עברית  |  English  |  
 

אני מתרגשת ומתכבדת לשתף בקטגוריה חדשה ולהכניס אל תוך ה- MayaZone את .TalyaZone
ב- 6/9/20:13, במגשר עולמות משחרר בגל הלוחם ובראש השנה היהודית, השתחרר אצלי משהו ונפתח ערוץ ישיר אל תוך עולם המוזיקה המופלא!
שמחה לשתף בסקיצות של השירים שפירסמתי לבינתיים.מקווה מאד שתהנו!


התחזית מתפרסמת גם באפליקצית MayaScope. 
בעברית ובאנגלית, כרגע רק באייפון.
להורדת האפליקציה

 
 
 
 
ברוכים הבאים לתחזית המאיה

גל האדם

 
 
שלום רב וברכות לכולנו:
איזהו האדם? השמח בחלקו. אם אכן כך הוא הדבר, נדמה כי קיימים מעט מאד בני אדם בעולמנו.. בגל האדם אנו לומדים להיות ראויים לכותרת 'בן אדם', שמתבונן בגובה הלב על אחיו בני האדם ומגיע מתוך כוונה לבבית למצבים ולמפגשים השונים. אדם שמכיר בזכות האדירה והכלל לא מובנת מאליה של חיים בגוף אנושי ושמודה ושמח על היש הקיים בחייו. לצורך כך עלינו לעבור כברת דרך וכחלק ממנה ללמוד להתמקד במה שיש לנו ובנו כאן ועכשיו, ברגע ולשם כך מיועד גל האדם:
 
ה- 4/7: טון 1 בגל האדם: במשך שלוש עשרה הימים הקרובים האדם מלמד ש"האושר הוא מהות", כפי שאמר ניטשה. האושר הוא כל רגע בדרך עצמה ולא המטרות, הכותרות או התוצאות שאליהן רוצים להגיע. רובנו מתנהלים ביום יום מתוך הילוך אוטומטי של רשימת צרכים שמצמצמים את האפשרויות שלנו. התרגלנו לחפש את האושר בחוץ ונדמה לנו ש"שם"- במטרה, בכותרת, בחופש וכו', קיים האושר. אנחנו רגילים לרוץ מוטרדים, לחוצים ובמתח ממשימה אחת לאחרת, במקום לנוע מתוך הרצון הקיים בנו ברגע. עושים דברים ש"צריך" לעשות מתוך תקווה שאם המטרות שהצבנו לעצמנו ימומשו, אזי ייתכן שנחווה מעט אושר. לעתים קרובות אנו חווים תחושת תקיעות וחוסר אונים על כך שאין במציאות שלנו את מה שהיינו רוצים שיהיה בה. האדם המגנטי מאפשר להתמקד ברצונות שלנו כאן ועכשיו. מנגנוני הגנה שפיתחנו לאורך השנים גורמים לתנועה ההישרדות הזאת וחוסמים את החיבור הישיר ל'תורה' כולה, לידע הנשמה שקיים בתוכנו בכל רגע. האדם מאפשר לתובנה שהכל קורה תמיד לטובתנו ומאפשר לתת 'משמעות' חיובית של צמיחה לאירועי החיים. כך הוא עוזר להתגבר באופן פרופורציונאלי והגיוני על "מכשולים" שונים שצצים ולקבל את כל מה שקורה כנכון ומדויק.
אדם הוא אחד שבאמת איכפת לו מהאחר ושהכוונה שלו בכל מפגש היא לטובת כל הנוגעים בדבר. כשאנו מבינים שהאושר הוא בתוכנו ותלוי אך ורק בזווית הראייה שלנו, משתחררות מאתנו הציפיות והשיפוטים על בני האדם הסובבים. אנו מבינים שהכל מתרחש בינינו לבין עצמנו ושאין צורך לקחת אישית שום דבר ואף אחד. כל אחד וה"תוכנה" שממנה הוא פועל והאדם מבין שקיימות אינסוף דרכים כאינסוף האינדיבידואלים. בגל הסערה ריפאנו פצעים וחוסר איזון ועכשיו אנו מוכנים למגנט שפע של אפשרויות חדשות לדרך שלנו. לא נתפס בעינינו שכל מה שאנחנו מבקשים אכן יכול להגיע אלינו. ככל שאנו מאוזנים רגשית ומוטענים באנרגיה ובאהבה מבפנים, אנו חווים את היש הקיים בחיינו ומתוך היש ממגנטים עוד ועוד שפע בכל התחומים. לאורך הגל אנחנו מבררים מה גורם לנו לאושר, מה מאזן ומטעין אותנו ופועלים למימוש הרצונות הללו. הגל מוביל לאט ובהדרגה עד לזרע הקוסמי ביום האחרון שזורם בהנאה עם שינויי החיים ופתוח לאפשרויות משמחות בדרך מאושרת! לאורך הגל ניתן לשים את סמל האדם מול העיניים ותוך כדי נשימת הסמל אל תוך כל התאים בגוף להיפתח למגוון היפיפה של מתנות החיים. אמן!
 
