תחזית המאיה


זמן להתחבר לפולס החיים!

גל הנחש מחבר לפעימת החיים האותנטית הנובעת מהקשבה מדויקת לרצונות ולצרכים שלנו ומבטאה את קול הנשמה. אנחנו לומדים לחיות מתוך הפנים האותנטי אל החוץ ולא את העצמי המצומצם של האגו שניזון מהחוץ. בעולם שבו ישנם חוקים נוקשים חיצוניים שמכתיבים התנהלות קולקטיבית, לעתים קשה להקשיב לקול האינדיבידואלי. האגו שמתווך ביננו לעולם לרב משתלט על האני וגורם לתנודה מתמדת ביחס לעולם, לחברה ולנורמות. לרצון להרשים, להוכיח ולזכות בתארי החוץ. נדרש אומץ לחיות את העצמי האמיתי במציאות הקוטבית ולא להתנהל מתוך מסכה מזויפת שמותאמת להכתבות החיצוניות. לאורך הגל אנו מוזמנים לרפא כאב עתיק שגורם לתנודה הקבועה לאישורי העולם עד שנגלה את גווניו של קולנו ונתחבר לחיות הנשמה שפועמת בגופנו ברגע.

גל הנחש ממוקם בטור הסמוך למרכז הצ'ולקין שמסמל את הסנטר שבנו. צינור האור מעיד על מעבר ממצב של קבלת מידע ואור הניתנים בחלק הראשון להתמרתו המעשית בחלקו השני. בחצי הראשון אנחנו מתבוננים, מעכלים ומטמיעים מידע רב שנשמתנו מעבירה לנו. בימי צינור האור אנחנו מתחברים לסנטר דרכו ניתן לממש ולבטא את המידע. אנחנו מוזמנים לבצע עכשיו את השינויים הנדרשים כדי לבטא את קולנו בחציו השני של הלוח. מיקומו המרכזי של גל הנחש יוצר רצף של ימי שער שפותחים לתנועה חדשה ומצמיחה בחיינו. ימי שער הם ימים שהעוצמה בהם מתגברת וכל מה שחושבים ומרגישים מתחזק. הם מאפשרים להתעוררות הזיכרון התאי ולחיבור לקול נשמתנו העצומה. ימי השער המסחררים והצמידות לצינור האור יוצרים אנרגיה חשמלית שפותחת עכשיו אפשרויות מגוונות להתחדשות ולבריאה יצירתית. אנו מוזמנים להאיר מבפנים וליצור תבניות של שלום ואהבה גם לסביבתנו הקרובה והרחוקה וליקום כולו. אמן!

ה- 7/2: טון 1 בגל הנחש: בהשראת אמרתו הידועה של דקארט 'אני חושב משמע אני קיים' הנחש מלמד- 'אני חווה משמע אני קיים'. כדי להתבטא באופן מקורי וייחודי אנו לומדים לנוע מפולס החיים שבגוף ולא מתוך הראש המגדיר, המקטלג והמודד. הנחש האלכימאי זוחל בתנועה ספיראלית קרוב קרוב לאדמה ומלמד להתחבר לגוף הפיזי ולחמשת החושים. הוא מושך את תענוגות החיים ואת היכולת להתחבר וליהנות מקיומם של הראייה, השמיעה, הטעם, הריח והמגע. אנחנו כאן! ונשמתנו נמצאת בגוף הפיזי הזה. בכדו"א המופלא יש חוויות חושיות מרהיבות ויש אותן רק פה. הנחש מקטין את חשיבות הראש ההומה בספקות ומגדיל את החיוניות, החיות, החיבור לאינסטינקטים ולשמחת החיים. גל הנחש על עוצמת ימי השער שבו ממגנט חיבור למהות  הצבעוניות והאותנטית ומלמד להתענג על רגעי החיים הפשוטים, הבנליים והיום יומיים. לנחש אישיות כריזמטית ואינדיבידואלית ולכן רגישותו לנפרדות הקיימת בעולם שיוצרת את הקושי בביטוי האותנטי.  החברה והחוקים המוסדרים מהראש לא מאפשרים לשונה להיות קיים בה. והחיבור לרצון הנחש יכול לגרום להרגשה של לא שייכים, לא מובנים, בודדים או לא קשורים. במהלך הגל אנו מבינים שלמעשה לא נפרדנו מעולם ואנחנו תמיד מאד שייכים ומחוברים לנשמתנו האדירה ולרשת הקולקטיבית של כדו"א. וכמו גם שכל אחד מאתנו הוא יחיד ומיוחד ואין כמותו בכל הכדור הענק הזה!!! במקום לבזבז אנרגיה על ניסיונות להשתלב ולהיות כמו 'כולם', אנו מתחברים לקול האותנטי ומשקיעים אנרגיה במימוש רצונותינו הייחודיים. מה שהם חושבים ואיך שזה נראה ממש, אבל ממש לא משנה! אנחנו לומדים להרגיש בנח בדיוק עם מי שאנחנו ומשחררים את הדיונים בסוגיית הבדידות. הכיוון הוא תמיד פנימה ובסוף תהליך הגל אנחנו הופכים לסמכות שמאשרת את עצמנו לעצמנו. לאורך הגל ננשום נחש לגוף ונגיד- אני רוצה לחיות'. נאפשר לריפוי כאב שמנתק מפולס החיים ונרגיש את מקצב החיים מתעורר.

