עברית  |  English  |  
 

*******
מוזמנים להכנס לקטגוריית כלים שמחברים לידע ולפנק את עצמכם!!
 
 
 

תחזית המאיה

גל הכלב
 
 
 

שלום וברכה לכולנו: 
גל הכלב מלמד לפתוח את הלב ויחד עם הקוף באתגר מאפשר להתחבר להשראת נשמתנו העצומה. הגל מאפשר להתבוננות רגשית כנה אל תוך העומקים של עצמנו עד שנחווה איזון פנימי ונוכל לזרום בקלילות 'קופיפית' במציאות החיים. לב פתוח פתוח כל הזמן! בכל רגע ולכל אדם. אין בו קיטלוגים ושיפוטים מנטליים של ראש שמסווג ומבקר ושומר על ה'שלי'. בימנו יותר ויותר אנשים מתעוררים ל'עבודת' 'מודעות'. המודעות היא לכך שבכל אחד ואחת נשמה עצומה וגם אם מישו התנהג כלפינו בחוסר הגינות, הסיבה לכך היא פצעים עמוקים שנמצאים בבסיס האישיותי שלו. הלמידה היא להרפות ולסלוח, כפי שאמר ישו- "סלח להם כי הם לא ידעו מה הם עושים".
לוח המאיה המקודש מורכב מקוד מתמטי הקרוי 20:13 והמעקב השוטף אחר 20 הסמלים ו13 הטונים יוצר בהדרגה "שיפט" פנימי במודעותינו בנוגע לזמן, לבני האדם ולחיים. באשליית המציאות אנחנו מחלקים כל דבר ומאמינים שהזמן הוא לינארי ומחולק לעבר, הווה ועתיד. אך למעשה רגע אחד מסע החיים הוא! כשם שלירח אין אור משל עצמו והוא השלכה של אור השמש, כך למעשה הרגע היחידי הקיים הוא ההווה. העבר הוא זיכרון שמושלך על ההווה והעתיד הינו השלכה מדומיינת מההווה. כדי להפסיק את החשיבה הקווית אנו לומדים לנטרל את התפיסה היחסית שלנו בנוגע לחיים בכלל, לבני האדם, למטרות השונות ולכל תנודה שהיא מאתנו החוצה. מחזוריות גלי המאיה מאפשרת ליצור מציאות מתוך הפנים ולא מתוך התנודה היחסית לאחר ולזמן  שהוא לא באמת משהו חיצוני.
לרבים מאתנו קיים חלום משותף שבו שלום ואהבה שוררים בעולם וכולנו מרקדים שמחים, מאושרים, אוהבים, עשירים, נהנים, בריאים וקוסמים בחגיגה קוסמית אחת גדולה!!! מרחקי הלכת והראייה מדמיינים חלליות ידידותיות שיורדות מהשמים מלאות בהספקה, בהזנה, בהפתעות ובטכנולוגיה מפותחות, מנהיגי העולם יוצרים שלום עולמי, כל אחד מאתנו חי בול את המציאות שהוא רוצה ובקיצור, "וחי זאב עם כבש".... אמן ואמן! חזון אחרית הימים המופלא מתממש לאט לאט ובהדרגה. מצב הרעש, השליליות, הדחיסות והדואליות הקיימים במחשבה האנושית עדיין מרובים מאד. ככל שאנחנו מצליחים לשחרר את השיפוטים והספקות, גם החשיבה היחסית פוחתת עד למצב של הוויה ספיראלית. אז אפשרויות רבות הופכות לזמינות עבורנו ברגע הנתון. השינוי בצורת החיים וההתנהלות מתאפשר למי שיוצר שינוי שכזה בתוכו. הכל קורה מהפנים כלפי החוץ ולמרות המטריקס המאד מרשים של החיים אין באמת משהו חיצוני שמייצר את המציאות. הכמיהה האנושית ל"דד ליינים"  מרגשים ודרמטיים מייצרת כל פעם אפשרויות בזמן שבהם קורה משהו "חיצוני" משמעותי. חשוב להדגיש שהכל קורה בתוכנו ברגע זה ממש! שכל התאריכים כולם הם כאן ועכשיו וככל שברגע הזה כל אחד יוצר בראשו מחשבות של שמחה ואושר, כך גם נוכל לחוות מציאות חיצונית שכזאת. לכולנו אחריות אישית בתהליך הקולקטיבי של האנושות ואנו שותפים בשינוי שחל על פני האדמה. גל הכלב שמתחיל פותח חלון לנוכחות ברגע. במהלך הגל אנחנו עוברים מסע ספירלי שמתחיל בפתיחת לב כלבלבית ומסתיים ברוח קוסמית שמחוברת להדרכת הנשמה. כולי תקווה שבמהרה ובימינו נפרוץ את מוגבלות האגו הקוטבי והאשלייתי, נתחבר במודעות לנשמה העצומה שבנו והרמוניה ואהבה ישררו בכל. אז בואו נמשיך לעשות "עבודה" פנימה, ללמוד, להשתנות ולהתפתח וניצור ביחד ולחוד מציאות של "אחרית הימים" בקרוב, בזמן הזה. אמן! 

