עברית  |  English  |  
 

*******
לכבוד הצ'ולקין החדש, החלטנו להעניק במתנה את אפליקציית המאיה, כך שהידע יהיה נגיש בכל רגע לכל אחד ובתקווה שיעזור למציאות של ניסים לכולנו!
 באפליקציה התחזית מתורגמת גם לאנגלית, לכל דוברי האנגלית שבינכם. וכיף לראות את הסמלים מחייכים בנייד, אז מוזמנים גם לזה, פשוט הקלידו Mayascope באפסטור.

 
 
 
 

ברוכים הבאים לתחזית המאיה

גל הלך שמיים
  
 
 

שלום וברכה לכולנו:

אנו נכנסים עכשיו לגל הלך שמים שבו קיים הפוטנציאל להתפתחות המודעות שלנו עד לידיעת החיבור הישיר לנשמה האדירה שבתוכנו. הלך שמים הוא הנביא, המשיח בעל האומץ והחמלה שבנחישות ובאמונה מבטא את החכמה הפנימית שלו. לאורך הגל המודעות העצמית שלנו הולכת וגדלה ומחברת לקול הפנימי של הנשמה ועמה למסרים מעבר לאשליית הזמן/מרחב. הגל מוביל צעד אחר צעד לנחש הקוסמי שמסמל אלכימיה של הרעל וההרס הרגשי והמחשבתי ליצירה אותנטית ולביטוי ייחודי. הלך השמים המגנטי מאפשר להתחדשות באופן ההתנהלות שלנו במציאות. זה הזמן 'להתעורר על חיינו', לשחרר זוויות ראייה מוגבלות וממוחזרות ולנוע באומץ לכיוונים חדשים ומעוררי השראה ואהבה במציאות החיים המרתקת. אמן ואמן!

 

 

שוב ושוב אני מדגישה את העוצמה הטמונה בצורות גיאומטריות ובסימבולים הקיימים בעולם. הסמלים השונים ובהם הצורות האפלטוניות (פירמידה, קובייה וכו'), האותיות העבריות, הרונים הויקנגים, ההקסגרמות הסיניות ועוד הם קודים שצפונים עמוק בתוך הד.נ.א. האנושי. דרך למידה וחיבור לצורות ניתן להגדיל את טווח המידע הקיים במערכות שלנו. כחוקרת סמלי המאיה יש לי את הזכות להציג את האפשרויות והעומקים הקיימים בחיבור לסמלים הללו. עולם המאיה הוא עולם עשיר וצבעוני שמורכב מקודים מתמטיים ומצורות גיאומטריות. בידע הזמן והמרחב שהמאיה השאירו אנו פשוט נזכרים משום שהוא כבר קיים ומוכר לתאי הגוף. כל סמל מכיל בתוכו אינסוף של מידע שהוא הרבה מעבר לגבולות הידע הקיים במוחנו המודע כרגע. המשחק עם הצורות מרחיב את היכולת המוחית ליצור מבנים מחשבתיים מתחדשים שפורצים את גבולות המציאות העכשווית. אין זה משנה מה יודעים על המאיה ועד כמה משחקים ביום יום עם המידע הזה. מה שחשוב הוא להפגש מדי פעם עם הסמלים בנשימה, בציור, במעקב אחר הגל, באומנות, במדיטציה או בחקירות שונות. עצם ההתבוננות בסמל ובתנועת הגל מחברים למקצב טבעי פנימי ועוזרים להשתנות שלנו. המשחק הוא אינדיבידואלי וכל אחד מוזמן ליצור 'חוקי' משחק משל עצמו ואף לשנותם מדי פעם. מטרתי בכתיבת הגלים היא להזכיר ולעורר את ידע הסמלים הטמון עמוק בתוכנו. החכמה שבגל הניתנת במעבר מקוד לקוד היא עצומה ומאפשרת בהדרגה לנוע בחיים בזרימה גלית ספירלית, נעימה ויצירתית. עשרים גלופות המאיה מעבירות עמן תדרים של אהבה ומאפשרות תחושת חיבור לנשמה. הנכם מוזמנים להתמקד בסמל של כל יום או של הגל או של מה שמרגיש לכם מדויק לאותו הרגע, לנשום אותו לכל תאי הגוף ולהתחבר לידע, לאהבה ולהשראה האינסופיים הגלומים בתוכו.

