עברית  |  English  |  
 

אני מתרגשת ומתכבדת לשתף בקטגוריה חדשה ולהכניס אל תוך ה- MayaZone את .TalyaZone
ב- 6/9/20:13, במגשר עולמות משחרר בגל הלוחם ובראש השנה היהודית, השתחרר אצלי משהו ונפתח ערוץ ישיר אל תוך עולם המוזיקה המופלא!
שמחה לשתף בסקיצות של השירים שפירסמתי לבינתיים.מקווה מאד שתהנו!
 
מתכבדת לשתף אפליקציה קלילה ומשעשעת מבית היוצרת של הספר "גאלאפולה" ומנהלת אתר MayaZone - הדס ד. חיות.
"גאלאפולה, הסינכרון היומי" אפליקציה שנבנתה בהשראת לוח הצ'ולקין.
כרגע האפליקציה היא לבעלי אייפון ואייפד והיא עולה 3.5 ש"ח בלבד - להורדת האפליקציה לחצו כאן 

 
 
 
ברוכים הבאים לתחזית המאיה
גל הקוסם

 
 
ברכות לכולנו:
אנו מתחילים את גל הקוסם שמאפשר להניף אל על את שרביט הקסמים ובעזרתה לרפא את הנדרש כדי ליצור קסמים לעצמנו ולאחרים. הקוסם מסמל את הקסם ואחד מנושאי הגל הוא היכולת שלנו לחולל ניסים במציאות חיינו. אם כך מהו בעצם נס? אותו דבר הקרוי בפינו "נס" הוא מעשה או חוויה שנדמה לנו שלא נמצא בטווח הקליטה והאפשרויות שלנו כרגע. בסרט "הבליפ" ראינו את האינדיאני השמאן שעומד על היבשה ורואה דבר לא מזוהה בתוך המים. במבנה המח של האינדיאנים באותו הזמן לא היתה תבנית מוגדרת של ספינה ועל כן לא היה ביכולתם לזהות את התופעה המוזרה שלפתע צצה מולם. השמאן התרכז עד מאד, ביקש בכל מאודו לדעת, עד שבסופו של דבר הצליח להתחבר לנשמתו היודעת כל ולזהות את ה"חייזר" שבמים כספינה. עד לאותו הרגע מבחינתם של האינדיאנים, הספינה יכלה להיחשב כסוג של נס בדמותו של אל מוזר שמשפריץ אדים לכל עבר. בהקבלה לכך יכול להגיע גם פתרון למצוקה ממשית שחווים בחיים, גם אם נדמה שכרגע אין שום סיכוי. כלומר נס הוא למעשה פונקציה של מידע מקודם. אם כל אחד מאתנו יופיע עכשיו באיזה כפר פרימיטיבי נידח עם מצלמה, לפטופ וזיקוקים, הוא יחשב כאל בעל עוצמה וכוחות על.
בכולנו קיימת נשמה והיא אנרגיית החיים הפועמת בנו. כל עוד אנחנו בזווית הראייה המצומצמת והמוגבלת של האישיות, תמיד נלחם על משהו וננסה להוכיח את צדקתנו. החיבור לפרספקטיבת הנשמה שבתוכנו שאינה שופטת, מקטלגת או נלחמת ובעלת המידע האינסופי מאפשר לחולל קסמים ומעשים שנדמה לנו שהם מחוץ לטווח התדרים שלנו. ההזדהות עם קושי של האישיות הכואבת הוא זה שמביא למחלות בחיים. מהות המילה מחלה- מח- לה. חייבת להיות מחשבה שלילית והרסנית ביסודה על מנת שתפרוץ מחלה ממשית בגוף של אדם. לרוב באופן אוטומטי ולא מודע לאורך כמה וכמה שנים האדם מרעיל את עצמו מבפנים בהרבה מאד מחשבות שליליות, שמובילות להתמכרויות, לתחושת ייאוש שרצונותינו אינם מתגשמים עד שהן יוצרות מציאות של מחלה ממשית. המחשבות מכסות על כאב רגשי עמוק שהוא המקור והשאיפה היא להגיע אליו. אותו אדם חולה שמבקש להבריא- הדבר שנדרש עבורו הוא ללמוד להיות רך, אוהב וגמיש עם עצמו. זאת בניגוד לטקטיקות הישרדות של שנים של נוקשות, הרס וביקורת. רק רכות יכולה לשבור מבנים נוקשים. לאותו חולה יש כמה אמונות יסוד שגויות שגורמות לו למחשבות ההרסניות וכדי להחלים עליו להרחיב את טווח המידע ולשנות את המקור הרגשי הכואב של האמונות הדפוסיות שלו. לכולנו יש מנגנוני הישרדות שנאלצנו לאמץ כדי לשרוד בעולם הזה ואין מה לשפוט אותם. העניין המהותי שיביא להחלמה מלאה ועל מנת שהיא לא תחזור הוא לשנות את אמונות היסוד. האמונות הללו מאד חזקות, ההרגלים שפותחו הם מקומות נוחים ו"בטוחים" ורובנו מפחדים לעבור דרך הכאב והקושי הכרוכים בשינוי מהותי ממשי. אנו מעדיפים את הכאב כי הוא מוכר וידוע. אנו לומדים לשנות את האמונות המוגבלות, מרחיבים את טווח המידע עד שמגיעים לרוך ולגמישות רגשית ומחשבתית שמביאים ל'נס' ריפוי המחלה. 
האנושות נמצאת בעיצומה של האצה שגדלה יותר ויותר ממחזור צ'ולקין אחד למשנהו. תמיד מאד חשוך לפני עלות השחר. על כל אחד ואחת מאתנו להגדיל את העבודה הפנימית עכשיו. האנרגיות המוזרמות בצ'ולקין הנוכחי שמתחזקות עוד יותר עם גל הקוסם מאפשרות לשינוי מהותי בנוגע לפרספקטיבה שממנה אנו בוחרים לחיות. המקום של הנשמה הוא המקום הרחב, היפה והאוהב בתוך כל אחד מאתנו ויכול להביא לרגיעה פנימית, להרחבת טווח קליטת התדרים ולהגשמת ניסים. 
כולי תקווה שנגיע למסה קולקטיבית של אנשים שהגיעו לשלום יחסי בתוך עצמם ונוכל לשדר תבניות חשיבה של יש שלום, יש אהבה, יש התחדשות בכל הערוצים. מקווה שנלמד ליהנות מהדברים הקטנים, הפשוטים והיום יומיים, מתוך הבנה ששום דבר לא מובן מאליו. שנדע להוקיר תודה מדי יום על הזכות לחיים בתוך גוף ולברך את החיים שיש לנו כאן. שנדע להיות נדיבים כלפי עצמנו ולהמשיך במחוות של נדיבות אחד כלפי השני ושנצליח להיות הבן אדם שאנחנו אמורים להיות בגוף הזה. בגל הקוסם הקרוב קיים הפוטנציאל לקלוט שהמודעות האנושית מגבילה את עצמה להתנסויות מאד מצומצמות ושלמעשה אינסוף של אפשרויות קיימות לכל יחיד ולכל קבוצה. עם הקוסם עכשיו ניתן ליצור ניסים ולהתחדש בהיבטים השונים במציאות חיינו ובתוך עצמנו. אמן ואמן!!!