ה- 8/2: יום שער: אתגר הגל עם מגשר העולמות מאפשר למודעות לכך שהחיים הם במה ענקית ושב'סרט' הספציפי שלנו אנחנו השחקנים הראשיים. המגשר מלמד שבכל פעם המקום, המשתתפים, הנושאים ומשחקי התפקידים משתנים ושהמשמעות הנסתרת מתחת לפני האירועים מלמדת את נושאי הנשמה שלנו. בגל של חיבור לשמחת החיים ולנוכחות הנחשית בגוף, אתגר המגשר מאפשר לתובנה פנימית חשובה ש"סוף הוא תמיד התחלה של משהו אחר". המח השולט המציא את הזמן עם החלוקה לעבר ולעתיד, להתחלה ולסוף ויחד עם הפחד מהמוות מחזק את אשליית הנפרדות. ברגע שקולטים שאין דבר כזה 'סוף' אלא פשוט תנועה אינסופית מעניין לעניין, קיים פוטנציאל להתייחסות אחרת לסוגיית הזמן. סוף מאפשר להתחדשות ולהתנסות באחר ובשונה. למעשה אין מה לפחד משחרור הישן ומפרידה ממה שלא מתאים יותר לחיינו, להפך! מוחנו רגיל לחלק, להגדיר ולמדוד כל היבט ודבר. אם נוריד את הקטלוגים וההגדרות, תישאר הוויה מקבלת, פתוחה וזורמת. בשער היום המגשר מכוון לריפוי פחד שמייצר מנגנוני הגנה מצמצמים. הזיכרונות הפצועים מההיסטוריה האישית ממשיכים להתמחזר בהתנהלות נוקשה ועוצרים חיות ונוכחת. ניתן לעשות 'בדק בית' עמוק לאורך הגל ולשאול: אילו מערכות יחסים לא תומכות יותר בצמיחה שלי? אילו פעולות מרוקנות לי אנרגיה? אילו אמונות שגויות מלוות אותי כבר שנים? העבודה פנימה עם המגשר מאפשרת לריפוי המקור הכואב ולשינוי אורח חיים שלא מתאים לנו יותר עד למקום פנימי של שלווה, עוצמה והתגלויות. היום ננשום מגשר, נתמלא באור לבן מכף רגל ועד ראש ונגיד- "אני משחרר, מרפה וסולח" וניוולד מחדש להזדמנויות נפלאות שמחכות לנו כאן מתחת לאף!

