עברית  |  English  |  
 

*******
לכל קוראי התחזית שלום
בקרוב האתר ירד מהאוויר למטרת בנייה מחודשת. 
במידה ואתם רוצים שהתחזית תגיע אליכם, אנא שילחו מייל 
ל:  talya@mayazone.co.il
 
 
 
 

תחזית המאיה

גל הלך שמיים
 
 

שלום רב וברכות לכולנו:
היום נכנס גל הלך שמים אל תוך מערכות הזמן/מרחב הלינארי של המציאות הפיזית בה אנו חיים וקיים בו הפוטנציאל לידיעת הנשמה האדירה שאנחנו. הלך שמים הוא הנביא, המשיח בעל האומץ והחמלה שבנחישות ובאמונה מבטא את החכמה הפנימית שלו. לאורך הגל המודעות העצמית שלנו הולכת וגדלה ומחברת לקול האינטואיציה ועמה למסרים מעבר לאשליית הזמן/מרחב.
לקראת סוף גל הלך שמים מתחיל הפעם מחזור חדש של שלוש עשרה ירחים ובו אנחנו נכנסים לשנת הזרע הקריסטלי הצהוב! כשם שביהדות יש ראש שנה "אזרחי"- לרוב בספטמבר וראש שנה "רוחני"- בפסח שלרוב באפריל, כך גם במאיה, אנחנו חוגגים מספר ראשי שנה- של הצ'ולקין, של 13 הירחים ושנה גלקטית חדשה משל עצמנו (פעמיים...). ראש השנה ה"רוחני" במאיה הוא למעשה תחילת מחזור של צ'ולקין, כשכל 260 יום מתחיל מחזור צ'ולקין מקודש מתחדש של 20 חודשים בני 13 ימים.
ראש השנה "האזרחי" הוא של לוח 13 הירחים, הוא נמשך 365 יום ובתוכו 13 מחזורי ירח שכל אחד מהם בן 28 יום. למחזוריות הירחית נוסף עוד יום אחד שמתקיים תמיד ב-25/7 והוא נקרא "היום מחוץ לזמן". ב- 26/7 מתחיל המחזור הירחי והשנה הוא מתרחש ביום ה-12 בגל הלך שמים באנרגיית הזרע.
גל הלך שמים מוביל צעד אחר צעד לנחש הקוסמי שמסמל אלכימיה של הרעל וההרס הרגשי והמחשבתי ליצירה אותנטית ולביטוי ייחודי. עם הלך שמים קיימת אפשרות ממשית להתחדשות באופן ההתנהלות שלנו במציאות. זה הזמן 'להתעורר על חיינו', לשחרר זוויות ראייה מוגבלות וממוחזרות ולנוע באומץ לכיוונים חדשים ומעוררי השראה ואהבה במציאות החיים המרתקת. במהלך הגל אנחנו מוזמנים להגדיר את רצונותינו למחזור 13 הירחים המבורך שהחל ולזרוע מציאות של שלום פנימי וחיצוני להמשך הדרך. אז שיהיה לנו מחזור רגוע, מצמיח ומבורך עם שמחות וניסים לרוב. אמן!
 
ה- 15/7: היום הראשון בגל הלך שמים: הלך שמים מגנטי מעיד על פוטנציאל גדול לפריצת דרך אישית ואף קולקטיבית. קיים עכשיו פוטנציאל לגלם את עוצמת הנשמה שבנו ולהיפתח לאפשרויות שעד היום לא העלנו על דעתנו. אנרגיית הנביא מבקשת שנפסיק להזדהות עם האגו של האישיות השקרית ונתרחב לפרספקטיבת הנשמה. לשם כך הלך שמים מרחיב את טווח המידע מעבר לזה הקיים בנו כרגע על מנת שנפסיק לנוע בהילוך אוטומטי. אנו נמצאים בתקופה שבה קצב החיים הולך ומתגבר והכל משתנה במהירות מסחררת. גל הלך שמים מאפשר להכיל את האפשרויות הרבות עד לפתרון הזרע עם הבשלות הפנימית הנדרשת להשתנות המתמדת של החיים. למשך שלוש עשרה ימי הגל הלך שמים ממגנט את האומץ לעמוד על שלנו, לשמור על מרחבינו האישי ולהגביל ישירות כל מי ומה ששואבים לנו אנרגיה. אנו מבינים שביטול הרצונות שלנו יוצר מאבק פנימי בתוכנו ומנתק אותנו מעצמנו. אין שום טעם בביטול עצמי שיוצר תחושת מרירות פנימית ותסכול. "לא נעים" לנו מהאחר אבל מעצמנו נעים לנו?! הלך שמים ממלא בנחישות ובחוזק לשים גבולות גם לנטייה האישית לקיצוניות ולניתוק וליצור את התנאים הדרושים לנו לרגיעה וחיבור פנימה. השהות ב'ספייס' האישי מגדילה את ערנותנו לפרטי החיים ואת היכולת לקלוט את ידע הנשמה שתמיד נמצאת כאן בתוכנו. לאורך הגל ניצור מרחב הלך שמים אישי מקודש ובו נכנס עמוק פנימה אל תוך עצמנו ונתחבר לפולס החיים. בהיכל המקודש ננשום את הלך שמים לתאי הגוף ונאפשר לידע הנשמה להגיע למודעותינו. אז אנחנו מוזמנים לדמיין תבניות מחשבה מדויקות של רצונותינו ולהאמין במגנוטם המהיר.  