ב- 17/4: מתחיל גל הקוסם: בגל הקרוב הקוסם ממגנט אלינו את אנרגיית היגואר השואג והעוצמתי, את אנרגיית הכוהנת הגדולה שממלאה אותנו בתחושת פליאה ובהשראת הנשמה. הקוסם המגנטי פותח אותנו לידע מחודש ורחב תוך כדי שחרור ההגבלות המחשבתיות שמצמצמות את האפשרויות שלנו. כדי להיות קוסם עלינו לנטרל את ענייני האגו מחיינו ואת כל התנודות שלנו ביחס לסביבה. הקוסם מהווה צינור נקי למידע שמוזרם אליו ואין לו צורך בהערכה, בפידבקים או בכותרות מסנוורות מהחוץ. הוא פשוט עושה את שלו, גם בסתר, מבלי לחכות למחיאות הכפיים של ההמון. אנרגיית הקוסם מאפשרת להפחתת התנודות ביחס לנורמות ולסביבה. במקום נוקשות וחוקים חיצוניים, הוא מלמד לזרום עם הידיעה הפנימית ברגע. במקום הצורך באישורים ובהכרה מהחוץ, אנו לומדים להקשיב ולסמוך על הקול הפנימי שלא מפסיק להדריך אותנו אף לא לרגע אחד. ככל שאנו "מאשרים" את עצמנו לעצמנו, אנו נפתחים לידע הנשמה והופכים לקוסמים בהתנהלות היום יומית שלנו. הנשמה היא דבר מאד מוחשי ונמצאת בתוכנו בכל רגע נתון. ככל שמשתחררים מהתנודות אל עבר החוץ והעולם ומתחברים פנימה, הקוסם מרחיב את החיבור הישיר לנשמה ואת טווח המידע שמוזרם אל תוך המערכות שלנו. החיבור לקוסם הפנימי יכול לאפשר לנס שבעבר היה מחוץ לטווח האפשרויות להתחולל עכשיו בחיינו. חכמת גל הקוסם מלמדת שאנו יכולים לרפא את הכאב הרגשי שמקבע אותנו בגבולות מצומצמים וכתוצאה מכך להתנהל מתוך קול פנימי ולפרוץ את הגבולות שהיו מוכרים לנו עד היום. אנו מבינים שזה לא באמת מוגבל לחיות בגוף פיזי. מה שמגביל אותנו זה רק האמונה שלנו בנוגע למוגבלות שלנו. עבור בני האדם נס נחשב למשהו לא טבעי, אך הטבע הוא בסה"כ הטבעה של מידע בתוך המח שלנו. במידה ונשנה את האמונות המצומצמות שלנו, נוכל ללכת אל מעבר למגבלות הטבע כפי שתפסנו אותו עד היום ולחולל ניסים וקסמים למען עצמנו ולמען האנושות כולה. כשאנחנו במלוא האנרגיה שלנו, אנו מסונכרנים באופן מושלם בכמה וכמה רבדים ומפתחים את היכולת להיות במקום הנכון בזמן הנכון, כפי שאמר טולקין בשר הטבעות: "קוסם אף פעם אינו מקדים ואינו מאחר...". בגל הקוסם אנו מוזמנים לרפא את השליליות המחשבתית כדי שנוכל לברוא לעצמנו מחזור מופלא, זורם ובעל אפשרויות חדשות שטרם חווינו בחיים הללו ועמו מציאות של שלום, שותפות ואהבה. אמן ואמן!
 