 

ה- 10/2: היום הראשון בגל הלך שמים: הלך שמים מגנטי מעיד על פוטנציאל גדול לפריצת דרך אישית ואף קולקטיבית. הוא מחבר להדרכת הנשמה שאותה אנו לומדים לתרגם לדרך פרקטית. במקום התנהלות אוטומטית מתוך דפוסים של תלות אנרגטית, הלך שמים מרחיב את המידע שאנו פועלים ממנו. אנרגיית הנביא מבקשת שנפסיק להזדהות עם האגו של האישיות ונתרחב לפרספקטיבת הנשמה. קיים עכשיו הפוטנציאל לגלם את עוצמת הנשמה הקיימת בנו ולהיפתח לאפשרויות שעד היום לא העלנו על דעתנו. למשך שלוש עשרה ימי הגל הלך שמים ממגנט את האומץ לעמוד על שלנו, לשמור על מרחבינו האישי ולהגביל ישירות כל מי ומה ששואבים לנו אנרגיה. אנו מבינים שביטול הרצונות שלנו יוצר מאבק פנימי בתוכנו ומנתק אותנו מעצמנו. אין שום טעם בביטול עצמי שיוצר תחושת מרירות פנימית ותסכול. "לא נעים" לנו מהאחר אבל מעצמנו נעים לנו?! הלך שמים ממלא בחוזק הפנימי בכדי לשים גבולות, להיות ברורים ונחושים וליצור את התנאים הדרושים לנו לשם רגיעה וחיבור פנימה. השהות ב"ספייס" האישי מגדילה את ערנותנו לפרטי החיים ואת היכולת לקליטה של ידע הנשמה שלמעשה תמיד נמצאת כאן בתוכנו. אנו נמצאים בתקופה שבה קצב החיים הולך ומתגבר והכל משתנה במהירות מסחררת. גל הלך שמים מאפשר להכיל את השינויים המרובים עד לפתרון עם הזרע בעל הבשלות הפנימית הנדרשת להשתנות המתמדת של החיים. לאורך הגל מומלץ ליצור מרחב הלך שמים אישי מקודש ובו להיכנס פנימה אל תוך עצמנו ולהתחבר לפולס החיים. ננשום את הלך שמים לכל תאי הגוף ונאפשר לידע הנשמה להגיע למודע שלנו. אז אנו מוזמנים ליצור בדמיון תבניות מחשבה מדויקות שבהם אנו מעוניינים עכשיו במציאות חיינו ונאמין במגנוטם המהיר.

 

 

 
 
 

 

ה- 11/2: טון 2, אתגר הגל עם אנרגיית הקוסם: במהלך הגל אנרגיית היגואר מאתגרת לחיות ב"פול ווליום" את המקסימום הניתן בהתאם לרגע. רובנו בוחרים לחיות במינימום ומאד מפחדים להתחבר לעוצמות הטמונות בנו. גל הלך שמים מבקש שנפרוץ גבולות. לשם כך עלינו להכיל את אירועי החיים העמוסים בפרטים. יכולת הכלה היא פונקציה של אמון בעצמנו והשענות על הידיעה הפנימית שתמיד מדריכה. אנו לומדים לשחרר את 'קבצנות' האישורים בפידבקים ובכותרות ובמקומם לסמוך על עצמנו. במקום חיזוקי האגו מהחוץ אנו מתבקשים לאשר את עצמנו לעצמנו. אנחנו תמיד יודעים הכי טוב מי אנחנו ומה נכון לנו בהתאם לאינטואיציה. הקוסם הירחי מבקש גם שנתבונן לעומק בנושא ה'שליטה' בעצמנו ובסובבים. רובנו חיים במבנים מוגנים ומסודרים של מסגרות, סדר וחוקים שמוכתבים מהחוץ. ההתנהלות מהראש העמוס בחוקים לא מאפשרת להקשבה לקול הפנימי שברגע. כתוצאה ממנגנוני הגנה שפיתחנו בילדותינו המוקדמת, אימצנו אורח חיים מתוכנן וידוע מראש מתוך תחושה אשלייתית שכך אנו שולטים במצבים השונים. אם כבר יש דבר כזה "לשלוט" זה אך ורק במחשבות השליליות האוטומטיות והבלתי פוסקות שבתוכנו. אנו לומדים שהדבר החשוב הוא להקשיב לקול הפנימי ו'לפטר' קולות מהחוץ. הלך שמים מחבר לידע הנשמה ומזרים מידע פנימי ומדויק. ככל שנקשיב לאינטואיציה נוכל לפרוץ את מגבלות הזמן והמרחב הלינאריים החיצוניים ולחיות מתוך עוצמת הנשמה.  ככל שנפנה עם הלך שמים זמן ומרחב לחיבור הפנימי, נוכל להקשיב לנשמה הקוסמת שבנו ומוחנו יפתח לאפשרויות שטרם נחשפנו אליהן. בסופו של הגל החיבור לקוסם שבתוכנו מאפשר לנתינת אמון בדרכי היקום המסתוריות ולהרפיה ביום יום. היום ננשום את הקוסם ונתחבר יותר ויותר לעוצמה ולכריזמה שבנו. נבקש לשחרר את הפעולה מהאגו ולחיות בפשטות מתוך החיבור לנשמתנו האדירה.
 