 
 
 
 
ה- 16/7: טון 2, אתגר הגל עם אנרגיית הקוסם: במהלך הגל אנרגיית היגואר מאתגרת לחיות ב'פול ווליום' את המקסימום הניתן בהתאם ליש הקיים ברגע. רובנו בוחרים לחיות במינימום ומאד מפחדים להתחבר לעוצמות הטמונות בנו. גל הלך שמים מבקש שנפרוץ את הגבולות המצמצמים. לשם כך עלינו ללמוד להכיל את אירועי החיים העמוסים בפרטים ולשחרר את ההזדהות עם האגו. יכולת הכלה היא פונקציה של אמון בעצמנו והאגו נרגע כשאנחנו נשענים על האינטואיציה. אנחנו לומדים לשחרר את 'קבצנות' האישורים בפידבקים ובכותרות מהחוץ במקומם לסמוך על עצמנו. במקום חיזוקי האגו החיצוניים אנחנו מתבקשים לאשר את עצמנו לעצמנו. אנחנו תמיד יודעים הכי טוב מי אנחנו ומה נכון לנו בהתאם לקול שבפנים. הקוסם הירחי מבקש גם שנתבונן לעומק בנושא ה'שליטה' בעצמנו ובסובבים. רובנו חיים במבנים מוגנים ומסודרים של מסגרות, סדר וחוקים שמוכתבים מהחוץ. ההתנהלות מהראש העמוס בחוקים לא מאפשרת הקשבה לקול הפנימי שברגע. כתוצאה ממנגנוני הגנה שפיתחנו בילדות המוקדמת, אימצנו אורח חיים מתוכנן וידוע מראש מתוך תחושה אשלייתית שכך אנחנו שולטים במצבים השונים. אם כבר יש דבר כזה "לשלוט" זה אך רק במחשבות השליליות האוטומטיות והבלתי פוסקות שבתוכנו. אנו לומדים להקשיב לקול הפנימי ובמקביל 'לפטר' קולות מהחוץ. הלך שמים מחבר לידע הנשמה ומזרים מידע פנימי ומדויק. ככל שנקשיב לאינטואיציה נוכל לפרוץ את מגבלות הזמן והמרחב הלינאריים החיצוניים ולחיות מתוך עוצמת הנשמה.  ככל שנפנה עם הלך שמים זמן ומרחב לחיבור פנימה, נוכל להקשיב לנשמה הקוסמת שבנו ומוחנו יפתח לאפשרויות שטרם נחשפנו אליהן. בסוף הגל החיבור לקוסם שבנו מאפשר לנתינת אמון בדרכי היקום המסתוריות ולהרפיה ביום יום. היום ננשום את הקוסם אל כל הגוף ונתחבר יותר ויותר לעוצמה ולכריזמה שבנו. נמשיך לנשום לאזור הלב ונבקש לשחרר את הפעולה מהאגו ולחיות בפשטות מתוך חיבור לנשמתנו האדירה.
 
לפי החכמה הסינית האנרגיה שמלווה אותנו קרויה: "שגשוג" ("שלום") (הקסגרמה 11), לפיה מתקיימים כרגע התנאים האידיאלים להתעוררות חדשה, לשיתוף פעולה ולמימוש המטרות שלנו (קוסם 2). זה הזמן לטפח ולארגן את קרקע המציאות הפיזית ולהציב את הגבולות הנדרשים כדי שנוכל לעצב את ה'עתיד' (הלך שמים 1). בעזרת הבהירות הנוכחית כמו של תחילת האביב, דברים רבים מתאפשרים עכשיו וניתן להקים מערכות חדשות שיתקיימו לאורך זמן (נשר 3). בזמן כזה של התאמה הרמונית, אם נלמד לקחת אחריות ולתרגם את הידע שמתקבל על ידנו נוכל לנוע בין המימדים, לחקור ולגדול (קוסם 2).
 
