עברית  |  English  |  
 

אני מתרגשת ומתכבדת לשתף בקטגוריה חדשה ולהכניס אל תוך ה- MayaZone את .TalyaZone
ב- 6/9/20:13, במגשר עולמות משחרר בגל הלוחם ובראש השנה היהודית, השתחרר אצלי משהו ונפתח ערוץ ישיר אל תוך עולם המוזיקה המופלא!
שמחה לשתף בסקיצות של השירים שפירסמתי לבינתיים.מקווה מאד שתהנו!
 
מתכבדת לשתף אפליקציה קלילה ומשעשעת מבית היוצרת של הספר "גאלאפולה" ומנהלת אתר MayaZone - הדס ד. חיות.
"גאלאפולה, הסינכרון היומי" אפליקציה שנבנתה בהשראת לוח הצ'ולקין.
כרגע האפליקציה היא לבעלי אייפון ואייפד והיא עולה 3.5 ש"ח בלבד - להורדת האפליקציה לחצו כאן 

 
 
 
ברוכים הבאים לתחזית המאיה

גל הלוחם 

 
 
שלום וברכה לכולנו:
גל הלוחם מלמד "להילחם" בקולות מבחוץ ומבפנים שמונעים מאתנו להיות אותנטיים לעצמנו. המילה לוחם משמעותה- להביא את ה"ל" הלמידה אל החום- אל האש שמבפנים וכן להביא את ה"מ- המהות אל החול- היום יומי, השגרתי. אנו מקבלים דחיפה להתחבר למהות הייחודית לנו, לאש הפועמת בליבנו ולפעול על פיהם במציאות היום יומית. בתהליך הכולל בחיים וספציפית בגל הלוחם- אנחנו חוקרים, בודקים ולומדים עד שאנו מתחברים לאמת של האינדיבידואל שאנחנו שמתקיימת בגוף וברגע. אין דרך אחרת מלבד הדרך הספציפית המדויקת לכל אחד מאתנו וכל דרך היא בסה"כ אופציה אחת מבין אינסוף הדרכים ללכת בהן. בגל הלוחם אנחנו עוברים את השינוי הפנימי הנדרש כדי שנוכל לבטא במחשבות, במילים ובמעשים שלנו את האני האינדיבידואל שבנו. התהליך ממשיך עד לכוכב הקוסמי ביום האחרון שמעיד על יכולת להטענה חיובית מבפנים ועל חיבור לאהבת הנשמה. ה"שיפט" הפוטנציאלי עם הלוחם המגנטי יכול להפוך אותנו בסוף הגל לכוכב שחי במלאות את האמת שלו ברגע תוך כדי הקטנת התנודות אל העולם, החוץ והנורמות. נדרשים כמה וכמה גלגולים כדי להבין מה זה אומר כוכב קוסמי- החשיבה המוחית הלינארית שלנו מחלקת כל דבר לחלקים. כל דבר מחולק ומקוטלג בהתאם למידע הסובייקטיבי שעליו גדלנו. הכוכב מאפשר להצית בכל פעם מחדש את האהבה שתמיד קיימת בליבנו, להתחבר למרכז העוצמה הפנימי בגוף הפיזי ולהקרין את התדר הזה של האהבה לעצמנו ולסביבתנו. אתגר האדמה של הגל מלמד להיות נוכחים יותר ויותר בגוף ברגע הממשי היחידי שקיים ובמציאות. כל רגע הוא מדויק, מצמיח ומלמד. זהו ה'טריק' שאנחנו לומדים בגל שמגדיל את הנוכחות שלנו ברגעי החיים. החיבור לגוף מאפשר למיקוד האנרגיה פנימה עד למצב של הוויה כוכבית ספיראלית שמחוברת לאהבה שבתוך עצמה ומתוך הפנים משדרת אהבה לעולם כולו. אמן ואמן!
 