 
 
 
ה- 5/7: יום שער: טון 2 באנרגיה של הלך שמים: הלך שמים מאתגר אותנו להתחבר לעוצמות הקיימות בנו ולהתמלא בחמלה כלפי עצמנו וכלפי אחינו בני האדם. אנחנו לומדים לשים את הפוקוס על הצרכים והרצונות שלנו ומבינים שבאמת מותר לנו לעשות מה שאנחנו רוצים. זה לא שהאחר פחות חשוב, אלא שפשוט אנחנו מאד חשובים! אנו יכולים ואף מחויבים לתת את תשומת לבנו לעצמנו ולומדים להגביל את כל מי ומה שלא מאפשרים זאת. הלך שמים מבקש שנתחבר לנחישות פנימית ונלמד להציב גבול ברור לכל מה שמפריע לנו בדרך וגוזל מאתנו אנרגיית חיים. כדאי לעשות רשימה של מה שחשוב לנו עכשיו ולאורך הגל להתנהל בהתאם. הלך השמים הירחי גורם לסיטואציות שבהן נלמד להגדיר בבירור את גבולות הרצון והנוחות שלנו. עלינו להבין שעשייה של דבר בניגוד לרצוננו יוצרת מאבק פנימי מתיש ולכן אין מקום להרגשה של "לא נעים" או לכל תנודה אחרת שהיא ביחס לאחר ולעולם. אנו לומדים להגיד 'לא' החלטי ונחוש למה שלא מדויק עבורנו ולנטרל פריצת גבולות. הנשמה של המקיפים אותנו הרבה יותר חכמה מהאישיות המוגבלת שלנו והגורל של האחרים לא יכול להיות באחריותנו. כשאנו מכבדים את גבולות המרחב האישי שלנו, האנרגיה נשמרת בתוכנו ונוצר בנו המקום להתחבר לקול הפנימי, להתפתח ולהתחדש בתחומים השונים בחיינו. הצמיחה עם אתגר השער של הלך שמים יכולה להוביל לקפיצת מדרגה רוחנית. במידה ונעקוב אחר הקודים שבגל האדם נוכל להתחבר ישירות לנשמה האדירה שבנו שבכל רגע ורגע מעבירה לנו את אינפורמציה רלוונטית. הימים בגל האדם נמצאים בסמוך למרכז לוח הצ'ולקין ומלמדים לקחת את הזמן לבד עם עצמנו, לחדד את הערנות שלנו בנוגע לסוגיות השונות המלוות אותנו עכשיו ואז לנוע באומץ לקראת מימוש הרצונות הללו. היום ניתן לשאוף את הלך שמים אל תאי הגוף ולדמיין היכל שמקיף אותנו. בתוך היכל הלך השמים המקודש שנוצר ניתן לראות אילו דברים אנו רוצים למשוך עכשיו אל תוך חיינו ולאילו דברים אנו רוצים להציב גבול ברור. ככל שנשהה בהיכל הפנימי הזה נוכל להרחיב את החיבור לנשמתנו העצומה, לפתוח את ליבנו הרחב ולהגדיל את העוצמה בתוך הגוף שלנו.
 