ב- 22/2, כוונת הגל היא הכלב: הכ-לב המגנטי דוחף לחבר בין הכוונה ללב ולפתוח את ליבנו עוד ועוד ועוד. החיים הם בית ספר של למידת האהבה ועם הכלב אנחנו לומדים להגדיל בתוכנו את האהבה לבני האדם, לטבע, להנאות הקטנות ובכלל לכל מה שיש ויש! כולנו חווינו משברים כואבים עם אנשים קרובים ונפגענו במערכות יחסים אינטימיות. כתוצאה מהפחד לחוות כאב, שמנו על עצמנו מנגנוני הגנה מתוחכמים ואנחנו נזהרים מלתת אמון וליצור יחסי קירבה. הכלב מלמד שנהפוך הוא! קירבה גורמת להכיר את עצמנו יותר לעומק ופתיחת הלב מביאה לחיינו שמחה, אושר והנאה צרופה. זוהי מהותה של קרבה- היא חושפת רגשות שונים וגם אם לפעמים חווים כאב בקשר קרוב זוהי הזדמנות נפלאה ללמידה ולהעמקה לבבית גדולה אף יותר. הכלב מאפשר לשחרר סגירות, חשדנות ושליטה שכביכול מגנים עלינו ובמקומם להסכים לאבד שליטה ללא ידוע ולפתוח את ליבנו למגוון החוויות המרגשות הממתינות לנו. החכמה של הגל מלמדת שהבסיס של מערכות יחסים אינטימיות מושתת על "ואהבת לרעך כמוך". אנחנו לומדים להיות קשובים גם לרצונות ולצרכים שלנו וגם לאחר.  כידידו הנאמן של האדם הכלב מלמד להפוך לחברים הטובים של עצמנו ששמים את הפוקוס על הרצונות והרגשות שלנו. במקום לרצות ולבזבז אנרגיה מרובה על החוץ, אנחנו לומדים ש'עין החוצה ועין פנימה'. כשאנו מכבדים את רצונותינו הייחודיים, ליבנו מתמלא באהבה גם לסובבים ולעולם בכלל. במשך הגל אנחנו לומדים על אינטימיות עם עצמנו ועם האחר, מאזנים רגשות קיצוניים ומשחררים דרמות סוערות של האגו שכל הזמן רוצה תשומת לב מהעולם החיצון. הכלב ממגנט אל חיינו אנרגיות של חמימות, אמון, פתיחות וחברות אמיתית. חברות היא המהות המאחדת בעולמנו הקוטבי. דרך קשרים חבריים אנו גדלים ומכירים את העוצמות שבנו ותדרים אלו מהדהדים הרבה מעבר לפיזי. מכאן שלאורך הגל מערכות היחסים הקרובות יכולות לתמוך בנו ואף לגדול ולהתחזק וכן קיים פוטנציאל להיכרויות אינטימיות חדשות. אנחנו מוזמנים לנשום את הכלב ולהרגיש כיצד ליבנו נפתח. נמשיך לנשום אל אזור החזה והלב עד למצב של התמלאות בשמחת חיים, בחמימות ובהרגשת מאוהבות בחיים הנדירים הללו! 

 
 