29/1: תחילת גל הלוחם: המטרה בגל היא לממש בתעוזה וחינניות את מה שאנחנו מאמינים בו ולא משנה באיזה נושא מדובר. אנחנו לומדים לשחרר את כל הקונספטים כולם! ככל שאנו נאמנים למהות האמיתית שלנו, כל ה"אמור", ה"צריך" וה"מקובל" נעלמים להם. גל הלוחם מלמד לבטא באומץ, חכמה ואלגנטיות את האמת העמוקה ביותר שלנו. במהלך הגל אנחנו מתבוננים על מפת חיינו מתוך הפנים שלנו ולומדים לכוון את עצמנו למקום שהכי נכון לנו עכשיו להיות בו. האמת הפנימית נוגעת בתחומי החיים כולם: בעבודה, במערכות היחסים הקרובות והרחוקות, בתחומי העניין השונים בחיינו, בזמן הפנאי האיכותי שלנו ועוד ועוד. הלוחם מתבונן בשקט בעצמו ובהתרחשויות בחייו, חוקר לעומק ביסודיות את ההיבטים השונים של החיים עד שהוא מגיע לתובנות לגבי מה שנכון לו ומוצא את האמת שלו בתוך עצמו. בדרכו הנבונה הוא מתמודד בשעבוד פנימי של מחשבות ממוחזרות שמתבטאות בהתמכרויות, בתלות באנשים, בחפצים ובכל דבר חיצוני. הלמידה ממשיכה עד לרגע שבו הוא הופך לעצמאי בשטח ולא תלוי בדבר וחווה תחושת חופש פנימית של ידיעה. אנחנו לומדים לפעול מתוך חופש הבחירה ולא מתוך הצורך הצר שמגביל את האפשרויות שלנו. תחושת החופש מאפשרת להגשמה אלגנטיות של הרעיונות והרצונות במציאות החיים (ראה אתגר אדמה). אחרי שהשתחררנו מהישן בגל הלילה שחלף ואפשרנו לחדש ולשונה להתווסף אל תוך חיינו עם הזרע, אנו מוזמנים לנוע באומץ עם הלוחם אל תוך מציאותנו המשתנה וליצור בה את חלומותינו. הלוחם בתחילת הגל מזרז את הריפוי של הדפוסים הרגשיים הכואבים ושל תבניות המידע המוגבלות ששולטת בנו. הריפוי נמשך עד שאנחנו מתחברים ישירות לנשמה האדירה שלנו. אנחנו מוזמנים לנשום את הלוחם לכל תאי הגוף, להרגיש את הסליל בעין השלישית נפתח. אז נתמלא באנרגיות של אמון בעצמנו, נתחבר לקול האותנטי, להדרכה מבפנים ולהשראה אומנותית לקראת ימים מלאים בעשייה ובהתפתחות. 
 
 


30/1: יום שער: יום שני באנרגיית האדמה: בכדי להתחבר לקול האותנטי ולהשמיעו, עלינו להשתרש בתוך המציאות הקיימת על כל מה שיש וממשי בה. אתגר האדמה מלמד ליצור עוגן פנימי יציב בעל שורשים עבותים שחודרים הישר אל עומק נבכי האדמה. המסר באתגר הוא להתפכח אל מעבר לאשליות ולסיפורים שאנחנו מספרים לעצמנו ולהתחיל לפעול במציאות עצמה. בעידן הנוכחי שבו קיימים אינסוף של גירויים סביבנו, רבים מחפשים אחר האושר אי שם בחוץ ושוכחים שלמעשה הכל נמצא בתוכנו כאן ועכשיו. במקום לבזבז אנרגיה על מסקנות עתידיות לא וודאיות או על תסריטים מגוונים שעשויים להתרחש, אנרגיית האדמה מלמדת להתרכז במציאות הריאלית ובמה שקורה בה ברגע זה ממש. תחושת העוגן הולכת ומתייצבת ככל שאנו נמצאים בעשייה ויוצרים את המחשבות שלנו אל תוך החומר. אנו לומדים להתחבר לאמא אדמה- במגע, בהליכה יחפים על האדמה, בחיבור לחיות, לצמחים, לאבנים, לקריסטלים או בכל דרך שמתאימה לנו. כשאנחנו עומדים איתנים על קרקע החיים, אנו מתחברים למרכז שבליבנו והענפים שלנו מתפשטים אל עבר השמים האינסופיים. האדמה הירחית מסנכרנת עם סיטואציות ומפגשים מרובים ומשמעותיים שמבקשים לנער חלקים רדומים בתוכנו ובחיינו. אנו משחררים מחשבות מכשילות ופועלים בדרך הביטוי שנעימה לנו בגוף הפיזי. מעצם הבחירות והמעשים שלנו בגל בפרט ובחיים בכלל, אנחנו גם משפיעים על האחרים ועל העולם כולו. כשאנו מקרינים תדר של אהבה מתוך עצמנו, אנחנו עוזרים בשינוי הקולקטיבי ואין צורך בדיבורים מיותרים ובשכנוע הסובבים בצדקת דרכינו. ביום השני של הגל ננשום את האדמה, נחווה תחושת יציבות והשתרשות בגוף ונבחר את התכנים היום יומיים שפותחים ומעניינים אותנו. אנו מוזמנים גם לשדר תדר של אהבה ושלום לכל יושבי האדמה ובכך לעזור בהתפתחות המודעות האנושית. 
 