לפי הסינים, האנרגיה בימים אלה קרויה: "ריבונות", "בעלות על שפע רב", (הקסגרמה 14), לפיה ככל שננהג במתינות ובענווה נוכל להגיע לקדמה ולהצלחה גדולים. הסינים אומרים ש"התנהגות ראויה הכרחית כדי שנוכל להתמיד בהישגים" (קוסם 1). הם מוסיפים שיש לרסן את האגו ולהתאים את הערכים שלנו למציאות (נשר 2). יש להקפיד על הדיבור, הרעיונות והאמונות וע"י כך ניתן להגדיל את ההצלחה החומרית (אדמה 4).
 
 
 
ה- 18/4: טון 2, אתגר הגל באנרגיה של נשר בהדרכת יד: אתגר הנשר מבקש שנתבונן מפרספקטיבה רחבה ואוביקטיבית על המציאות הקוטבית ונמצא את האמצע בתוכנו. המורכבות בחיים נובעת מהנטייה לחיות בקטבים. אתגר הנשר מאפשר לעצור באמצע ולא להגיע לקיצון. האיזון הפנימי מפסיק את הפער המדומה בין המצוי לרצוי שלרב אנו מדגישים אותו מאד. אנו היוצרים היחידים של המציאות שלנו וכל מה שקורה זה שיעורים שהנשמה שלנו בחרה לחוות כאן. במקום להתלונן, להשליך, להאשים את האחר ולהתייאש, הנשר הירחי מלמד לקחת צעד לאחור ולראות את תמונת החיים השלמה מלמעלה. במקום להדגיש את הקשה והשלילי ולצאת מפרופורציות, הנשר מבהיר ששום דבר לא באמת קבוע מראש ומרחיב את זווית הראייה שלנו בנוגע להיבטים השונים במציאות. אנו לומדים לנטרל דינמיקות של קורבן ואשם ולגדול אל מעבר לזווית הרגשית הסובייקטיבית שלנו. ככל שאנו מצליחים להתרומם אל מעבר לתכנים האוטומטים המוגבלים, אנו מזהים שאפשרות הבחירה תמיד קיימת בידינו ושעם נחישות פנימית וסבלנות ניתן להפוך כל רצון שלנו למעשה. בגל הדרקון שחלף נפתחנו לאפשרויות חדשות לפריצת דרך בחיים ועכשיו אנחנו לומדים להרחיב את נקודת המבט, לזהות שתמיד יש לנו בחירה ולפעול באופן פרקטי להגשמת רצונותינו. היד מדריכה היום "לתקתק" את ענייני החיים השוטפים ופשוט לעשות את כל מה שמקדם את החזון שלנו. הקושי בגל הוא ביכולת לשמור על תחושה של רוגע ואיזון ולא להיכנס למתחים ולדאגות עקב ריבוי ההתרחשויות במציאותנו המשתנה. אנו נמצאים בגל קוסם שדוחף להתרחבות ולעוצמה, אך אין זה אומר שעלינו להכנס עכשיו לעשייה אינטנסיבית אלא ללמוד לאזן בין מימוש לבין זמן של מנוחה. ככל שנזכור שאנחנו חופשיים לעשות בדיוק את מה שאנו רוצים ו"נקפיד" לעשות זאת, נוכל להגשים בשמחה ובריקוד את החלומות הכי מרחיקי לכת שיש לנו. 
 