 
ה- 23/2, אתגר הגל הוא הקוף: מעניין שהדרך לפתיחת הלב עם הכלב עוברת דרך הקוף הזורם והיצירתי. כדי שנסכים "להסתכן" בפתיחת הלב עלינו להתחבר לזווית ראייה מורחבת, משועשעת ושובבית בנוגע לאירועים. המחסומים שעוצרים אותנו עכשיו קשורים למידע ישן שהוטבע בנו באירועי הילדות. אבל! אנחנו כבר לא הילדים ההם ולכן יכולים להרשות לעצמנו להתאהב בחיים היקרים הללו. לאורך הגל הקוף מאתגר אותנו לעלות על במת החיים עם הקסם והכישורים הקיימים בנו ולשחק את משחק החיים ובגדול! במקוריות ובשמחה. שובבות מתאפשרת כשאנו נוכחים בפלא הרגע ועם הקוף באתגר אנו לומדים לשחרר את הראש העמוס בתכנונים, חישובים ושיפוטים. תהליך פתיחת הלב יכול להציף בפחדים ובמועקות ואתגר הקוף מבקש שנשחרר את הכבדות, הריחוק והציניות. אנחנו מאותגרים לבטא את קולנו האותנטי תוך כדי תנועה זורמת ויצירתית. הקושי בגל הוא לבטא, להוציא החוצה בפשטות את מה שמרגישים וחושבים ולשחרר את מנגנוני ההגנה של הראש שהם אלה שמעכבים את הקסם וההברקות האישיות. אותנטיות היא פונקציה של חיבור לנשמה. ככל שאנחנו משתחררים מהדפוסים האישיותיים המצמצמים, אנו חיים פחות ביחס ל- נורמות ולסביבה והופכים ליותר ויותר אותנטיים. לאורך ימי הגל ננשום את הקוף ונאפשר לילד הסקרן והמשועשע שבנו לשחק בהנאה עם היש הקיים במציאות החיים. נמשיך לנשום ונזרום עם הברקות ורעיונות מקוריים עד שנחווה את פרץ הגאונות היצירתי שבנו. נחווה תחושת סיפוק מהעבודה, מהיצירה האישית ומדרך ההתנהלות היום יומית שלנו. הקוף דוחף אותנו לשזור את הכישורים הייחודים לנו אל תוך המציאות הקוטבית ובקלילות ובנועם ליצור בה את רצונותינו. נמשיך לנשום עוד ועוד עד שנתחבר ליצירה הספיראלית של הקוף שמגיעה מהשראת נשמתנו האדירה ומאפשרת ליצור בהנאה יש מאין
 
 
 
 

 

ה- 24/2: ביום השלישי מתחיל המיקוד בפתרון האתגר באנרגיית האדם: האדם מלמד שלמעשה מותר! לנו לעשות בדיוק את מה שאנחנו רוצים. אמנם זה נשמע מרחיק לכת, אך באמת ניתן לחיות במציאות שבה אנו חיים ומבטאים את הרצונות הפנימיים האותנטיים שלנו. רוב בני האדם חיים בראש המנטלי שהוא מאד טריקי ולרוב מתמקד בבעיות ובקשיים. כדי להתאזן רגשית ולעלות על בימת החיים ובגדול, האדם מבקש שנשים בצד את השכל הקודח וההומה ללא סוף ועמו נשחרר את שאלות הקיום הטורדניות שכל הזמן מנקרות ברקע. הספקות והשאלות מקבלות שוב ושוב את אותן התשובות בהתאם למידע הדפוסי הקיים במוחנו. האדם מציע לאפשר לליבנו להיות המוביל, הקפטן ולשכלנו להפוך לזרוע הביצועית. הוא מלמד להיות קשובים ללב ולגוף ובכך להיפתח למה שאנחנו באמת רוצים ומרגישים. אז נגלה שאפשר לזרום בנועם ובלבביות עם רצונותינו האותנטיים. האדם גם מלמד להסתכל בגובה הלב על הסובבים ולהתייחס לכל מפגש כאל התכנסות של חכמה. בדרך לאיזון הקשרים האינטימיים אנחנו מבינים שכל אחד והדרך שלו ואין לכך שום קשר אישי אלינו ולרצונותינו. במקום האוביקטיבי שמשחרר שיפוט כלפי בני האדם ניתן לזרום עם לב פתוח ולחזק  שיתופי פעולה עם השותפים למסע החיים. היום ננשום את האדם ונפתח לתבונה ולהגיון בריא שבעזרתם ניתן לפתור כל מכשול שמופיע. נאפשר לצלילות שבאדם להמיס את תחושות השיתוק והרפיון של העבודה הפנימית בגל. נמשיך לנשום ולהתמקד בפתרונות עד שנצליח להפוך לגביע שפתוח לשפע של היקום ולהזדמנויות הרבות שבכל רגע צצות על הדרך. 
 
