עולם המאיה
חיפוש
חיפוש
הצגת תפריט
האקדמיה של לוח המאיה

כמה מרגש!!

אחריי יותר מעשרים שנה של מחקר, הוראה, לימוד ופיתוח פיתחתי קורסים שעברו דיוקים רבים כדי להפוך לצינור ידע מדוייק ופרקטי עבור מי שמבקש זאת.

הרכבתי מסלול שמעביר את הצועד בכל התחנות החשובות כמו: קורס הורסקופ מעשי, קורס אסטרולוגיה, קורס עשרים סמלי הלב, קורס תנועה מדיטטיבית, מפה אישית ועוד ועוד.

ידע המאיה הוא עולם ומלואו וכל אחד מאיתנו חווה בדרכו הייחודית את המידע האינסופי הזה. הקודים של המאיה, צורות גיאומטריות וסמלים בכלל, כמו ההקסגרמות של הסינים או האותיות העבריות, צפונים עמוק בתוך הד.נ.א. האנושי שלנו. בכתיבת הגלים כוונתי היא שהמילים הנכתבות פשוט יזכירו ויעוררו את ידע מפתחות הזמן הטמון בתוכנו. החיבור הוויזואלי והמנטלי לסמלים מאפשר לאט ובהדרגה להיפתח לשפה האוניברסאלית של שפת האור. אין זה משנה מה יודעים על המאיה ועד כמה משחקים ביום-יום עם המידע הזה, מה שחשוב הוא להיפגש עם הסמלים הללו מדי פעם בנשימה, בציור, במעקב, באמנות, במדיטציה או בחקירות שונות. עצם ההתבוננות בסמל והמעקב אחר התנועה של הגל מחברים אותנו למקצב טבעי פנימי, מרחיבים את מבנה המוח שלנו ועוזרים לנו להשתנות. החכמה הניתנת במעבר מקוד לקוד (מסמל לסמל) היא עצומה ומאפשרת בהדרגה לנוע בחיים כמו גל תוך כדי זרימה נעימה ויצירתית.

הנכם מוזמנים להתמקד בסמל של כל יום או של הגל או של מה שמרגיש לכם באותו הרגע, לנשום, לצייר ולהתכוונן בעזרתו לשלווה של נוכחות ברגע ולפתיחת הלב.

מפתחות הזמן של המאיה הם למעשה מפתחות של אהבה, ואהבה גם היא תדר. שנחווה כשקט בלב ושאין ממנה יותר או פחות, כי או שאוהבים או שלא. עומקי חוויית האהבה תלויים בהסכמה למנעדהרגשות השלם, וזוהי המטרה העיקרית של משחק הזמן הנקרא"צ'ולקין", של הסמלים הגיאומטריים של המאיה: מצב של מלאות אנרגטית פנימית שמאפשרת נוכחות מלאה ברגע הקיים. לכן הוא מסתיים בשמש הזהובה שאינה תלויה בדבר מהחוץ ומלאה באור האהבה, באש בוראת ויצירתית מתוך עצמה.

מכל לבי מזמינה אתכם ללחוץ על הלינק ולפתוח דלת קסמים אל עולם שלם של תודעה חדשה

שרק מחכה לכם:)

בברכה ובאהבה, טליה.

https://maya-calendar.academy/

סל קניות
סגירת חלון