 
 

31/1: יום שלישי באנרגיית המראה: ביום של תחילת הפוקוס לכיוון פתרון אתגר האדמה, המראה מניחה בידינו את החרב שחותכת את האשליות ומאפשרת לראות מבעד למראות הסובבות. היא מבקשת שנתבונן באנשים המקיפים ונלמד בעזרתם כיצד לשנות את עצמנו. אנחנו משחררים את כל ה"אמור" שיש לנו בנוגע לעצמנו ובנוגע לאחרים. אחד הגורמים שמקשים מאד על יכולת המימוש במציאות קשור ביחס שלנו להשתקפויות המקיפות אותנו. אנחנו מבזבזים המון אנרגיה על החוץ בניסיון להרשים, להוכיח שאנחנו מבריקים ומיוחדים, לקבל פידבקים, לרצות את הסביבה, לעמוד בנורמות החברתיות ה"מקובלות" ועוד ועוד. המראה החשמלית מלמדת להפסיק את התנודות הללו אל עבר המראות שבחוץ. אנו מוזמנים ללמוד על עצמנו דרך השיקופים השונים ולשנות בתוכנו את החלקים שלא נעימים לנו. המראה היום מאפשרת לשחרור הפרשנויות, התרגומים הסובייקטיביים וההשלכות על האחרים. היא מסמלת ריכוז ומיקוד ומאפשרת להיות יותר ויותר נוכחים ברגע ההווה שלנו, בלי המחשבות המיותרות על העתיד הלא ידוע ועל "מה שיהיה" בו. היום ננשום את המראה ונקיף את עצמנו בפירמידת זהב. בתוך הפירמידה נתמקד בעצמנו ובהווה הריאלי היחידי שקיים ונדמיין את רצונותינו מתממשים בקלות ובזרימה במציאות החיים.  
 
לפי החכמה הסינית האנרגיה בימים אלה קרויה: "מתינות", "צניעות" (הקסגרמה 15), עפ"יה אם נאזן מצבים קיצוניים בחיינו, נשלים בדרכנו משימות שהתחלנו (אדמה 2) ונשמור על כנות עם עצמנו (מראה 3), המטרות שהצבנו לעצמנו יתממשו (לוחם 1). הסינים מוסיפים שעלינו לזכור לעשות הכל במידה, למתן את הפנטזיות מרחיקות הלכת שלנו ולהשאר מרוכזים ברגע העכשווי (מראה 3).
 
 
 
1/2: יום רביעי באנרגיית הסערה: כדי לצעוד באומץ עם האמת האותנטית לנו, עלינו להאמין בעצמנו וביכולות הקיימות בנו. הסערה מגדילה את ההערכה העצמית שלנו ובכך גם את הביטחון לקפוץ אל מימיי החיים הסוערים. ביום של הזריעה המנטלית הסערה העצמאית מכוונת לרפא כל סוג של חסימה שקיימת בתוכנו- פיזית, רגשית, מנטלית או אנרגטית. היא מאפשרת לרפא מידע רגשי כואב ובכך מגדילה את המוטיבציה להשתרש בנחישות בגוף ובמציאות החיים המגוונת.  אנחנו לומדים שכדי להתקרקע בדרכינו הייחודית, עלינו לשחרר את תחושת הפער המדומה בין הרצוי למצוי. גם אם לעתים נדמה לנו שאין לנו ברירה ושהמציאות מבחוץ כופה עלינו דברים, זהו למעשה מידע רגשי כואב שקיים בתוכנו שמוקרן לעולם והופך למציאות. אותם הכבלים שאנחנו חושבים שאנו חיים בהם הם למעשה יצירה דפוסית שלנו. החקירה היסודית של הלוחם מרחיבה את זווית הראייה שלנו ומאפשרת לבחירה מחודשת בנוגע להיבטים שונים במציאות. כל מה שקורה בחיינו הוא מדויק ולטובה ואנו מוזמנים להכניס אמונה זו אל מערכת האמונות שלנו. היום ננשום את הסערה ונגיד לעצמנו: "אני מרפא/ה את עצמי". עצם הנכונות לריפוי של טראומה ישנה מאפשרת לשינוי פנימי וכתוצאה מכך לשינויים מבורכים במציאות חיינו.
 