 
 
 
ה- 6/7: טון 3 באנרגיה של קוסם: הפוקוס לפתרון אתגר הלך שמים מתחיל עם הקוסם שמלמד שאנחנו אלה שיודעים הכי טוב מה נכון לנו בכל רגע ושהגיע הזמן לסמוך על תחושות הבטן שלנו. בעזרת הקוסם אנו לומדים לזהות ולשחרר את הצורך לקבל את אישורי החברה, הנורמה והאנשים המקיפים. גל האדם ממגנט סיטואציות מגוונות בהתאם לרצונות שהגדרנו והזדמנויות חדשות מופיעות עכשיו במציאות החיים. הקוסם החשמלי מגדיל את האמון בעצמנו ובאינטואיציות שלנו ובכך מאפשר לשחרר, להכיל ולזרום עם המצבים החדשים המתרחשים עכשיו. הקוסם גם מלמד לשחרר את הצורך לשלוט מהראש באירועי החיים. תחושת השליטה המדומה מגבילה את האפשרויות הקיימות עבורנו ברגע הנתון ומקפיאה מצבים. הניסיון לשלוט הוא למעשה מנגנון הגנה של ראש חזק שפיתחנו לאורך השנים ש'מגן' עלינו מהעתיד ה'מסוכן' ומאסונות שעלולים להגיע. החיים מהראש מצמצמים ומקבעים לאותם הרגלים, תבניות וחוקים ולא מאפשרים לחיות באמת את מה שניתן ברגע. אנחנו בכל מקרה לא שולטים בשום דבר ובאף אחד והקוסם מלמד להפסיק לתכנן, לארגן ולחשב ופשוט להרפות. ככל שאנו מרפים מהמחשבות הבלתי פוסקות של ה"מה יהיה" וממקדים את עצמנו ברגע עצמו, אנו מצליחים להתחבר פנימה, למרכז שבלב. רק החיבור לאינטואיציה הפנימית וההתנהלות מתוך תחושות הגוף ורגשות הלב מאפשרת להגיע למקום של האדם השמח בחלקו. ביום של הזרימה אנחנו מתחברים למקום של פשטות, לבביות וכנות עם עצמנו ועם הסובבים. אנו לומדים לסמוך על עצמנו שלא משנה במה נתקל בחיים, אנחנו יכולים להכיל אותו. יותר טוב או פחות, אנחנו יכולים. ביום זה ננשום את הקוסם, ניתן הוראה למח להתמקד בכאן ועכשיו, נתחבר לחכמת הלב ונפנים שמגיע לנו לקבל את הטוב ביותר בחיים הללו.
 
 
 
ה- 7/7: טון 4 באנרגיית הנשר: כדי להגיע למצב שאנחנו שמחים בחלקנו עם האדם, הנשר מלמד לקחת כמה וכמה צעדים לאחור ולהתבונן באופן נטול שיפוט על העובדות של תמונת חיינו הרחבה. כשאנו מרחיבים את הפרספקטיבה שלנו, אנו מסוגלים להתייחס באובייקטיביות לאנשים ולסיטואציות השונות ומפסיקים להתנהל מתוך הדינמיקות הממוחזרות של הקורבן והאשם. עלינו להבין שרב בני האדם עסוקים ב'סרטים' הישרדותיים בהתאם לדפוסים המוטבעים בהם. אין טעם לכעוס, להאשים, לבקר או להתאכזב אלא להתבונן מזווית הנשמה על השיעור הטמון בפנים. ביום הזריעה המנטלית הנשר מלמד שהשפע שאותו אנו מבקשים ויכולים למגנט קשור בראייה כוללת של התהליכים האנושיים ובתפקיד הייחודי שיש לנו ביצירת המציאות שלנו. החזון והתקווה שבאנרגיית הנשר העצמאי מאפשרים לזיהוי הבחירה שלנו באפיזודות השונות במציאות, לקבל את מה שיש ומהיש לייצר עוד ועוד יש. הנשר הוא זה שרואה בראייה רחבה את כל הפרטים כולם ויכול לגבש תוכנית פעולה מאורגנת שבעזרתה ניתן לרקוד בשמחה את החלומות מרחיקי הלכת שלנו. תוכנית זו מלמדת גם לאזן בין עשייה אינטנסיבית לבין מנוחה. זמן הפנאי והמנוחה מטעינים אותנו באנרגיה שמביאה להשראה ודוחפת אותנו ליצור את חלומותינו הנרחבים. אנו מגלים איך שבסופו ובתחילתו של דבר, הכל תמיד קורה בקצב הנכון ושאכן קיימת דרך לממש את רצונותינו ולזרום בחיים על מי מנוחות. היום ננשום את הנשר אל כל תאי הגוף ולאט ובהדרגה נתרומם לזווית ראייה רחבה ואובייקטיבית יותר. אז נתבונן בפרטים השונים של מציאותינו, נתמקד ברצונות שלנו ונקבל הדרכה בנוגע לדרך הקלה והמהנה ביותר למימושם.
 
