עברית  |  English  |  


לוח 13 הירחים:

לוח 13 ירחים הוא לוח נוסף, שמורכב מ-13 ירחים עוקבים בני 28 יום. לוח זה מתאר את הזמן שלוקח לכדור הארץ להקיף את השמש ואת 13 סיבובי הירח סביב כדור הארץ. זה הוא לוח ירחי- שמשי, שמודד את מסלול כדור הארץ סביב השמש על ידי הקפת ירח ממוצעת של 28 יום. 28 כפול 13 הם 364 ימים ועוד יום נוסף, הקרוי "היום מחוץ לזמן", שמסמל התכווננות למחזור חדש. כך שלוח זה מאפשר להיפתח למידע של המאיה בדרך שמוכרת לנו יותר כבני אדם, דרך מעקב אחר 13 חודשים בני 28 יום כל אחד, הפרושים לאורך שנה של 365 ימים, המחזור הסולארי המוכר לנו יותר.

בני המאיה גילו שרק תופעה שמימית אחת חוזרת על עצמה בדיוק מוחלט באותו הזמן, כל שנה. ביום המקביל ל-26/7 בלוח הלועזי, כמה דקות לפני הזריחה, ניתן לראות את הכוכב סיריוס עולה מעל לקו האופק. מכל כוכבי השמים, זהו הכוכב היחידי, שזורח באותו מקום ובאותו יום כל שנה ובעת הזריחה של יום זה נמצאים כדור הארץ, השמש והכוכב סיריוס בקו ישר אחד. לסיריוס תפקיד חשוב בהתפתחות החברה האנושית בכך שהוא מעביר לנו צפנים גיאומטריים ושימש כמדד למחזורים שונים בתרבויות שונות כמו במצרים הקדמונית, בתרבות הסינית ועוד. בני המאיה בחרו ביום זה ליום הראשון בשנה האזרחית שלהם.

אם כך ה-26/7 הוא ראש השנה האזרחי של המאיה. ביום זה השמש נמצאת בזנית, בקו הרוחב 19.5 צפון. זהו קו הרוחב שבו בנוי המקדש בצ'יצין איטזה שביוקטן, אחד ממקדשי המאיה החשובים. אם לוקחים את כדור הארץ ומציירים אותו במעגל ותוחמים בתוכו מגן דוד, אז קודקודי המשולשים נושקים למעגל בדיוק בקו הרוחב 19.5. כל זה גרם לכך שבני המאיה בנו מקדש מיוחד, שבו ניתן לראות את קרני השמש אך ורק בזריחה של ה-26/7.

ה- 25/7 קרוי היום מחוץ לזמן ומיועד להתנקות, להתחדשות ולהתכווננות לקראת מחזור חדש של 13 ירחים. היום, כשידע המאיה הופך למוכר יותר לחברה האנושית, נחגג יום זה בהתכנסויות של אור ברחבי העולם כולו. 
בלוח 13 הירחים הם בעצם 13 הטונים, המקצבים השונים של הגל, שהולכים ומתפתחים בהדרגה, רק שבמחזוריות הלוח אנו חווים את כל אחד מהטונים למשך 28 ימים, שנמשכים על פני 4 שבועות שווים, הקשורים בתהליכים, בכיוונים ובצבעים.
לכל יום מתוך 28 הימים קיימת משמעות בפני עצמו, בהקשר של הירח ובהקשר הכללי של הלוח.
 
לוח זה, ביחד עם הצ'ולקין, הם למעשה 2 מחזורים שמסמלים את הקודים המוחבאים והקדושים של התרבות האנושית.
13 הירחים הוא המחזור הברור של השנה ואילו הצ'ולקין מחביא בתוכו מימדים נסתרים, מעבר לזמן הלינארי המוכר לנו. ביחד הם משמשים כטבלאות לחיזוי ליקויים, חגים ועוד. מחזור 260 הימים של הצ'ולקין לא קשור ישירות בשום תקופה אסטרונומית ידועה. למרות שהוא משמש כמכנה משותף לסינכרוניזציה של השמש, הירח, מרקורי, ונוס, מרס, הארץ ועוד,  לוח הצ'ולקין הוא למעשה על זמני. במהותו, הצ'ולקין הוא המפתח לכל התקופות הפלנטריות, הוא מתאר ומלמד על "חסר הזמן" (שינוי תפיסת הזמן) ולא ניתן להגביל אותו בזמן לינארי. העבודה עם שני הלוחות הללו במקביל מאפשרת לנו ראייה רחבה - בעוד שהצ'ולקין מחובר לאמת האוניברסאלית הנצחית, הימים בו הם קבועים והוא לא משתנה, לוח 13 הירחים משתנה משנה לשנה ומראה את מסלול ההתקדמות האנושית שלנו, עד לשנת 2013, סוף הזמן.