 

2/2: יום חמישי באנרגיית השמש: תהליך גילוי הקול האותנטי עם הלוחם מחבר אותנו היום אל אלמנט האש שבתוכנו. השמש הקוואנטית מחזקת את החיבור לאש היצירה הפנימית שמתחילה לזרום בלהט אל ליבנו. אש מחממת זו מאירה חלק נוסף מהכאבים הרגשיים שנתגלו עם הסערה וממלאה באנרגיה יצירתית פנימית להגשמה אלגנטית. המוטיבציה להשתרש יותר ויותר בגוף ובמציאות נשענת על היכולת להיות בהירים בנוגע לדרכי הפעולה שלנו. אנחנו לומדים להתמקד בעבודות עצמן ואותן לפתח לרצפים הגיוניים. הבהירות השמשית מאפשרת לשים את הפוקוס על הדברים שבאמת חשובים לנו עכשיו ומשחררת בלבול ופיזור שמקשים על יכולת המימוש. השמש גם מאפשרת למחוות של נדיבות כלפי עצמנו וכלפי האחרים. אנו מגדילים את מחוות האהבה בחיינו, לומדים להקל על עצמנו ולזרום כמו שמש אביבית נעימה ומלטפת. החמימות באזור החזה ומחוות הנדיבות מחזקות את המוטיבציה להתקרקע ומגדילות את החיבור לרעיונות המבריקים שהנשמה מזרימה אלינו. גל הלוחם יכול להאיר את חיינו ברבדים חדשים שטרם נחשפנו אליהם. אור השמש הקוואנטית מחובר ישירות לשדה ההשראה של נשמתנו האדירה. זהו אור של אהבה, של רטט מעודן שהוא מעבר לאור השמש המוכר לנו. היום נדמיין שמש זהובה במרכז הלב שלנו שממקדת אותנו ברצונותינו האינדיבידואלים וממלאה אותנו באור, ברוך, במידע מתחדש ובחום פנימי. 
 
 

3/2: טון שישי באנרגיית הדרקון: אנרגיית הדרקון הקצבי מאפשרת להעריך מחדש את מה שכבר עשינו ועברנו בחיים ולגלות שיש כמה וכמה דברים במציאות שלנו שבאופן אובייקטיבי ניתן לכנותם הישג. ביום האיזון לקראת שיא התהליך, האנרגיה הנשית מבקשת שנלמד לקבל את עצמנו ואת מי שאנחנו היום ולהכיר בעובדה שכבר מימשנו דברים שונים במציאות שלנו. היא מכוונת למלא את מחשבותינו בחיוביות לגבי עצמנו, לגבי התהליכים השונים בחיים ובכלל לגבי כל מה שקורה לנו. בעזרת הקבלה האימהית הדרקונית ניתן להגיע היום לרגיעה, לשקט ולרכות ולשחרר את הביקורת וההרס העצמיים שהם אלה שמעכבים את הביטוי האותנטי שלנו. פעמים רבות מה שמרפה את ידינו הוא וויתור עצמי וחוסר ביטחון בסיסי בעצמנו ובכך שאכן ניתן לחיות את האמיתות שלנו. כשאנחנו מתבוננים במה שכן יש לנו ומתחברים לאהבה שבתוכנו, אנו מתמלאים באנרגיה שמאפשרת לעשייה וליצירה. בתהליך ההשתרשות ההולך ומתייצב שלנו עם האדמה, האנרגיה הנשית מזמינה אותנו להירגע ולהזין את הגוף, הרגש והמוח שלנו. היום ננשום את הדרקון ו"נקפיד" לאהוב את עצמנו ואת חיינו. אז נוכל להיוולד אל תוך מציאות קסומה שבה אנחנו חיים את הרצון שלנו ביותר ויותר רגעים קסומים.
 