ה- 9/2: יום שער: טון 3 באנרגיה של יד: ה'נוסחה' המצויה בגלי המאיה מלמדת על השינוי התמידי המתרחש בכל רגע כמו הכחול הגדול הנמצא בתנועה מתמדת ובו גל עולה ויורד ולא עוצר אף לא לרגע אחד. כדי להתמלא בחיות נחשית עלינו ללמוד לזרום כמו הים האינסופי ולכן היד היודעת מחברת לידיעה פנימית ברורה של מה שנכון לנו עכשיו ומניעה לבטא את קולנו.  ומה זה בעצם לדעת? היד מלמדת שהידיעה היא בגוף, בחיבור לתחושות הפיזיות על הניואנסים הדקים שבהן. הגוף מאותת לנו באופן ברור אם הוא פתוח או מכווץ. לרב אנו מנסים לדעת מהראש אך ידיעת הראש מוגבלת לתוכן שמוחנו ספג עד כה ולמניפולציות דפוסיות. הידיעה האינטואיטיבית מלאת האפשרויות קיימת בגוף והיא יכולה להיות מנוגדת לקול ההיגיון ולעובדות בשטח. במקום להתנהל מתוך הכתבות חיצוניות מצמצמות, היד מלמדת לנוע, לזרום ופשוט לעשות את שלנו בפעולות שקטות ונעימות שמשמחות את תאי גופנו ובלי לחשוב יותר מדי. אנו קרובים למרכז הלוח ולומדים לחיות בדרך האמצע ולא בקטבים דרמטיים. היד עוזרת להפחית את רמות הלחץ עם הפער בין היעדים שרוצים להשיג לבין מצבנו הנוכחי. הפער נפסק בשחרור התנגדויות האגו להתרחשויות ובמיקוד במה שיש לנו כאן ועכשיו. בשער היום ננשום יד ונתחבר לידיעת הגוף. אז "נתקתק עניינים" בקלות ובהנאה ונגיע להישגים פרקטיים. ננשום עוד ונחווה את ההנאה מהרגע הזה על מה שיש בו.

ה- 10/2: יום שער: טון 4 באנרגיית הכוכב: הדרך היחידה להצליח להיות אותנטיים היא דרך הקבלה. והכוכב מלמד שאנחנו בסדר גמור כפי שאנחנו ברגע זה ממש ושהגיע הזמן להכיר בעובדה חשובה זו. רובנו מדגישים בחשיבתנו חלק, תכונה או איכות שאנחנו לא אוהבים וכביכול -אם הוא לא היה, אז חיינו היו מעולים! אך בכולנו קיימים צדדים מופלאים ומדליקים וגם צדדים 'חלשים' יותר. כדי לרפא ולשנות משהו בחיים, בין אם מדובר בהרגל או בצורת החשיבה, ראשית עלינו לקבל אותו ולהבין שכרגע "זה מה יש". כדי שנוכל למות לנושא נשמה שמייצר מנגנוני הגנה נוקשים, אנחנו לקבל את חולשותינו ולהפסיק שיפוט עצמי, גם אם אנו כבדים, מותשים וכו'. הביקורת מייצרת התנגדות פנימית שהיא מעין 'גול עצמי' שמקטין מאד את החיבור לפולס החיים. כשאנו מסירים את ערפל הביקורת שנובע מכאב עתיק שמציף אוטומטית, אנחנו יכולים לראות את השלמות הקיימת בנו ובאפיזודות השונות. כשאנו רואים את היש ומבינים שהמציאות תלויה אך ורק בהקרנות המחשבתיות, אנו מתמלאים באור התקווה ומבטאים את קולנו. היום ננשום כוכב לכל תאי הגוף, נתמלא באנרגיות האוהבות והאלגנטיות של ונוס ונחווה את היופי  הקיים בנו ובמציאות. אז נאפשר לכוכב למזג אל תוך חיינו עבודות, נסיעות וקשרים מפרים.  ננשום עוד עד שנחווה את רוחב נשמתנו האדירה.