ניתן לראות שהצ'ולקין הוא הבסיס של 13 הירחים. כפי שלוח הצ'ולקין מורכב מעשרים גלים בני 13 יום, כך לוח 13 הירחים הוא למעשה "גל" של 13 ירחים (חודשים) בני 28 יום. כאשר נתבונן בלוח הצ'ולקין, נראה שבכל יום מופיע קין (יום של לוח הצ'ולקין) ושלאחר 260 ימים חוזרים לקין מספר אחד, כך ש-260 הקינים הם הבסיס לעבודה איתו. לוח 13 הירחים מיועד להקל על אלה שנפגשים לראשונה עם הקודים של הצ'ולקין. מכיוון שהם פרושים על פני 13 ירחים בני 28 יום, קל לנו יותר להתחבר לדרך הצגה זו. אנו מורגלים במעקב אחר שבועות וחודשים ולכן 13 הירחים עוזרים לנו להיכנס בקלות למשחק של הצ'ולקין. יחד עם זאת, חשוב להדגיש שהצ'ולקין הוא הלוח העל-זמני והשאיפה היא שבסופו של דבר נלמד לעבוד עם הצ'ולקין עצמו, על התדר 20:13 שבתוכו.
 


שנת הסערה המשחררת:
 
ב- 26/7/2016 מתחיל מחזור חדש של 13 ירחים והפעם אנו נכנסים לשנת הסערה.
כשם שביהדות יש לנו ראש שנה אזרחי- בספטמבר (פלוס מינוס) וראש שנה "רוחני"- בפסח, כך גם במאיה, אנו חוגגים מספר ראשי שנה.
ראש השנה הרוחני הוא בעצם תחילת מחזור של צ'ולקין, הלוח המקודש של המאיה. כל 260 יום אנחנו מתחילים מחזור צ'ולקין מקודש של 20 חודשים בני 13 יום. ראש השנה של לוח 13 הירחים נמשך 365 יום ובתוכו 13 מחזורי ירח, בני 28 יום כל אחד ועוד יום אחד, ב-25/7 היום מחוץ לזמן. השנה ב- 26/7 מתחילה שנת הסערה המשחררת.