 
 

4/2: יום שביעי באנרגיית הרוח: בשיא גל הלוחם הרוח מזכירה לנו קודם כל לנשום. הנשימה היא מפתח בסיסי למימוש, לתנועה ולחיים. כל שאיפה יכולה לחבר אותנו מחדש לנשמה שבנו. אמנם לנשום נשמע מאד הגיוני לכולנו אך רובנו לא נושמים כמעט בכלל. הנשימה היא סימבול למידת האיזון בחיינו משום שלא ניתן לשאוף יותר מדי-לקבל או לנשוף יותר מדי-לתת. כדי שנוכל לבטא, להתעגן וליצור, הרוח ממלאה את בית החזה באוויר ואת מוחנו בחמצן שחיוניים מאד לערנות ולריכוז שלנו. החמצן שאנחנו נושמים הוא למעשה הדרך המהירה ביותר להתחבר לעצמנו מחדש ולהתאזן. הרוח התקשורתית מעמיקה את שאלת השאלות של הלוחם ומעצימה את היכולת שלנו לבטא בהנאה ובחן את האמת הפנימית שהולכת ומתגלה לנו. כדי שנוכל ללכת עם האמת הזאת עד הסוף עלינו לדעת לבטא את עצמנו בבהירות, בכל השפות של כל האנשים כולם. יכולת ביטוי שכזאת אפשרית רק כשאנחנו מתייחסים לעובדות הריאליות מבלי לתרגם אותן. בעיצומו של התהליך הרוח מרעננת את דרכי התקשורת שלנו עם עצמנו ועם הסביבה ומאפשרת לבטא את הרצונות והצרכים שלנו בחדות, בדיוק ובנועם. כדי שנוכל להשתרש בנועם במציאות ולא לפעול מתוך לחץ ורמות מתח גבוהות, הרוח המהדהדת מחדירה קלילות ושמחה אל תהליך הגל. לעתים קרובות נדמה לנו שהמציאות היא קשה ומורכבת מדי וכדי להגיע לאיזושהי תחושה של מימוש, עלינו להתאמץ מאד ואף לסבול. הרוח מלמדת שתהליך של קרקוע יכול לזרום בתנועה קלילה, מלאה בהומור ובהשראה. היום ננשום את הרוח לכל תאי הגוף ונתמלא ברוגע, באופטימיות וביכולת ביטוי גבוהה לומר את האמת שלנו ברגע.
 
הרבה מאד דברים מתרחשים במקביל עם אתגר האדמה. הרבה רעיונות, אפשרויות, מפגשים והתפתחויות. לפי החכמה הסינית הימים השביעי עד העשירי בגל קרויים: "הסתגלות" (הקסגרמה 17) ובהם אנחנו לומדים מתי לפעול (רוח 7) ומתי לנוח (לילה 8) וכיצד להתאים את עצמנו לצרכי השעה, החברה והתקופה (אדמה 2). אנחנו לומדים להיות חלק מהמצב הקיים ולפעול בתוכו (זרע 9)
 
 
 

5/2: יום שער: טון שמיני באנרגיית הלילה: אנרגיית הלילה מבקשת שנכנס עמוק פנימה אל תוך עצמנו ונתבונן במחשבות וברגשות שיש בתוכנו. כשאנחנו באמת מסכימים להתבונן אל תוך עומק הכאב, עולים הפחדים העתיקים שעד היום הגבילו את החיבור לקול האותנטי ואת העשייה על פיו. ביום של היושרה אנחנו מוזמנים להיכנס אל תוך היכל הלילה המקודש שבתוכנו ולשאול את עצמנו: "מה הוא הכאב העמוק שמונע ממני לצאת אל העולם ובגדול"?, "ממה אני מפחד/ת כשחושב/ת על ביטוי האמת שלי?", עד כמה אני קשוב/ה לעצמי ועד כמה לקולות מהחוץ"?, "היכן אני מרגיש/ה לא בנח בעשייה היום יומית שלי"?, "עד כמה אני באמת מרשה לעצמי לעשות את מה שבא לי בחיי?", "עד כמה אני מרגיש/ה נינוח בגוף שלי? בבית שלי? במציאות היומית? באיזה חלקים שלה"? ביום של בדק הבית הפנימי הלילה הגלקטי מאיר פחדים שמושרשים עמוק בתוכנו שמעכבים את העשייה האותנטית שלנו. מידע דפוסי זה מונע מאתנו מלבטא את הקול הייחודי לנו ולחוות תחושת מימוש. ככל שאנו מרפאים את הכאב הרגשי ניתן לחוות תחושה של "בית" נינוחה בגופינו, בביתנו הפיזי ובכלל בחיים המגוונים הללו. ביום שער זה ניתן לנשום את הסמל של הלילה אל תוך תאי הגוף, למלא בבהירות את כל המאבק והרעש הפנימיים ולראותם מתוך פרספקטיבה רחבה. 
 

