עולם המאיה
חיפוש
חיפוש
הצגת תפריט
קצת על הלוח

לוח הצ'ולקין (Sol Kin) המקודש

ידע הגלים של לוח המאיה מכניס אותנו לזמן המאיה הפנימי, בו אין עבר ועתיד והרגע נמתח כמו קסם: )

עולם המאיה הוא עולם עשיר ומרתק המורכב מצורות, צבעים, מספרים וצלילים, המוצפנים בלוחות זמן מדויקים ומעוררי השראה במורכבותם. בתוך לוחות הזמן מקודד ידע-הזמן דרך סמלים, שהם צורות גיאומטריות המכילות בתוכן אינסוף מילים ומידע. מידע זה מאפשר לנו לשנות את תפיסת הזמן שלנו, מתפיסת זמן ליניארית של עבר- הווה- עתיד, לתפיסת זמן ספיראלית שמתמקדת בעכשיו. ככל שמתבוננים בסמלים ולומדים את החכמה האדירה שטמונה בהם, משתנה מבנה המח ובעקבות כך מתפתחת היכולת להיות ממוקדים בהווה, מוטענים באנרגיה חיובית ושמחים על כל רגע ורגע. 

הזמן הוא כידוע אחת התעלומות הגדולות ביותר שמציע המדע ומטרת הקודים הגיאומטריים של לוח המאיה היא לחולל שינוי ביחס שלנו לזמן עצמו, ולהזמין אותנו לגלוש על גבי הגלים במרחב המציאות ולהתנהל מתוך זמן פנימי וידיעה וודאית שהכול מתרחש תמיד בדיוק, בזמן הנכון.

אני מגדירה את הזמן כמרחק בין מחשבה למציאות. בעולם היום, הבורות בסוגיית הזמן היא דווקא לטובתנו משום ש"לוקח זמן" מהרגע בו אנו חושבים עד לזה שבו מחשבתנו מתממשת. תארו לכם שכל מחשבה כמו- אני לא יכול, אין לי, אם יקרה לי משהו רע וכ' וכו' היתה מתממשות בהרף עין?! כדי לעבור לממד נטול הזמן בו אנו הקוסמים שמניפים את שרביט הקסמים אנו לומדים לעדן ולזקק את אופן החשיבה שלנו. מוחנו מתקשה להבין את מושג ההווה המתמשך חסר הזמן אך לבנו ותאי גופנו חווים ברגע הזה ממש את הסינכרוניזציה הרב ממדית. הצ'ולקין מחזיר אותנו למקצב הטבעי של הגוף המסתנכרנים עם מחזורי הטבע.

לפי חוכמת הלוח העתיק, הזמן פנימי ולכן אינו שווה לכולם. ספירת הימים, שמתחילה מרגע הלידה, אינה נעה בקצב של שישים שניות לדקה לכל תינוק ובוגר, ושבעים שנים בחייו של אחד יכולות להיחוות כעשרים בחייו של אחר. אנו אלה שמעניקים משמעות לזמן ולתהליכים הביולוגיים ומצויים ביחס לזמן הלינארי החיצוני, עד להפיכתו לפנימי. אז הוא אינו קצר או ארוך, כפי שהעולם החיצוני אינו טוב או רע. הוא פשוט מה שהוא. הכול משתנה בכל רגע וגם מה שנדמה כמוצק, נמצא בתזוזה קבועה. אין את ה'לפני' ו'אחרי', את ה'לאיטו' או ה'מהירותו' אלא הווה מתמשך שהוא זמן פנימי נטול כותרות ותארים, שבו פועלים מנביעת הלב שמובילה את הגוף. 

בהדרגה מחלחלת בנו ידיעה ממשית שהזמן הוא הרבה יותר מרצף של שעות וימים ואנו משחררים את ההמצאה האנושית האשלייתית הקרויה "זמן", רואים מבעדה ומתחברים לזמן הטבעי שלנו.

בשנים האחרונות יצאו בעברית מספר לוחות שנה של המאיה, ואנשים שונים בארץ, כמו גם ברחבי העולם, מוצאים דרכים אישיות ומגוונות לעקוב אחר המידע. המוטיבציה האישית שלי מאחורי כתיבת הטקסטים היא לאפשר למידע המרתק הזה לחלחל ללב האנשים. הסמלים והגלים זוהרים בחוזקתם כשיעורי נשמה בחיים האנושיים וכולנו יכולים להזדהות עמם ללא הבדלי דת, גזע, מין, מקצוע או סטטוס מכל סוג.

מוזמנים ללמוד את חכמת גלי הזמן.

ושנגלוש בנחת עם גלי החיים העולים והיורדים-:)

 

סל קניות
סגירת חלון