 
 
 
היום הרביעי של הגל ב- 25/2, אנרגיית שער בסימן הלך שמים: 'דע את עצמך' נכתב במקדש בדלפי. כל אחד מוזמן ליצור היום מרחב הלך שמים מקודש שבו הוא יכול לחקור וללמוד על עצמו ועל רצונותיו וצרכיו. בחלל הזה הלך השמים העצמאי מעיר אותנו לדעת את עצמנו, את מה שטוב ונעים לנו ואת המקומות שבהם הגיע הזמן להציב גבולות מאד ברורים. הכלב מלמד שאנחנו מאד מאד חשובים ומאפשר את ההקשבה הראויה לעצמנו ולרצונותינו ברגע. זה לא שהאחר אינו חשוב אך תפקידנו הוא לשמור עלינו. חכמת הקודים בגל הכלב מלמדת שלא ניתן להגיע לאיזון רגשי מבלי שנהיה בעדנו ונשים גבולות לכל מי ומה ששואבים את האנרגיה שלנו. רב בני האדם נעים בהילוך הישרדותי אוטומטי ולא באמת יכולים לראות אותנו. העניין הוא שאנחנו נראה אותנו! כדי להקטין את הדרמות בחיים, אנחנו לומדים לבטא בבהירות את גבולות הרצון שלנו, להתמלא באסרטיביות שלווה ולהגיד "לא" ברור כשהדברים לא באמת מתאימים או נכונים לנו. הלך שמים מלמד שהאהבה לעצמנו ולעולם גדלה ככל שאנחנו שומרים על החלק הרגיש והפגיע שבנו, מוותרים על תפיסות עולם מקובעות של הראש המקטלג ומרחיבים עוד ועוד את זווית הראייה בנוגע למצבי החיים השונים. כשאנו מקפידים לעשות את מה שאנחנו באמת רוצים, האנרגיה נשמרת בתוכנו ואנחנו נפתחים לצדדים היצירתיים והלבביים באישיותנו. עם הלך שמים תמיד קיים פוטנציאל אדיר לקפיצה אישית עצומה ברמת המודעות ולחיבור מודע לנשמתנו האדירה. היום ננשום הלך שמים ונקשיב לצרכינו ולרצונותינו. נמשיך לנשום ונתחבר לידע אינסופי, נתמלא בחמלה ונתרגם בדרכינו ה"קופיפית" את הדרכת נשמתנו. אמן!
 
 
 

ב- 26/2 תהליך פתיחת הלב ממשיך ליום החמישי, באנרגיית הקוסם:  הקוסם מאפשר לשחרר את התנגדויות האגו שנמצא בתנועה תמידית כלפי החוץ ומאוים מאנשים, מכותרות ומזמנים. הוא מלמד ששום דבר לא קורה בחוץ! אלא שהכל קורה ביננו לבין עצמנו. שמחת הקוסם נובעת משחרור הביטחון החומרי ומחיבור לעולם פנימי רוחני. כשאנו מתרחקים מהתוספות הגשמיות, מתפנה המקום והזמן להתמקד במה שבאמת חשוב בחיים ולהתחבר לידיעת הלב. ביום של העוגן הפנימי הקוסם מחבר לעוצמה הנשית נטולת האגו ולעומקים של בריאה שהם מבעד לזמן ולמרחב. פתיחה כלבבית דורשת את נטרול האגו הקשיח והמגן. כל עוד אנחנו ביחס לעולם, לאנשים ולנורמה, אנו חיים מתוך ראש עם מנגנוני הגנה. ביום של גיבוש כח הרצון הפנימי להפסיק את חוסר האיזון הרגשי הדרמטי הנובע מהאגו, הקוסם מלמד לסמוך על האינטואיציות ולשחרר את הצורך באישורים ובפידבקים מהחוץ. הגיע הזמן שנבין שאנו יודעים הכי טוב מי אנחנו ומה נכון לנו בחיים. אף אחד מחוצה לנו לא מכיר אותנו כמו שאנחנו את עצמנו וזה הזמן לסמוך על הידיעה האישית הזאת. ככל שהאנרגיה נשמרת בתוכנו, אנו מסוגלים להכיל כמה שאנחנו רוצים, מתי שאנחנו רוצים ואם בכלל... כדי שליבנו הרגיש יפתח ונשחק בכיף עם היצירתיות שבנו, הקוסם מחבר למקור עצום של אנרגיה שקיים בתוכנו, לקול פנימי עמוק וממשי שלא תלוי או מושפע מהסביבה. היום ננשום את הקוסם ונרחיב את היכולת להכיל את ההצפות הרגשיות ה'כלבלביות'. נמשיך לנשום עד שנחווה את החיבור הישיר לנשמה. אז נתמלא בעוצמות פנימיות, נתחבר לאינטואיציה ובפשטות ובצניעות נאפשר לנשמתנו להדריך אותנו. 
 