לפי החכמה הסינית האנרגיה שמלווה אותנו קרויה: "שגשוג" ("שלום") (הקסגרמה 11), לפיה מתקיימים כרגע התנאים האידיאלים להתעוררות חדשה, לשיתוף פעולה ולמימוש המטרות שלנו (קוסם 2). זהו זמן לטפח ולארגן את קרקע המציאות הפיזית ולהציב את הגבולות הנדרשים כדי שנוכל לעצב את העתיד (הלך שמים 1). בעזרת הבהירות הנוכחית כמו של תחילת האביב, דברים רבים מתאפשרים עכשיו וניתן להקים מערכות חדשות שיתקיימו לאורך זמן (נשר 3). בזמן כזה של התאמה הרמונית, אם נלמד לקחת אחריות ולתרגם את הידע שמתקבל על ידנו נוכל לנוע בין המימדים, לחקור ולגדול (קוסם 2).

 
 
 
 

 

ה- 12/2: טון 3 באנרגיית הנשר: ביום הזרימה האינטואיטיבית הנשר מלמד שקודם כל עלינו לקחת כמה צעדים לאחור ולהכניס פרופורציות ריאליות בנוגע להיבטים השונים במציאות. העיט המגביה מעוף מאפשר לראות את החיים מזווית ראייה אובייקטיבית יותר מהמידע הממוחזר המוכר לנו. העולם הוא אובייקטיבי, אנו אלה שמסווגים ומסננים את העובדות בהתאם לדפוסים המוטבעים בנו. במקום התרגום האוטומטי וההשלכה אנו לומדים להתבונן בעובדות מבלי לסווגן ואז לחפש אחר פתרונות והקלות. ההתבצרות בתוך הדפוס גורמת לדרמות, לתנודות במצבי הרוח ולתחושות ייאוש ותסכול. המאיה מלמדים שהצעד הראשון בדרך לחיבור לעוצמה שבנו הוא לראות כיצד אנו אלה שיוצרים, לרב לא במודע את כל מה שקורה לנו ואין מקום לקורבנות ולהאשמות. כל עוד אנו פועלים על האוטומט של הדפוסים, ה"בחירה" שלנו היא במידע שאנו ממחזרים שוב ושוב החל מהילדות הרחוקה. הרחבת הפרספקטיבה ממלאה את מוחנו בהגיון בריא ומאפשרת לא לקחת שום דבר באופן אישי. רק כשאנו מפסיקים לנוע דרך הדפוסים, קיימת בידינו זכות הבחירה והחופש לעוף בשמחה אל מימוש חלומותינו. ביום החשמלי הנשר מאפשר לראות ולזהות את כל מה שכבר מצוי בחיינו ובנו ולהכיר תודה על הזכות לחיים. עם הנשר אנו מתמלאים ביכולת לעשיית הפעולות הנדרשות לשם מימוש העוצמות שבנו. במקום לבזבז אנרגיה על כל מה ש"צריך" לעשות, אנו פשוט פועלים באופן מודע להגשמת רצונותינו. היום ננשום את הנשר ונטעין ונרומם את עצמנו מבפנים. נמשיך לנשום, נרחיב את הפרספקטיבה עד שתיווצר בתוכנו האנרגיה ליצור לעצמנו מציאות קסומה מעבר לכל דמיון.

 

 
 
 

 