 
 

ה- 8/7: יום שער: טון 5 באנרגיית הלוחם: הלוחם הקוואנטי היום ממקד אותנו ברבגוניות הצבעונית הקיימת בנו ובחיינו, בידע הרב והמעורר השראה שאספנו ולמדנו וברגישות התבונה שהצלחנו לפתח לאורך הדרך שעשינו עד הלום. הוא מסמל חיבור לעוצמה, לנחישות ולהחלטיות שמאפשרים ללכת עם האמת שלנו עד הסוף, ללא פשרות וללא הצורך באישורים מהחוץ. הלוחם מסכים לצאת אל מעבר לגבולות הנוחות שלו ולהתנסות בכל מיני דברים חדשים. יש לו את האומץ להכיל את מה שנדרש כדי לקפוץ עם האותנטיות שבו למימיי החיים. הלוחם הוא עצמאי בשטח ומלמד לשחרר את התלות שפיתחנו באנשים, במצבים, בחומר, בתוצאות, בכותרות ובכלל במיתוסים, בנורמות ובכל דבר אחר שאנו נאחזים בו. שחרור התלות בחוץ מאפשר לחיבור לפנים, לביטחון עצמי ולכוחות לבטא את האמת הייחודית לנו. כח הרצון למגנוט של שפע רב עם האדם ולקפיצה הרוחנית עם הלך שמים נשענים על התבונה והתעוזה של לוחם האור שבנו. כדי להלך בין שמים לאדמה ולהפוך לצינור ישיר לידע הנשמה, עלינו ללמוד להתחבר לקול הפנימי האינטואיטיבי, שהוא הקול שלנו שלא תלוי בשום דבר ובאף אחד. ביום של גיבוש המוטיבציה לפתרון אתגר הלך שמים, אנחנו שוב מוזמנים לשאול את עצמנו מהם החלומות האמיתיים שלנו ומה אנו מבקשים למגנט עכשיו אל תוך מציאות חיינו. הלוחם האינטליגנט עוזר להגדיר את רצונותינו בצורה מדויקת וברורה ואז מבטא אותם בחכמה ובאלגנטיות ביום יום השוטף. ביום החמישי ננשום את הלוחם, נרגיש סליל שיוצא מהעין השלישית אל מרכז האדמה ומחבר אותנו לקול הפנימי שלנו.
 
ה- 9/7: טון 6 באנרגיה של אדמה: האדמה מסמלת קרקוע ועוגן מושרש היטב בתוך הגוף ומחברת אותנו בדרך פרקטית אל הגוף הפיזי ואל מציאות חיים. היא מלמדת שאין טעם לבזבז אנרגיה על מחשבות עתידיות או על שכנוע הסובבים אותנו בנכונות דרכנו, אלא פשוט לעשות את שלנו באופן מעשי, כמיטב יכולתנו ברגע. ביום שבו אנו מארגנים את מה שניתן לקראת שיא התהליך, אנו מבינים שגם אם אנחנו רק בכיוון, מה שחשוב הוא שנצעד בכיוון הזה ולו רק צעד אחד קטן. אנחנו נמצאים בגל אדם שמלמד לנוע מתוך רצון הלב בדרכינו בחיים והאדמה היום מעירה אותנו מתרדמת ארוכת שנים ומחברת לצליל ולעשייה שמתאימים לנו עכשיו. היא ממלאה את המוחות שלנו ברעיונות שתומכים בתהליך הצמיחה האישי שלנו ושגם עוזרים לתהליך השינוי הקולקטיבי שמתרחש בכדור הארץ. ביום של האיזון האדמה הקצבית מחברת אותנו לקצב הזרימה הטבעי שלנו ומאפשרת לנוע בסינכרוניזציה הרמונית מסיטואציה אחת לאחרת. כדאי לשים לב ל"צירופי המקרים" השונים המתרחשים לאורך הגל ולהבחין בעובדה שהכל קורה בדיוק בזמן הנכון עבורנו. כיצד מפגש אחד מוביל לאחר, כיצד אדם מסוים מכוון לאדם הספציפי שביקשנו לפגוש, כיצד עשייה מסוג מסוים מתפתחת לכיוונים חדשים וכיצד בסיכומו של דבר הכל קורה לטובתנו. היום אנחנו מוזמנים לנשום את סמל האדמה אל תאי הגוף ולחוות תחושה של עוגן ויציבות מבפנים. נדמיין שורשים מכפות הרגלים אל מרכז האדמה,  נתקרקע בגוף ונחבר את רעיונותינו המופלאים למציאות.
 