6/2: יום תשיעי באנרגיית הזרע: נקודת המפנה בעלילת הגל מתחילה עם הסכמה פנימית נחושה לשינוי ולהשתנות. תהליך גילוי הקול האמיתי שלנו וה"פוש" לעשייה מהאדמה צוברים תאוצה כשאנחנו באמת מסכימים לשנות משהו בהתנהלות היומית ובאופני החשיבה האוטומטים. בדיוק כשם שהטבע לא מפסיק לנוע ולהשתנות אף לא לרגע אחד, כך גם החיים הם למעשה תנועה אינסופית. ביום של הפענוח אנחנו מתחברים לפולסים של אנרגיית הזרע שבתוכנו, שוברים מגבלות רגשיות פנימיות וצומחים אל עבר התחדשות בחיים. הזרע מסמל שינוי ומלמד שכדי להגיע לתחושה של מימוש עלינו כל הזמן לנוע אל עבר החדש והאחר. אנחנו לומדים לזהות את הרווח המתקבל כתוצאה משחרור האני ה'ישן' וההרגלים האוטומטים ומגבירים את התנועה לקראת סוג אחר של נוכחות במציאות. הזרע מלמד שכדי לממש את הרצונות האותנטיים שלנו, עלינו להסכים לזרוע אותם ולהשקותם, כאן עכשיו! הזריעה היא היום, ברגע זה ממש. פעמים רבות אנחנו חושבים על שינוי אך לא עושים דבר על מנת שהוא יקרה. הזרע מלמד שהגיע הזמן לעשות את הצעדים הנדרשים לגדילה ולצמיחה שלנו. הוא מאפשר להתאים את עצמנו לצורכי המציאות והחברה שמקיפה אותנו ותוך כדי כך להישאר קשובים לעצמנו. אנו מוזמנים היום לנשום את הזרע ולהגדיר באופן מדויק את תבניות הרצון שלנו לתקופה הקרובה. ככל שאנחנו עוברים את התהליך של גל הלוחם ולומדים לסמוך על תחושות הגוף ועל האמת הפנימית שלנו, אנו יכולים לברוא את המציאות הרצויה עבורנו.
 
 
 

7/2: טון עשר באנרגיית הנחש: הנחש הצבעוני מסמל את הרצון האינדיבידואלי ומדייק עוד יותר את תהליך ההשתרשות מתוך החיבור לקול הפנימי האותנטי. אתגר האדמה מוביל לבדיקה מחודשת בנוגע לעשייה הנכונה לנו בתקופה זו בחיינו ואנחנו מגלים שפעמים רבות אנו מגבילים את האפשרויות שלנו בגלל הרצון להשתייך לנורמות החברתיות המקובלות. יש סדרה של דברים שאנחנו "אמורים" לעשות, להיות, להגיד שלא מאפשרים את החיבור לקול שבפנים. "שונים", "שייכים", "מקובלים" הם בסך הכל מילים והנחש הפלנטרי משחרר אותנו מהדיון בנושאים הללו. הוא מאפשר לקבל את השונות והייחודיות שבנו שהופכות אותנו למי שאנחנו. גם אם אנחנו לא 'עומדים' באיזה "אמור", אז לא. הגיע הזמן להסתכל על החיים מתוך העיניים שלנו ולא מתוך העיניים שנדמה לנו שיש לאחר. הקול הפנימי האינדיבידואלי שלנו יכול להוביל לאמת יוצאת דופן שלא בהכרח תואמת את הנורמות שגדלנו עליהן ואנו לומדים לחיות מתוך הנורמות הפנימיות שלנו. הנחש מאפשר להתחבר לעשייה המדויקת לנו, מבלי להיות מוטרדים מה'חוקים' החיצוניים. כדי להשלים את תהליך ההתייצבות והקרקוע הנחש היום מבקש שנחבר את העשייה שלנו אל שמחת החיים. הנחש הנהנתן מלמד להיות נוכחים בתוך הגוף הפיזי ולהתענג על רגעים מרובים במציאות החיים העסיסית. הוא מזמין אותנו ליהנות ממגוון החוויות שיש בדרך ומאפשר לפרצי חיות ולהתרגשויות בשגרת החיים ה'רגילה'. כשאנחנו מלאים באנרגיית חיים, אנו מתחברים לידע הנשמה שבגופנו ומסוגלים להתחבר לקולנו האותנטי ולפעול בהדרכתו. 
 