ה- 13/2: טון 4 בו מגדירים פתרונות אפשריים לאתגר, באנרגיה של לוחם: רובנו מתנהלים בחיים מתוך כח האינרציה ונותנים לברירות המחדל הטבועות במערכת המידע הדפוסית האוטומטית להוביל אותנו. לא כך הלוחם העוצמתי שמוכן להילחם בעוז בדרך החשיבה השלילית ובאוטומטים המגבילים שבתוכו. אנו נמצאים בגל שבו מידע חדש ומורחב מדריך אותנו מבפנים והלוחם החוקר והאינטליגנט שואל שאלות מרובות בכדי להגיע לאמת הפנימית שלו. ברגע שמצאנו את האמת בתוכנו, אין צורך יותר בדבר! ביום הזריעה הלוחם בודק עם עצמו עד כמה הוא נאמן לאמת האותנטית לו ברבדי החיים השונים. שינוי המידע והאפשרויות עם אתגר הקוסם כרוך במאבק פנימי בין הצורך- הצר של הראש לבין הרצון- הרץ של האינטואיציה. עלינו להיות אמיצים מספיק בכדי להצליח לשחרר את הפעולות האוטומטיות מתוך ההישרדות, הפחד, המאבק והכאב. בעזרת הלוחם אנחנו מוזמנים היום להגדיר באופן מנטלי את כל שאנו יכולים לעשות כדי לשחרר את הראש העמוס שכל הזמן 'צריך' משהו ולא מאפשר פשוט ליהנות מפלא הרגע. ביום העצמאי הלוחם מחדד את יכולות הקליטה למסרים של האינטואיציה ומאפשר לתובנות בהירות ומרחיקות לכת בנוגע לדרך המדויקת לנו עכשיו. היום ננשום את הלוחם ונרגיש את הסליל בעין השלישית נפתח. לאט ובהדרגה נלמד להקשיב לרצונות האותנטיים ונמצא את הדרך המקורית לבטא אותם במציאות היום יומית שלנו.

 

 
 

ה- 14/2: טון 5 באנרגיה של אדמה: גיבוש כח הרצון הפנימי בדרך לחיבור לעוצמת הקוסם שבנו נשען על אנרגיית האדמה: האדמה מאפשרת לזהות שהביטחון היחידי שיכול להיות לנו הוא בעצמנו, בידע וביכולות שלנו. וכן שיציבות היא היכולת לתנועה מאוזנת ללא עליות וירידות אנרגטיות קיצוניות. ככל שנשתרש עמוק יותר אל תוך אדמת גופנו, כך הענפים שלנו יוכלו להגיע עד לאינסוף האפשרויות שבשמים של נשמתנו. לשם כך האדמה מבקשת שנתקרקע ונתחבר לגוף הפיזי ולמציאות הריאלית. אנו מוזמנים להתעגן בחומר, בממשי, בחמשת החושים ובעזרתם לנווט את דרכינו במציאות החיים. המוטיבציה להתחבר לעוצמת הקוסם גדלה ככל שאנו יוצרים עוגן מאסיבי ויציב בתוך עצמנו ומעמיקים את הקרקוע אל תוך הגוף והמציאות הפיזיים. בעזרת האדמה הקוואנטית אנו לומדים לפעול בשטח לשם הגשמת רצונותינו, בלי יותר מדי דיבורים אלא במעשים. לכולנו קיימת גישה ישירה לידע הנשמה שבנו. אנו מעין מערכות תקשורת שמקבלות ואוספות מידע תוך כדי חיינו הארציים. ככל שהזמן הלינארי 'מתקדם', 'כמויות' נוספות של ידע הנשמה מועברות אל תוך המערכות שלנו. המידע המחודש מיועד להרחיב את זווית הראייה בנוגע לאוטומטים המוטבעים בנו עד שמצליחים יותר ויותר לחיות מתוך פרספקטיבת הנשמה בגוף הפיזי. האדמה מגבירה את ערנותנו לידע הנשמה שבכל רגע נוכחת בנו. אנו מתחילים לשים לב לכך שהרבה אירועים, מפגשים ורצונות מסתנכרנים במקביל. היום ננשום את האדמה ונרחיב את תחושת היציבות ואת תחומי העשייה הייחודיים לנו. נשלח גם תבנית של שלום ואהבה לאנושות כולה ונתרום את חלקנו ליצירת מציאות של שלום ואהבה.

 

 
 

ה- 15/2: שער: טון 6 באנרגיה של מראה: ברגע שאנו קולטים שרק זווית הראייה הסובייקטיבית שלנו יוצרת את מציאות חיינו, ניתנת לנו ההזדמנות המשמחת לגדול בעזרת השותפים שלנו למסע החיים. המראה הקצבית מאפשרת לסוג של חשבון נפש דרך האנשים המקיפים. המראות הסובבות מלמדות אותנו על עצמנו, על סוגי המחשבות והרגשות הקיימים בנו ועל כיווני ההתפתחות הרלוונטיים עבורנו עכשיו. המראות שמופיעות לאורך הגל משקפות לנו בדיוק את המקום הפנימי שבו אנו נמצאים ברגע זה. במקום להשליך, לתרגם, לצפות, לדרוש ולבקר את האחר, החכמה היא ללמוד לשנות את עצמנו. בדיוק כשם שאנו עומדים מול מראה של ממש ומשנים על עצמנו את שנדרש. לקראת שיא התהליך אנו מוזמנים להתבונן באנשים המקיפים ולעשות סדר בראש ובמציאות. ניתן לערוך רשימה של כל אותם הדברים שאנו אוהבים באנשים הללו, להודות להם על כך ולראות כיצד האיכויות הללו משתקפות גם בנו. במקביל לכתוב רשימה נוספת של מה שאנו פחות אוהבים במראות השונות ואז להתבונן בעומק הדפוסים שמלווים מערכות יחסים ששואבות אנרגטית. באנרגיית השער היום המראה מלמדת לזרום בקלילות מסיטואציה אחת לאחרת, לראות מבעד למראות המשתקפות וליהנות מהנוכחות שלנו ברגע העכשווי. אנו מוזמנים לנשום את סמל המראה לתאי הגוף ולדמיין פירמידת זהב שמקיפה אותנו. בתוך הפרימידה נדמיין אנשים שיש לנו קושי איתם ואז "ננוע מעבר למראה" ונלמד את המסר המועבר דרכם.