 
 
ה- 10/7: טון 7 באנרגיית המראה: כדי להיות ראויים לתואר 'אדם', אנו מתבקשים להתבונן באופן שווה על כל בני האדם כולם, ללא מסכות האישיות הסובייקטיביות המעוותות של הטוב והרע, העליון והנחות, השווה והלא שווה. המראה המהדהדת מאפשרת להתרומם לזווית ראייה אוביקטיבית בנוגע לבני האדם הסובבים ולראות מבעד להשלכות ולתרגומים הרגשיים שמעוורים את עינינו. כדי שנוכל להתבונן בגובה הלב, אנו לומדים לנטרל את השיפוטים האוטומטים הללו ולקבל את ה'אדם באשר הוא אדם'. בשיא התהליך המראה מאפשרת להבנה שבכל מקרה אנחנו יכולים לראות אך ורק את עצמנו. האנשים המקיפים פשוט משקפים לנו את המחשבות והרגשות הפרטיים שלנו. דרך מערכות היחסים עם העולם אנו לומדים על התחומים בהם נדרשת מאיתנו עוד "עבודה" על העצמי שלנו. המראה מלמדת לשחרר מחיינו דינמיקות מתישות, בזבוזי אנרגיה על הסובבים, כוונות שליליות ובכלל את איבוד האנרגיה מול העולם. היא גם מאפשרת להפסיק לבזבז אנרגיה על העתיד הווירטואלי ובמקום התנודות האשלייתיות לראות כיצד כבר עכשיו אנו נמצאים במסלול של העצמה והתפתחות. בעיצומו של תהליך החיבור לרצון לב האדם, אנו מבינים שככל שנצליח להיות נוכחים כאן ועכשיו, ברגע הזה, אין גבולות לשפע שקיים עבורנו. בשיא הגל ננשום את המראה, נדמיין פירמידת זהב שמקיפה אותנו ובתוכה נאפשר לעצמנו לראות מבעד למראות ולאשליית המציאות. 
 
 
ה- 11/7: טון 8 באנרגיה של סערה: הסערה מעירה אותנו היום לשים לב היכן אנחנו עדיין לא סומכים על עצמנו ועל נשמתנו ובכך לא מאפשרים את איכות החיים שיכולה להיות לנו. ביום של הכנות העצמית ובדק הבית הפנימי, הסערה הגלקטית מזמינה אותנו לשאול: "איזה אזורים בגוף שלי מבקשים את תשומת ליבי?", "אילו חלקים בחיי אינם מאוזנים?", "אילו מחשבות שליליות עולות בי ללא שליטה?", "באיזה תחומים עדיין קיים בי חוסר ביטחון?", "באילו היבטים אני זקוק/ה לעזרה חיצונית?" אנו נמצאים בתהליך שבו אנחנו לומדים להתחבר לעוצמה ולנחישות פנימיים והסערה מאפשרת לרפא את החסימות הפיזיות, הרגשיות או המחשבתיות שעדיין מעכבות אותנו מלחוות אושר כאן ועכשיו. דרך תהליך של התבוננות עצמית היא מגדילה את הביטחון העצמי שלנו ואת האמון בכך שאנו יכולים לקפוץ עם הרצונות הלבביים שלנו אל מימיי החיים המרתקים. ההטענה והריפוי שבאנרגיית הסערה יכולים לעזור ביצירת תבניות מחשבתיות מדויקות של יש וכתוצאה מכך את היכולת למגנט את המציאות הרצויה עבורנו. ביום זה ננשום את האור הסגול המרפא של הסערה, נרגיש כיצד הוא חודר לכל תא ותא בגוף, מרפא שליליות וספקות וממלא אותנו בחום פנימי של ריפוי ואהבה. 
 
