקרות בדרכינו, מבלי לצמצם מראש את האופן שבו הדברים אמורים לקרות בחיים, נחווה מבפנים את האהבה של הכוכב. אנחנו מוזמנים היום לנשום את הכוכב לכל תאי הגוף ולהתמלא באנרגיית האהבה והיופי של ונוס. 
 
 
 

ה- 4/9: טון 10, באנרגיה של ירח בהדרכת אדמה: אנרגיית הירח מלמדת כיצד להתגלגל כמו כדור במציאות החיים, פתוחים ל360 מעלות של אפשרויות. ביום של ה'פינישים' האחרונים אנו מבינים שהקושי בראיית היש ובחיבור לאהבה טמון בזיכרון רגשי שקשור בילד שבנו, שנצרב בתוכנו תקופת הילדות. ביום שבו אנחנו מדייקים עוד יותר את תהליך הגל, הירח הפלנטרי עוזר לרפא פצע ישן ומשחרר מאיתנו סופית זכרון טראומתי שקשור בילדות שלנו. הלמידה כאן היא שהחיבור לאש הנשמה שבנו תלוי בריפוי פצעי הילדות שמצמצמים את האפשרויות שלנו בחיים. ריפוי המידע השלילי מאפשר לזרום בחיים במלוא העוצמה שלנו. אנרגיית האדמה המדריכה היום מזרימה אלינו מידע חדש שמאפשר להתעוררות ולתנועה סינכרונית במציאות חיינו. היא מאפשרת לקלוט את המידע שהנשמה מעבירה אלינו בכל רגע ולתרגם אותו באופן מעשי אל תוך המציאות שלנו. הירח מסמל תחנת תקשורת גלקטית וביום העשירי מרחיב את יכולת השידור והקליטה לסימנים שהיקום שולח אלינו. מכאן שהרבה מאד מסרים נשלחים אלינו עכשיו על מנת שנתעצם ונזרום. מעבר לצמיחה האישית שלנו הגיע הזמן שנפעל גם בדרכינו הייחודית למען התפתחות המודעת של האנושות כולה. בידי כולנו קיימת תמיד הזדמנות להאיר את החשכה הקולקטיבית המקיפה אותנו. ככל שיותר בני אדם יתעוררו בתקופה הזאת וישדרו תבניות מחשבתיות של יש שלום, יש אהבה, יש פתרונות, רשת האור הפרוסה מעלינו תלך ותתעצם. אנחנו מוזמנים לנשום היום את הירח, לנקות את תאי גופנו מרגשות לא מאוזנים ולקבל סימנים להמשך הדרך. 
 
לפי החכמה הסינית, האנרגיה שמלווה אותנו בימים אלה קרויה: "המקור" ("הבאר") (הקסגרמה 48), על פיה קיים מקור (שמש 1) שמכיל את האמת הקולקטיבית של המין האנושי שמקבל מהתנסותו של היחיד ומעניק לטבעו של היחיד. החדירה למקור של נבכי המין האנושי מאפשרת נתינת מענה לצרכים ולרצונות האישיים (ירח 10) ולנגיעה כנה בעומק הרגשות של עצמנו ושל אחינו בני האדם (כלב 11). נדרש עכשיו שיתוף פעולה אמיתי עם השותפים שלנו לקארמה (יד 8) כדי שנוכל לממש את המטרות שלנו ולחוות בחיינו את האמיתות האוניברסאליות (כוכב 9). 
 
 
 

ה- 5/9: שער: טון 11 באנרגיה של כלב בהדרכת כלב: כלב ביום של השחרור מעיד על כך שחוסר הקבלה העצמית שלנו נעוץ בחסך רגשי פנימי שמניע אותנו אל עבר דרמות וקיצוניות בחיים. עבור כולנו קיים מקור אהבה אינסופי בתוכנו. לרוב אנו לא מחוברים אליו וכמהים לקבל אהבה מהחוץ. הכלב מלמד להפוך לחברים הכי טובים של עצמנו ובכך להתייחס במלוא ה'רצינות' לרגשות ולרצונות האישיים שלנו. רק כשאנחנו קשובים לרצונות הלב שלנו, ליבנו יכול להפתח גם לאחרים. רק כשאנחנו נוהגים באהבה כלפי עצמנו, אנחנו יכולים להעניק אהבה גם לסובבים אותנו. ביום ההמסה של מה שעדיין מעכב את חווית האחדות הפנימית, הכלב מלמד להפסיק את התלות בבחוץ, בתשומת לב ובאישורים מהסביבה ומהעולם. אנחנו מבינים שהמעורבות הרגשית וההזדהות שלנו עם אנשים ועם סיטואציות שונות מבזבזת לנו אנרגיה מרובה ומכניסה אותנו לדינמיקות סוערות של השלכות, תרגומים וחשבונאות. במקום הנטייה לרצות את הסובבים ולהתיש את עצמנו בדרמות החיים, אנחנו מטעינים את עצמנו במה שנכון לנו ולומדים ליצור תקשורת הגיונית עם העולם והסובבים שבחוץ. כשאנחנו לומדים לאהוב את עצמנו, אנו יכולים באמת לאהוב גם את האחר, כפי שנאמר "ואהבת לרעך כמוך". פעמים רבות אנחנו נוטים לשכוח את ה"כמוך" ומוצאים את עצמנו מלאים בביקורת עצמית ובתסכול. ככל שננטרל את הדינמיקות הרגשיות השואבות הללו ונקשיב לעצמנו, נוכל לזרום בהנאה בדרך האמצע עבורנו ולהקרין אהבה לקרובינו ולחברינו. ביום שער זה ננשום את הכלב אל מרכז הלב שלנו ונרגיש כיצד הוא נפתח יותר ויותר. 
 