ה- 11/2: טון 5 באנרגיית הירח: יום שער: המוטיבציה לחיות באותנטיות נחשית גדלה כשמפתחים ערוץ תקשורת פנימי ישיר עם הילד שבנו. הילד הפנימי הוא החלק הכי אותנטי שמחובר ישירות לנשמה. באוטומט הלא מודע אנחנו מתייחסים לילד בדיוק כמו שהורינו התייחסו אלינו ועושים לעצמנו את מה שלא אהבנו שעושים לנו. כח הרצון לפתור את אתגר המגשר נשען על ריפוי הקשר הזה שבבסיסו פצעים רגשיים ודפוסים מחשבתיים שמושרשים בנו מאז הילדות הרחוקה. רובנו כבר בגיל המוקדם  מפתחים מנגנוני הגנה של ראש נוקשה שלא מאפשרים לשמוע את קול הילד. הירח מוביל לילד הרגיש שחווה כאבים ואימץ טקטיקות הגנה כדי לשרוד בעולם. חשוב לקלוט שהיום אנחנו במקום אחר לחלוטין מזה שהיינו בו בהיסטוריית הילדות ושניתן להוריד את תחפושות ההישרדות שאימצנו. רב הפחדים כבר ממש לא רלוונטיים ובמקום להמשיך למחזרם במילים שליליות ובהימנעות מהחיים, אנו קולטים מי אנחנו היום. במקום להמשיך למחזר את ההורות שעליה גדלנו, הירח מאפשר להפוך לבוגר מתפעל, מכיל, מנחם ותומך בילד. הביטחון שנבנה בהדרגה בילד מחבר לנוכחות אותנטית ולהתחדשות ביום יום. היום ננשום ירח לכל הגוף, נערסל את הילד ונגיד לו מתוך כוונה שאנחנו אוהבים אותו. אז נאפשר לירח לחדד את רגישות הקליטה שלנו למסרים ודרך סימנים שנקרים בדרכינו נקבל תשובות ברורות לשאלותינו.

ה- 12/2: טון 6 באנרגיה של כלב: יום שער: בשער היום הכלב מאפשר להפוך לחברים הכי טובים שלנו ומלמד להתייחס במלוא תשומת הלב לצרכים ולרצונות שלנו, שהרי "ואהבת לרעך כמוך". אנחנו מתחילים להבין שאם אין את ה"כמוך" שום אהבה אינה 'שווה' ולכן כדאי לנקוט במחוות של נדיבות גם כלפי עצמנו. ביום שבו מתחילה זרימה ממקום חיובי בגל, אנחנו מבינים שכל התהליכים מתרחשים בינינו לבין עצמנו, בין המח לבין הלב לבין התאים בגוף. הכלב מלמד לנוע מתוך הפנים לחוץ בהקשר של מערכות היחסים. ומלמד להקשיב למה שנכון לנו ברגע במקום לתרגם, להשליך ולהתערבב בדרמות רגשיות עם הסובבים. שימת הפוקוס על הרצונות והצרכים שלנו היא ההקשבה לקול הילד האותנטי וממלאה אותנו בחיות ואנרגיה בשפע גם עבור הסובבים. היום ננשום כלב אל הלב ונרגיש שליבנו נפתח ומתמלא ברוגע. ננשום ונאזן רגשות סוערים שמציפים, נרגיע מערכות יחסים דרמטיות וכל סוג של קיצוניות קוטבית.

 

ה- 13/2: טון 7 באנרגיה של קוף: יום שער: הקוף הגאון בשיא הגל מרחיב את ההבנה שהמציאות היא אשליה שנוצרת ע"י המח המוגבל וכשמרפאים את נושאי הנשמה, אין גבול למה שניתן ליצור במציאות. מה שמגביל אותנו אינו הגוף הפיזי אלא הפרשנות המוטעית שאנו נותנים לאירועים בהווה ובעבר. המידע הרגשי הכואב מעוור את עיננו וגורם להזדהות עם הכאב ולהתנגדות ליש הקיים. בפסגת התהליך הקוף מאפשר להבנה שכל מה שאנו חווים בתוכנו ובמציאות הוא מעין משחק מופלא ורבגוני. כהמשך ללמידת המגשר, הקוף מעלה את המודעות לכך שהכל משתנה כל הזמן, שבמת המציאות כל פעם אחרת, השחקנים מתחלפים, הנושאים משתכללים ואנחנו השחקן הראשי שבורא את הכל! כשתובנה זו משתרשת בנו היטב היא מניעה אותנו בקלילות ובמקוריות ממשחק אחד למשנהו עם ההבנה שכל סוף הוא תמיד התחלה של משהו אחר. הקוף מעודד אותנו פשוט לבטא בספונטניות רגשות ומחשבות מקוריות ולאפשר לאיכויות היצירתיות, המקוריות והמשחקיות שבו לבוא לידי ביטוי בתסריט חיינו. בשיא השראת הגל ננשום קוף לכל תאי הגוף, נלמד לא לקחת את עצמנו ובכלל שום דבר ברצינות רבה מדי ונתמלא בהומור וקסם החיים.