 
ה- 12/7: טון 9 באנרגיה של שמש: נקודת המפנה בעלילת הגל מתרחשת עם הבהירות, החום והאש שבאנרגיית השמש הסולארית. זה הכל עניין של זווית ראייה והשמש היום ממלאה אותנו באור ובמידע חדש שמאיר את חוסר הדיוקים שעדיין קיימים בחשיבה שלנו. ביום של "נפילת האסימון" הבהירות השמשית מאפשרת להתבונן מקרוב באספקטים מורכבים ו"בעייתיים" במציאותינו שדורשים עכשיו הגיון בריא ופתרונות פרקטיים. אנו לומדים לחדד ולהגדיר לעצמנו במדויק את רצונותינו ולהתמקד בפתרונות ולא בבעיות. ההגדרה הברורה וחיפוש האפשרויות מזרזים את היכולת למימוש. השמש מטעינה אותנו היום בחמימות ובנדיבות שופעים, מתוך נקודת הנחה שמה שבאמת שלנו אף אחד לא יכול לקחת מאתנו. בכך היא מאפשרת לחוות תחושות רכות כלפי עצמנו ואז גם כלפי הסובבים ולנוע נינוחים ונטולי שיפוט בדרך שלנו. אנחנו מבינים שככל שנתחבר לאש היצירה הפועמת בנו, כך נוכל ללמוד, לחקור ולהתמלא באנרגיה מתוך עצמנו ולא מתוך התלות בחוץ. כשאנו מצליחים להתבונן דרך ההיגיון הבריא שלנו על עובדות החיים, המצוי הופך להיות בעל משמעות חיובית. השמש מאפשרת לחוות את המצוי בחיינו כשדה פרחים צבעוני ומושלם. ביום הפענוח היא מלמדת על השלמות שלמעשה נמצאת בכל רגע נתון ומאפשרת נגיעה בחוויית האושר הקיימת ברגע הזה ממש. היום ננשום את השמש ונתמקד ביופי הרבגוני שקיים בנו ובסביבה שלנו. אז נבקש להתחבר לפולס היצירתי שבתוכנו עד שנצליח לזרום מתוך האש היוקדת, הממגנטת והיצירתית שבתוכנו.
 
 
 
ה- 13/7: טון 10 באנרגיית הדרקון: ביום עיצוב הדקויות בגל, הדרקון מלמדת שכדי לחוות אושר, עלינו ללמוד בכל פעם מחדש להתחבר לאהבה שתמיד קיימת בנו ולקבל את עצמנו ואת חיינו בדיוק כפי שהם. יש בכולנו צדדים מופלאים ומדהימים וגם 'פאקים' כביכול וצדדים חלשים. אנו לומדים לקבל את עצמנו בדיוק כמו שאנחנו אוהבים חבר טוב על כל הצדדים שיש בו, לשחרר את הספקות והקולות הפנימיים השליליים ובמקומם למלא את עצמנו בקולות תומכים ומפרגנים. אנרגיית הדרקון הפלנטרית מבקשת שננהג באימהיות, בסלחנות וברכות כלפי עצמנו ממש כשם שאנו מתייחסים לתינוק רך ועדין. במקום לכעוס על ה"טעויות" שאנו עושים או על מצבים שנקלענו אליהם ולחשוב מחשבות שליליות, אנו לומדים לקבל את עצמנו ללא תנאים, למרות ובגלל כל מה שיש בנו. האנרגיה הנשית והאימהית מזמינה אותנו היום להתמלא באהבה בעזרת כל הדברים הנפלאים שכבר קיימים בנו ובחיים שלנו. היא מאפשרת להזין את הגוף, הרגש, המוח והרוח שלנו ובכך להתמלא באנרגיה שמאפשרת לבריאה של כל דבר שנחפוץ בו. במקום לנוע מתוך החסר והביקורתיות העצמיים האוטומטיים שהם למעשה מיחזור של מידע רגשי כואב, זה הזמן להבין ש"זה מה יש" כרגע ומה שיש הוא נפלא. היום אנו מוזמנים לנשום את הדרקון אל כל תאי הגוף ולהזין את עצמנו באהבה וברכות. נמשיך לנשום  ולהגיד: "אני מקבלת/ת את עצמי, הסגנון, הקצב, ההעדפות, המראה, הקול וכו' עד שנחווה חמימות פנימית ותחושה של קבלה עצמית.
 