 
 
 
ה- 19/4: טון 3, באנרגיה של לוחם בהדרכת שמש: ביום השלישי של הזרימה האינטואיטיבית אנו מתחברים לאנרגיית הלוחם שבנו, שמעז ושואל את עצמו שאלות בנוגע לחיים בכלל, לדרך המדויקת עבורו ולהיבטים ספציפיים בעשייה שלו. כדי ליצור שינוי פנימי מהותי בתפיסת המציאות שלנו עם הקוסם אנו מתמודדים עם הנטייה לחיות בקטבים הקיצוניים והלוחם מאפשר למצוא את המינון המאוזן והמדויק לנו. הלוחם האינטליגנט והספקן חוקר ובודק עד כמה הוא נאמן לעצמו, לחזון שלו ולאמת שהוא מבקש לבטא עכשיו בחייו. הוא מתבונן לעומק ברצונותיו העמוקים ובאמת הנכונה לו לרגע ונלחם בכנות ובעוז בקוטביות, בספקות, בשליליות ובפחדים. תהליך ההתבוננות פנימה עם הלוחם החשמלי עוזר לנטרול האוטומטים המוטבעים בנו ולהיפתחות לדרך חדשה של תנועה אינטואיטיבית בחיים. השמש שולחת אלינו היום אור ומידע שמבהירים עבורנו סוגיות בעייתיות שונות. הלוחם שואל שאלות וחווה תחושה של חוסר וודאות והשמש מחזירה אותנו כל הזמן אל העובדות הריאליות ולבהירות פנימית. השמש המדריכה מקרינה אש יוקדת שממלאה אותנו בלהט ובאנרגיה יצירתית לפעול בהתאם לידיעה הפנימית של הלוחם שבנו. ככל שאנו מטעינים את עצמנו באש הפנימית ובהגיון בריא, הלוחם היודע מסוגל ללכת באומץ ובחכמה בדרך האמת שלו ולממש את עצמו ובגדול!.
 
 
 
 
ה- 20/4: יום רביעי של זריעת אפשרויות לפתרון אתגר הנשר באנרגיה של אדמה בהדרכת הלך שמים: כדי להתחבר לעוצמת הקוסם, האדמה היום מכוונת אותנו להתקרקע ובלי יותר מדי דיבורים פשוט לעשות את שלנו. ככל שאנו מחוברים לגוף ולצרכיו, כך העוצמה שבנו הולכת וגדלה. הנטייה לקטבים נוצרת כשאנחנו מתנתקים מהגוף ומהמציאות. לכן ביום של זריעת הפתרונות האדמה מזכירה לנו להתחבר לצרכים הבסיסיים ולידיעה של הגוף. ביום הרביעי האדמה העצמאית מזרימה אלינו כמויות אדירות של מידע חדש על מנת שנרחיב את היכולות שלנו אל מעבר למה שהן עכשיו ונתעורר למסלול הייחודי שלנו. כאנושות מתפתחת אנו עדים לאסונות רבים ושונים על פני כדו"א שלנו - שיטפונות, מחלות, מלחמות, רעב, עוני ועוד ועוד. ב-4 לאפריל החל מחזור חדש של צ'ולקין שמזרים רטטים חדשים לכדו"א שמאפשרים לקפיצת דרך קולקטיבית נוספת. אמא אדמה הולכת ומתפתחת לקראת שינוי באבולוציה האישית שלה ועל כן היא קוראת לכולנו להתעורר. הלך שמים המדריך מסמל גבולות ברורים לכל מה שאנחנו לא מעוניינים בו. עלינו ללמוד לשמור על עצמנו ולעתים להפעיל מנגנונים של סינון כדי שדברים מרוקנים לא ישפיעו עלינו. כשאנחנו שומרים על גבולות ברורים, מתפנה בתוכנו ובחיינו המקום לתרגם באופן מעשי את ידע הנשמה שלנו אל תוך מציאות החיים היום יומית. ביום הזריעה המנטלית אנו מוזמנים ליצור לעצמנו מרחב נקי ומקודש, ללא הסחות חיצוניות שבו נוכל לחקור, ללמוד, לעבד ולהכיל את הרטט החדש של הצ'ולקין ואז יחד עם האדמה לתרגם את חזון הנשר הגבוה שלנו למעשים פרקטיים. 
 
 

ה- 21/4: טון 5 של החיבור לכח הרצון הפנימי שלנו, באנרגיה של מראה בהדרכת מגשר עולמות: המראה ביום החמישי מאפשרת לנוע בקלילות מסצנה אחת לאחרת תוך כדי הבנה שהעולם מורכב ממראות מגוונות שמלמדות אותנו על עצמנו. העוגן הפנימי שמאפשר לחיבור לקוסם שבתוכנו מלמד לראות את כל הצדדים שלנו, גם את אלה שלרוב אנו מעדיפים להדחיק ולהעלים מעצמנו. מומלץ שנתחיל לקלוט- שכל ההשתקפויות במציאות הן מראות שלנו. כשסוף כל סוף אנחנו מסכימים לראות את הכל, אנו מודרכים ע"י מגשר העולמות לקבל באהבה את הצדדים שאנו פחות אוהבים. הצדדים הללו הן חלק מהבן אדם השלם שאנחנו. במקום לבקר אותם ולקרוא להם חלשים, לא מספיקים וכו', אנו לומדים להיות רכים ומפרגנים לעצמנו. ביום המוטיבציה להמשך התהליך בגל אנו לומדים לקבל את כל מי שאנחנו- בדיוק כשם שאוהבים חבר טוב, גם עם הצדדים הפחות "טובים" שבו. המראה מאפשרת להפסקת התרגומים וההשלכות על המראות הסובבות והמגשר מדריך לרפא את השליליות, ההרס והביקורת העצמיים שהם אוטומטים רגשיים שמוטבעים בנו מהילדות. ככל שאנו מרפאים טראומות ופצעים רגשיים מתאי הגוף, המראה הקוואנטית מאפשרת לנוע בכיף מסיטואציה לסיטואציה, כשאנו נוכחים יותר ויותר ברגע ומשקפים במחשבות, במילים ובמעשים את מגוון האפשרויות שקיימות עבור כל אחד ואחת מאתנו בכל רגע ורגע. 
 