 
 
 

 

ה- 17/7: טון 3 באנרגיית הנשר: ביום הזרימה האינטואיטיבית הנשר מלמד שקודם כל עלינו לקחת כמה צעדים לאחור ולהכניס פרופורציות ריאליות בנוגע להיבטים השונים במציאותינו. העולם הוא אובייקטיבי. אנחנו אלה שמסווגים ומסננים את העובדות בהתאם לדפוסים המוטבעים בנו. העיט המגביה מעוף מאפשר לראות את החיים מזווית ראייה אובייקטיבית יותר מהמידע הממוחזר המוכר לנו. במקום התרגום וההשלכה האוטומטים אנחנו לומדים להתבונן בעובדות מבלי לסווגן ואז לחפש אחר פתרונות והקלות. ה'התבצרות' בתוך הדפוס גורמת לדרמות, לתנודות במצבי הרוח ולתחושות של ייאוש ותסכול. המאיה מלמדים שהצעד הראשון בדרך לחיבור לעוצמה שבנו הוא לראות כיצד אנו אלה שיוצרים, לרב לא במודע את כל מה שקורה לנו ואין מקום לקורבנות ולהאשמות. כל עוד אנחנו פועלים על האוטומט של הדפוסים, ה"בחירה" היא במידע שאנו ממחזרים שוב ושוב החל מהילדות. הרחבת הפרספקטיבה ממלאה את מוחנו בהגיון בריא ומאפשרת לא לקחת שום דבר באופן אישי. רק כשאנחנו מפסיקים להזדהות עם הדפוסים שהם למעשה למידת נושאי הנשמה, קיימת בידינו זכות הבחירה והחופש לעוף בשמחה אל מימוש חלומותינו. ביום החשמלי הנשר מאפשר לראות ולזהות את כל מה שכבר מצוי בחיינו ובנו ולהכיר תודה על הזכות לחיים. הוא ממלא ביכולת לעשיית הפעולות הנדרשות לשם מימוש העוצמות שבנו. במקום לבזבז אנרגיה על כל מה ש"צריך" לעשות, אנחנו פשוט פועלים באופן מודע להגשמת רצונותינו. היום ננשום את הנשר לתאי הגוף ונטעין ונרומם את עצמנו מבפנים. נמשיך לנשום, נרחיב את זווית הראייה עד שתיווצר בנו אנרגיה ליצור מציאות קסומה מעבר לכל דמיון. אמן!  
 
 
 
ה- 18/7: טון 4 שבו מגדירים פתרונות אפשריים לאתגר, באנרגיה של לוחם: אנחנו נמצאים בגל שבו מידע חדש ומורחב מדריך אותנו והלוחם החוקר והאינטליגנט שואל שאלות מרובות בכדי להגיע לאמת הפנימית שלו. ברגע שמצאנו את האמת בתוכנו, אין יותר צורך בדבר! שינוי המידע והאפשרויות עם אתגר הקוסם כרוך במאבק פנימי בין הצורך- הצר של הראש לבין הרצון- הרץ של האינטואיציה. עלינו להיות אמיצים מספיק בכדי להצליח לשחרר את הפעולות האוטומטיות מתוך ההישרדות, הפחד, המאבק והכאב. ביום הזריעה הלוחם בודק עם עצמו עד כמה הוא נאמן לאמת האותנטית לו ברבדי החיים השונים. רובנו מתנהלים בחיים מתוך כח האינרציה ונותנים לברירות המחדל הטבועות במערכת המידע הדפוסית האוטומטית להוביל אותנו. לא כך הלוחם העוצמתי שמוכן להילחם בעוז בדרך החשיבה השלילית ובאוטומטים המגבילים שבתוכו. בעזרת הלוחם אנו מוזמנים להגדיר היום באופן מנטלי את כל שניתן לעשות כדי לשחרר את הראש העמוס במחשבות. ניתן להכין רשימה של 'צעצועים מטעינים' שמרגיעים את הראש שכל הזמן 'צריך' משהו ולא מאפשר פשוט ליהנות מפלא הרגע. היום ננשום את הלוחם ונרגיש את הסליל בעין השלישית נפתח. נאפשר ללוחם לחדד את יכולות הקליטה למסרים של האינטואיציה. לאט ובהדרגה נגיע לתובנות בהירות ומרחיקות לכת בנוגע לדרך המדויקת לנו עכשיו ונקבל סימנים שיקלו עלינו במציאות היום יומית. 
 
 

ה- 19/7: טון 5 באנרגיה של אדמה: כח הרצון הפנימי לחיבור לעוצמת הקוסם שבנו נשען על אנרגיית האדמה: המוטיבציה להתחבר לעוצמת הקוסם גדלה ככל שאנחנו יוצרים עוגן מאסיבי ויציב בתוך עצמנו ומעמיקים את הקרקוע אל תוך הגוף והמציאות הפיזיים. האדמה מאפשרת לזהות שהביטחון היחידי שיכול להיות לנו הוא בעצמנו, בידע וביכולות שלנו. וכן שיציבות היא היכולת לתנועה מאוזנת ללא עליות וירידות אנרגטיות קיצוניות. ככל שנשתרש עמוק יותר אל תוך אדמת גופנו, כך הענפים שלנו יוכלו להגיע לאינסוף האפשרויות שבשמים של נשמתנו. לשם כך האדמה מבקשת שנתקרקע ונתחבר לגוף הפיזי ולמציאות הריאלית. אנחנו מוזמנים להתעגן בחומר, בממשי ובחמשת החושים ובעזרתם לנווט את דרכינו במציאות. בעזרת האדמה הקוואנטית אנו לומדים לפעול בשטח לשם הגשמת רצונותינו, בלי יותר מדי דיבורים אלא במעשים. לכולנו קיימת גישה ישירה לידע הנשמה. כבני אדם בגוף אנחנו מעין מערכות תקשורת שמקבלות ואוספות מידע תוך כדי חיינו הארציים. ככל שהזמן הלינארי 'מתקדם', 'כמויות' נוספות של ידע הנשמה מועברות לתוכנו. המידע המחודש מיועד להרחיב את זווית הראייה בנוגע לאוטומטים המוטבעים בנו עד שמצליחים לחיות יותר ויותר מתוך פרספקטיבת הנשמה בתוך הגוף הפיזי. היום ננשום את האדמה ונרחיב את תחושת היציבות ואת תחומי העשייה שלנו. האדמה מגבירה את ערנותנו לפרטי המציאות ולקול הנשמה שתמיד נוכחת בנו. ננשום ונשים לב לכך שהרבה אירועים, מפגשים ורצונות מסתנכרנים במקביל. נמשיך לנשום ונשלח גם תבנית של שלום, שפע, בריאות ואהבה לאנושות כולה. 
 