 
 
היום השישי של הגל ב- 27/2, באנרגיית הנשר: זה הזמן להתבונן פנימה ולהתחבר לחזון הגבוה שלנו לגבי עצמנו ולגבי האנושות כולה כאן על פני האדמה. הנשר מסמל יכולת לראייה מתוך פרספקטיבת הנשמה וחיבור לחזון. הוא מכוון להגביה מעוף אל מעבר לשגרה השוטפת ביום יום ולהתבונן בתמונה השלמה של חיינו על כל הפרטים שבה. הרחבת נקודת המבט פותחת לזוויות ראייה חדשות שלא חשבנו עליהן קודם לכן. במקום להסתבך בפרשנות צרה של פרט ספציפי, אנו מתרוממים לנקודת מבט אוביקטיבית יותר של המציאות. פרספקטיבה מאוזנת ופרופורציונאלית בנוגע למהות ההתרחשויות מאפשרת להגיע לשקט פנימי ולהרפיה מהמאבק ההישרדותי. כשאנו מפסיקים להדגיש קשיים ובעיות שהם למעשה מיחזור אוטומטי של מידע כואב מהילדות, אנחנו יכולים להתמסר לאפשרויות הקיימות כאן ועכשיו. הפאזל של חיינו מורכב מהמון צדדים ואנו לומדים לשלב בהרמוניה בין כולם. המסר בגל הכלב הוא להרחיב את רצונותיו אל מעבר לנושאים הפרטיים שלנו. פתיחה לבבית מיועדת לחבר יחד בין אנשים שונים, המסוגלים לוותר כל אחד על חווייתו הפרטית כדי ליצור שלם שגדול על סכום החלקים. הנשר היום מאפשר לראות מעבר לעצמי הפרטי שלו את החזון המקודם לאנושות כולה. כדי להגיע להברקות מקוריות 'קופיפיות' הנשר מלמד גם להרפות ולנוח. מצב של מנוחה מתאפשר כשאנחנו עוצרים את הפעילות השוטפת, המשימות היעילות וגם את החזון הגבוה ופשוט 'עושים כלום'. היום ננשום את הנשר הקצבי ונראה כיצד כל חלק שמרכיב את מציאותינו הוא בחירת נשמה שלנו. נמשיך לנשום עד שליבנו יתמלא בתקווה ומוחנו במידע ההגיוני הנדרש כדי לשנות פרטים שהגיע הזמן לשחררם. נרחיב את ראייתנו ונשלח גם מחשבות של אהבה, בריאות, שפע ותקווה לכל יושבי כדור הארץ. אמן!
 
 
 
שיא הגל ב- 28/2, יום שער באנרגיית הלוחם: בשער היום הלוחם ממשיך את המגמה לפתיחה הלבבית בכך שהוא מאפשר לשחרר חוסר ביטחון בעצמנו ובאמת שלנו ולנטרל תלות באחרים ובדברים החיצוניים. בפסגת התהליך של פתיחת הלב שוב אנחנו מכוונים לנטרל את האגו והתלות בתארים החיצוניים, ב"כותרות" ובעשיית הרושם על הסביבה. נטרול התלות בעולם מאפשר להקטנת האגו ול'לינק' ישיר לקול הפנימי. הלוחם האינטליגנט ממשיך לשאול שאלות ולהטיל ספקות בנוגע לסוגיית המימוש היצירתי ולהיבטים השונים באינטימיות עם עצמנו ועם הקרובים אלינו. בסוף החקירה האישית הוא מחבר לידיעה הפנימית שבנו ועמה לדרך שהכי פותחת עכשיו את ליבנו. הלוחם הוא עצמאי בשטח, יכול להסתדר בכוחות עצמו בכל מקום ועם כל אחד ובשיא הגל  מחבר אותנו לקול פנימי ברור, חד ובהיר. הוא מזמין אותנו לבטא אמת פנימית זו מבלי לפחד מתוצאות עתידיות ומכוון בחכמה אל עבר הגשמה בקצב הנכון לנו. הלוחם המהדהד מאפשר להציב את הגבולות מזריעת הלך שמים של היום הרביעי, להתאים את הגוף לאנרגיות המעודנות שהקוסם מחדיר ביום החמישי ולתעל את האנרגיות למימוש חזון הנשר של היום השישי. אנחנו מוזמנים היום לנשום את הלוחם אל תאי הגוף, להרגיש את הנקודה בעין השלישית נפתחת ולהקשיב לעצמנו, לליבנו ולמה שבאמת נכון לנו. אז נצעד בדרך החיים המופלאה באומץ, בתבונה, ברגישות ובנחישות.
 