המהות של מחזור 13 הירחים השנה היא סערה בהדרכת סערה:
השנה היא שנת הסערה המשחררת. בשנה זו המטרה היא לפתח יותר ויותר כלים שעוזרים לחבר בין עוצמת הנשמה לחיים בגוף. אנו לומדים על היכולת לאחדות ראשית בתוכנו בחוויית החיבור לנשמתנו ואז גם עם האנשים המקיפים. אנו מרפאים את הכלים הפיזיים מהשליליות והדואליות על מנת שיוכלו לקלוט ולקבל את חכמת הנשמה. הריפוי מאפשר לשחרר כאב רגשי עמוק שמגביל את החיבור המודע לנשמה ואת האפשרויות הקיימות עבורנו במציאות.
הסערה מלמדת שאנחנו לא לבד! גם אם נדמה שהכאב קשה מנשוא, נשמתנו האדירה מזרימה אלינו אהבה ללא הרף וכך גם נשמות נפלאות שמלוות אותנו בגלגול הזה. אנרגיית הסערה מסמלת משענת שמהווה עוגן יציב של ביטחון, כך שהשנה הנוכחית מאפשרת ליצור סנטר מוצק ומערסל בתוך עצמנו. העוגן של הסערה קיים קודם כל בתוכנו וכתוצאה מעבודה פנימית יכול להיווצר גם במערכות יחסים אינטימיות, בחברויות, בקשרים משפחתיים ובמובן הרחב יותר, בסוגים שונים של קהילות וחיבורים רשתיים. לאורך השנה כולנו מוזמנים להגדיל את הקרבה וההקשבה בקשרינו. זהו הזמן להסיר את מנגנוני ההגנה שלנו שסוגרים כל אחד מאתנו בעולם משל עצמו ולהפתח לחיבורים לבביים עם העולם שבחוץ. מתוך למידת האחדות עם האנשים המקיפים אותנו ומשיתופי הפעולה עימם בשנה הקרובה ניתן להגיע לתדר של אהבה ללא תנאי בתוכנו, להפוך לאדם עם לב רחב, פתוח ואוהב לעצמו ולסביבתו ולהקרין אותו לעולם ולסביבה כולה.
שנת סערה מהדהדת היא שנת ריפוי עמוק, יסודי ואינטנסיבי עבור כולנו. אנשי המאיה נהגו לענוד את סמל הסערה כקמע של ריפוי ולאורך הגל קיים פוטנציאל אדיר לריפוי של כאב רגשי עמוק, לטיהור מחשבות שליליות ולהתנקות הגוף. הסערה המגנטית מזרזת את ההתפתחות הפיזית, הרגשית, המנטלית והרוחנית. בזמן ריפוי הסערה הויבראציה של הגוף מתעדנת, מערכת העצבים נרגעת והתדר הופך לפחות ופחות דחוס. לאט ובהדרגה אנו מרפאים דימויים שליליים ומידע רגשי כואב מהתת מודע שמגבילים אותנו. הטרנספורמציה שמאפשרת לחיבור ישיר לנשמה שבנו מתרחשת מתוך הפנים אל החוץ. דברים 'מתבשלים' בתוכנו וכתוצאה מכך משתנים במציאות. העבודה לעומק עצמנו הכרחית כדי לקבל את מתנות הנשמה הממתינות לנו. השפע הרוחני מהעולם העליון מוזרם אלינו ללא הרף, הנשמה 'זמינה' עבורנו בכל רגע נתון. כתוצאה מהעבודה הפנימית האינטנסיבית ניתן לחוות תחושות של חוסר איזון וטלטלה. כדאי להימנע מלהדגיש הגדרות שליליות כמו כאב וחוסר נוחות ובמקומם לאפשר לעצמנו לנוח, להתבונן פנימה וללמוד. ניתן להיעזר בצמחים, בתנועה, במדיטציה ובכל דרך שמעלה לנו את רמת האנרגיה. הריפוי נמשך עד שנוכל לראות את היופי והעוצמות הקיימים בנו ולהקשיב לקול הפנימי. הסערה מאפשרת לדייק את כוונותינו, לעדן את עצמנו מבפנים ולהתמלא באנרגיה מחודשת, אוהבת ומלאת השראה.
בשנה זו המטרה היא לרפא את עצמנו ואת הסובבים אותנו, לשחרר מסה שלילית שמצטברת כל הזמן בתאי הגוף שלנו ולהתמלא באנרגיה מחודשת, יצירתית ומעוררת השראה.
ברמת הקולקטיב הריפוי של שנת הסערה המשחררת עשוי לנקות זיהומים, דחיסות, מחלות וחוסר איזון בכלל שקיימים על פני כדור הארץ.
לאורך השנה הסערה דוחפת אותנו להאמין בעצמנו ולהעלות את הביטחון שלנו בכישורים הקיימים בנו ובדרך הייחודית לנו בחיים. אנו לומדים ליצור בתוכנו עוגן מוצק של יציבות עד למצב שבו אנו קופצים לים החיים המרתקים מתוך אמון בעצמנו וביקום.
מומלץ לעשות השנה הרבה מדיטציה עם הסערה כדי לשחרר אנרגיה שלילית וכאבים רגשיים שעצורים בתאי הגוף. אנחנו מוזמנים למלא את כל הגוף שלנו מכף רגל ועד ראש בסמל של הסערה ולדמיין להבה סגולה שמרפאה כל תא ותא בגופינו. לאחר הריפוי האישי נשלח אנרגיה של ריפוי לאנשים שחווים כאב וצער ובכלל לפלנטה ולכל האנושות שעליה.
כולי תקווה ששנת הסערה תאפשר לשמחות ולניסים לרוב. שנתחבר לרוח החיים בגוף האדם המופלא שלנו ובתוכו נוקיר תודה על הזכות לחיות את החיים היקרים הללו! אמן!