 

 

לפי החכמה הסינית האנרגיה בימים אלה קרויה: "תיקון" ("ריקבון") (הקסגרמה 18), לפיה זה הזמן לתקן את כל התחומים שהזנחנו ושהתעלמנו מהם ושיוצרים קשיים בחיינו (קוסם 2). באמצעות עבודה פנימית על עצמנו ניתנת לנו עכשיו הזדמנות לשחרר אדישות שיוצרת מצבים לא נעימים עבורנו (מראה 6). זה הזמן לוותר על גישות ששייכות לעבר ועל זוויות ראייה שגרמו לנזקים לקרות בחיינו (לוחם 4). הרחבת המודעות תלויה אך ורק בעבודה שלנו על עצמנו (נשר 3). הסינים מוסיפים שזהו זמן לפעול במרץ ולהניח את היסודות לצמיחה מתמדת כך שאנרגיות של השראה יוכלו להיכנס אל חיינו (אדמה 5).

 

 
 
 

ה- 16/2: טון 7, שיא הגל באנרגיה של סערה: בשיא תהליך החיבור לעוצמת הקוסם שבתוכנו הסערה מבקשת שנטפל בעצמנו ובאחרים. אנשי המאיה ענדו את הסערה כקמע לריפוי. היא מאפשרת לרפא את הגוף מחולשות פיזיות, את הרגשות הכואבים והקיצוניים ואת המחשבות השליליות. החיים בגוף מלאים בלמידה יום יומית שלעתים מציפה בתחושות כאב פיזיות ורגשיות. עם כל החסר והקוטביות הקיימים בעולם, עלינו ללמוד לטפל בעצמנו באופן שוטף. כל אחד ודרכיו לרפא ולהתרפא אך בשיא גל הלך שמים אנו מקבלים הנחייה מפורשת לעזור לעצמנו במודע ובמכוון. הסערה המהדהדת מחזקת גם את הביטחון העצמי ואת האמון שלנו ביכולות ובכישורים הטמונים בנו. החיבור לקול הפנימי של הקוסם הוא פונקציה של אמון בעצמנו והשענות על הריפוי, ההטענה והביטחון שבאנרגיית הסערה. כדי שנוכל להקשיב להדרכת הנשמה מבעד לזמן ולמרחב, עלינו להכיר ביופי ובכישורים הקיימים בנו. רק אז אנו מסוגלים לקפוץ בשמחה אל מימיי החיים כשאנו בטוחים בהימצאותם של הפתעות משמחות ואוצר מרהיב שמחכים לנו בהמשך הדרך. הדגש בשיא הגל הוא על הגדלת הביטחון והאמון בעצמנו, ביכולות שיש לנו ואז גם ביקום כולו. אנו מוזמנים היום לנשום את הסערה לתאי הגוף, להקיף את עצמנו בלהבה סגולה של ריפוי, לתת הוראה למח לאזן ולרפא את המערכת ולאפשר לרטט הסערה המעודן לרפא אותנו.