 
ה- 14/7: טון 11 באנרגיית רוח: הרוח מסמלת את עקרון התקשורת והופעתה היום מעידה על כך שכדי להפוך לצינור הנשמה עלינו לבטא את רצונותינו באופן פרופורציונאלי, קולח ומדויק. ביום השחרור אנו לומדים לתקשר ב'כל השפות' וכך מסוגלים להפוך לגביע הפתוח של האדם השמח בחלקו. החדות, הישירות והקצב הקיימים באנרגיית הרוח מאפשרים לבטא את עצמנו בבהירות, ברוגע ובנועם וזאת במקום להיכנס לוויכוחים ולדינמיקות שמרוקנות אותנו אנרגטית. יכולת הביטוי הגבוהה של הרוח שבתוכנו מגבירה את זרימת השפע, ההזדמנויות לאושר והזרימה העליזה במציאות. ההומור והחדות של הרוח מאפשרים לשחרר כעסים מול חברים וקרובים ולנטרל מכשולים ממשיים מהדרך שלנו. מעבר לכך הרוח היום מלמדת שעלינו ללמוד לנשום יותר ביום יום שלנו. הנשימה מאפשרת להרפיה פנימית ולאיזון בין נתינה לקבלה. היום ננשום את העליזות וההשראה החיובית הקיימות באנרגיית הרוח ונשדר את היש השופע הזה אל העולם עד שהוא יחזור אלינו כמציאות. נמלא את בית החזה באוויר ובכל נשימה נשאף באופן מכוון נשמה ונתמלא ברעיונות מחודשים, בתחושת קלילות ובגישה הומוריסטית לאפיזודות החיים.
 
 
 
ה- 15/7: טון 12 באנרגיה של לילה: הלילה מסמל את האינטואיציה ואת היכולת לזרום במציאות החיים בהתאם לקול הפנימי שלנו. בפתרון הגל הוא מעיד על כך שהצלחנו לרפא חלק מהמפלצות והשדונים הרגשיים שניהלו עד כה באופן אוטומטי ולא מודע את חיינו. לאחר תקופה של חשכה, מאבק, מוטרדות וחוסר יעילות, הלילה הקריסטלי מייצב אותנו, משחרר את הערפל הרגשי הדרמטי וממלא את ליבנו באמונה ובכוחות ליצור לעצמנו חיים מאושרים. הנכונות שלנו לעבור את התהליך בגל האדם, בעיקר אם התמודדנו עם טראומה רצינית ישנה ונושנה אפשר לריפוי של כאב עמוק ומילא את חיינו בשינויים מבורכים. החיבור לאינטואיציה מתאפשר רק אחרי שאנו מתמודדים עם רגשות כואבים שהם אלה שמונעים את החיבור לעוצמת הלך השמים ואת ההמצאות במקום החיובי של הפלוס. התהליך בגל האדם אפשר להגדיל את רמת האנרגיה במח שלנו, פתח את ליבנו ויחד עם ההקשבה לקול הפנימי ניתן להתחבר לידע הנשמה. לילה קריסטלי מאפשר להרגיש בנח עם עצמנו ועם המקום שבו אנו מצויים עכשיו בחיינו. למדנו להרגיש בנח בתוך הגוף שהוא הבית של הנשמה. אם אנחנו לא בגוף, אלא בראש קודח והומה, אין לנשמה מקום להיות בו.  לקראת סוף הגל ניתן לחוות תחושה חמימה של בית מפנק ורחם מערסלת. במקום הפנימי הנינוח הזה, אנו מחוברים לאדם הנבון שמשוטט עליז ושמח על דרכו בחיים. הלך שמים העיר אותנו להיות ברורים, נחושים ואסרטיביים והיום אנו יודעים מה הרצונות שלנו, מה אנו מוכנים להכניס אל תוך חיינו ואילו דברים כדאי לשחרר. ביום הפתרון אנחנו זורמים עם הידיעה הפנימית העמוקה שלנו שמובילה להגשמת חלומותינו ולמגנוט של שפע רב. היום ננשום את הלילה לכל תאי הגוף ונרגיש בבית. נאפשר לאנרגיה החמימה הזאת להתפשט לכל תא ותא ונחווה רוגע ושלווה פנימיים וחיבור חזק לנשמתנו האדירה
 