האנרגיה שתומכת בנו השנה היא של השמש:
בשנת הסערה אנרגיית השמש תומכת בנו וממלאה אותנו באור ובחמימות. השמש מסמלת אור אלוהי מוזהב ומחברת אותנו למידע של אחדות וליכולת ליצירת הרמוניה בכל ההיבטים בחיינו. במידה ונרגיש מותשים ומתוסכלים, אנו מוזמנים לנשום את הסמל של השמש ואת קרני השמש בכלל ולהרגיש תחושת חמימות שמחזקת אותנו ומשחררת מאתנו תחושות של עצבות וריקנות.
לאורך השנה אנחנו מתמלאים באש החיים ובחמימות פנימית נעימה וקיים פוטנציאל למפגשים נעימים ואוהבים עם המקיפים אותנו.
השמש מסמלת נדיבות אמיתית שנובעת מחיבור לאידאלים גבוהים ובמהלך השנה מאפשרת לנו להיות נדיבים לעצמנו ולסובבים אותנו. שפע של אפשרויות קיימות עבור כולנו והצלחה של אחד איננה באה על חשבון האחר. אנחנו לומדים לשחרר את החשיבה היחסית שלנו ומבינים ששום דבר בחיים הוא לא ביחס למשהו אחר או על חשבונו של מישהו. השמש התומכת מאפשרת את המעבר מהחשיבה היחסית לחשיבה הקוואנטית.
השמש היא אלת הפרחים ומסמלת את המושלמות וההרמוניה הקיימים בפרח. בשנת הסערה אנחנו הופכים לפרח שמתבונן בפליאה על המצוי בחייו ורואה את המושלמות הקיימת בבריאה על אינסוף הצורות האינדיבידואליות שבה. בכל פעם שאנחנו נכנסים אל תוך שדה של פרחים, אנו נפעמים ממגוון הצורות והצבעים שהם מרקמים גיאומטריים מושלמים שפותחים אותנו לחוויה של אחדות. המילה מושלם יכולה לבלבל משום שהיא יוצרת אובססיה מחשבתית אחר אידאל שלא בהכרח קיים. השמש מאפשרת לנו להיות שלמים עם עצמנו וכתוצאה מכך לחוות תחושת נינוחות והרפייה במציאות החיים המגוונת.
האור שאנחנו מתמלאים בו מאפשר לבהירות בנוגע לאספקטים השונים של חיינו.
אנחנו לומדים לראות בבירור את הרבדים השונים של דרכינו בחיים, במערכות היחסים שאנו שותפים בהן, במקום העבודה שלנו, בקשרי המשפחה ועוד. ניתן להכין רשימה של נושאים שבהם אנחנו זקוקים לבהירות ולאורך השנה לעקוב אחר ההתפתחויות השונות בתחומים הללו. האש החמה, היצירתית והלוהטת חודרת לכל רובד ונדבך בחיינו ופותרת את הבלבול הפנימי שלנו. ככל שהתחומים השונים במציאותינו מוארים בזוהר הבהירות, מתעוררת בתוכנו אש החיים ועמה הרצון פשוט לחיות כאן במציאות הפיזית, על כל התענוגות והאפשרויות היצירתיות הקיימות בה.
מכאן שהשנה אנרגיית השמש מחזקת אותנו להתמלא באהבה כלפי עצמנו והחיים ומאפשרת להתנהל מתוך עוצמה, יצירתיות ופוקוס. אנו מאפשרים למושלמות השמשית לחלחל אל תוך מעשינו השונים ומסוגלים לחוש ולבטא אהבה כלפי עצמנו, כלפי אחינו בני האדם וכלפי כל מה שיש כאן על פני האדמה.