 

 
 
 
 

ה- 17/2: טון 8, באנרגיית השמש: גל הלך שמים מאפשר לידיעת הנשמה וכשאנו מתעוררים לכך ליצירת הרמוניה בין ידיעה זו למחשבות, המילים והמעשים שלנו. השמש מסמלת את היכולת ליצור באלגנטיות ובהרמוניה את רצונות הקול האותנטי. היא מופיעה היום כדי לחדד את הבהירות בנוגע למה שמעכב אותנו מלהפוך לקוסמים שמניפים אל על את שרביטם ויוצרים בלהט את רצונם הפנימי. ביום היושרה השמש מבקשת שנבדוק עד כמה אנו באמת מחוברים לעוצמה הפנימית ויודעים לתעל את אש החיים הפועמת לכיוונים פרודוקטיביים. אנו מוזמנים לשאול את עצמנו: "האם האספקטים השונים המרכיבים את חיי בהירים לי או שמא אני חי/ה בבלבול ובפיזור?", "האם אני מביא/ה לידי ביטוי את אש היצירה הפועמת בתוכי?", "האם אני רואה את היופי הקיים בחיי וביקום ברגע זה ממש?", "האם אני חי/ה בעולם זוהר של אידאלים ולא מצליח/ה להורידו לקרקע?"', "האם נסחפתי לפרפקציוניזם ואני 'לא רואה ממטר''"?, "האם אני נדיב/ה לעצמי ולסביבתי"? בעזרת אור השמש הגלקטית אנו מוזמנים לפתור ולהבהיר רבדים שפחות זורמים במציאות. ביום של בדק הבית אנו מתבוננים בחיינו כפי שהם עכשיו ומדגישים את הדברים שכן קיימים בנו ושכן מתרחשים בפועל במציאותינו. אנו לומדים להסתכל על העובדות ומחפשים פתרונות, הקלות ונחמה. ככל שנתחבר לחום המטעין של השמש שבנו נגלה שהחיים יכולים להיות נפלאים ושכאן, מתחת לאף קיימות עבורנו אפשרויות מרובות ליצירה ולתנועה. כולנו מוזמנים היום להתמלא מכף רגל ועד ראש בחמימות המוזהבת של השמש ולקבל הדרכה בנוגע לדרך ההגיונית והיצירתית ביותר לממש בה כאן ועכשיו את העוצמות הקיימות בנו.

 

 

 
 

 

ה- 18/2: טון 9, באנרגיה של דרקון: ביום "נפילת האסימון" הדרקון מאפשרת להבנה של דבר מאד חשוב ופשוט: כדאי ואף משתלם להתמקד במה שיש בנו ובמציאות שלנו ולא במה שאין. כדי להתחבר לעוצמת הקוסם עלינו ליצור עוגן פנימי של "יש" ומתוך ההדגשה של מה שממשי בחיים ניתן למגנט עוד ועוד יש. כמות האנרגיה שבנו קובעת הכל- את הבריאות הפיזית, היציבות הרגשית, היכולת לתקשורת ועד ליכולת לברוא את המציאות הרצויה לנו. הדרך להתחבר ולחוות ישירות את ידע הנשמה חייבת לעבור דרך שינוי האוטומט שמתמקד בחסר ושתלוי בחוץ- למלאות אנרגטית ולהטענה מבפנים. זו החלטה פנימית שלנו היכן אנו שופטים ומבקרים את עצמנו. ביום פענוח הקוד של הגל מופיעה האנרגיה הנשית שמלמדת לשחרר שיפוט וביקורת עצמיים ובמקומם לקבל את עצמנו ואת חיינו כפי שהם ברגע זה ממש. אנרגיית הדרקון הסולארית מלמדת לשים את הפוקוס על הפלוס ולא על המינוס ולקבל ברכות את מי שאנחנו ואת מה שהשגנו עד הלום. כשאנו רכים ואוהבים לעצמנו, נפתחות עבורנו אפשריות מתחדשות. חכמת הגל מלמדת להדגיש ולהגדיל את הדברים שמזינים אותנו, שגורמים לנו לחיוך ושמעצימים את הכישורים הקיימים בנו. אנו לומדים את מה שמרגש אותנו ופותח את ליבנו וכיצד ניתן לזרום עם כל אלה בסינכרוניות המופלאה של פעימת החיים. היום ננשום את הדרקון, נרגיש את ההזנה האימהית המקבלת מחלחלת לתאי גופנו, נחווה רוגע שמתפשט בנו עד שנגיע לתחושה של סיפוק מעצמנו וממציאות החיים המרתקת.

