עולם המאיה
חיפוש
חיפוש
הצגת תפריט
שיטת עשרים מפתחות הזמן לריפוי עצמי

מסע לריפוי עצמי וטרנספורמציה אישית

אחרי שנים של לימוד, הוראה וטיפולים אישיים קיימת בי ידיעה וודאית בנוגע להשפעה המיטיבה של מידע זה ועל כן יצרתי כאן באתר משכן לידע המאיה המקודש שנותן את העזרה והכלים וסולל את דרך אומנות הזמן לטיפול עצמי. כל יהבי הינו לאפשר לאדם לטפל בעצמו בעזרת הכלים הטמונים בלוח המאיה ולעבור את תהליך הריפוי של מסע הלוח עם השלבים שבו. עשרים מפתחות הזמן מזמינים אותנו לצלול אל תוך עומק גלי הרגש, ללמוד ולהזכר ברוחב הנשמה ולהפתח לפלא הרגע הקטן. 

ידע המאיה מיועד לעזור לנו להפסיק לספור, לחשב ולתכנן שנים, שבועות וימים ומכוון לחיים מתוך זמן אינטואיטיבי עם תשומת הלב לרגע הקטן הזה. הזמן הוא כידוע אחת התעלומות הגדולות ביותר שמציע המדע ומטרת הקודים הגיאומטריים של לוח המאיה היא לחולל שינוי ביחס שלנו לזמן עצמו, ולהזמין אותנו לגלוש על גבי הגלים במרחב המציאות ולהתנהל מתוך זמן פנימי וידיעה וודאית שהכול מתרחש תמיד בדיוק, בזמן הנכון. לפי חוכמת הלוח העתיק, הזמן פנימי ולכן אינו שווה לכולם. ספירת הימים, שמתחילה מרגע הלידה, אינה נעה בקצב של שישים שניות לדקה לכל תינוק ובוגר, ושבעים שנים בחייו של אחד יכולות להיחוות כעשרים בחייו של אחר. אנו אלה שמעניקים משמעות לזמן ולתהליכים הביולוגיים ומצויים ביחס לזמן הלינארי החיצוני, עד להפיכתו לפנימי. אז הוא אינו קצר או ארוך, כפי שהעולם החיצוני אינו טוב או רע. הוא פשוט מה שהוא. הכול משתנה בכל רגע וגם מה שנדמה כמוצק, נמצא בתזוזה קבועה. אין את ה'לפני' ו'אחרי', את ה'לאיטו' או ה'מהירותו' אלא הווה מתמשך שהוא זמן פנימי נטול כותרות ותארים, שבו פועלים מנביעת הלב שמובילה את הגוף. 

עשרים גליי הזמן של המאיה מעבירים אותנו מסע לטרנספורמציה אישית ועומקי הידע הגלומים בהם נושקים לתורות הגדולות והעמוקות, לבודהיזם, ליהדות, ועמם גם למתמטיקה ולפיזיקה הקוואנטית. הידע כולו נמצא שם בלוח העתיק, רלוונטי ליומיום, להרחבת המודעות ולריפוי עצמי ונדמה כי מלבדו לא קיימת משנה סדורה נוספת שכל ייעודה לחולל בנו, בני האדם, שינוי יסודי בדרך שבה אנו תופסים את הזמן. הוא מציע מציאות תודעה חלופית ללוח השנה הגרגוריאני שעל פיו אנחנו חיים ומטרתו היא לנצח את גרגוריוס!

ידע הזמן הוא ידע ההכרה ומאפשר לפיצוח סוד ההכרה האנושית. זרימת הגלים על גבי הלוח בן 260 המשבצות מסייעת להבנת הדרך שבה תת המודע שלנו עובד. בדיוק כשם שבים הגדול הגלים עולים, יורדים, חוזרים, נעים לכל הכיוונים ולתוך עצמם, כך גם ההכרה האנושית. הים מצוי בהווה תמידי, נטול התחלה וסוף ובו נעים גלי תת המודע שלנו, גועשים, משפריצים, יורדים וממשיכים ופשוט קיימים. קיימת סכמטיות מסוימת של גאות ושפל בזרימת הגלים אך התנועה אינה נעצרת לעולם וכך גם ההכרה שלנו, מהרגע בו אנו פוקחים את העיניים מצויה בתנועה תמידית. למידת עשרים מפתחות הזמן מאפשרת ב'סוף' להכרה מודעת. המסלול המלא של 260 המשבצות הוא הדרך ל'הארה' כשהמעקב אחר הגל הזמני והמשתנה תמיד מאפשר בהדרגה להבנה מנטלית ולחוויה פיזית של נצחיות הזמן עד לזרימה של 360 מעלות של אפשרויות של הוויה שבה כל האפשרויות מתקיימות. לאחר עשרים וקצת שנים של חקר הזמן במקביל לעבודתי כמטפלת הבנתי שהזמן הוא הבסיס שיושב בכל נושא ועניין שמעכבים אותנו. ידע הלוח הוא ידע התת מודע ומאפשר לריפוי עמוק של שכבה אחר שכבה עד לרגע בו אנו מתנקים מהמידע הדפוסי ונפתחים ללבנו החכם שחי ברגע.

כמיהה עזה בלבי שסודות לוח הצ'ולקין יהפכו עכשיו, בעידן המודרני, לנחלתם של רבים, שנבחר להלך בדרך אומנות הזמן האינטואיטיבית ולפתוח בהדרגה את לִבֵּנוּ, על פני מאתיים ושישים המשבצות של לוח הצ'ולקין העתיק, של אבן החכמים הזאת שמכוונת לחיים מתוך זמן ספירלי. מתוך אמונה שלאורך הדרך הזאת, דרך אומנות הזמן, נדע להפוך את עצמנו ליצירות מופת.

אמן.

באהבה, טליה : )

 

 

 

סל קניות
סגירת חלון