עולם המאיה
חיפוש
חיפוש
הצגת תפריט
קצת על האתר

שלום וברוכים הבאים לעולם המאיה המופלא

ידע המאיה שופע צורות, צבעים, צלילים, סמלים, גיאומטריה ומספרים שמלמדים אותנו על ההווה הנצחי.

חכמת המאיה היא למעשה חכמת החיים ונוגעת בכל. המידע שמועבר דרך חכמה זו גורם לשינוי מהותי פנימי וכתוצאה מכך לשינויים מרחיקי לכת באורחות חיינו.

מכיוון שידע המאיה הוא עולם ומלואו וכל אחד חווה בדרכו הייחודית את המידע, אני מבקשת שהמילים הנכתבות פשוט יזכירו ויעוררו את ידע הסמלים הטמון כבר בתוכנו. הקודים של המאיה, וכן צורות גיאומטריות וסמלים בכלל, צפונים עמוק בתוך הד.נ.א. האנושי שלנו והחיבור אליהם מאפשר לאט ובהדרגה להיפתח לשפה האוניברסאלית של שפת האור.

אין זה משנה מה יודעים על המאיה ועד כמה משחקים ביום יום עם המידע הזה. מה שחשוב הוא להיפגש עם הסמלים הללו מדי פעם בנשימה, בציור, במעקב, באמנות, במדיטציה או בחקירות שונות.עצם ההתבוננות בסמל והמעקב אחר התנועה של הגל, מחברים אותנו למקצב טבעי פנימי, מרחיבים את מבנה המח שלנו ועוזרים לנו להשתנות. החכמה הניתנת במעבר מקוד לקוד, מגל לגל, היא עצומה ומאפשרת בהדרגה לנוע בחיים בזרימה נעימה ויצירתית.

האתר נבנה מתוך צורך עמוק להנגיש את ידע הזמן הרלוונטי לכולנו ודרך המעקב אחר הקודים העתיקים ליצור מרחב שהוא בית שמאפשר בהדרגה להתחבר לשעון הפנימי ולהפוך לקוסמי הזמן. משולבים בו טקסטים עם הסברים על לוחות הזמן, הסמלים, המשמעויות, התנועות וכן כלים מעשיים ומגוונים, שיאפשרו לכם להיכנס בקלות אל העולם המופלא הזה. הנכם מוזמנים לקרוא את התחזית היומית עפ״י גלי המאיה אותה אני כותבת באהבה כבר יותר מעשרים שנה מתוך ידיעה שהגלישה על גבי גלי של הלוח בצירוף המשחק עם הסמלים הגיאומטריים מובילה לתדר ההווייה. באתר גם מחשבון מאיה שמאפשר לכם לגלות את מפת המאיה עם הקודים שמכוונים לדרך החיים. מוזמנים לדעת את עצמכם דרך הקודים האישיים שלכם. בביה״ס המאיה תוכלו ללמוד ולחקור את תורת הזמן של לוח המאיה ולפתוח את לבכם עוד ועוד עם ידע הגלים המרומם. מפתחות הזמן נותנים זווית ראיה חדשה על ההתנהלות היומית. הנכם מוזמנים להתמקד בסמל של כל יום, או בסמל של הגל או של מה שמרגיש לכם נכון ברגע מסוים, לנשום, לצייר ולהתכוונן בעזרתו לשלווה של נוכחות ברגע ולפתיחת הלב.

מטרתי היא שאתר זה יעודד ויעורר בכם השראה ללמוד את הקודים של המאיה, לעקוב מדי יום אחר האנרגיה, להיפתח לתפיסת זמן אחרת, להשתנות ולצמוח בחיי היום יום. כולי תקווה שנדע להיות ערים לקודים המופלאים שבלוח ושנאפשר לשפע, לשמחה ולשינוי להיכנס אל תוך חיינו. בכל עניין שעולה ובכל שאלה ותגובה, אשמח לעזור ולסייע. ישנם מספר מורים ומדריכים היום למאיה בעברית ברחבי הארץ. תקוותי שאתר זה יעזור לכל המשתמש בו לחיות בשמחה, בשפע ובאהבה. זכרו שבכל רגע נתון הדרך פתוחה לאינסוף האפשרויות וניתן להיוולד מחדש אל תוך המסע התמידי.

אני מאמינה בכל ליבי שההתבוננות והמעקב היומי אחר גלי הזמן והלמידה של הסמלים האישיים שלכם יחוללו שינוי משמעותי בחייכם,

ומשתדלת לעשות כמיטב יכולתי שיהיה מסע מרתק ופותח לבב-:))

מאחלת לכולנו מסע מהנה, נעים, מלא במימוש ובשמחה.

בברכה ואהבה, טליה: )

סל קניות
סגירת חלון