 
האנרגיה שמחזקת את תת המודע שלנו היא של הרוח:
האנרגיה שדוחפת אותנו מבפנים, בתת המודע היא של הרוח שמשלימה את ההשפעה של הסערה. הרוח מסמלת את עקרון התקשורת ודוחפת אותנו השנה לפתח את יכולות התקשורת שלנו עד למצב של תקשורת קולחת בכל הרמות בסוגים שונים של אינטראקציות. כדי שנוכל לעשות קפיצה קוואנטית בשנת הסערה עלינו ללמוד לקחת את החיים בפרופורציות ולנסח את עצמנו בהגיון ובנועם. לאורך השנה הרוח מאפשרת לנו לבטא את עצמנו ואת האמת שלנו בחדות, בבהירות ובאופן מדויק ונאמן לרצונות שלנו.
הרוח מסומלת ע"י יונק הדבש ולאורך השנה הקרובה ממלאה אותנו בשמחה ובעליזות ומאפשרת לקפץ בהנאה מסיטואציה אחת לאחרת. אחת ממטרות החיים העיקריות היא ללמוד לחיות ברמת מתח נורמטיבית בניגוד לרמות המתח הגבוהות שרובנו חווים במציאות האינטנסיבית. הסיבה למתח היא פער בין הרצוי למצוי שקיים במוחנו. ככל שאנחנו נפתחים להומור ולרבגוניות שבאנרגיית הרוח, משתחררות מאתנו תחושות של עצבות, נטל ומטען שהן צורות ביטוי שונות לרמת מתח גבוהה. הרוח ממלאה אותנו בהומור ובקלילות פנימית, כך שבשנת הסערה קיים הפוטנציאל לתנועה זורמת ומלאת שמחה בחיי היום יום שלנו.
הרוח מסמלת את האלמנטים הזכריים ומאפשרת להתנהל במציאות החיים מתוך האמת שלנו ולבטא את עצמנו בנחישות ובנועם. אז היא מחברת אותנו לארבע רוחות השמים ומלמדת כיצד להגיע לאחדות הניגודים בתוכנו. אנו לומדים לאחד את הפלוס והמינוס עד למצב של שלמות פנימית. אז הרוח פותחת עבורנו חלון להתפתחות המודעות האישית ולצמיחה הרוחנית שלנו.
הרוח מסמלת את אזור בית החזה בגופנו ואת מערכת הנשימה שלנו ומזכירה לנו פשוט לנשום, כמה שיותר פעמים ביום. בזמן הנשימה אנחנו מאפשרים למידע שבאוויר להכנס אל תוך המערכת שלנו. כתוצאה מזרימת המידע החדש רמת המתח שלנו יורדת ואנחנו חווים רגיעה בגוף שלנו. כך שלאורך שנת הסערה כולנו מוזמנים להרפות ולנשום ולהתחבר ישירות לנשמתנו העצומה ודרכה להשראה אינסופית שזורמת אל תוך חיינו.

