עולם המאיה
חיפוש
חיפוש
הצגת תפריט
מסר - כל אחד יכול לרפא את עצמו!

אנו המרפאים הטובים ביותר לעצמנו

אחריי למעלה מעשרים שנות מחקר והעמקה בחכמת לוח המאיה העתיק לתדהמתי גיליתי שאין זמן! כלומר לא את ההוא הטכני, שאנו מונים בשניות ובשעות, בימים ובשנים, שהדברים אינם נעים ברצף ליניארי, אלא מתקיימים במקביל, בדרך מעגלית ושהלוח הוא דגם גיאומטרי של גלי הכרתנו. הלוח מספר את סיפור האדם והתפתחות ההכרה האנושית ומציע מסע להרחבת התודעה שסופו מחבר אותנו לשמש המאירה שבליבנו ולרגעי החסד של ההוויה הנוכחת. מפתחות הזמן מלמדים אותנו ש׳אחרית הימים׳ כבר כאן ושהמפתח לפענוח קוד המנסח את תמצית הקיום האנושי, טמון ברגע הזה – הקטן, הפשוט היומיומי, שיש אותו ואותו בלבד כדי לאהוב.

בהתאם לקודים העתיקים של הלוח סללתי דרך שכל אחד מוזמן לצעוד בה כדי לרפא את עצמו בעצמו ולפתוח את הלב. הדרך עוברת בעשרים מפתחות, עשרים 'דיברות', עשרים גלי צפנים שהם עשרים תכנים עיקריים שנוגעים בכולנו. המבנה הגלי של הלוח בצירוף העבודה עם הסמלים הגיאומטריים מביאים אותנו מיד לתדר ההוויה, בדיוק כמו שהות על שפת הים. הנוסחה של הזמן בגלי המאיה היא שיטה לריפוי עצמי, כל גל עם מפתח הלב שפותח את לבנו ברגע. כל מפתח עם שער הידע שבו שפותח לנוכחות של כאן ועכשיו. כל גל ונושא הנשמה שלמידתו מובילה לנוכחות בהווה מתמשך. 

ידע מפתחות הזמן הוא למעשה ידע התת מודע ומלמד את תנועת גלי ההכרה שלנו ולכן העבודה עם הסמלים והגלים מאפשרת לידיעת אופן פעולת ההכרה ולריפוי עצמי.

 

מוזמנים לפסוע בדרך אומנות הזמן האישית שלכם,

ולהפוך לקוסמי הזמן: )

 

סל קניות
סגירת חלון