עולם המאיה
חיפוש
חיפוש
הצגת תפריט
עבודת עומק עם מפתחות הזמן/הגל האישי

חכמת הלב בגל האישי

הקודים של תת המודע

עשרים הגלים האישיים של לוח המאיה הקדוש מחוללים שינויים בתת המודע שלנו. הידע המקודד בגלים מצוי עבורנו בכדי לחולל שינוי בתדר שלנו. ניתן להשוות זאת לחיבור מקור כוח של מצבר לכלי כך גם גלי הלוח מהדהדים בנו בחוזקה ומהווים מקור כוח שפועל כמדריך בגוף שלנו, מכוון אותנו לצעדים הפנימיים הנדרשים לשם עידון התדר שלנו.

בזמן העבודה עם הגל האישי ניתן לחוות השפעה במספר מישורים:

במישור הפיזי- ניתן לחוות שינוי בגוף הפיזי בעת המדיטציה על הגל, קריאת זרם התודעה שמלווה את התרגול וההתבוננות בסמלי הגל. לעתים ניתן לחוש תחושת רטט, סחרחורת, בחילה או מעין קליק בתוך וסביב הגוף. אלה הם סמלי הקודים, הפותחים בתוכנו נתיבים אנרגטיים למעבר וניקוי חסימות כדי לאפשר לזרימת האנרגיה שלנו. הגלים עוזרים בהקלה על כאבים רגשיים עמוקים להורדת מתחים עד לריפוי עצמי.

במישור הנשמה- מתקיים חיבור טלפאתי עם ידע הגל והקודים שבו מחברים את הבורא שבתוכנו לחוויה הארצית. גלי הלוח מדברים את שפת הנשמה. בנקודות מיוחדות בזמן ובמרחב הם מחברים אותנו באופן מוחלט לנשמתנו (כמו במצב של מוות קליני, מדיטציה עמוקה הנובעת מתרגול עמוק או בחוויה פסיכדלית).

במישור הגוף החשמלי – העבודה עם סמלי הגל האישי מקרינה אנרגיה שמעדנת את הגופים החשמליים. אנו מתרגלים בהדרגה לעוצמה האנרגטית הזו עד שהיא מוטמעת בתוכנו ואנו יכולים לעבור למישור הבא בתוך עצמנו.

העבודה עם הגלים האישיים

העבודה עם הגל האישי הינה דרך שיטתית ועדינה להתפתחות שמאפשרת בהדרגה לשינוי המבנה התאי ולחוויה ארצית של זוהר האור. ייתכן ובהתחלה נחווה חוסר נוחות כתוצאה מהשינוי במבנה התאי וחווית המרקם המעודן בשדה האנרגטי החשמלי שלנו. ניתן לחוות חום גוף נמוך או בחילה. ניתן להקל על הסימפטומים ולהיעזר בצמחים, לזכור לשתות הרבה מים נקיים ולקחת תוספות מינראליות. תיתכן גם תחושת גירוי בעור סביב הפה והעיניים. הגופים שלנו מוקפים בזרם חשמלי וכשחל שינוי לתדר מעודן יותר ייתכן ונחווה מעין דגדוג קל בזמן שאנו מזדככים והאור הזוהר נובע מתוכנו.

מוזמנים מכל הלב, להעמיק פנימה אל תוך הגל האישי שלכם : )

סל קניות
סגירת חלון