עולם המאיה
חיפוש
חיפוש
הצגת תפריט
עובדת עומק עם מפתחות הזמן/נומרולגיית השם

נומרולגיית לוח הצ'ולקין

הקודים של תת המודע

הנומרולוגיה של הלוח מאפשרת התבוננות רב ממדית על עצמנו ומייצגת את השפעתן של סוגי אנרגיה שמשפיעות עלינו בזמן נתון עכשווי. הלוח מציג סוגי אנרגיה שונים שמתקיימים ברבדים יקומיים שונים בו זמנית ומשלב את האנרגיה שלנו עם האנרגיה של הפלנטה ומערכת השמש. כל רגע מושפע מהדהוד של סוגי אנרגיה שונים המצויים בכמה מישורים שונים של מודעות. לרב אנו מודעים למישור הפיזי של עצמנו, לגוף ולצרכיו ובו זמנית אנו מודעים גם לרגשות שחולפים בנו. העבודה העצמית עם הגל ועם הסמלים שלנו מרחיבה את הכרתנו המודעת אל מציאויות נוספות וניתן להעמיק אל תוך המחשבות האוטומטיות הנובעות מהאמונות שלנו, אל מישורי הנשמה עד לחיבור למישור האלוהי המוחלט.

מודעות לכל המישורים במקביל ברגע נתון קרויה רצף מודעות.

הסתרים שונים שהם הלמידה שלנו כאן בגוף ממקדים אותנו במישור הפיזי השבוי בזמן ומרחב ובהדרגה אנו מגלים מציאויות ומבנים אנרגטיים מעודנים יותר (הנראים פחות בעין הפיזית המוגבלת לתדר מסוים.

"הדרך" היא הגילוי העצמי בכל רגע נתון עכשווי.

 

עבודת העומק עם הצופן הטמון בשמנו מאפשרת לרפא נושא נשמה שמלווה אותנו ולקבל את מפתח הלב הספציפי עבורנו כדי שנוכל לחיות בהווה מתמשך.

ההתבוננות וחקירת המשמעות הנומרולוגית של שמנו ושל המספרים המלווים אותנו בחיים הללו מאפשרת לשחרר הסתר ש'יושב' על שיעור הנשמה של האותיות המרכיבות את שמנו. ואת ההתעדנות הפנימית שמהדהדת בהרמוניה עם מישורי מציאויות שאינם מוגבלים בזמן ובמרחב.

אני פותחת בפניכם את האפשרות ליהנות מחוכמת נומרולגיית המאיה ובהתייחסות פרטנית אליכם!

הניתוח הנומרולוגי של שמכם נותן לכם את הקוד האישי ש-ל-כ-ם שמאפשר להעמיק בהכרות עם עצמכם ולהרחיב את המודעות.

בקרוב אעלה כאן באתר מחשבון נומרולגי בעזרתו תוכלו לגלות את המשמעות לכל יום: )

בברכה ואהבה,

טליה: )

סל קניות
סגירת חלון