עולם המאיה
חיפוש
חיפוש
הצגת תפריט
מדריך אישי לריפוי עצמי של מפת המאיה שלך (רגיל)
333.00 ₪

במשך שנים,
חשבתי כיצד אני יכולה לתת לכל אחד מהאנשים המלווים אותי
את המתנה הגדולה ביותר שיש ביקום - מתנת היכולת לריפוי עצמי, 
כיצד אוכל להגיע אל כ-ו-ל-כ-ם,
מבלי שתצטרכו, אתם, להגיע אלי.
 
ולבסוף,
מצאתי את הדרך המתאימה והראויה לכך - 
מפת מאיה אישית משלכם - במדריך רגיל ובמדריך מורחב.
כלומר, כל אחד מהספרים הללו הוא ייחודי,
נכתב אל (ועל) המקבל אותו, 
ומתייחס, באופן ספציפי וב-ל-ע-ד-י,
למקבל אותו.
המדריך האישי שלי לריפוי עצמי נותן לכם את הקודים האישיים שמאפשרים הרחבת המודעות, דרך מפתחות הזמן של מפות המאיה האישיות ש-ל-כ-ם.

בשער מקדש אפולו שבעיר דלפי, שם נהגו להיוועץ באורקל המנבאת, נחרתו המילים "דע את עצמך". בהתרגשות חגיגית אני מזמינה אתכם למסע של ריפוי אישי, ידיעה וטרנספורמציה עצמית. מסירותי לחקר לוח הצ'ולקין העתיק הובילה אותי לידיעה שחוכמת הלב מתקיימת בשפת הסמלים של גלי המאיה, ובזכותה זכיתי לסלול דרך להתפתחות המודעות ולפתח שיטה לריפוי עצמי. לאורך שנות מחקרי פעם בי רצון עז לדייק וליצור דרך טיפולית המבוססת על  גלי הלוח. דרך זו מאפשרת ריפוי עצמי ומשחררת את התלות במטפלים ובעזרים מן החוץ. אני מקווה שהמדריך יחבר עמוק פנימה, לתדר ההוויה הלבבי שתמיד קיים ברגע הקטן הזה. אני מקווה שיוביל לתנועה מתוך השקט שבלב, בעליות ובירידות של מחול החיים, ולשפע של ברכה ואפשרויות.

אחרי שנים של מחקר מקיף, פתיחת מפות מאיה, הדרכה של ידע הזמן ועבודת עומק אישית בחדר הטיפולים, הגעתי לבסוף לנוסחים המדויקים שבאמצעותם אוכל להעביר את גילויי בדבר התודעה האנושית. כבסיס להם פיתחתי מדריך אישי הכולל ניתוח עמוק של מפת מאיה מפורטת. היא מיועדת לשמש ככלי תומך ומעצים וללוות אותנו בכל רגעי החיים. הניתוח מלווה בכלים מעשיים שבעזרתם ניתן לאבחן את עצמנו רגשית ולצלול פנימה אל שיעורי הנשמה. מתוך ההדרכה הפרטית שטמונה עבורנו בחוכמת המאיה הנסתרת, נוכל להתחבר לשעון הפנימי שבו אין עבר ועתיד והרגע נמתח כמו קסם.
זהו מדריך ייעודי שאני כותבת באופן אישי לכל אדם ובו אני משתפת בפירות מחקרי בנושא תת המודע.

למעשה מדובר בספר אישי של עשרים עמודים עם שמכם שמתנוסס עליו ונותן מידע אישי רב ונותן כלים לאבחון עצמי והנחיות מעשיות לתרגול. מכל ליבי אני מעבירה בו את מתנת מפת המאיה האישית, עם הקודים והסמלים הגיאומטריים המשמשים כשערים לאהבה ולנוכחות בהווה המתמשך. כוונתי היא שלאורך זמן הם ימלאו אתכם בכוחות ובמשאבים. שבכל רגע, ובעיקר בזמנים שבהם התחושה היא שהגל יורד, ניתן יהיה לפתוח את המדריך ולעבוד אנרגטית ומעשית עם הסמלים. הם פועלים ישירות על תת המודע שלנו, מהדהדים בכל תאי הגוף, מזכירים ערכים, מעוררים את כל מה שרוצה להתנקות ולהתבהר ומובילים לריפוי ולפיוס עם עצמנו.

המדריך האישי  כולל ניתוח מפורט של סמליי היעוד של המפה ומלווה בהחיות לתירגול אישי עם מנטרות ומדיטציות.
מכל לבי מייחלת שהמסע פנימה עם מפתחות הזמן יוביל לריפוי הלב:)

מכיוון שאני מכינה לחוד כל אחד מהמדריכים, "בעבודת יד", יש ביכולתי ליצור מספר מוגבל מהם בחודש. על כן, ניתוח המפה המקוצרת יישלח בתוך גל אחד מרגע ההזמנה.

בברכה ואהבה, טליה : )

 

סרטונים
סל קניות
סגירת חלון