 
ה- 20/7: שער: טון 6 באנרגיה של מראה: ברגע שאנחנו קולטים שלמעשה רק זווית הראייה הסובייקטיבית שלנו יוצרת את המציאות, ניתנת לנו ההזדמנות המשמחת לגדול בעזרת השותפים למסע החיים. המראות שמופיעות לאורך חיינו משקפות לנו במדויק את המקום הפנימי שבו אנחנו מצויים. האנשים הסובבים מלמדים אותנו על עצמנו, על סוגי המחשבות והרגשות הקיימים בנו ועל כיווני ההתפתחות הרלוונטיים עבורנו. במקום להשליך, לתרגם, לצפות, לדרוש ולבקר את האחר, החכמה היא ללמוד לשנות את עצמנו. בדיוק כשם שאנחנו עומדים מול מראה של ממש ומשנים על עצמנו את שנדרש. לקראת שיא גל הלך שמים אנחנו מוזמנים להתבונן באנשים המקיפים ולעשות סדר בראש ובמציאות. ניתן לערוך רשימה של כל אותם הדברים שאנו אוהבים באנשים הללו, להודות להם ולראות כיצד האיכויות הללו משתקפות גם בנו. במקביל לכתוב רשימה נוספת של מה שאנחנו פחות אוהבים במראות השונות ואז להתבונן בעומק הדפוסים שמלווים מערכות יחסים ששואבות אנרגטית. באנרגיית השער היום, המראה המשקפת מלמדת לזרום בקלילות מסיטואציה אחת לאחרת, לראות מבעד למראות המשתקפות וליהנות מהנוכחות שלנו ברגע העכשווי. אנחנו מוזמנים לנשום את סמל המראה לתאי הגוף ולדמיין פירמידת זהב שמקיפה אותנו. בתוך הפרימידה נדמיין אנשים שיש לנו קושי איתם ואז "ננוע מעבר למראה" ונלמד את המסר המועבר דרכם. נשהה בפירמידה, ננשום עוד ועוד עד שנרגיש חיבור לסנטר הפנימי.
 
לפי החכמה הסינית האנרגיה בימים אלה קרויה: "תיקון" ("ריקבון") (הקסגרמה 18), לפיה זה הזמן לתקן את כל התחומים שהזנחנו ושהתעלמנו  ושיוצרים קשיים בחיינו (קוסם 2). באמצעות עבודה פנימית על עצמנו ניתנת לנו עכשיו הזדמנות לשחרר אדישות שיוצרת מצבים לא נעימים עבורנו (מראה 6). זה הזמן לוותר על גישות ששייכות לעבר ועל זוויות ראייה שגרמו לנזקים לקרות בחיינו (לוחם 4). הרחבת המודעות תלויה אך ורק בעבודה שלנו על עצמנו (נשר 3). הסינים מוסיפים שזהו זמן לפעול במרץ ולהניח את היסודות לצמיחה מתמדת כך שאנרגיות של השראה יוכלו להיכנס אל חיינו (אדמה 5).
 
 
 