 

ה- 6/9: יום שער: טון 12 באנרגיה של קוף בהדרכת לילה: פתרון הגל עם הקוף היצירתי מעיד על כך שבגל השמש ניתן להתחבר לנשמה העצומה ודרכה לגאוניות הקיימים בכל אחד ואחת מאתנו. ברגע שאנחנו מגיעים למקום של קבלה עצמית אמיתית ולהזנה נכונה של עצמנו, אנחנו מאפשרים למקוריות שבנו לפרוץ החוצה וההתנהלות בחיים הופכת לזורמת, קלילה ומספקת. השמש שמיגנטה אלינו אש לוהטת הופכת לאנרגיה יצירתית קופיפית בתנועה וביום הקריסטלי אנחנו משועשעים ממשחק החיים ופתוחים ליצירה של יש מאין. הלילה מדריך הפתרון מעיד על כך שבמהלך הגל הצלחנו לרפא בעזרת התודעה המורחבת שלנו דפוסים רגשיים כואבים. אתגר הדרקון פיתח בתוכנו כוח ועוצמה לקבל ברכות את המקומות החשוכים בתוכנו. אנרגיית הלילה משולה לרחם ולמערה. כשאנחנו יושבים זמן מה בחשכה מוחלטת, לאט ובהדרגה אנו רואים אור. ברגע שאנחנו מסירים את ערפל הלילה שבתוכנו אנו מתחברים לאינטואיציה חדה ובהירה ומקבלים גישה לעולם של אור אינסופי הקיים בנשמה שבנו. ביום זה אנחנו חווים תחושת נינוחות וזורמים בהנאה ובקלות במציאות החיים. אנחנו מוזמנים ליצור לעצמנו היכל לילה מקודש, לנשום את סמל הקוף ולהתמלא במידע ישיר מהנשמה העצומה שבנו.
 
 

ה- 7/9: טון 13, סוף גל השמש מגיע עם אדם בהדרכת לוחם: אדם בטון שלוש עשרה מסמל הליכה בטוחה ומלאה בהכרת תודה בדרך שיצרנו לעצמנו. גל השמש הופך אותנו לאדם קוסמי מלא בחכמה שמעז ללכת עם האמת הפנימית העמוקה ביותר שלו ולממש אותה באלגנטיות, בנועם ובתבונה. אתגר הדרקון יצר מלחמה פנימית בין המניפולציות השכליות והוויתור העצמי לבין חיבור לקול פנימי תוסס ומשתנה. בין קולות של נורמה, הורים וחברה לבין קול פנימי נקי ואותנטי. הסימבוליקה של הגל מלמדת על מאבק פנימי בין הרצון- הרץ לצורך- הצר שמגיע לפתרונו כשאנחנו משחררים את האוטומטיים הדפוסיים הרגשיים של הצורך ולומדים לזרום עם הרצון הנייד שלנו. תהליך הגל אפשר לשחרר ביקורת והרס עצמיים ע"י קבלה והכלה של מה שאנחנו מרגישים ושל היש בחיינו. כתוצאה מכך ניתן לעבור לדרך אחרת של התנהלות, לדרך של השמש המאירה. הלוחם המדריך היום מבטא את הקול הפנימי שבתוכו ומסמל סוג של "נצחון" אישי על דפוס רגשי משמעותי. למדנו להקשיב לידיעת הגוף, לאינטואיציה הפנימית ולנטרל את התנודות הבלתי פוסקות של הראש הספקני שבנו. הגל מוביל לאט ובהדרגה לשחרור של הרגלים ותבניות אישיותיות ממוחזרות וקיים בו הפוטנציאל להתחבר לחכמת הנשמה שבנו. בסוף גל השמש קיימת האפשרות לפרוץ את הגבולות הידועים לנו ולהתחבר להדרכה קבועה של הנשמה שתמיד קיימת בגופנו. הדחיפה של השמש מובילה לישות אנושית מלאה בחכמה שמקבלת את "האדם באשר הוא אדם" ושמחה ומודה על ההזדמנויות המדויקות הנקרות בדרכה ועל הזכות לחיים בגוף אנושי. 
 
 
גל השמש מסתיים ואנחנו מתכוננים ומברכים על הגל הבא, גל הלך שמים...
 
 
 
 
להנאתכם, ספר וירטואלי בחינם
ובו מידע נרחב על כל גלופה 
נא ללחוץ כאן
באהבה,
טליה.