ה – 14/2: טון 8 באנרגיה של אדם: יום שער: הלמידה בגל היא להפוך לאדם מלא בחיות, שחי בלי התנודות האוטומטיות אל העולם, החוץ והנורמות. האדם היום מלמד שככל שנשים את הראש הקודח בצד ונזרום עם ליבנו, נהפוך לגביע פתוח לשפע היקום שהרי "השכל מהווה תפקיד שולי בתהליך היצירה", כפי שאמר אינשטיין. השכל מיועד לביצוע מקורי של רצונותינו, אך מי שמנחה הוא הלב ה'קפטן'. האדם מסמל הליכה נבונה ולבבית בדרך ומאפשר להתבוננות כנה בנוגע לדרך שעשינו עד הלום. ביום היושרה הוא מזמין אותנו לשאול: "עד כמה אני שמח/ה בחלקי"?, "עד כמה אני מתמקד/ת בפתרונות ולא בבעיות"? עד כמה אני חי/ה באמצע ולא בקטבים"?, "עד כמה אני הולכ/ת בדרך הלב שלי"?, " עד כמה אני מאפשר/ת לאשליית הראש לנהל אותי בחיי"?, האם הרצונות שאני מגדיר/ר לעצמי מגיעים אלי בקלות"?, "עד כמה אני מיישם/ת בחכמה את הרצונות הללו"?, "עד כמה אני מסתכל/ת בגובה הלב על הסובבים אותי, ללא שפיטה וביקורת"? בשער היום ניתן לראות כיצד השכל המניפולטיבי מטיל כל הזמן ספק, מבקר ושרוי בחסר. עם האדם ניתן לראות במודעות 'לופים' מחשבתיים שמונעים זרימה של שפע. היום ננשום אדם לתאי הגוף, נתבונן על עובדות חיינו, ביש הריאלי הקיים ונפתח רצפים הגיוניים לעובדות הללו. ננשום את אור האדם נקבל את הדרך ללכת בה עכשיו ונתמלא באהבת הנשמה שתמיד קיימת בנו עד שנצליח לקבל באהבה את הסובבים שיכולים גם להיות שונים מאתנו.

 

ה- 15/2: טון 9 באנרגיה של הלך שמים: יום שער: השער של הלך שמים היום מאפשר להתפתחות אדירה במודעותינו ולהיפתחות לתדר חדש שעד היום לא יכולנו להעלות על דעתנו. כל מה שקורה בחיינו הם שיעורי נשמה וביום פענוח עלילת הגל הלך שמים מאפשר לקבל וללמוד מהם כדי שנוכל לממש את מה שבאנו לעשות כאן בגוף. אנרגיית הנביא, המורה עם החיבור המודע לנשמה מגיע כדי לעזור להכיל את הכאב שאנחנו מרפאים עם המגשר. הוא מאפשר ליצור מרחב נעים לחקור את עצמנו, להתרחב ולגדול וללמוד את חכמת הנשמה המועברת אלינו. כדי להגדיל את פולס החיים הוא מלמד להגביל בהחלטיות את כל מי ומה שמרוקנים אותנו אנרגטית. הביטול העצמי אינו מאפשר את החיבור לקול האותנטי. בשער של 'נפילת האסימון', הלך שמים מחבר לאסרטיביות, לנחישות ולישירות ומלמד להגיד "לא" בהיר ותקיף למה שלא מתאים לנו. הוא מזמין להגדיר בבהירות מה אנחנו מוכנים להכניס עכשיו לחיינו ולאילו דברים אנו מציבים גבול ברור, כולל להרגלים מחלישים של שנים כמו התמכרויותינו האישיות עד לחיבור לכוח פנימי עצום. ביום ה'תובנות' ננשום הלך שמים, נתכנס פנימה ונרגע. אז נתחבר לרצונותינו האותנטיים ונבקש את הדרך ליישמם באומץ ובחמלה. ננשום, נגדיל את הערנות והריכוז לרגע ונרחיב את מודעותינו בנוגע לתהליכי החיים בכלל ולדרכינו בפרט.