ה- 21/7: טון 7, שיא הגל באנרגיה של סערה: אנשי המאיה ענדו את הסערה כקמע לריפוי. היא מאפשרת לרפא את הגוף מחולשות פיזיות, את הרגשות הכואבים והקיצוניים ואת המחשבות השליליות. בשיא תהליך החיבור לעוצמת הקוסם שבנו הסערה מבקשת שנטפל בעצמנו ושגם נעזור כמיטב יכולתנו לאחרים. החיים בגוף מלאים בלמידה יום יומית שלעתים מציפה בתחושות כאב פיזיות ורגשיות. עם כל החסר והקוטביות הקיימים בעולם, עלינו ללמוד לטפל בעצמנו באופן שוטף. כל אחד ודרכיו לרפא ולהתרפא אך בשיא גל הלך שמים אנחנו מקבלים הנחייה מפורשת לעזור לעצמנו ולאחר במודע ובמכוון. הסערה המהדהדת מחזקת גם את הביטחון העצמי ואת האמון שלנו ביכולות ובכישורים הטמונים בנו. החיבור לקול הפנימי של הקוסם הוא פונקציה של אמון בעצמנו והשענות על הריפוי, ההטענה והביטחון שבאנרגיית הסערה. כדי שנוכל להקשיב להדרכת הנשמה מבעד לזמן ולמרחב, עלינו להכיר ביופי ובכישורים הקיימים בנו. אז אנחנו מסוגלים לקפוץ בשמחה אל מימיי החיים כשאנו בטוחים בהימצאותם של הפתעות משמחות ואוצר מרהיב שמחכים לנו בהמשך הדרך. הדגש בשיא הגל הוא על הגדלת הביטחון והאמון בעצמנו, ביכולות שיש לנו ואז גם ביקום כולו. אנחנו מוזמנים היום לנשום את הסערה לתאי הגוף, להקיף את עצמנו בלהבה סגולה של ריפוי, לתת הוראה למח לאזן ולרפא את המערכת ולאפשר לרטט הסערה המעודן לרפא אותנו. 
 
 
 
ה- 22/7: טון 8, באנרגיית השמש: גל הלך שמים מאפשר לידיעת הנשמה שבנו וכשאנחנו מתעוררים לכך ליצירת הרמוניה בין ידיעה זו למחשבות, המילים והמעשים שלנו. השמש היום מבהירה עבורנו היבטים בנוגע למה שמעכב אותנו מלהפוך לקוסמים שמניפים אל על את שרביטם ויוצרים בלהט את רצונם הפנימי. ביום היושרה היא מבקשת שנבדוק עד כמה אנחנו באמת מחוברים לעוצמה הפנימית ויודעים לתעל את אש החיים הפועמת בנו לכיוונים פרודוקטיביים. אנחנו מוזמנים לשאול את עצמנו: "האם האספקטים השונים המרכיבים את חיי בהירים לי או שמא אני חי/ה בבלבול ובפיזור?", "האם אני מביא/ה לידי ביטוי את אש היצירה הפועמת בתוכי?", "האם אני רואה את היופי הקיים בחיי וביקום ברגע זה ממש?", "האם אני חי/ה בעולם זוהר של אידאלים ולא מצליח/ה להורידו לקרקע?"', "האם נסחפתי לפרפקציוניזם ואני 'לא רואה ממטר''"?, "האם אני נדיב/ה לעצמי ולסביבתי"? ביום של בדק הבית אנחנו לומדים להסתכל על העובדות ומחפשים פתרונות, הקלות ונחמה. בעזרת אור השמש הגלקטית אנחנו לומדים לפתור ולהבהיר רבדים שפחות זורמים  במציאותינו. השמש עוזרת לנו להיות נדיבים ולהרשות לעצמנו את כל מה שאנחנו רוצים. כולנו מוזמנים היום להתמלא מכף רגל ועד ראש בחמימות המוזהבת של השמש ולקבל הדרכה בנוגע לדרך ההגיונית והיצירתית ביותר לממש בה כאן ועכשיו את העוצמות הקיימות בנו. ככל שנתחבר לחום המטעין של השמש שבתוכנו נגלה שהחיים יכולים להיות נפלאים ושכאן, מתחת לאף קיימות עבורנו אפשרויות מרובות לביטוי יצירתי ולזרימה נעימה.
 
 

 
ה- 23/7: טון 9, באנרגיה של דרקון: כמות האנרגיה שבנו קובעת הכל- את הבריאות הפיזית, היציבות הרגשית, היכולת לתקשורת ועד ליכולת לברוא את המציאות הרצויה לנו. כדי להתחבר לעוצמת הקוסם עלינו ליצור עוגן פנימי של "יש" ומתוך הדגשת הממשי בחיים ניתן למגנט עוד ועוד יש. ביום של הפענוח הדרקון מאפשרת להבנה של דבר מאד חשוב ופשוט: כדאי ואף משתלם להתמקד במה שיש בנו ובמציאות שלנו ולא במה שאין. הדרך להתחבר ולחוות ישירות את ידע הנשמה חייבת לעבור דרך שינוי האוטומט שמתמקד בחסר ושתלוי בחוץ- למלאות אנרגטית ולהטענה מבפנים. זו החלטה פנימית שלנו היכן אנו שופטים ומבקרים את עצמנו. בפיצוח הקוד של הגל מופיעה האנרגיה הנשית שמלמדת לשחרר ביקורת עצמית ובמקומה לקבל את עצמנו ואת חיינו כפי שהם ברגע זה ממש. אנחנו לומדים להדגיש את הדברים שכן קיימים בנו ושכן מתרחשים בפועל במציאותינו. הדרקון מלמדת לשים את הפוקוס על הפלוס ולא על המינוס ולקבל ברכות את מי שאנחנו ואת מה שהשגנו עד הלום. כשאנו רכים ואוהבים לעצמנו, רמת האנרגיה שלנו גבוהה וממגנטת עבורנו אפשריות מתחדשות. חכמת הגל מלמדת להדגיש ולהגדיל את הדברים שמזינים ומרגשים אותנו, שגורמים לחיוך ושמעצימים את הכישורים הקיימים בנו וכיצד לזרום עם כל אלה בסינכרוניות המופלאה של פעימת החיים. היום ננשום את הדרקון הסולארית לכל תאי הגוף נרגיש את ההזנה האימהית המקבלת מחלחלת. נמשיך לנשום ונחווה רוגע שמתפשט בנו עד שנגיע לתחושה של סיפוק מעצמנו וממציאות החיים המרתקת. 