 

 
 
 

ה- 19/2: טון 10 שבו מגלמים הלכה למעשה את הקפיצה של הגל באנרגיה של רוח: החיבור לעוצמת הקוסם הולך וגדל ככל שאנו מאמצים גישה הגיונית אל עצמנו ואל העולם הסובב. ההקשבה לקול הפנימי שבתוכנו נשענת על היכולת להתייחס באופן ריאלי אל העובדות הממשיות במציאות. לרוב הדפוסים הרגשיים משתלטים על ההיגיון הבריא שלנו ואנחנו לא רואים ולא שומעים את העובדות עצמן, את האחרים ואת עצמנו. במקום התגובות הרגשיות הדפוסיות והאוטומטיות לאירועים השוטפים, הרוח מאפשרת לתגובות מעשיות בעלות רצף הגיוני הטמון בהן. הרוח היום מאפשרת להתנהל באופן פרקטי וזורם מבלי לאבד פרופורציות ריאליות בנוגע לפרטי החיים. היא מסמלת תקשורת זורמת ובהירה של האמת שלנו ומאפשרת לביטוי ישיר, הגיוני ומעורר השראה של עצמנו. כדי לדייק עוד יותר את החיבור למידע המתחדש מהנשמה, הרוח מחברת לזווית ראייה פרפורציונאלית ובכך מאזנת ומייצבת את רמת האנרגיה. ביום השלמת התהליך, הרוח הפלנטרית מלמדת לנוע בקלילות ובעליזות ססגונית כמו יונק הדבש ולבטא ובאופן ברור את הידיעה והאמת הפנימיים שלנו. היום ננשום את הרוח לתאים ונבקש תקשורת קולחת ומדויקת עם סביבתנו, תוך כדי התהלכות נעימה, שלווה ובטוחה מסיטואציה אחת לאחרת.

 

לפי החכמה הסינית האנרגיה בימים אלה קרויה: "התנהגות" (הקסגרמה 10), לפיה בזמנים אלה הכל תלוי באופן שבו אנו מתנהגים (קוסם 2). האפשרות להתקדמות במציאות החיים נובעת מחוש הכבוד העצמי שלנו ומשמירה על יישוב הדעת (רוח 10). זה הוא זמן לאיזון ולהבחנה המבוססים על ערכם הפנימי של הנוגעים בדבר (סערה 7). מזל מבורך נובע מהתנהגות מתחשבת ואדיבה (שמש 8) ללא מהלכים רגשיים סוערים (קוסם 2), שמובילים לתחושה של ערך ה"עצמי" (דרקון 9).

 

 
 

ה- 20/2: טון 11 של השחרור, באנרגיה של לילה: בשלב האחרון לקראת החיבור לעוצמה הפנימית, מגיע הלילה ומציף פחד עמוק וישן שעדיין עוצר אותנו מלחוות את נשמתנו האדירה. אנרגיית הלילה מסמלת את החשכה ואת היכולת להאיר שדים פנימיים בעזרת הרחבת המודעות. אנו מוזמנים להתבונן בכאב שגורם לנו לסערה רגשית קיצונית של אבודים בחשכה ולתנודה פנימית דרמטית. בגל של פריצת הגבולות הלילה המשחרר מבקש שנפרוץ את מערכת המידע האוטומטית שמוגבלת במידע הסובייקטיבי שהוטבע בנו בילדות. אנו לומדים להרחיב את זווית הראייה בנוגע לפחדים משתקים ולדפוסים רגשיים עמוקים. ביום שבו משחררים את מה שמונע מאתנו לפעול בהתאם לקול הפנימי, הלילה עוזר לחקור לעומק את הרגש הכואב ואת השליליות שקיימת בצורת החשיבה שלנו. אנו מוזמנים היום להעז לגעת בפצע, להרחיב את ההתייחסות לגביו ולרפא אותו. ההתבוננות האמיצה אל עומק הדפוסים שבתוכנו וריפוי הכאב משתלמים עד מאד! בסוף התהליך ניתן להתמלא בשלווה מלטפת של בית ולחוות תחושת נינוחות בגופנו ובמציאות החיים עצמה. היום ננשום את הלילה ונאיר במידע חדש פצע ישן עד שנחווה התרחבות פנימית ורגיעה. תחושת ה"בית" מחברת לאינטואיציה ומאפשרת להתנהל ממודעות של יש ושל שפע במציאות החיים הרבגונית.

 

 
 
 
 