 

8/2: טון אחד עשרה באנרגיית מגשר העולמות: האנרגיה של מגשר העולמות היום מאפשרת לסלוח לעצמנו על ה"שטויות" שלנו. ללכת עם האמת שלנו יכול לעורר התנגדויות ומצבים לא פשוטים שבגללם נמנעו מלעשות זאת עד היום. המגשר שמסמל מוות לאני ה'ישן' ולידה מחדש לחיים מחודשים מאפשר לרפא עוד חלק מהכאבים הרגשיים, מההגדרות, השיפוטים וההתניות שאנו עדיין מחזיקים בהן. כדי שנוכל לבטא את קולנו, המגשר מבקש ש"נחפור" עוד טיפה בפצעים הרגשיים שלנו ונתבונן ברעש והמלחמה הפנימיים. אנחנו בסוף של משהו שהיינו מאד מזוהים עמו ולהרפות ולזרום מתוך האמת הפנימית מעורר בנו התנגדות עצומה. ההתחברות לעוצמת אנרגיית האדמה מחייבת אותנו לרפא טראומה עתיקה שמושרשת בתאי גופינו, שכל פעם מציפה מחדש את הכאב הרגשי שלנו. קיימות סיבות טובות לכך שלא העזנו לבטא עד היום את החלומות האמיתיים שלנו. הריפוי לעומק הכאב מאפשר להתייצב מבפנים, להירגע ולהתקרקע. היום ננשום את המגשר ונחווה רגיעה, שקט פנימי ותחושת תמימות וביטחון. אז נדמיין את עצמנו נולדים מחדש בהקשרים שונים בחיים המגוונים הללו.
 
לפי החכמה הסינית ימים אלה מלווים באנרגיה הקרויה: "קיפאון" (הקסגרמה 12), עפ"יה אנחנו כרגע במצב שבו אין פעילות גומלין, צמיחה או תקשורת (נחש 10) ולכן עולות בנו תחושות של חוסר אמון, חוסר משמעות, ניתוק ותקיעות (מגשר 11). תהליך החיבור ליושר הפנימי של הלוחם שבנו דורש מאתנו הרבה עבודה פנימית. הקיפאון נמס ככל שאנו מרפאים את הכאב ומתחברים לחיות ולהתחדשות. 
 
 