 
 
ה- 1/3: היום השמיני שבו מתחיל תהליך הירידה בקצב הגל עם אנרגיית האדמה: האדמה מלמדת שככל שאנחנו מקורקעים בגוף, כך אנו חווים את הנשמה שבנו. האלוהות לא נמצאת היכן שהוא 'שם', אלא כאן ועכשיו בתוך הגוף הזה! הגוף הוא השער לתדרים המעודנים של הנשמה. בדרך לחיבור ללב ודרכו ליצירתיות הנשמה, הגיע הרגע לבדוק בכנות עד כמה אנחנו מעוגנים בגוף ומחוברים למציאות הממשית. האדמה הגלקטית מבקשת שנשאל את עצמנו: "האם אני נוכח/ת במציאות הפיזית עם שתי רגליים על הקרקע"?, "האם אני מבטא/ת בפועל את הרעיונות היצירתיים הקיימים בראשי?", "האם אני לומד/ת ופתוח/ה לעוד ועוד מידע חדש"?, "האם עיסוקיי היום יומיים משקפים את מה שהנשמה שלי מבקשת לעשות פה בכדור הארץ"?, "עד כמה אני פשוט עושה את שלי מבלי לנסות לשכנע את הסובבים אותי בצדקת דרכי"?, "האם הפכתי לתלוי/ה בחומר ושכחתי את הרוח"? האדמה מעירה אותנו לממש את רעיונותינו המקוריים במציאות הריאלית. היא מדרבנת אותנו לעשות את שלנו ודוחפת לכך שנוציא את רצונותינו מהכח אל הפועל באופן פרקטי. היום ננשום את האדמה ונשתרש עמוק בתוך גופינו עד שליבנו נרגע ונפתח להשראת הנשמה. נמשיך לנשום ונמקד את עצמנו בגוף ובחיים בתוכו. הנוכחות המודעת בגוף מאפשרת לחוות חיים יצירתיים שנוצרים בלב פתוח ואוהב. 
 
 

ב- 2/3 ביום התשיעי מגיעה המראה: בגל שהנושא שלו הוא קשרים אינטימיים אנרגיית המראה מזמינה לחשבון נפש ביננו לבין עצמנו וביננו לבין חברינו. ביום הפענוח היא מלמדת שתהליך פתיחת הלב חייב לבוא לידי ביטוי ביחסים חמים עם הסובבים. אנו לא חיים באי בודד ולב פתוח מעיד על נתינה ללא תנאים, ללא חשבונאות ופנקסנות. המראה מלמדת להתבונן באופן אובייקטיבי נטול שיפוט על הסובבים, לשחרר את הביקורת על מערכות המידע והדרכים האחרות משלנו ולקבל את האדם באשר הוא אדם. כל אחד והדרך הייחודית לו והמראה מכבדת את אינסוף הדרכים של הבריאה. כדי להתחבר לגאונות הנשמה שבנו עלינו ללמוד להתבונן באופן 'נקי' על הסובבים ללא הסיווגים המצומצמים של התרגומים הרגשיים שלנו. דרך המראות השונות אנו לומדים על המקומות הפצועים שבתוכנו ועל היבטים יצירתיים שחסומים אצלנו. במהלך הגל השהות עם חברים, מכרים ומשפחה מיועדת לנטרל את מתן ההגדרות השיפוטיות והערכים המוגבלים ובמקומם להיפתח לתקשורת ישירה וכלבבית עם העולם. מומלץ לשים לב לתחושות השונות שעולות בנו במהלך המפגשים השונים. נתבונן במיוחד במצבים שבהם אנחנו מתנתקים מהלב כדי לזכות באישור ובהכרה מהחוץ. היכן אנחנו מושפעים מהדעות של הסביבה והעולם במקום לעשות את מה שנכון לנו. נזהה את המקומות שבהם חשוב לנו להרשים ולהוכיח, שהאנרגיה שלנו מופנית החוצה וזאת במקום פשוט להיות אנחנו עצמנו. הזיהוי מאפשר לשחרור התלות בסביבה, להסרת חוקים ונורמות חברתיות מזויפות ולחיים עם לב פתוח. היום ננשום את המראה ותוך כדי נתבונן לעומק במערכות יחסים מאתגרות עד שנצליח לשחרר את התנגדויות האגו שלנו. אנחנו לומדים ששינוי הגישה למראות יאפשר לאחדות בתוכנו וכתוצאה מכך גם עם סביבתנו ועם היקום כולו!  