 

ה- 16/2: טון 10 באנרגיה של קוסם: יום שער: בליבו של כל אחד קיים מקום טהור ואוהב שמחובר לנשמה העצומה ושלא ניתן לגעת בו. הקוסם היום מחבר לרצון הלב ועוזר להצית את אור הנשמה שבנו. אתגר המגשר מוביל לקפיצה גדולה בדרך החשיבה וההתנהלות שלנו. מצבים והרגלים של שנים משתחררים עכשיו ובמקביל הזדמנויות חדשות נוצרות. הקוסם מלמד שכל הידע כולו קיים בנו ושהגיע הזמן לקלוט שלא משנה מה קורה במציאות, אנחנו יכולים להתמודד עמו. יותר טוב או פחות, אבל יכולים! הקוסם מגדיל את האמון בנו ועוזר לאינדיבידואליות לצאת החוצה. בגל הנחש אנו לומדים לבטא את הייחודיות שלנו, גם אם איננו עומדים בקריטריונים החברתיים והנורמטיביים. לבטוח באינטואיציה ולהפחית את הצורך באישורים ובכותרות מהסביבה כדי לבטא את קולנו. בשער של ה'פינישים' הקוסם מאפשר בפשטות ובצניעות להכיר ביש הריאלי בחיינו ומגדיל את הביטחון בכך שאנחנו יודעים הכי טוב מה נכון לנו. היום ננשום את הכוהנת הגדולה ונבקש להכיל את שחרור הישן, המעבר לחדש ואת השינויים המתרחשים במציאותינו. ננשום ונתחבר לעוצמה שבנו ולפרספקטיבת הנשמה בגוף.

ה- 17/2: טון 11 באנרגיה של נשר: יום שער: הנשר בשער מלמד שמה שעדיין מעכב זרימה אותנטית קשור ביכולת לשמור על פרספקטיבה רחבה ולחיות בפרופורציות ריאליות. הוא מרחיב את הזווית לראייה כוללת אובייקטיבית מעבר לסיווגים האישיים האוטומטיים של הטוב והרע, השווה והלא, העליון והנחות. במקום ניטראלי ניתן להפחית את ההימצאות בקטבים הקיצוניים ולגלות שלמעשה הכל אפשרי עבורנו. אתגר המגשר מציף בכאב והנשר מזכיר שהפצע המדמם הוא שיעור נשמה משמעותי. ברגע שמרפאים אותו, שפע של אפשרויות צצות במשחק החיים המרתק. ביום השחרור הסופי לקראת לידתנו המחודשת, הנשר מלמד לבחור במודעות באירועים ולא מהאוטומט הדפוסי העיוור והממוחזר. הוא מזכיר תמיד לעשות את מה שליבנו אומר לנו בלי להגיע למצבים של לחץ, חובה, צורך או לפעול מתוך אשמה או קורבנות. לעתים ניתן להרגיש שמכריחים אותנו לעשות דברים, אך אנחנו אלה שמתנהלים בנוקשות לעצמנו ומשליכים את חוסר הסיפוק שלנו על הסביבה. הנשר מאפשר לראות תמונה רחבה של חיינו, להתבונן בפרטים המרכיבים אותם, לבחור בזווית ראייה חיוביות ולחבר את כל הפרטים לכדי שלמות מופלאה. הוא מלמד גם לאזן את העשייה, הפרויקטים וזמן העבודה עם זמן פנאי של הרפיה ובילויים מהנים ומנוחה וחוסר עשייה. היום ננשום נשר, נקבל פרופורציות ריאליות בנוגע להיבטים במציאות ונתחבר לחלומותינו האותנטיים מרחיקי הלכת.