9/2: טון שתיים עשרה באנרגיית היד: פתרון הגל מגיע עם היד שזורמת בספיראליות עם גלי החיים המשתנים. זרימה היא בדיוק ההפך מהשליטה הנוקשה של השכל ושל אינסוף הקונספטים שיש לו לגבי איך "אמורים" להתנהל ולחיות. כדי לזרום עם האמת שלנו ברגע עלינו לשים בצד את כל ההגדרות, התכנונים והתסריטים שיש לנו ופשוט להגיד כן למה שנקרה על הדרך. היד הקריסטלית מסמלת יכולת לזרימה שכזאת ברגע מבלי התנודות הרגילות אל העתיד והעבר שלא באמת קיימים. פתרון אתגר האדמה מגיע עם ידי האלוהים שמסמלות חיבור מאוזן של כל ארבעת האלמנטים שבנו- אדמה, אש, מים ואוויר. כשהאלמנטים מאוזנים אנחנו יודעים מתי לעצור ולנוח ומתי לתת פוש וליזום. מהלך הגל הוביל למקום של פעולה מתוך ידיעת הגוף ברגע ולא מתוך רמות המתח הגבוהות שבראש העמוס. הבנו שהלחץ והדאגה הם תמיד בנוגע לעתיד וככל שאנחנו מתמקדים בעשייה בהווה הריאלי הממשי היחידי שקיים, המציאות הופכת ליותר ויותר מרתקת. יד בפתרון מסמלת את אומנות ההגשמה ומאפשרת להפוך כל מחשבה למציאות, לחומר, ללא זמן הביניים של המחשבות האוטומטיות. כשאנחנו באמת רוצים משהו, אנחנו פשוט עושים אותו. היד היודעת של פתרון הגל קשובה לרצון האותנטי שלה ברגע ואותו היא יוצרת תוך כדי זרימה נעימה במציאות. הגיע הזמן לסמוך על הקול הפנימי ובעזרתו להחליט מה נכון בשבילנו לממש. אנחנו מגלים שמאד נעים להיות במקום שיודע עבור עצמו ונע במלוא העוצמה מרגע לרגע. זהו כח אדיר להיות קשובים לקול האותנטי ובהדרכתו להכניס אנרגיה ממשית אל תוך הרעיונות שלנו. בפתרון גל הלוחם אנחנו נהנים מתחושה של חופש וזרימה במציאות החיים "הרגילה" והיום יומית. היום ננשום את היד, נתחבר לידיעה שבגופנו ונאפשר לתחושות להוביל אותנו.
 
 
 

10/2: טון שלוש עשרה באנרגיית הכוכב: כוכב בטון שלוש עשרה מסמל אדם חופשי מלא באהבה, בחיוביות, בהרמוניה ובאנרגיית חיים. לאורך הגל הלוחם בדק ומצא את האמיתות שלו ועכשיו הוא צועד ככוכב מאיר בדרכו המשתנה. התרגול הוא למקד את עצמנו יותר ויותר בגוף, ברגע הנוכחי. הלוחם המגנטי נלחם בתוך עצמו כדי לרפא תבניות חשיבה של תלות באחר, ב"אמור" למינהם ובהרגלים האוטומטים ופתח אותנו לאפשרויות חדשות במציאות חיינו. לאורך הגל סגרנו כמה מעגלים של צורת התנהלות אוטומטית, התחברנו לתחושות שלנו בגוף וזרענו זרעים של התחדשות.  תהליך הגל מוביל בהדרגה מלוחם שמחפש בעוז אחר האמת שלו אל עבר כוכב שמאיר ומנצנץ עם אמת זו. מאתגר של אדמה שמלמדת לקרקע את הרעיונות שלנו למציאות הממשית אל כוכב זורח שבטוח בעצמו, בכישוריו ובהצלחתו. תהליך ההשתרשות עם האדמה יצר בתוכנו מרכז פנימי יציב וכשהוא מוזן באהבה עצמית הוא מקרין אנרגיה אוהבת ועוצמתית לעולם כולו. הרצון הכנה של הלוחם לגילוי האמת הפנימית הוביל להבנה עמוקה בנוגע לחשיבות המחשבה והמילה וליכולת הבריאה שלנו. למדנו להשתחרר מכבלי השליליות המילולית והמחשבתית ולהתמלא בדימויים חיוביים לגבי עצמנו בפרט ולגבי החיים בכלל. כשאנו ביושרה הפנימית אנו מסוגלים לברוא אל תוך האדמה את חלומותינו. ההקשבה לקול האותנטי שבנו והגשמתו מחברת אותנו לאהבת הנשמה שתמיד קיימת בתוכנו, שלא תלויה בדבר מהחוץ ושמתפשטת ומאירה לכל עבר. בסוף התהליך אנחנו מלאים בחמלה ובסובלנות, מעריכים את עצמנו בדיוק כפי שאנחנו ומתבוננים בפליאה ובחדווה ביופי האינסופי שמקיף אותנו בכל רגע בחיים המרתקים והמגוונים הללו! 
 
גל הלוחם מסתיים ואנו מברכים על גל הירח שבא עלינו לטובה.
 
 
 
מאחלת לכולנו גל לוחם מעיר ומאיר..
באהבה, טליה.
 להנאתכם, ספר וירטואלי בחינם
ובו מידע נרחב על כל גלופה 
נא ללחוץ כאן
באהבה,
טליה.