לפי הסינים האנרגיה בימים אלה היא של "מסה קריטית" (הקסגרמה 28), לפיה המצב הנוכחי הולך ונעשה כבד בשל מספר רב של שיקולים (נשר 2). הרבה החלטות, רעיונות ואפשרויות שגורמות לתחושה שהמצב עולה על גדותיו (סערה 6). זהו שלב מעבר ובו נדרשת פעולה מהירה ויעדים ברורים (שמש 7). זמנים אלה של התפוצצות פנימית חושפים את המהות של העצמי שלנו ובעזרת נחישות פנימית ניתן לצאת מהם מחוזקים (מראה 5).
 
 
ה- 22/4: טון 6 של זרימה עם הפלוס, באנרגיה של סערה בהדרכת סערה: תהליך החיבור לקוסם שבפנים ואיזון התנודה לקטבים צובר תאוצה ולקראת שיא הגל הסערה מרפאה, מטהרת ומאזנת אותנו. כדי שנוכל לחוות את הנשמה העצומה שבתוכנו הסערה הקצבית מאפשרת לנקות את המסה התאית השלילית שמצטברת בגופנו במהלך הזמן. ביום של האיזון אנו מאזנים את הצרכים של הגוף הפיזי, הרגשי והמנטלי. כשאנו מאוזנים אנרגטית ניתן לחוות את הקסם וההשראה שזורמים בתוכנו. הריפוי העצמי מזרז את ההתפתחות שלנו ואת שינוי המידע שמפעיל אותנו אוטומטית. הסערה מגדילה את הביטחון העצמי שלנו ביכולות ובידע הקיימים בנו. מאד חשוב שנלמד לסמוך על עצמנו שלא משנה מה קורה, אנחנו מסוגלים להתמודד עם זה. יותר טוב או פחות טוב, אנחנו יכולים! האמון בעצמנו מאפשר לארגון פרקטי של הפרטים הנדרשים למימוש חלומותינו. ההטענה הפנימית עם הסערה ממשיכה עד שאנחנו נותנים אמון ביקום כולו ובכך שכל מה שקורה הוא תמיד מדויק ולטובתנו. ככל שאנו מתמקדים בפלוסים הקיימים בנו ובחיינו ומתייצבים, אנו מתמלאים באנרגיה ובכוחות לקפוץ למימי החיים הגועשים ובאומץ ובשמחה לממש את רצונותינו. 
 
 
 
ה- 23/4: טון 7, יום שער, שיא הגל באנרגיה של שמש בהדרכת אדם: השמש בשיא מייצבת את אש הלהט והיצירה שבתוכנו ומלמדת לנתב אותה לכיוונים פרודוקטיביים. אלמנט האש הוא זה שמוביל אותנו בלהט אל עבר מימוש החזון שלנו. בשיא הגל השמש המהדהדת מלמדת כיצד לאפשר לאש היצירתית פשוט להיות נוכחת וכיצד להכיל אותה בתוך כלי יציב, יודע ומאפשר. אנו נמצאים בגל קוסם שמלמד להגשים את החלומות מרחיקי הלכת שלנו והשמש היום מעידה על כך שנדרש לגדל בוגר יציב ומעוגן בתוך עצמנו שיודע לתעל את האש הפנימית לכיוונים בונים תוך כדי שמירה על בהירות, הגיון וחיות. בשיא הגל האדם מדריך אותנו לשחרר את השכל המניפולטיבי שמטיל ספק בכך שבאמת ניתן להפוך לקוסמים במציאות הקוטבית והדחוסה. הוא מלמד להתמקד בפתרונות ולא בבעיות, באפשרויות ולא במכשולים, להקשיב לרצון הרלוונטי לכל רגע במהלך הדרך וליישם אותו בחכמה. ביום שער זה אנו לומדים להפסיק לאבד אנרגיה על הקשיים ומצבי הייאוש ובמקומם מתחברים לאלמנט האש הפנימי ולהגיון בריא. ככל שנתחבר לתבונה הפנימית ולידיעת הלב של האדם שבנו ונקפיד לעשות את מה שגורם לנו להיות מאושרים, אש השמש היצירתית תוביל אותנו לחיות את חיינו בדרך מעוררת השראה ומתוך שמחה בחלקנו. 
 
