עולם המאיה
חיפוש
חיפוש
הצגת תפריט
מפת מאיה זוגית
555.00 ₪

שיואווו, כמה מרגששש בכל פעם מחדש לצאת לעולם עם יצירה חדשה והפעם- מפת מאיה זוגית!  אחריי שנים של יצירת מפות אישיות תוך מחקר אישי שבו בהתאם לפידבקים אני מדייקת, מפתחת ומוסיפה, הגיע הזמן לאפשר לכם לדעת את עצמכם דרך המראה המאירה של הפרטנר שלכם.
אז אם מעניין אתכם לדעת:
מה נקודות החיבור בינכם לבין בן/בת הזוג:)
מה אתם לומדים ממנו והוא לומד ממכם:)
מיהו האדם שקרוב כך ללבכם ואיך ניתן להתקרב אליו אף יותר:)
מה אומר החיבור בינכם וכיצד ניתן לחזקו:) ועוד ועוד שלל הפתעות מרוממות לבב, מוזמנים להעניק לעצמכם או לבן או בת זוגכם מתנה שתלווה אתכם להמשך הגלגול הזה.
ותוך כדי יצירת המפות הראשונות, נזכרתי פתאם שבזמנו הייתי ׳רבית׳ וערכתי טקסי כלולות עבור כמה וכמה זוגות מופלאים ואהובים ובהם היתה גם חתונה קסומה ביער הפיות המערסל עם שתי נשים יפיפיות בלבן שזכיתי ליצור בינהן רגע של אחדות מקודשת. הן רכשו זו עבור זו תליוני מאיה שמהם ניבט סמל המראה, ולבקשתן, חרטנו עליהן את אחת מברכות המאיה: I am another of yourself, שפירושה, אני חלק ממךְ שמשקף אותךְ וזוהי המהות שמכניסה אל מפת המאיה הזוגית. מוזמנים להעניק לכם מתנה מופלאה שכזאת, לפרטנר/ית או לכאלה שמתכנסים תחת חופת הקידושין. 
מחיר החמסה חמסה חמסה קשור בקין האישי שלי- נחשה טון 5, משבצת 5:5:5 שמהווה את החותמת הייחודית שלי ומסמלת את שפע המזל והברכה ויחד עם גל האדם שמאפשר להפוך לגביע פתוח לשפע של היקום שיהיה חמסה חמסה חמסה על כולנו, וגל אדם עם שפע מכל טוב! 
אמן! 

 

סל קניות
סגירת חלון