 
 
ה- 16/7: טון 13 באנרגיה של זרע: חכמת הגל מלמדת שברגע שאנחנו מתמקדים בדרך האישית שלנו ללא התנודות המגבילות אל עבר העולם, המטרות והחוץ, אנו מתחברים אל חכמת הלב ונפתחים לידע האינסופי של הנשמה. זרע קוסמי מעיד על כך שלאורך הגל שברנו חוקים וקיבעונות אוטומטיים ונפתחנו להזדמנויות חדשות שעד עכשיו לא העלנו על דעתנו, אפילו לא כאופציה. לרוב במציאות החיים אנו ממחזרים את אותו מידע סובייקטיבי ומצומצם שמופעל אוטומטית כתוצאה מרגשות כואבים ונותן תחושה מדומה של הגנה. הקודים בגל האדם מאפשרים לשחרור של מנגנון הגנה ישן, לשינוי מהותי פנימי ואז גם לחיצוני ולפתיחה לחדש ולשונה. במהלך הגל אנו מתפתחים מאדם מגנטי שממלא אותנו באומץ, בנחישות ובערנות ומגיעים עד לזרע הקוסמי שפתוח לאינסוף של אפשרויות מרחיקות לכת. מאדם שדוחף ליצור במציאות את הרצונות שלנו ועד לזרע מלבלב שפורח עם הרצונות הללו ומצמיח אותנו עם עוד ועוד אפשרויות. הזרע ביום השלוש עשרה מאפשר להכיר בשינויים שחלו בנו ולמנות בפני עצמנו את כל ההישגים שהשגנו בחיים עד לרגע זה ואת כל האיכויות הנפלאות שכבר קיימות בנו. במהלך הגל למדנו שככל שאנו מתמקדים ב"יש" ולא ב"אין" ובחסר, אנו מקרינים במחשבותינו שפע ליקום שממגנט עוד ועוד "יש" למציאות היום יומית. ביום זה אנו מוזמנים לחוות ולהנות מתחושה של גדילה פנימית אמיתית ולכוון את עצמנו בביטחון אל עבר הגשמת חלומות נוספים שיש לנו. קיימות אינסוף אפשרויות שבהן היקום מזמן אלינו את הבקשות שלנו. עלינו ללמוד לשחרר כל תסריט בנוגע לדרך שבה הדברים עשויים להיווצר במציאות עצמה. כל שנדרש מאתנו הוא להפסיק לחכות לביטויים ספציפיים של רצונות אלה ובמקום לצפות, פשוט להיות. כל מה שאנו רוצים יכול לקרות לנו! ליקום יש המון הפתעות צבעוניות שמחכות אך ורק לנו. בסוף הגל הזרע מזמין אותנו לזרום בהנאה מרגע לרגע ולגדול בשמחה אל תוך ההזדמנויות המופלאות והמצמיחות הממתינות לנו. אמן!
 
גל האדם מסתיים לו ואנחנו מתרגשים ומברכים על הגל הבא, גל הנחש!
 
 
 
שיהיה לכולנו גל אדם שמח בחלקו,
ושכל מה שאנחנו מבקשים יגיע אלינו בקלות!..
באהבה,
טליה.
 
 להנאתכם, ספר וירטואלי בחינם
ובו מידע נרחב על כל גלופה 
נא ללחוץ כאן
באהבה,
טליה.