 
 
 
ה- 24/4: טון 8 של החיבור ליושרה ולאמת הפנימית שלנו, באנרגיה של דרקון בהדרכת נחש: אנרגיית הדרקון מאפשרת להתבונן במקומות שבהם אנחנו עדיין לא מקבלים את עצמנו כפי שאנחנו באהבה, ברכות ובאימהיות. אנו מוזמנים לבדוק האם המיקוד שלנו הוא על מה שיש בחיינו ועל מה שמצוי בנו, במקום להיות עסוקים בהרס ובביקורת עצמיים. הדרקונית הגלקטית מזמינה אותנו לשאול את עצמנו היום: "מה אני אוהב/ת בעצמי?", "מה אני אוהב/ת בחיי?", "לאיזה השגים כבר הגעתי במציאות החיים?", "מה יש בי?", "מה יש במציאות שלי?" "מה הייתי מרגיש/ה אם הייתי פוגש/ת אדם כמוני"? התשובות לשאלות הללו יאפשרו לפוקוס על מה שכבר מצוי במציאות שלנו ובכך למגנוט של עוד ועוד "יש" ממשי. הדרכת הנחש המסמל חיבור לחיות בגוף מלמדת להגדיל עוד ועוד את הקשר עם גופנו. במקום ההתנהלות האוטומטית של הדפוסים הרגשיים הממוחזרים אנו מגדילים את הערנות לפולס החיים שבגוף. החיבור למהות הדרקון מאפשר לבדוק היכן עדיין יש תנועה מתוך מנגנוני הישרדות מצמצמים. הנחש מחבר אותנו לתדר של שמחה וככל שאנחנו מתמלאים בחיות מבפנים, אנו מסוגלים לקבל את עצמנו בדיוק כפי שאנחנו. לאחר בדק הבית הגלקטי שאנו עורכים, ההזנה והרכות של הדרקון יחד עם החיות והאינדיבידואליות של הנחש מאפשרים לנוע באותנטיות אל עבר מימוש חלומות הנשר שלנו. 
 
 
 
ה- 25/4: היום תשיעי בגל הקוסם, יום שער, באנרגיה של רוח בהדרכת מראה: ביום שער זה תחושת המימוש העצמי מתחילה להתגשם במציאות בעזרת יכולות התקשורת הקיימות באנרגיית הרוח. ככל שאנו מבטאים את עצמנו באופן הגיוני, חד ומדויק, ניתן 'ללכת עד הסוף' עם האמת העמוקה ביותר שלנו.  ביום של הפענוח הרוח הסולארית עוזרת לנו להבין שהיכולת להגשמה של כל רצון תלויה באופן הביטוי שלנו. המראה המדריכה מחזקת את ההתייחסות הריאלית שלנו לעובדות הנתונות בכאן ועכשיו. אנחנו לומדים להתייחס באופן מעשי אל העובדות בחיינו ולהכיל ברוך את רגשותינו המגוונים. במקום להשליך ולתרגם ולפחד לומר את שלנו, אנחנו לומדים לבטא באופן ישיר ובהיר את רצונותינו. במקום לבקר ולשפוט את עצמנו ואת האחרים, אנו לומדים לבטא בפשטות את רגשותינו ורצונותינו. במקום להתעייף מאינסוף ההיבטים הכרוכים במימוש של רצון שמשמעותי עבורנו, אנו לומדים להתחבר לאיכויות הזכריות שמממשות באופן פרקטי. המראה מדריכה אותנו לראות את כל הצדדים שלנו ואת כל מה שהביא אותנו עד הלום: הכאב, השמחה, העצב והתמיכה. ואז לראות מבעד לאשליה- לראות איך שהכל הוא למעשה השתקפות שלנו, איך שלכל רגע בדרך יש תפקיד חשוב ושהכל פועם בסדר אלוהי מדויק. ביום הסולארי אנו מבטאים בחופשיות את השראת הרוח שבנו דרך מגוון המראות שיצרנו בחיים וזורמים בקלילות של יונק הדבש ממצב אחד למשנהו. 
 