 
 
 

ה- 3/3, היום העשירי של הגל באנרגיית הסערה: בגל הכלב אנו עוברים תהליך עמוק של איזון רגשי וכדי להשלים את התהליך אנחנו עוברים היום דרך הריפוי של הסערה. ביום של ה"פינישים" הסערה מזרזת את ההתפתחות הפיזית, הרגשית, המנטלית והאתרית שלנו ומכינה את מערכת העצבים להכלה של חיים מתוך לב פתוח והשראת הנשמה. באופן הדרגתי אנחנו מנקים דימויים שליליים ומידע של התת מודע שמגבילים את התדר שלנו. בזמן הריפוי של הסערה הויבראציה של הגוף מתעדנת והתדר שלנו הופך לפחות דחוס. ההכנה הפנימית הזאת הכרחית משום שקשרי אהבה תומכים ומערסלים מתאפשרים רק אם קודם לכן האדם מצליח להתחבר בתוכו לתדר האהבה. הטרנספורמציה תמיד מתרחשת מתוך הפנים שלנו אל החוץ. דברים מתבשלים בתוכנו וכתוצאה מכך משתנים במציאותינו. ביום העשירי שבו הלב מתחיל להיפתח והיצירתיות להתפתח, הסערה המרפאה מלמדת להיטען מבפנים ולהפוך לעוגן בטוח של עצמנו. היא ממלאה אותנו בתחושות של אמון והגנה, מגדילה את ידיעת הכישורים המייחדים אותנו וע"י כך מאפשרת לפתוח את ליבנו יותר ויותר במהלך החיים ה"סוערים" השוטפים. היום ננשום את הסערה לכל תאי הגוף וניתן הוראה למח לרפא ולאזן את הגוף. נמשיך לנשום ונתמלא באמון בעצמנו ובעולם עד שנחווה הסכמה פנימית לקפוץ לים החיים הגדול ולזרום בחופשיות עם היצירתיות הקיימת בנו. 

 
 
       

ב- 4/3 אנחנו מגיעים ליום ה-11, שבו הזמן לשחרר את מה שעדיין מעכב את פתיחת הלב שלנו באנרגיית השמש: השמש ממלאה אותנו בחמימות, באור ובמידע לגבי דרכינו בחיים. אור השמש מבהיר לנו את התחומים שבהם אנחנו עדיין לא פועלים מהלב ולכן חווים מחסומים באש היצירה שלנו. השמש מבקשת שנפשפש עוד יותר בעומק מוחנו ונוציא משם כמה מעצורים שמנעו מאתנו עד היום מלפתוח את ליבנו ולבטא את גאוניות נשמתנו. בעזרת אנרגיית השמש ניתן לשאול את עצמנו היום: "מה עדיין לא בהיר וברור לי באופן שבו אני רוצה לבטא את עצמי"?, "מה עוצר אותי מלפעול מתוך להט היצירה הקיים בתוכי"?, "באילו מקומות אני עדיין מרגיש/ה קור, ניכור, וכבדות בחיי היום יום שלי"?, "באילו מצבים אני מוצף/ת רגשית במקום להתייחס לעובדות עצמן"? היום ננשום את השמש ונתחבר להגיון הבריא ולאש היצירה שבנו עד שנצליח לזרום בנדיבות לעצמנו ולסביבתנו. הנדיבות החומרית והרגשית היא תוצאה של זרימה מתוך המקום הרחב שבנו שמבין ש'כמו בעליונים כך בתחתונים'. וכמו כן מתוך הבנה שמה ששלנו באמת אף אחד לא יוכל לקחת מאתנו. היום ניתן לדמיין שמש במרכז הלב שלנו ולהתבונן בכל הדברים שמרגשים ופותחים אותנו אל שמחת החיים שבנו

 
 
 
 

