עולם המאיה
חיפוש
חיפוש
הצגת תפריט
מדריך אישי לריפוי עצמי של מפת המאיה שלך (מורחב)
555.00 ₪

מפות המאיה (הן במדריכים האישיים הרגילים והן במדריכים המורחבים), מבוססות על מחקר של חצי יובל שנים, שנים שבהן חקרתי ולמדתי את לוח המאיה, טיפלתי במפגשים אישיים, פנים אל פנים, במאות אנשים, ואף לימדתי והנחתי מאות אנשים בקודים השונים של לוח המאיה. על בסיס מחקרי העמוק פיתחתי את המדריכים האישיים כדי שכל אחד יוכל לעזור לעצמו בלי להזדקק למטפלים, סמים או מסעות לקצה השני של העולם.

בנוסף לניתוח סמליי המפה והתרגילים המלווים במדריך המורחב אני מצרפת גם הסבר מעמיק על הגל האישי עם הנושאים ועבודת העומק הקיימת בו עם טקסט מפורט לכל יום וצעד בגל. אסטרולוגית המאיה הרב ממדית באה לידי ביטוי בלימוד מפת הגל שמחולקת ל13 בתים. למידת גל המאיה מאפשרת לידיעה שתת המודע מורכב מהרבה אדוות קטנטנות ומחברת לחכמת הלב הטמונה בקבלת גווניינו הצבעוניים.

וכמו כן לראשונה אני יוצאת עם גילוי חדשני ומנתחת את הטיימינג של שעת הלידה והמשמעות הנומרולוגית של תאריך ושעת הלידה.
לוח הצ׳ולקין מביא עמו את הידע של הטיימינג כשהמספרים המקודדים בגליו מיועדים לאפשר לנו לבחון תהליכים וחיבורים, להסתנכרן ולהקל על חיינו. שעת הלידה שלך היא הקוד המספרי בו נשמתך בחרה להגיח לגוף הזה. אנשיי המאיה היו בעליי ידע מקודם במתמטיקה והבסיס המספרי שהצפינו בלוח העתיק מוביל להבנת דקי הדקויות העומדות מאחוריי כל מספר וצירוף מספרי כמו יום או שנה (שבאים לידי ביטוי חלקי גם במפת היעוד). השעה היא התזמון שבו החליט הקוסם שבנו, שאינו מקדים וגם אינו מאחר (כפי שאמר טולקין בשר הטבעות) שהגיע הרגע המושלם להיכנס אל תוך הגוף הזה.
אחרי שנות מחקר עמוק בחכמת תורת המספרים של הצ'ולקין גיליתי דרך חדשנית לפענוח משמעות המספרים וניתנה לי הזכות להבין שקסם מספריי הלוח יוצר גם צירופים נומרולוגיים לניתוח מעמיק של התאריך ושעת הלידה ולהבנת משמעותם של ימים, שנים וצמתים בחיינו.

המדריך המורחב הוא כ32 עמודים ויכול לחולל מהפך בחיינו. 

בכל לבי מייחלת מסע מעצים ופותח לבב עמוק עמוק פנימה:))

מכיוון שמכינה את המדריכים "בעבודת יד" יש ביכולתי ליצור מספר מוגבל בחודש וניתוח המפה המורחב יישלח בתוך שני גלים מרגע ההזמנה.

בברכה ואהבה, טליה :)

סל קניות
סגירת חלון