ה- 21/2: שער: טון 12 של הפתרון באנרגיית הזרע: החיבור לעוצמת הקוסם מתרחש כשאנו נוכחים ברגע ונמצאים בתנועה מתמדת ללא מעצורים מחשבתיים ורגשיים. רובנו מתנהלים במציאות בצורה לינארית והולכים צעד קדימה ושניים אחורה. אנו מציבים לעצמנו מטרות ויעדים חיצוניים שיוצרים אשלים של 'התקדמות' ותנועה בחיים. למעשה הכל שווה ערך והלמידה היא להיות בbeing  ולא בהכרח ב doing. היכולת להתחבר לעוצמת הקוסם הפנימית מתאפשרת כשאנו נטולי הרגלים, תבניות ומצבים "קפואים" וממוחזרים בחיינו. לכולנו קיימים זיכרונות תאיים של פחד משינוי ולעתים קרובות אנו מוכנים לוותר על רצונותינו ומעדיפים להישאר עם המוכר והידוע למערכת המידע שלנו. בפועל הכל משתנה כל הזמן- כדור הארץ נע בכל רגע ביחס לשמש, בטבע בכל יום מתרחשת צמיחה ובכלל כל מה שנראה לנו כחומר מוצק- מתהווה ומתפרק בכל רגע מחדש. גל הלך שמים מאפשר להבנה עמוקה של מהות השינוי ולשחרור הפחד הקולקטיבי והאישי מפני שינויים בחיים. הזרע מלמד ש"הדבר היחידי שקבוע ביקום הוא השינוי" וביום הפתרון מעיד על שינוי חיצוני או פנימי שקרה במהלך הגל. ריפוי הכאב הדפוסי ושחרור האחיזה בידוע והמוכר מתרחשים בהדרגה, כשבכל פעם אנו משתנים עוד קצת וצומחים לקראת בריאה חדשה. הלמידה בגל היא שההווה הוא הזמן הריאלי היחידי שקיים וככל שאנו מתמקדים בכאן ועכשיו, הזרימה במרחב המציאות הופכת לאינטואיטיבית ללא מעצורים מנטליים. אנו הופכים לזרע קריסטלי שפתוח להתנסויות חדשות ברגע ולבריאה של אפשרויות מתחדשות במציאות המשתנה תמידית. באנרגיית השער של היום ננשום את הזרע, נרגיש כיצד אנו הופכים לאדמה דשנה ופורייה, נזרע את זרעי האפשרויות שבהם אנו מעוניינים עכשיו ונבטח בנביטתם המהירה.
 
 
 

ה- 22/2: טון 13 באנרגיה של נחש: בסופו של הגל אנחנו מבינים שעם כל הכבוד למימדים המקבילים ולעל מרחב, אנחנו חיים כאן במציאות הפיזית והכי חשוב ללמוד להתענג על הרגע נתון בתוך הגוף הזה. כל התורות הגדולות מיועדות לכך שניישם אותן בצורה פרקטית במציאות היום יומית עד שנגיע לתחושה של "שמחים בחלקנו" על היש הקיים בנו ובחיים. החיבור הרוחני הגבוה לנשמה עם הלך שמים המגנטי מוביל לתנועה זורמת מלאה בשמחת חיים על פני האדמה עם הנחש. הקפיצה הרוחנית שעברנו בגל מאפשרת לגעת בחיים וליהנות מהם. חכמת הגל מלמדת שההיפתחות ההדרגתית לקול הפנימי הופכת אותנו לנחש קוסמי אותנטי שמחובר עד מאד לטעם ולפולס החיים שבתוכו. התהליך שעברנו בגל הלך שמים לימד לרפא את כאב רגשי עמוק עד לתחושה של רגיעה. למדנו להפוך תקיעות רגשית לזרימה ושליליות מחשבתית לחיוביות. הגל מוביל בהדרגה מההתעוררות והחקירה עם הלך שמים, התנועה בין המימדים, החלל והמרחב לנוכחות מלאה בחיות, חינניות וצבעוניות נחשית. הנחש מסמל את סלילי הד.נ.א. הקיימים בגופנו ובסוף הגל מגלם בנוכחותו את החיבור לחכמת האבות. הסליל העולה מלמטה למעלה מסמל את ההתמרה של התשוקות הפיזיות לעוצמה רוחנית והסליל היורד מלמעלה למטה מסמל את החיבור לידע גבוה ואת היכולת לתרגום המידע לתנועה זורמת במציאות החיים. החיבור לעוצמה עם הלך שמים וההתעוררות לקוסם שבתוכנו ממלאים את תאי הגוף בחיות ובחכמה נחשיים. וכך עם נוכחות נחשית קוסמית ניתן לנתב את האנרגיה שלנו לכל מקום שנחפוץ ולחיות חיים של עונג, עוצמה, אותנטיות ומימוש עצמי. אמן ואמן!

 

 

גל הלך שמים מסתיים ואנו מברכים על הגל הבא, גל מגשר העולמות!

 

 

שנהנה מגל הלך שמים מרומם,
ושנפתח לעוד ועוד אפשרויות
לזרימה קלה ומשמחת
במציאות החיים המרתקת!
בברכה ואהבה,      
טליה.

 
 
 


 


להנאתכם, ספר וירטואלי בחינם
ובו מידע נרחב על כל גלופה 
נא ללחוץ כאן
באהבה,
טליה.