 
 
 
ה- 26/4: טון 10 של ההתגלמות, באנרגיה של לילה בהדרכת קוף: ביום העשירי אנרגיית הלילה מאפשרת להתבוננות כנה ועמוקה בחשכה פנימית שעד היום לא העזנו לגעת בה. אתגר הגל הוא לבטא בעזרת ידי האלוהים את חלומות הנשר שלנו ומהות הלילה היום מאפשרת לשנות את הפרספקטיבה לגבי פחדים ותיקים שמנעו מאתנו מליצור אותם עד היום. ברגע שאנו מסירים את הערפל של הלילה הפנימי, את צורות החשיבה ההישרדותיות שמגנות על כאב פנימי גדול, אנחנו מקבלים אפשרויות חדשות להסתכלות על הדברים. ביום של הדקויות בדרך לפתרון, הלילה הפלנטרי מבקש שנעמיק עוד פנימה ונרפא מידע רגשי כואב. אנרגיית הלילה משולה לרחם, לבית, למערה. לאחר שיושבים זמן מה במערה חשוכה, באיזשהו שלב מתחיל להפציע האור. אנו מוזמנים לנוע באומץ אל תוך הכאב הרגשי עד שנצליח להאיר אותו במידע חדש. הדרכת הקוף מבקשת מאתנו ליצור, ליצור וליצור! לבטא את המקוריות שבנו לאורך הדרך וברוח קלילה ומשועשעת להוציא לפועל את רצונותינו הכמוסים. הקוף הוא הילד הגאון שבנו ומלמד לשחק את משחק החיים בקלות, בהומור ובהנאה. כדי להכיל את הלילה הפנימי הקוף עוזר לשחרר את רצינות היתר והכבדות ולמצוא פתרונות מקוריים. הריפוי של המקור הכואב מחבר לאינטואיציה ולידיעה פנימית עמוקה שמתחילים לכוון את הזרימה היום יומית שלנו. תנועה אינטואיטיבית חדשה זו פותחת את דלת הכניסה לעולם הניסים והקסמים. 
 
לפי החכמה הסינית, האנרגיה בימים אלה קרויה: "עוצמה רבה" (הקסגרמה 34), לפיה העוצמה (קוסם 1) מעמידה במבחן אמיתי את אופיו של האדם: את המילים, המחשבות והמעשים שלו (לילה 10). האחריות להתנהגות ראויה בתקופות של עוצמה היא רבה (נחש 12). הסינים מוסיפים שככל שהמטרות הן לטובת הכלל, כך צפויה הצלחה בעניינים ארציים (מגשר 13).
 
 
 
ה- 27/4: טון 11 של השחרור, באנרגיה של זרע בהדרכת זרע: ביום של השחרור הזרע מלמד שהסיבה לכך שאנחנו לא מצליחים להתחבר לרוחב נשמתנו ולפרוץ את מנגנוני ההישרדות המוכרים לנו נעוצה בפחד בסיסי ועמוק משינוי. רובנו מפחדים מאד מלנוע ללא ידוע ומעדיפים לשמור על הקיים והמוכר, גם אם הוא קשה. השמירה על ההרגלים וההתנהלות הידועים מראש כולאת אותנו באפשרויות מוגבלות מבלי שנוכל לראות את ההזדמנויות המגוונות הקיימות עבורנו כאן מתחת לאף. ההיאחזות בתבניות ובחוקים מהחוץ מונעת את ההקשבה לקול הפנימי הגמיש והמשתנה שמדריך אותנו בכל רגע נתון. בתודעה הקולקטיבית קיים פחד משינוי משום שבזכרון שלנו שינויים הובילו לאסונות, לכאב ולהרס. אך זוהי רק זווית ראייה חלקית בנוגע למהות השינוי. לאט ובהדרגה אנו נפתחים לעובדה שבכל מקרה הכל משתנה כל הזמן וככל שנקדים להשתנות גם אנחנו, כך נוכל לממש את רצונותינו האותנטיים. כדי להתחבר לקוסם, לעוצמה בגוף, ליושרה ולחזון גבוה, עלינו להסכים להשתנות ולשחרר את האמונות והתבניות שלא רלוונטיות יותר למחזור החדש של הצ'ולקין. ככל שאנחנו משילים מאתנו הרגלים וקיבעונות ישנים ונעים אל עבר החדש והלא ידוע, מובטחים לנו מימוש יצירתי ושפע רב. ביום השחרור ננשום את הזרע לתאי הגוף ונכוון את עצמנו אל עבר צמיחה בהיבטי החיים השונים ואל תנועה אינטואיטיבית ביום יום שלנו. 
 
 
 
