עולם המאיה
חיפוש
חיפוש
הצגת תפריט
מפת מאיה קלאסית
880.00 ₪

בשנת 2008 עברתי חניכה של מספר חודשים באגם אטיטלאן אצל השאמאן פדרו קרוז ובה למדתי ממנו את הדרך בה בונים אותה. הידע הייחודי שלמדתי באחד על אחד מפדרו היקר אינו מצוי בשום מקום על גבי הרשת ואני מאד נרגשת לצאת איתו לאור!
פדרו ישב עמי בחדרו המקושט ובו האלטר המקודש והסווטלודג׳ ובהדרגה חלחל לתוכי את הדרך לעשיית מפת העומק המיוחדת של הספירה הקלאסית. למידת סמלי הייעוד במפה מביאה עמה הבנה מעמיקה והולכת של הכרתנו שמזהה את הצפנים המקודדים בה ולחוויה פיזית של נצחיות הזמן. במעבר מסמל לסמל טמונה חוכמה עצומה, ועצם ההתבוננות בסמלי הייעוד שלנו מחברת למקצב הטבעי הפנימי המתקיים בנו תמיד, ומעצים את נוכחותנו בהווה המתמשך.
המפה המוכרת לנו מה- dream spell מסמלת את האישיות הלא מודעת שלנו בתוך הגוף הפיזי הזה כפי שהוא מתנהל מתוך מידע מוגבל עם המקומות בהם אנו פועלים כעיוורים וממחזרים שוב ושוב את אותם התכנים. היא מאפשרת ללמוד את עצמנו ואת ההעדפות שלנו כאן במציאות התלת מימדית ואת הדרך שבה יכול להיות לנו הכי קל לזרום במציאות הקוטבית הדחוסה. המחזור נמשך אינספור גלגולים שבהם אנו לכודים בתוך עיוורון האגו ומתנהלים מתוך אפשרויות מצומצמות. רובנו חיים מתוך מפת ה dream spell עד לרגע שבו אנחנו מרחיבים את ההכרה ומייצרים קישורים חדשים במח. ככל שהמודעות גדלה ואנו מפסיקים למחזר מידע ישן ומצומצם, אנו מצליחים יותר ויותר לפעול במציאות מתוך זווית ראייה רחבה ולא שיפוטית ואת אלה מאפשרת המפה הקלאסית שמסמלת פעולה במציאות מתוך האינטואיציה הלבבית שאינה מוגבלת לטווח המידע המוגבל לחוקי כדו"א ומחברת לרובד עמוק יותר של נשמתנו העצומה. 
לוח הצ'ולקין עם הסמלים, הטונים והתפתחות הגלים שבו נשאר קבוע והשוני בין הספירות הוא במשבצת ממנה מתחילים את המשחק, בקין עם הצירוף של הגלופה והטון המולבשים על גבי התאריך הגרגוריאני. שתי הספירות מתקיימות במקביל כשהספירה בגואטמלה מכניסה אותנו למימד נוסף ועמוק יותר.
במשך השנים שעברו החלטתי לפרסם ספירה אחת בלבד כדי לא ליצור בלבול מיותר והקפדתי להכשיר מורים להפצת הידע. אך למעשה שתי המפות נכונות, מתקיימות בנו במקביל ומלמדות אותנו רבות על עצמנו ועל התפתחות ההכרה האנושית. המח שרגיל לחתוך את המציאות לקווים לינאריים דורש ספירה "מדוייקת" עם התחלה וסוף ברורים עד שנבין שהכל קורה במקביל ומתקיים בתוכנו. התאוריה הקוואנטית מלמדת שאין אמת אחת ומוחלטת. למעשה קיימות אינסוף מציאויות מקבילות משום שאנחנו אלה שמייצרים את המציאות ולכן יש אינסוף התערבלויות של גלים שיוצרות עוד מציאויות מתוך המציאות הגלויה לנו. 
כך שבמקביל למפה המוכרת של יום ההולדת הגלקטי, בספירה הקלאסית לכל אחד יש קין חדש שהוא מפת ייעוד נוספת בעלת מבנה אחר וסמלים נוספים. הנכם מוזמנים מכל הלב לרכוש לעצמכם מתנה מופלאה שתלווה אתכם לכל החיים ובה כל הקודים המיועדים להתפתחות שלכם. 

מפת מאיה משולבת: 
העניין הזה של לחיות במודעות שני גלים ושתי מפות במקביל פותח את מוחנו ומרחיב את המודעות לגביי תהליכי החיים ומאותו הרגע שהפכתי מודעת לזכות שניתנה לי ליצור באהבה מפות קלאסיות- אני מגלה עד כמה ניתן לצלול עוד ועוד לעומק עצמנו ולקבל את המתנות שממתינות לנו כאן. בתוכנו! כמה מרגש! 
אז קיימות מספר מפות קלאסיות:
מפה קלאסית בלבד עם הרחבה על כל תשעת המשבצות של המפה שהיא כ30 עמודים ב880 שקלים.
מפה שמשלבת בין הדרים ספל לקלאסי עם הרחבה על המהויות העיקריות של כ30 עמודים ב880 שקלים.
ומפה שמשלבת בינהם עם הרחבה על הכל הכל של כ45 עמודים ב1300 שקלים.
מוזמנים מכל הלב לעשות לעצמכם מתנה של  ניתוח הצפנים שמלווים אתכם בגלגול הזה:)

סל קניות
סגירת חלון