 
 
 
ה- 24/7: טון 10 שבו מגלמים הלכה למעשה את הקפיצה של הגל באנרגיה של רוח: החיבור לעוצמת הקוסם הולך וגדל ככל שאנחנו מאמצים גישה הגיונית  לעצמנו ולעולם הסובב. הרוח הפלנטרית מאפשרת להתנהל באופן פרקטי וזורם מבלי לאבד פרופורציות ריאליות בנוגע לפרטי החיים המרובים. ההקשבה לקול הפנימי שבנו נשענת על היכולת להתייחס באופן ריאלי אל העובדות הממשיות במציאות. לרוב הדפוסים הרגשיים משתלטים על ההיגיון הבריא שלנו ואנחנו לא רואים ולא שומעים את העובדות עצמן, את האחרים ואת עצמנו. במקום התגובות הרגשיות הדפוסיות והאוטומטיות לאירועים השוטפים, הרוח מאפשרת לתגובות מעשיות בעלות רצף הגיוני הטמון בהן. כדי לדייק עוד יותר את החיבור למידע המתחדש מהנשמה, הרוח מחברת אותנו לזווית ראייה פרופורציונאלית ובכך מאזנת ומייצבת את רמת האנרגיה שלנו. היא מסמלת תקשורת זורמת ובהירה של האמת האותנטית לנו וביום של השלמת התהליך  מלמדת לנוע בקלילות ובעליזות ססגונית כמו יונק הדבש ולבטא באופן ברור את הידיעה שלנו. היום ננשום את הרוח לתאים ונתכוונן על שאיפת נשמה בכל נשימה. ננשום עוד ונבקש תקשורת קולחת ומדויקת עם סביבתנו עד שנגיע לביטוי ישיר, הגיוני ומעורר השראה של עצמנו תוך כדי התהלכות נעימה, שלווה ובטוחה מסיטואציה אחת לאחרת.
 
לפי החכמה הסינית האנרגיה בימים אלה קרויה: "התנהגות" (הקסגרמה 10), לפיה בזמנים אלה הכל תלוי באופן שבו אנחנו מתנהגים (קוסם 2). האפשרות להתקדמות במציאות נובעת מחוש הכבוד העצמי שלנו ומשמירה על יישוב הדעת (רוח 10). זה הזמן לאיזון ולהבחנה המבוססים על ערכם הפנימי של הנוגעים בדבר (סערה7). מזל מבורך נובע מהתנהגות מתחשבת ואדיבה (שמש 8) ללא מהלכים רגשיים סוערים, שמובילים לתחושה של ערך ה'עצמי' (דרקון 9). 
 
 
 
ה- 25/7: יום מחוץ לזמן: טון 11 של השחרור, באנרגיית הלילה: אנרגיית הלילה מסמלת את החשכה ואת היכולת להאיר שדים פנימיים בעזרת הרחבת המודעות. בגל של פריצת הגבולות הלילה המשחרר מבקש שנפרוץ את המערכת האוטומטית שמוגבלת במידע הסובייקטיבי שהוטבע בנו בילדות. בשלב האחרון לקראת החיבור לעוצמה הפנימית, הלילה מציף פחד עמוק וישן שעדיין עוצר אותנו מלחוות את נשמתנו האדירה. אנו מוזמנים להתבונן בכאב שגורם לסערה רגשית קיצונית של אבודים בחשכה ולתנודה פנימית דרמטית. כדי שנעז לחיות מתוך האותנטיות של הדרכת הנשמה, הלילה עוזר לנו לחקור לעומק את הרגש הכואב ואת השליליות שקיימת בצורת החשיבה שלנו. אנחנו מוזמנים היום להעז לגעת בפצע ולהרחיב את זווית הראייה שלנו לגביו. נבדוק את כל מה שמונע מאתנו להרגיש בבית בגוף הזה, במציאות שלנו ובכדור הארץ. ההתבוננות האמיצה אל עומק הדפוסים שבתוכנו משתלמת עד מאד! בסוף התהליך ניתן להתמלא בשלווה מלטפת של בית ולחוות תחושת נינוחות בגופנו ובמציאות החיים. היום ננשום את הלילה לתאי הגוף ונאיר במידע חדש פצע כואב עד שנחווה התרחבות פנימית ורגיעה. ננשום עוד ועוד עד שנחווה תחושה שחזרנו הביתה. תחושת הבית מחברת אותנו לקול האינטואיציה ומאפשרת להתנהל ממודעות של יש ושל שפע ביום יום.
 