 
ה- 28/4: טון 12 של פתרון האתגר, באנרגיה של נחש בהדרכת אדמה: חכמת הגל מלמדת שהחיבור לידע הנשמה הוא תוצאה של נוכחות מלאה בגוף הפיזי ובחיבור לטעם, לתענוגות ולשמחת החיים. הנשמה מתקיימת בתוך הגוף הזה. כל הידע כולו נמצא בתאי הגוף שלנו ועם הנחש הקריסטלי היום אנו מחוברים דרך ערוצי גופינו לחכמת הנשמה האינסופית. כל עוד אנחנו כאן, עלינו ללמוד כיצד להזין את הגוף בצרכיו ולפעול דרכו. הנחש בפתרון מעיד על כך שבמהלך הגל הצלחנו להתחבר לגוף שלנו ואל מגוון הרגשות, התחושות והאינטואיציה הקיימים בו. הדרכת האדמה מאפשרת לקרקוע נעים וזורם של הרצונות האינדיבידואליים והרעיונות המקוריים שלנו בתוך המציאות. כולנו סוג של מערכות מידע שתוך כדי חיינו הארציים מקבלות ואוספות ידע שמועבר לנשמה. כל אחד מחובר לרשתות מידע אישיות וקולקטיביות ועפ"יהם הוא מתנהל בחייו. לאורך השנים האחרונות נבנתה רשת אדירה של מידע חיובי מעל לכדור הארץ שלנו. האדמה מאפשרת להפעיל ולהצית רשת זו ועמה להתכוונן על שלום, אהבה וחיבורים אנושיים לבביים. לקראת סוף גל הקוסם אנו מוזמנים להתחבר לכמויות של ידע מחודש שקיים בנשמה שלנו, שכל עוד לא ריפאנו את הכאב לא היה בגדר אפשרות עבורנו. החיבור לרשת הפרושה על פני האדמה וההתעוררות שלנו אל עבר הגשמה עצמית ממלאים אותנו באנרגיית חיים. אנו מבינים שככל שהשורשים שלנו מעוגנים היטב אל עומק המציאות, היכולות והעוצמות שלנו הולכות וגדלות. ככל שאנו נוכחים כאן ועכשיו בגוף שלנו, אנו מסוגלים לחצות מימדים וזמנים ולהגיע אל אינסוף האפשרויות של ידע הנשמה. היום ננשום את הנחש ונתחבר לדרכינו הייחודית, הצבעונית והאותנטית ולתחושת גוף נוכחת. אז ננשום את האדמה ונבקש לחיות חיים של עונג, שלום וגיוון בביטויים שונים של חכמה. 
 
 
 
ה- 29/4: טון 13 של הנוכחות, באנרגיה של מגשר עולמות בהדרכת כלב: דרך הדחיפה לחיבור לנשמתנו האדירה עם הקוסם המגנטי הצלחנו להבין קצת יותר את מהותו האמיתית של הזמן. המגשר הקוסמי הוא בעל הבנה ברורה ש"סוף הוא תמיד התחלה של משהו אחר" ונע בדרכו בקלילות וברוגע. ביום השלוש עשרה של הגל ניתן להיוולד שוב מחדש! מגשר העולמות מסמל מוות לצורת חיים אחת ולידה לצורת חיים אחרת. בסוף הגל הוא מעיד על ריפוי עמוק של מידע רגשי כואב ושל זיכרונות טראומתיים מתאי גופנו, שעד היום השפיעו באופן לא מודע על ההתנהלות שלנו. ריפוי הפצעים ושחרור צורות החשיבה השליליות מאפשר לשינוי סוג המידע שזורם במערכת שלנו. כתוצאה מכך היכולות שלנו ליצירה ולמימוש גדלות. אנחנו נולדים לזרימה אינטואיטיבית ולבבית שפתוחה למגוון האפשרויות וזאת במקום התנהלות דפוסית רגשית ואוטומטית. גם להדרכת הכלב תפקיד חשוב בסיום החיבור לעוצמת הקוסם שבתוכנו, משום שהכלב הוא המאסטר לענייני הלב. בתהליך הגל למדנו שהכל תלוי בכמה אנחנו מחוברים לאהבה שקיימת בנו. הכלב בהדרכה מעיד על חיבור יציב לאהבה הזאת. גל הקוסם לימד אותנו להשאיר מאחור סיטואציות שבהן אנו לא נאמנים לעצמנו ולהתייחס במלוא הרצינות לרגשות ולרצונות שלנו ברגע. מה שאנחנו מרגישים ומה שאנחנו רוצים הוא מאד מאד חשוב! כשאנחנו מלאים באהבה לעצמנו, ליבנו נפתח ואנו מבטאים אהבה לסביבה ולעולם כולו. הקפיצה שעשינו בגל מבוטאת בכח פנימי רב, בפתיחה להזדמנויות חדשות במציאות החיים, בלב אוהב ופתוח וביכולת לתנועה קלילה וזורמת במשחק החיים הרבגוני. גל הקוסם מוביל אותנו לאט ובהדרגה למצב שבו אנו חיים את החיים השגרתיים ממוח מאד לא שגרתי ונהנים מהעליות והירידות, מהשיאים ומהמנוחה, כשאנחנו פשוט שמחים על היש בחלקנו. אמן!
 
 
 
מאחלת לכולנו גל קוסם של ניסים ונפלאות.
ושנצליח לממש רצון פנימי שחשוב לנו!
באהבה ובברכה, 
טליה.
 
 
 להנאתכם, ספר וירטואלי בחינם
ובו מידע נרחב על כל גלופה 
נא ללחוץ כאן
באהבה,
טליה.