עולם המאיה
חיפוש
חיפוש
הצגת תפריט
הגל האישי שלך
130.00 ₪

מעבר לסמליי המפה האישיים כל יום ב-13 המשבצות של ימי הגל האישי מביא עמו הבנה של סיפור חיינו והרחבה עמוקה על קשת הצבעים שהופכת אותנו למי שאנחנו. 

הצ'ולקין מציע מעין עשרים 'נוסחאות' שמלמדות על עשרים נושאי נשמה. כל גל הוא נושא, מהות, רצון שלאורכו אנו מבקשים להתחבר לסגולות ולערכים שבו. הגל מאפשר לזמן איכויות המפורטות בפסקת ה"מתאים לתרגול". לאורך הגל הלמידה היא לרפא את הקוטב השלילי של הנושא שמתבטא בחיינו בקושי ובכאב. הציר המופיע בערכיי הגל מלמד על הלמידה בגל המתרחשת בריפוי הקוטב השלישי.
התרגול בעבודה עם הגל ממוקד באתגר שאנו לומדים ורוצים לפתור. אנו לומדים על החסר שמפעיל אותנו באופן אוטומטי ולא מודע שנדמה לנו שמתקיים 'שם' בחוץ. לאורך ימיי הגל אנו מרפאים בתוכנו אמונות שגויות ופתרון הגל הוא התוצאה הרצויה ומהווה את החלק המעשי של העיגון במציאות החיים.

הדרך ללמידת העומק ממוקדת בעבודה פרטנית עם משבצות הגל. הנך מוזמנת להחליט על רגע שבו הנך מתחילה לעבוד עם גל הנשמה שלך, לקרוא את זרם התודעה המיועד לתרגול ולאפשר למידע לחלחל. רצוי להוסיף מנטרות ותרגילים מהמדריך המעשי. ניתן לעבוד על משבצת אחת יום או מספר ימים. רק ברגע שהנך מרגישה שהמסר הופנם בתאיי גופך, עברי למשבצת הבאה. ניתן לעבור את משבצות גל הנשמה שלך שוב ושוב.  הלוח מאפשר את עבודת העומק הפנימית הנדרשת לריפוי העצמי שמוביל לגילוי שכבר עכשיו יש לנו ובנו את כל מה שנדמה כרגע כרצוי בלתי מושג וליצירת התדר של האפשרות הרצויה בתוכנו. בהדרגה אנו לומדים כי הכול קורה מתוך הפנים אל החוץ, ומראות המציאות מתהוות ומתפרקות בהתאם לתכנים שאנו מקרינים. אין 'שם' כלום, בחוץ. ואנו עוברים שינויים פנימיים כדי לפרוץ מבעד לאשליית הזמן והמרחב ולזכות בחסד רגעיי הפלא הקטנטנים הנובעים מעצם ההימצאות בגופנו היקר במחול החיים המופלא.

העמקה בגל האישי שלנו מספקת מענה על צורך נפשי/רגשי שמחליף את הצורך במפגשים עם מטפל, עוזר לנו לאבחן את עצמנו ואת המצבים הרגשיים שבהם אנו שרויים ונותן את הדרך המדויקת עבורנו להתגבר על קשיים ולהתמודד עם כאבים.

 

סל קניות
סגירת חלון