ב- 5/3 ביום ה-12 הגענו לפתרון הגל עם אנרגיית הדרקון: האנרגיה הנשית האימהית בפתרון מעידה על כך שסוף סוף הפכנו לאם המחבקת, המערסלת והרואה את הרגישויות והצרכים שלנו. דרקונית קריסטלית מסמלת אדם מלא בביטחון, בעוצמה ובראייה אופטימית על עצמו ועל חייו. תהליך פתיחת הלב מוביל למקום של קבלת היש ולתחושה של אהבה לעצמנו בדיוק כפי שאנחנו עכשיו. הקבלה מעידה על כך שאנחנו מתמקדים במה שיש בנו ולנו. והפוקוס על היש מייצר עוד ועוד יש ממשי בחיינו. ביום הפתרון אנו מחוברים לעוצמה הנשית הקיימת בנו שמקבלת, מפרגנת ומתנהלת באהבה לעצמה ולסובבים אותה. אנחנו מבינים שהחסימות הרגשיות והיצירתיות נבעו מביקורתיות אוטומטית ומהרגלים של הרס עצמי. גל הכלב אפשר לרפא חלק מהשפיטה העצמית שמנעה את הביטוי האותנטי שלנו ולהחליפה ברכות ובהזנה. ביום זה הלך שמים נמצא בהדרכה ומעיד על כך שלמדנו להיות בעדנו וכתוצאה מכך אנחנו מכבדים בהחלטיות נחושה את הצרכים והרצונות שלנו. זה תפקיד הורי לשמור על הרגישויות והצרכים של הילד שבנו. כשאנחנו שמים גבולות ברורים, אנו מסוגלים לקבל ולהזין את עצמנו באהבה ובחיוביות. קבלה זו של עצמנו הופכת לבסיס מוצק לביטוי היצירתיות הנשית השופעת הקיימת בנו. היום ננשום את הדרקון וניתן הוראה למח לחיות ביש. נחווה תחושת חום וחיבוק מבפנים. נמשיך להטעין את עצמנו ביש הקיים ונברא עולמות חדשים ומרגשים במציאות חיינו. 

 
 
 

סוף הגל ב- 6/3, היום ה- 13 באנרגיית הרוח: בסוף הגל מגיעה הרוח שמחברת אותנו לנשימה ולנשמה. למעשה בכל שאיפה אנחנו שואפים נשמה וביום הקוסמי אנחנו מודעים לנוכחות החיה של נשמתנו העצומה בתוך הגוף הפיזי. עם הרוח הקוסמית אנחנו מוזמנים לנשום עוד ועוד את השראת הנשמה ולקבל אפשרויות יצירתיות לביטוי עצמי. גל הכלב מלמד שאמנם אנו חיים על קרקע ממשית, אך ככל שליבנו נפתח לכולנו קיימת האפשרות לצמוח לאינסוף של האפשרויות שבנשמתנו העצומה. עברנו תהליך ארוך שהחל בכלב הרגיש, הנאמן והאוהב והגיע לרוח מלאה בהשראה, בשמחה ובנועם. מכלב שמיגנט את נתינת האמון בעצמנו ובשותפים למסע החיים עד להפיכתנו לרוח זורמת ורכה בחוץ ויציבה מבפנים. תהליך האיזון הרגשי שעברנו במהלך הגל לימד אותנו כיצד לבטא את עצמנו בהגיון ובנועם ולהוציא בפשטות החוצה את שבליבנו, ללא הצורך בדרמות ובקיצוניות. הגל מלמד שמערכות יחסים אוהבות ומתפתחות נשענות על תקשורת הגיונית ועל היכולת לבטא את הרצונות שלנו באופן ברור ובהיר. הרוח של סוף הגל מעידה על כך שיצרנו סוג חדש של תקשורת עם הסובבים, החל בקרובים ביותר ועד לאנשים שאנו פוגשים על הדרך. היכולת לתקשר את קולנו ה'קופיפי' האותנטי היא תוצאה של תנועה מתוך הדרכת הנשמה. רוח קוסמית היא בעלת החיבור הישיר הזה ומסמלת את ביטוי השראת הנשמה. הרוח מסמלת את האיכויות הזכריות של ביטוי האמת שלנו ברוגע ובהומור. העובדה שהיא מסיימת את הגל מעידה על כברת הדרך שיש לעבור כדי להצליח להתנהל בצורה הישירה הזאת ולהפוך לאדם עליז, תקשורתי, בהיר וכנה. במהלך הגל הקוף דחף לבטא, להוציא החוצה את היצירתיות שבנו והרוח ביום האחרון מעידה על כך שלמדנו לזרום בנועם ובקלילות מעניין לעניין כמו יונק דבש עליז וססגוני. התהליך בגל הכלב הופך אותנו בסוף הגל לבני אדם ששמחים בחלקנו, שזורמים בעקבות האמת שבליבנו ושמבטאים באהבה את השפע האינסופי שמוזרם אלינו בכל רגע ורגע. אמן ואמן!

גל הכלב מסתיים לו ואנו מברכים על הגל הבא, גל הלילה....
 
מאחלת לכולנו שאנרגיות הכלב
יפתחו את ליבנו, עוד ועוד ועוד!...
בברכה ובאהבה,
 טליה.
 

 

 
 


 


להנאתכם, ספר וירטואלי בחינם
ובו מידע נרחב על כל גלופה 
נא ללחוץ כאן
באהבה,
טליה.