ה- 18/2: טון 12 באנרגיה של לוחם: פתרון אתגר המגשר מגיע עם לוחם שנע בשחרור ובחן, עצמאי בשטח ומשוחרר מהרגל אוטומטי מעכב. תהליך הריפוי בגל מוביל למקום שבו אנחנו מצליחים להמעיט מחשיבות הראש התנודתי ולהגביר את החיבור לגוף ולידיעה שבו. הנוכחות בגוף משחררת תלות בחפצים, באנשים, במצבים מקובעים ובהתמכרויות. במהלך הגל מתבהרים לנו צרכינו האינדיבידואלים והאיכויות החדשות שאנחנו רוצים להכניס לחיינו ואז הלוחם מניע ללכת עם האמת הזאת עד הסוף. הלוחם בפתרון קופץ לחוויות חדשות מתוך נקודת מוצא בוגרת שהוא יכול לשאת באחריות על ה'טעויות' שלו, אם ידרש. יש לו כוח פנימי עצום להילחם בכאבים הרגשיים ובמוחות הספקניים שבו ושסביבו. הוא מפסיק לצמצם את עצמו לאזורי הנוחות ומעז להתנסות בדברים חדשים. אומץ הלב של הלוחם מאפשר לריפוי הכאב הוותיק עם השליליות האוטומטית שנבעה ממנו. סוף סוף אנו מבינים שהקול הפנימי יודע בדיוק את הדרך הנכונה לנו. תהליך הגל הגדיל את הערך העצמי שלנו ולכן היום אנו מסוגלים לחיות, לבטא ולעשות את מה שאנו באמת רוצים. גל הנחש מחבר לחכמת הנשמה ונותן את הדרך ליישמה באומץ ואלגנטיות. היום ננשום לוחם ונראה אפשרויות והזדמנויות שכבר צצו בדרכנו. ננשום נרפא שליליות פנימית ונכוון את עצמנו בנחישות למימוש חלומותינו האותנטיים.

ה- 19/2: טון 13 באנרגיה של אדמה: גל הנחש מסתיים בחגיגיות עם האדמה שמאפשרת להגשים, לממש ולהשמיע את הצליל הייחודי לנו. אחרי שמשכנו עם הנחש חיות, תשוקה וחיבור לרצון האינדיבידואלי, האדמה מזמינה אותנו לגלם ייחודיות זו במציאות. אנחנו מתפתחים מנחש שמזדחל בחושניות על פני האדמה וממגנט את החיבור לגוף ולתענוגות החיים ומגיעים לאדמה יציבה ומקורקעת שמאפשרת ליישום הידע והחכמה בעיתויים 'מושלמים' ביום יום. מנחש שמחובר לידע הנשמה לאדמה שמרחיבה עוד את נוכחותו של הידע  בגוף ובחיים הממשיים. לאחר שריפאנו כאבים ואמונות שגויות עם המגשר, האדמה מזכירה לנו את מסלול ההתפתחות של הפלנטה כולה, את הרצף שבתוכו אנו מצויים עכשיו וכיצד כל עניין, מפגש ועשייה הם חלק חשוב ובלתי נפרד מהפאזל הגדול. עם כל הכאב והקושי שאנו עוברים כאן כבני אדם במציאות הפיזית, האדמה מלמדת ששום דבר אינו מקרי ושכל מה שקורה הוא חלק מתוכנית אלוהית רחבה. היא מאפשרת לבטוח בנשמתנו התסריטאית  ולהתייחס לכל חוויה כאל שיעור מלמד ומצמיח. שימת הלב לסינכרוניות במציאותינו השוטפת מקלה על ביטוי קולנו הייחודי ומחברת בין ההשראה והרעיונות שלנו למימושם. התמדתנו היום יומית מייצרת שיתופי פעולה מפרים ופרקטיים שמאפשרים לחוויה בה "השלם גדול על סכום חלקיו". היום ננשום ונתמלא מכף רגל ועד ראש באנרגיית האדמה הקוסמית ונפתח לידע הנשמה ולדרך הממשית לבריאת אפשרויות משמחות בחיינו. אמן ואמן!


גל הנחש מסתיים ואנחנו מברכים ומתכוננים לגל המראה.


שיהיה גל נחש מחבר לרוח החיים הפועמת

שיאיר את חיינו בשמחות ואושר: )

בברכה ובאהבה,

טליה.