ה25 ליולי קרוי גם יום מחוץ לזמן ובמקומות רבים ברחבי העולם נוהגים לקדש את היום הזה בטקסים ובמדיטציות של התכווננות למחזור החדש שמתחיל. כולנו מוזמנים להקיף את עצמנו היום בפירמידת זהב ענקית ובתוכה להתחבר לפרספקטיבת הנשמה. בתוך הפירמידה המקודשת ניקח לנו היום את הזמן כדי ללמוד את נושאי הנשמה בגוף. נתמלא בראייה רחבה ונטמיע את העובדה שהיקום תמיד לטובתנו והכל קורה לנו מדויק! נרחיב את תפיסתנו לגבי האחדות עם שאר האנושות ונשלח תבניות של שלום וריפוי לכל כדו"א ויושביו.
 
 
 
 

ה- 26/7: שער: תחילת שנת הזרע הקריסטלי: טון 12 של הפתרון באנרגיית הזרע: הזרע מלמד ש"הדבר היחידי שקבוע ביקום הוא השינוי" ובמהלך שנת הזרע אנחנו עומדים לחוות שינויים רבים. החיבור לעוצמת הקוסם מתרחש כשאנחנו נוכחים ברגע ונמצאים בתנועה מתמדת ללא מעצורים מחשבתיים ורגשיים. רובנו מתנהלים במציאות בצורה לינארית והולכים צעד קדימה ושניים אחורה. אנו מציבים לעצמנו מטרות ויעדים חיצוניים שיוצרים אשליה של 'התקדמות' ותנועה בחיים. למעשה הכל שווה ערך והלמידה היא להיות בbeing  ולא בהכרח ב doing. החיבור לעוצמת הקוסם מתאפשר כשאנחנו נטולי הרגלים, תבניות ומצבים "קפואים" וממוחזרים בחיינו. לכולנו קיימים זיכרונות תאיים של פחד משינוי ולעתים קרובות אנחנו מוכנים לוותר על רצונותינו ומעדיפים להישאר עם המוכר והידוע למערכת המידע שלנו. בפועל הכל משתנה כל הזמן- כדור הארץ נע בכל רגע ביחס לשמש, בטבע בכל יום מתרחשת צמיחה ובכלל כל מה שנראה לנו כחומר מוצק- מתהווה ומתפרק בכל רגע מחדש. גל הלך שמים מאפשר להבנה עמוקה של מהות השינוי ולשחרור הפחד הקולקטיבי והאישי מפני שינויים בחיים. ביום הפתרון הזרע מעיד על שינוי חיצוני או פנימי שקרה לנו במהלך הגל. ריפוי הכאב הדפוסי ושחרור האחיזה בידוע והמוכר מתרחשים בהדרגה, כשבכל פעם אנו משתנים עוד קצת וצומחים לקראת בריאה חדשה. לאורך שנת הזרע שמתחילה היום הלמידה היא שההווה הוא הזמן הריאלי היחידי שקיים וככל שאנחנו מתמקדים בכאן ועכשיו, הזרימה במרחב המציאות הופכת לאינטואיטיבית ללא מעצורים מנטליים. אנחנו הופכים לזרע קריסטלי שפתוח להתנסויות ברגע ולבריאה של אפשרויות מתחדשות במציאות המשתנה תמידית. באנרגיית השער של היום וכן לאורך השנה ננשום את הזרע לתאי הגוף ונרגיש כיצד אנו הופכים לאדמה דשנה ופורייה. נמשיך לנשום ונזרע במדויק את זרעי האפשרויות שבהם אנחנו מעוניינים. ננשום עוד ועוד ונבטח בנביטתם המהירה. אמן!
 

 
 
 

 
ה- 27/7: טון 13 באנרגיה של נחש: בסופו של הגל אנחנו מבינים שעם כל הכבוד למימדים המקבילים ולעל מרחב, אנחנו חיים כאן במציאות הפיזית והכי חשוב ללמוד להתענג על הרגע הנתון בתוך הגוף הזה. כל התורות הגדולות מיועדות לכך שניישם אותן בצורה פרקטית במציאות היום יומית עד שנגיע לתחושה של "שמחים בחלקנו" על היש הקיים בנו ובחיים. החיבור הרוחני הגבוה לנשמה עם הלך שמים המגנטי מוביל לתנועה זורמת מלאה בשמחת חיים על פני האדמה עם הנחש. הקפיצה הרוחנית שעברנו בגל מאפשרת לגעת בחיים וליהנות מהם. חכמת הגל מלמדת שההיפתחות ההדרגתית לקול הפנימי הופכת אותנו לנחש קוסמי אותנטי שמחובר עד מאד לטעם ולפולס החיים שבתוכו. הגל מוביל לאט ובהדרגה מההתעוררות והחקירה עם הלך שמים, התנועה בין המימדים, החלל והמרחב לנוכחות מלאה בחיות, חינניות וצבעוניות נחשית. התהליך שעברנו בגל אפשר לריפוי של כאב עמוק שמנע את החיבור לקול הפנימי עד לתחושה של רגיעה. למדנו להפוך תקיעות רגשית לזרימה ושליליות מחשבתית לחיוביות. הנחש מסמל את סלילי הד.נ.א. הקיימים בגופנו ובסוף הגל מגלם בנוכחותו את החיבור לחכמת האבות. הסליל העולה מלמטה למעלה מסמל את ההתמרה של התשוקות הפיזיות לעוצמה רוחנית והסליל היורד מלמעלה למטה מסמל את החיבור לידע גבוה ואת היכולת לתרגום המידע לתנועה זורמת במציאות היום יומית. החיבור לעוצמה עם הלך שמים וההתעוררות לקוסם שבתוכנו ממלאים את תאי הגוף בחיות ובחכמה נחשיים. וכך עם נוכחות נחשית קוסמית ניתן לנתב את האנרגיה שלנו לכל מקום שנחפוץ ולחיות חיים של עונג, עוצמה, אותנטיות ומימוש עצמי. אמן ואמן!
 