 
האנרגיה שמאתגרת אותנו השנה היא של הירח:
הירח מסמל גלגל עם הציר שלו ונותן לנו את הכח להתגלגל בחיים כמו כדור שזורם בטבעיות מנקודה לנקודה. החיים הם תנועה אינסופית ורק אנחנו בני האדם נוטים לעצור את הרצף הטבעי של הזרימה שלנו בגלל אינספור תכנונים וקונספטים שמוטבעים בנו מראש. השנה אנחנו לומדים עם הירח כיצד לנוע מעניין לעניין כשאנחנו שקטים, רגועים ומחוברים לעוצמה שלנו.
הירח מסמל סוג של תחנת תקשורת ומאפשר לחיבור ישיר למידע רחב מהנשמה האדירה שלנו. אמנם אנו חיים על קרקע ממשית אך ע"י הקשבה לקול שבפנים קיימת לכולנו האפשרות לצמוח עד לאינסוף האפשרויות שבנשמתנו. למעשה לא באמת קיים גבול שמפריד בינינו לבין הנשמה העצומה שבנו. היא בתוכנו ומתקיימת בקול האינטואיציה של הילד הפנימי.
הירח מסמל את 'חוק הגורם והתוצאה' ומלמד על כך שהסיבות למיחזור של סיטואציות בחיינו, לדיבור העצמי השלילי, למנגנוני ההגנה ולהתנהלות האוטומטית בחיי היום יום קשורות בזכרונות תת מודעים מהילדות שלנו. הוא מעיד על כך שהחיבור לאש היצירה העוצמתית ולתחושת חמימות נעצר במחוזות ילדותינו. בשנת הסערה אנחנו מוזמנים לחזור לשורשים הפיזיים שעיצבו את צורת החשיבה שלנו. לרפא כאב שקשור במחיצה שקיימת בין הבוגר לבין הילד הרגיש שבנו. ילד זה שם על עצמו מסכות ואימץ מנגנוני הגנה כדי שיוכל לתפקד בעולם ההישרדותי שמקיף אותו. הגנות אלה הן טקטיקות הישרדות שיצרנו בבית שבו גדלנו והן באות על חשבון האש והחום הפנימיים.
הירח מסמל את אלמנט המים ואת הילד הרגיש שבנו ומלמד שרבים מהקשיים שאנחנו מתמודדים עימם היום כבוגרים החלו במחוזות ילדותנו. ברגע שאנו מטפלים בדפוסי הילדות, מידע שלילי רב משתחרר ואנו חווים רוגע, עוגן ויציבות פנימיים. הוא מחזיר אותנו למקורות ואז מאפשר לנקות את דפוסי החשיבה וההתנהלות שהוטבעו במוחנו ואנו חוזרים עליהם שוב ושוב במהלך השנים. אנו מוזמנים לרפא כאב רגשי שנובע מתוך טראומה שחבויה עמוק בפנים ושקשורה בקארמה המשפחתית שלנו.
עכשיו כשאנו בוגרים, מבינים וחזקים, אנחנו יכולים להגן על הילד הרגיש והפגיע הזה, להיות קשובים אליו ולעזור לו במצבי המצוקה. הבנה זו מאפשרת לתחושה של ביטחון בעצמנו ומובילה לכך שאנו יכולים לסמוך על עצמנו. אנו מבינים שכרגע אנחנו במקום אחר לחלוטין מזה שהיינו בו בילדות ושחלק גדול מהפחדים שלנו כבר ממש לא רלוונטיים. במקום להמשיך למחזר אותם במילים שליליות ובהימנעות מהחיים, שנת הסערה היא הזמן לשחררם, לזהות מי אנחנו היום ולהתחבר לעוצמה שבנו. הסכמה נחושה לשחרר את הדפוסים, תאפשר ליצירת חוזה חדש עם הילד שבתוכנו.
הירח מחדד את יכולת הקליטה שלנו לסימנים ולמידע, מדייק את המחשבות שאנחנו משדרים ליקום ומאפשר להבין את עקרון התקשורת הפנימית שמתנהלת בתוך המוח שלנו. ככל שאנחנו מנקים את ה"פיילים" מהילדות, אנו יוצרים תקשורת עמוקה עם עצמנו ומתייצבים מבחינה רגשית עד למצב של זרימה בחיים ממקום רגשי מאוזן.
החיבור לאנרגיית הירח בשנת הסערה מאפשר לחדד את האינטואיציה ואת יכולת השידור והקליטה של תדרים ומסרים שונים. דרך סימנים שונים שנקרים בדרכינו הירח מאפשר לקבלה של תשובות בנוגע לשאלות כלליות שמעסיקות אותנו. שום דבר לא מתרחש במקרה ורגישות הירח לדקויות מאפשרת לנו לפקוח את עינינו וללמוד מכל סיטואציה. ככל שאנו רואים את הסימנים ומתרגמים אותם למעשה, אנו נפתחים לאינסוף של אפשרויות מבורכות בחיינו.
כך שהשנה אנחנו לומדים להתנקות מכבלים שאוחזים בנו ולהקשיב למסרים שנשלחים אלינו וכתוצאה מכך אנו מתחברים לעוצמה פנימית, לתובנות מעמיקות ולעוגן יציב בתוכנו.
לאורך השנה ננשום את הירח ונקשיב לקול האינטואיציה שמחובר לרוחב נשמתנו העצומה ופותח בפנינו אפשרויות חדשות לתנועה נעימה בחיים. נמשיך לחדד את חיישני הקליטה לסימנים ולמסרים שנשלחים אלינו בכל רגע על הדרך עד שנצליח לזרום בחכמה, באיזון ובהנאה בחיי היום יום.
 אנרגיית הירח מאתגרת אותנו השנה להתחבר למקור אדיר של חכמה שטמונה בתוכנו, לירח המאיר שבנו. הירח מכיל בתוכו את כל מאגרי הזכרון של תת המודע האישי והקולקטיבי והחיבור אליו מאפשר לחדד את האינטואיציה שלנו ואת היכולת להתגלגל כמו ירח כדורי, שזורח וזורם ברוגע בנהר החיים.
 
 
 

המעקב אחר התהליך המתפתח של הירחים בשנת הסערה המשחררת יכול לרפא כאבים רגשיים עמוקים וליצור שינוי בגישה המנטלית והרגשית שלנו כלפי החיים. אנו עומדים לנקות הרבה מידע שלילי, דפוסי חשיבה ישנים ומועקות יומיומיות. אנו מחזקים את הבוגר המכיל התומך והמאפשר לשפע היצירתי של הילד להובילנו בחיים. הבוגר הפנימי היציב גורם לכך שנוכל לסמוך על עצמנו ועל הידיעה הפנימית של מה שנכון לנו. ככל שהתהליך נמשך אנו מתחברים לקול הילד האותנטי שבנו ודרכו מפתחים ערוץ ישיר להדרכת נשמתנו האדירה. החיבור ההולך וגדל לנשמה מאפשר ליצור לעצמנו מציאות קסומה של פריחה, אהבה ואושר.
מאחלת לכולנו שנת סערה מאושרת, משחררת וזורמת בכיף.
בברכה ובאהבה,
טליה.