גל הלך שמים מסתיים ואנו מברכים על הגל הבא, גל מגשר העולמות!

***
לכל קוראי התחזית שלום
בקרוב האתר ירד מהאוויר למטרת בנייה מחודשת.
במידה ואתם רוצים שהתחזית תגיע אליכם, אנא עדכנו אותי במייל 
ל:  talya@mayazone.co.il
 
 
שנהנה מגל הלך שמים מרומם,
ובו נפתח לעוד ועוד אפשרויות לזרימה קלה ומשמחת
במציאות החיים המרתקת!
ושתהיה שנת זרע קריסטלי של שינויים לטובה!
בברכה
טליה
 
 

 
 


 


להנאתכם, ספר וירטואלי בחינם
ובו מידע נרחב על כל גלופה 
נא ללחוץ כאן
באהבה,
טליה.

 

 

 
ה- 3/7: טון 2, באנרגיה של דרקון בהדרכת הלך שמים: הדרקון מלמדת לשחרר את הקולות המתישים של החוץ ולהתחבר לחום שבליבנו. עם הדחיפה של השמש לכוונה לבבית ולדיוק במחשבות ובמעשים, אנרגיית הדרקון מראה היכן אנחנו מלאים בביקורת עצמית ובנוקשות פנימית. כדי לסנכרן בין האישיות למהות הנשמה שאנו עלינו ללמוד לשחרר הרס עצמי של מחשבות שליליות על עצמנו בפרט ועל החיים בכלל. הפחדים השונים שלנו מוקרנים לעולם כתמונה הולוגרפית, נתקלים במסה בחלל וחוזרים אלינו כמציאות. לאורך הגל נשים לב למחשבות, למילים ולמעשים שלנו. המחשבות המבוטאות במילים הן שיוצרות את מציאותנו, כפי שנאמר 'חיים ומוות ביד הלשון'. כמו משק כנפי הפרפר שעובר מבעד למרחבים, כך גם המחשבות יוצרות מציאות מידית. ככל שנקפיד להשתמש במילים חיוביות ונלמד את העוצמה הטמונה בהקרנות הפנימיות שאנו משדרים ליקום, נוכל לברוא את רצונותינו באפס זמן (אמן!). ברגע הקבלה נשים לב כיצד בקשותינו נוצרות בסינכרוניות המופלאה של פעימת החיים. הדרקון הירחית מאתגרת להשתחרר מהכלא המחשבתי השלילי האוטומטי. זו בחירה אישית שלנו היכן אנחנו שופטים והשיפוטיות היא למעשה אקט אלים. הדרקון היא האנרגיה הנשית המקבלת וכמו שד אימהי שמזין בחום ובאהבה את תינוקו היא מאתגרת להזין את גופנו במה שמחייה אותו, את נפשנו באהבה ואת מחשבותינו במה שגורם לנו לחיוך ובהשראה אלוהית. הלך שמים המדריך מלמד שיכולות הבריאה יתחזקו ככל שנשמור על גבולות ברורים ונקפיד להקשיב לצרכינו ולרצונותינו. באוטומטים הרגשיים לכולנו קיימת נטייה להרס עצמי ולעתים אנחנו מעמידים את עצמנו במצבי התעללות של ממש. הדרכת הלך שמים מאפשרת ליצירת עוגן נחוש והחלטי שמסוגל להגיד "לא" אסרטיבי לכל מי ומה שלא מתאימים לו. באתגר השער הוא מבקש ש'נקפיד' לעשות בדיוק את מה שטוב ונעים לנו מבלי להרגיש אשמים, מוזרים או להדביק כותרת אחרת על רצונותינו. כשאנו מתייחסים במלוא ה'רצינות' לצרכינוהרעש במוחנו קטן ונוצר עבורנו חלל נרחב ללמידה ולחיבור לחכמת הנשמה. היום ננשום את הדרקון ונעשה סריקה של כל מה שיש בנו ובחיינו. נמשיך לנשום אל הבטן ונגיד: "כמו שאני זה הכי טוב שיש כרגע", נרגיש חמימות ונחווה רגיעה.